UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Raboltak már el földönkívüliek?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Re: Raboltak már el földönkívüliek?

Szerző: Darkh » 2010.04.28. 17:42

Nah mi leszünk az új Noé génbankja csak másik dimenzióban ! :DDDDD

http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=29290
no avatar
User

Tron01

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.11.09. 08:37

Szerző: Tron01 » 2010.04.28. 20:43

Ezzel a "Noé bárkája" cikkel és kutatással egy baj van:
- azt mondják, hogy a Boszporuson betörő víz, stb.... De ez nem volt a jelenlegi vízszinthez mérten +3500 méter !!!

1) Mivel a 3500 méteres magasság kicsit magas a Boszporushoz képest, az elmélet elvetendő
2) ha valaki azt találná mondani, hogy egy hatalmas, több km magas "cunamin" hullám-lovagolt volna a bárka, akkor egyértelműen pozdoriává tört volna az egész szerkezet az Ararát-heggyel való találkozástól.

Ha tényleg az ominózus bárka maradványait találták meg, akkor ez egy viszonylag állandó, stabilnak mondható magasságú vízáramlatok mentén jutott oda ahova.
no avatar
User

mustang61

Szerző: mustang61 » 2010.06.14. 10:38

Hogy az eredeti témához írjak... Nekem is volt, nem is olyan rég egy furcsa élményem.
Alvás közben az időt nem tudom pontosan valamikor éjfél után, valami csoszogás szerűségre keltem fel de csak úgy hogy, kinyitottam a szemeimet de még fél álomban voltam...
Ez a furcsa csoszogás meg állt és mivel az oldalamon feküdtem éreztem hogy, valaki áll mögöttem az ágy szélénél, nagyon meg ijedtem. A szívem nagyon gyorsan elkezdett verni és össze szorult a gyomrom.
Gondoltam meg fordulok és megnézem lehet csak a húgom az. Mikor meg szerettem volna fordulni akkor vettem észre hogy nem tudok mozdulni és ilyen furcsa fél álom szerűségben voltam de biztosan ezt éreztem mert tisztán emlékszem. Semmim sem mozdul csak pislogni tudtam de a végtagjaim mintha 100 kilósak lettek volna. Itt már úgy féltem majdnem meghaltam és akkor gondoltam elkezdek ordibálni mert nem tudtam mozdulni hiába erőlködtem. Vettem egy levegőt de még azt is nehezen és mikor ordítani szerettem volna akkor nem jött ki hang a számon nagyon furcsa érzés volt. Csak lehelni tudtam kiabálás helyett. És akkor itt megszakadt a kép és már csak arra emlékszem hogy reggel felkelek... Elmeséltem szüleimnek haveroknak meg utána olvastam az interneten de nem volt semmi hasonló de, annyira valóságosnak tűnt hogy másnap este nem is mertem el aludni...
Aztán szépen lassan kezdtem el felejteni a történteket. Amikor a történtek utána 1 hét múlva ismét arra keltem hogy valaki mászkál mögöttem az érzés ismerős volt megint fél álomban voltam tehát fenn voltam pislogni is tudtam de olyan homályos minden... Megint meg akartam mozdulni hogy megnézzem ki az aki mögöttem áll, most már nem is féltem inkább ideges voltam hogy ha most meg fordulok akkor fejbe rúgom akár ki az de megint nem ment a mozgás és ordítani sem tudtam.. ekkor fogtam magam vettem egy mély levegőt és nagyon erősen kiugrottam az ágyól olyan érzés volt mint amikor sokáig lent vagy a víz alatt és most kapsz csak újra levegőt.. újra tudtam mozogni de nem állt senki sem az ágynál lehet hogy meg ijedt hogy tényleg meg fogom verni... nem tudom az is lehet hogy egy nagyon valóságos álom volt de azóta eltelt már pár hónap és nem történt meg újra de gondoltam le írom ide mert a barátok csak röhögtek a történeten... de itt lehet hogy valaki tapasztalt már hasonlót.

UI: Elfelejtettem le írni hogy az első ilyen tapasztalatomnál ez a valaki nyúlkált a párnám alá mert, éreztem hogy a párnám alatt valami mozog... lehet hogy a fog tündér volt az 8) .. Viccet félre téve nagyon valóságosnak tűnt és ha valaki hallott már hasonlóról az leírhatná :D
User

chuck norris

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
205

2009.08.06. 14:23

Szerző: chuck norris » 2010.06.14. 11:21

Szerintem siman csak almodtad, nekem is volt hasonlo elmenyem, hogy valaki all a szobaban a sotetben, mindez felalomban. Futas semmi, kiabalas semmi. De mielott infarktust kaptam volna felelmemben, megebredten, es lattam, hogy csak a szek volt valahogy hulyen megvilagitva, es oda kepzeltem csak azt az alakot.
Olyan is volt, hogy pl. egy hazban voltam, lattam, hogy jon egy medve a haz fele. Elfutni sem tudtam, kialtani sem tudtam, viszont majdnem besz@rtam ijedtemben. Utana, mikor a medve odaert, siman megebredtem, atfordultam a masik oldalamra, es aludtam tovabb. :)
Szoval sok hulyeseget lehet almodni, foleg szerintem felalomban jonnek a furcsabb dolgok. Hogy miert, nem tudom.
no avatar
User

mustang61

Szerző: mustang61 » 2010.06.14. 11:49

Lehetséges hogy álmodtam de engem csak az aggaszt hogy emlékszem hogy az ágyamba voltam nem akartam futni sehova mert tudtam hogy fekszem tisztában voltam mindennel csak ilyen homályosan láttam
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2010.06.14. 12:33

Erdekes :)

Nem tudom mi tortent veled pontosan, de majdnem hasonlo eset tortent meg 1 baratommal, akirol tudom, hogy teljesen szkeptikus ezek irant a temak irant!

Kb 8 eves lehetett, es mivel nagy volt a csalad es az anyagi korulmenyek szukosek, az egesz csalad 1 szobaban aludt, apa, anya, nagymami, hugi es o. Egyik ejjelen szinten csoszogasra kelt fel, de o egy nagyon sotet arnyat latot, akinek semmilyet nem lehetett latni, a fejen is mintha csuklya lett volna, kicsit gornyedt volt, de elmondasa szerint, latta ahogy mindenki agyahoz odamegy, es valamit motoszkal a "kezevel" Ot viszont eszrevette, nagyon megjedtek egymastol elmondasa szerint, bar nem latta ot, az arcat, fura volt hogy ebren talalta! Hatalmas pofont erzett ezutan, de a "leny" keze nem mozdult, vagy csak nem latta. Ezutan reggel kelt fel, de tisztan emlekszik a mai napig ra! A nagymami ra 1 hetre meghalt :S

Nem tudom igaz e, mint ahogy irtam nem velem tortent meg, de azthiszem igaz, mivel teljesen elzarja magatol ezeket a dolgokat, de ezt az 1-et nem tudja megmagyarazni...

Mindenesetre erdekes!

Udv
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
no avatar
User

Martina

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
54

2010.06.29. 20:41

Szerző: Martina » 2010.07.01. 00:29

Sziasztok.

mustang61 eléggé érdekes, amit leírtál...velem még ilyen nem történt, azt hiszem, be is tojnék...de tavaly nyáron történt velem egy incidens, hogy a padlásteres szobámban tök nyugodtan alszok...még csak rosszat sem álmodtam...egyszer arra lettem figyelmes, hogy nagyon félek és mintha nézne vki, biztos veled/veletek is volt már olyan, hogy nézett vki és megéreztétek! De olyan erősen nézett, hogy arra ébredtem fel, persze Én egyből a mellettem álló lámpáért nyúltam és fel is oltottam...de igen rossz érzés volt úgy felébredni az éjszaka kellős közepén...olyan éjfél egy óra tájban, hogy vki néz...aztán csak a tv mellett tudtam elaludni...de például egy időben velem fél3 és 3 között történtek furcsaságok, mintha ott lett volna vki a szobámba vagy nem tudom, mindig arra ébredtem mintha nézne vki, vagy a furcsa álmaimból is mindig akkor keltem fel, mikor ekörül járt az idő...biztos nem ők voltak...de kicsit érdekes:)

Szép estét!
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2010.10.20. 14:39

nem
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2010.10.23. 22:47

Biztos-e vagy benne? :ugeek:

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2010.10.24. 16:48

Gabe írta:Biztos-e vagy benne? :ugeek:

Gabe

Hát most erre valami tudományosat kellene válaszolnom :lol:

De több mint valoszínű hogy nem. Egy eset van amit nemtudok megmagyarázni eddig még és barátnőmmel éltem át és ő is ugyanugy érzékelte vagyis éppen hogy nemérzékelte namindegy így ugysem érthető,majd esetleg leirom pár mondatban :D (egyébként nemnagyon hisz ezekben a dolgokban)
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2010.11.20. 15:13

ird le ide.en is kivancsi vagyok mi volt az:)
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2010.11.20. 16:50

hát nekilátok akkor :Wink:

azt tudni kell bár még fiatal vagyok de szinte eggyütt élünk barátnőmmel,(párnapot nála vagyunk,2-3napot nálam még iskola időben is)
éppen nyár volt,nyár végefele azthiszem.tehát ráértünk nagyon nemvolt semmi dolgunk későn feküdtünk,későn keltünk.Vasárnap vagy hétfő lehetett,megbeszéltük barátnőmmel hogy majd szerdán megyünk hozzánk,addig meg éltük tovább az életünk :D.(Szülőanyám nemkeresett,mert ezmár vagy egy éve igy mennt szóval megszokta). Eljött a szerda elég furcsán is keltünk fel,de nemnagyon foglakoztunk vele minndketten éreztük hogy más ez a nap,hát na mindegy össszeszedtük magunkat,majd elindultunk hozzánk estefele.Hazaértünk és anyum szóba hozta hogyhogy most ilyen soknapot voltunk barátnőmnél. Én pedig mondtam hogy mindig ennyit szoktunk köröbelül lenni,és valahogy szóba jöttek a napok és anyukám mondta hogy csütörtök van,persze mi meg mondtuk hogy dehogy van csütörtök,szerda van! Picit ezen "vitatkoztunk",majd megnéztem a dátumot és tényleg több volt egy nappal,megnéztem számitógépen is és a Teletexten is(sajnos nememlékszem hányadika volt ez a nap).Magyarázat nincs egyenlőre,se elötte,se azóta nemvolt hasonló legalábbis amire igy emléxem. Ha valakit valami részlet érdekelne,mert rég volt és lehet kihagytam valamit,vagy javítanom kellene szóljon! köszönöm :mrgreen:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2010.11.20. 17:29

erdekes:) hat vagy mind a ketten a baratnoddel elneztetek a napot vagy 1 napot ugrottatok az idoben!
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2010.11.20. 18:14

hm. hát barátnőm alapos főleg ien téren még a telefonszámokat is megjegyzi :lol: de végülis meleg nyár volt :D
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2010.11.20. 21:09

Nem lehet, hogy csak siman ataludtatok a napot? Velem volt mar ilyen!
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2010.11.20. 21:37

hát sajnos ilyenre nemtudok válaszolni. lehet ezis lehet azis :D persze a legjobban a leghihetetlenebb hangzik :lol:
User

Pezo

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
328

2011.03.28. 01:09

Csertő, Szőlőhegy 446.

Szerző: Pezo » 2013.03.25. 02:02

Az efféle élmények nem tévesztendők össze az alvási paralizisnek nevezett jelenséggel.
Nekem már volt ebben részem. Hát, nem kívánom senkinek, ijesztő egy állapot!
Alvásból hirtelen éber lettem, teljesen tudatomnál voltam, de a testem nem mozdult,hiába akartam. Csak néztem ki a fejemből, és azt hittem itt a vég. Megszólalni sem tudtam, semelyik izmom sem működött,még a légzőizmok sem. Már szinte pánikba estem, amikor hirtelen megszünt az állapot és újra tudtam mozogni és lélegezni.
Utána sokáig féltem elaludni, sokat virrasztottam, csak a kimerültségtől zuhantam álomba.
Török Zsolt
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2013.03.25. 08:50

Az nekem is volt többször, nem kellemes főleg ha az ember azon töpreng hogy most csak alszik még a testem vagy meghaltam, esetleg az "idegenek" műve.
Aztán sokszor volt hasonló élményem amikor szintén nem tudtam mozogni, de valóban ott voltak a földönkívüliek, az teljesen más volt. Temérdek információ árasztott el, mélységes nyugalommal társítva, szóval más volt a magamhoz térés is. Hosszabb folyamat, a kavargó gondolatokkal fűszerezve, olyan mint amikor megtalál az ember egy rég elveszettnek hitt értékes dolgot, reményt kap és önbizalmat. :) Persze aztán néha hetekig xarul voltam utána...
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

rebekka

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2013.06.16. 08:29

Szerző: rebekka » 2013.06.16. 09:48

Sziasztok! Érdekes amiket írtatok, de én azért egy olyan találkozóra lennék kíváncsi, amikor nem alvás közben ér minket a földönkívüli élmény és nem fedi azt ekkora homály! (bocsi, ha írt valaki ilyet, nem olvastam teljesen végig a fórumot) :mrgreen: Véleményem szerint ezek az alvásbeli találkozások több, mint valószínű, hogy a fantáziánk szüleményei. Ne értsetek félre, én is szeretnék hinni benne, de minél idősebb leszek, annál jobban nem tudok. Na de azért én is leírom az "élményeimet".
Azt tudni kell rólam, hogy iszonyatosan félek a földönkívüliektől már kiskorom óta. Egy kertváros szélén, a szántóföld mellett nőttem fel, nagyon féltem egyedül aludni a szobámban, gyakran tesómnál kötöttem ki hajnalban, hogy nem bírok tovább egyedül aludni. A legjobb barátnőmmel, - aki a kertszomszédom - imádtuk a félelmetes történeteket. Gyakran meséltünk egymásnak minden félét, ufósat, szellemeset, stb. Ilyenkor gyakran velünk játszott az öccse is. Na már most az unokatesóm is elég gonosz volt, iszonyatosan sokszor teletömte a fejemet az ufókról, volt, hogy ezek után addig képtelen voltam elaludni, amíg fel nem kelt a nap. Ezzel az a probléma, hogy nem igazán változott a helyzet. Ma már nem élek otthon, de még mindig nem bírok rendesen aludni, ha egyedül vagyok (szerencsére ez ritka).
Az utóbbi években volt két nagyon furcsa élményem. Az egyik 18 éves koromban történt. Nem tartózkodtam otthon, ezer km-re voltam és pont az volt benne a furcsa, hogy egy hét után aznap telefonáltam először anyáékkal és utána éjszaka történt a dolog. Álmomban otthon a házunkban jártam. Egy tolószékes lány jött oda hozzám és azt mondta, h milyen kedves vagyok, mert én mindig segítek nekik. Azután az ablakon bejött egy darázs, leszállt a karomra és megcsípett. Mikor felébredtem csurom víz voltam és a karomon volt egy olyan tűszúrás, amitől a lepedő is véres lett. Először azt hittem bogár tette. De nem nőtt ilyen udvara (tudjátok, az a piros kör, ha megcsíp egy bogár akkor feldagad meg viszket), és fájt ha hozzá értem. Olyan volt pontosan mint egy szuri nyom és csak vagy 3 hét után múlt el.
A másik 22 éves koromban történt. Akkor sem voltam otthon. Az egész ilyen félálomszerű volt és iszonyatosan fura. Egy olyan szobában tértem magamhoz, ahol ágyak voltak. Én csak az egyik felét láttam a szobának, mert a másik le volt takarva valamiféle paravánnal, vagy nem is tudom mivel. Egy ágyon feküdtem, odajött hozzám valaki. Ez a valaki magas volt, olyan 2 méter, emberszerű, mégis nagyon törékeny, a bőre meg ilyen szürkésfehér és penge vékony. Az ölébe fektette a fejemet és belenéztem a szemébe, ami nagy volt és fekete, bogárszerű. Arra is emlékszem, hogy az arca nem volt annyira ronda, de mégis meghökkentő volt. Mikor a szemébe néztem, úgy éreztem, tudnám szeretni. És elkezdtek olyan gondolatok jönni a fejemben, hogy miért félsz ennyire tőlünk? Mi nem bántunk. És utána tudtam, h szeret engem. Ez az álomszerű dolog azóta se hagy nyugodni, annyira furcsa volt és valóságszerű, hetekig még csak beszélni sem mertem róla. Akkor gondolkoztam el először azon, h nem biztos, h félni kéne. De utána is iszonyatosan féltem. :conf:
Na hát ennyi, nem hiszem, hogy többet segítettem, de tök jó volt most ide leírni a dolgokat. A barátnőm öccse, aki a kertszomszédom ő is még mindig, iszonyatosan fél a földönkívüliektől. Ő is álmodott velük, kb ő érti meg egyedül, h miért félek, a többiek mindig kinevetnek, nem igazán szeretek beszélni erről. Igazából arra is gyanakszom, h kiskoromban teletömték a fejemet ufós sztorikkal, nekem meg túl élénk a fantáziám és nyugtalanul alszom tőlük. Mindenesetre szerintem iszonyatosan félelmetesek a földönkívüliek, akik sokkal de sokkal okosabbak, több tízezer évvel fejlettebbek lehetnek nálunk (ha valóban látogatnak minket), és maga a Föld és mi emberek egy cuki, természetvédelmi körzet lehetünk nekik, akik súlyos nevelésre és természetvédelmi megmentésre szorulnak. :mrgreen:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2013.06.16. 12:56

Kedves Rebekka!

Szeretettel üdvözöllek, és köszönet az érdekes beszámolóért!
no avatar
User

Jani

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

2013.04.02. 13:13

Szerző: Jani » 2013.08.14. 14:38

Egyszer még kisebb koromban egy nagy fényesség támadt de csak erre emlékszem aztán semmi másra de az is lehet hogy csak rosszul emlékszem biztosra nem tudom mondani.Azt hiszem este volt és a spaletta be volt zárva...régen volt már nagyon.Itt van más is aki meg van győződve arról hogy elrabolták az idegenek persze nem beszél róla mert még bolondnak nézik.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2013.08.14. 15:43

Ha csak erre emlékszel az nem sok, végül is felszinre lehet hozni mi történt akkor, de ahhoz idő kell. Lehet hogy egyszer csak beugrik majd minden, csak hasonló helyzetbe, környezetbe kellene kerülni mint akkor.
Más a meggyőződés és más a valóság, sokan életüket tennék arra hogy látták szűzmáriát a wc falon...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laca 2013.08.23. 07:18-kor.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
ElőzőKövetkező