UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

A Lacerta interjú

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Re: A Lacerta interjú

Szerző: Valka » 2015.02.11. 21:39

tessék:

Kép
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.12. 09:21

Köszi. Én is így gondoltam a leírtak valóságtartalmáról. :)
no avatar
User

Linda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

2015.01.20. 15:42

Szerző: Linda » 2015.02.18. 13:47

Ez nem vicces. Ja de nekik igen hogy mekkora barmok vagyunk simán elhitethetik velünk hogy nincsenek és simán azt csinálhatnak velünk amit akarnak. Ha nincs is így legalább jó lenne ha képesek lennénk a térrel annyira kapcsolódni hogy megtudhassuk igaz-e mindez vagy se. Szerencsére az ilyet pedig hülyeségnek és elérhetetlen dolognak táplálták belénk.
Csatolmányok
11111111.jpg
11111111.jpg (141.73 KiB) Megtekintve 1373 alkalommal.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.20. 10:01

A gondom az, ezekkel a kijelentésekkel, hogy semmi bizonyíték nincsen rájuk.

Természetesen sok-sok faj látogat hozzánk. Természetesen élnek köztünk is. Az ártó szándékra nincs semmi bizonyíték. Sem a múltban, sem a jelenben.
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2015.02.21. 12:03

aranylaci írta:A gondom az, ezekkel a kijelentésekkel, hogy semmi bizonyíték nincsen rájuk.

Természetesen sok-sok faj látogat hozzánk. Természetesen élnek köztünk is. Az ártó szándékra nincs semmi bizonyíték. Sem a múltban, sem a jelenben.

Én azért azt a sokszor említett dolgot, miszerint kiemelnek közülünk néhányat kísérletezések végett - ahogy mi tesszük az állatokkal -, simán el tudom képzelni. Ez pedig nem feltétlenül pozitív dolog. Még akkor is, ha mindez egyéni és nem össztársadalmi szinten jelentkezik.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.21. 14:59

Ilyesmiről sem tudok. Semmi szükség rá, hiszen egyrészük éppen olyan ember, mint mi. Meg aztán, távolról is meg tudnak mindent vizsgálni, amit csak akarnak. Más technika.

Viszont. Földi szervezetek nagyon is élnek ezzel az eszközzel. Pl. szervdonor kerestetik gazdag emberek részére, katonai kírésletek, stb. Aztán pedig, fogjuk rá az egészet az Ufókra...
no avatar
User

iMeoooWi

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
2

2018.11.15. 00:02

Szerző: iMeoooWi » 2018.11.15. 00:37

Hát.... Régi ez a téma, amihez hozzá fűzök pár dolgot.
A napokban pont hasonló témával vitáztunk az öcséimmel.
Az a baj a mai társadalommal, hogy nagyrészt az életét, a gondolati vitelét, és a társadalomhoz álló viszonyát a mai Embernek, a vallás határozza meg.
Ami szerintem elég nagy probléma. Ez által a tudatunk és a spirituális elménk, levan butítva. Elkezdődött ez a téma egy Lacarta interjúval, és a végére már a sátán, pogány, meg a pápa maradt.
Mi köze ezeknek a témához? Egy dolog. Az agyunk egyszerűen nem képes átlátni és felfogni valami mást, ami nem a mi életünkhöz tartozik, vagy fogható.
Jelek,... A szabadkőművesek mindig is hittek a földöntúli életben, az hogy aberáltak voltak mint az illuminati tagjai, és szeánszokat tartottak, az más tészta.

Igen, sok érdekes dolog van a földön, én is néztem egy térképet, és a nevezetesebb építmények vonalait ha össze kötjük, szimbólumokat alkotnak, de ez nem azt jelenti hogy a sátán jele, mert azzal a jellel még nincs vége. És ezt amúgy ki a ****.... állítja hogy az a sátán jele? XDXDXD
Meg a sárkány, a japán kúltúrát is ha megnézzük, jelen van a sárkány gyík. Mégse sátánisták.

Ez a baj az emberi fajjal, van szeme, de nem lát. Azt látja csak meg amit a média évek óta agymosásra használ. Természetünknél fogva, levagyunk butitva agyilag. A spiritualitás már nem lelhető fel bennünk.

Én nem állítom 100%-ra hogy elhiszem ezt az interjút, de ha bele gondolunk, mióta vagyunk mit itt emberek a földön?
Inkább hagyjuk a választ XD, mert nevetséges. Porszemeknek se nevezhetjük magunkat itt.
Én nem zárom ki azt hogy létezhet egy nálunk sokkal régebb óta létező civilizáció, akik a föld alatt élnek, és hogy miért ott?! Biztos okuk volt rá. Ha bele olvasunk a Mahabharata nevű indiai eposzba és a többi részébe, több minz tíz ezer évvel ezelötti háborúkat írnak le, amiket a felhők velett vívtak, repülő szekerekkek, tüzesen izzó nyilakkal, és egy hatalmas nagy, a napnál is fényesebb tűz vetett véget ennek, ami megölte a földön az életet.
Bizos okuk volt a Lacerta nevezetű fajnak ahoz hogy a föld alatt éljen, ahogy az állítólagos interjú leírja.
A Shumeroknak ott voltak az Annunakik, egy idián tőrzsnek pl csilag embereik vannak, akik égi szekerek jöttek le hozzájuk, a mai napig Őket tisztelik.
Sok multúra számol be más más fajokról, és egy igaz, sok kultúra számol be hüllőszerű teremtményekről. Nem kizárt hogy léteznek, de nem hinném hogy a sátán teremtményei, ekkora marhaságot, nincs sátán és a másik sincs. Jézus?! Nem kizárt hogy egy fejletteb inteligenciájú máshonnan érkezett személy volt, akit ide kűltek hogy elültesse a fejünkben azt amit azóta is vallunk és hiszünk, és azóta is butulnak benne millió emberek.
no avatar
User

iMeoooWi

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
2

2018.11.15. 00:02

Re:

Szerző: iMeoooWi » 2018.11.15. 01:09

User

zeti

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

2018.11.07. 16:11

Szerző: zeti » 2018.11.18. 00:25

Most hogy már nem divat, jöhet a valós kommunikáció idegen fajokkal.
Előző