UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Raboltak már el földönkívüliek?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Re: Raboltak már el földönkívüliek?

Szerző: katafexi » 2013.08.23. 07:13

Sziasztok! Ma este érdekes dolog történt velem.Rosszat álmodtam,földönkívüliek vittek el,kis szürkék.Ez még nem igazán furcsa,éppen 2 napja néztem meg egy ufos filmet a párommal
. Szóval felébredtem az álomból,párom mindig felébred ha forgolodom,ő is felkelt,mondtam,hogy rosszat álmodtam. Pár másodperc múlva hangos recsegő hangokat hallottunk a nappali irányából.Olyan volt mint amikor valaki a rádiót tekergeti recsego ropogo nagyon magas frekvencián mar a fülem is belefajdult.Hozzá kell tenni nem mertem kimenni megnézni.Melletunk van a vasút ahhoz mar hozza szoktam biztosan nem onnan jött.Nagyon furcsa és ijesztő volt!Megnèztem at időt 1:50 volt.Parom is hallotta,biztosan nem kepzelődtem!Aztan vissza aludtam,álmodtam megint egy idegenest..reggel párom mondta,hogy mar aludtam de megint hallotta a hangokat az éjszaka folyamán,nem kelt fel megnézni.Parom mar látott ufókat meg furcsa dolgokat,családon belül is előfordult észlelés,nekem eddig semmi.Vajon mi lehetett?
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2013.08.25. 07:47

Sziasztok!Az kimaradt,hogy a második hang jelenség legalább 10 percig tartott..érdekes mert tegnap többen láttak fénygömböt az ország felett,érdekes hangok kíséretében
http://m.index.hu/belfold/2013/08/24/ku ... ag_felett/
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

2008.05.29. 13:20

Temesvar

Szerző: real.alien » 2013.08.26. 18:45

Udv. :mrgreen:

Szia kata...! Orulok , hogy olvashatom szavaidat ...Remelem jol vagy es minden O.K.

Nem akarok okoskodni ..de az amit TE irtal ... oda is sorolhato , hogy poltergeist jelenseg . Megvolt az alap, UFO-s film , rossz alom (bizonyara a film miatt ...) . Raadasul az elso alom , amely intenzivebb szokott lenni . Nem vagy mar kisgyerek, mert ok gyakran csinalhatnak ilyent , de holgy vagy, es lehetseges .
Maskor nem fordult elo ?
Nekem van egy szekrenyem a haloszobaban, tobb mint 100 eves . Napokon at semmi baj, de akarhanyszor duhosen a szobaba megyek elkezd recsegni ... akkor jon egy olyan regi szep magyar szo-aradat ..."hogy menjetek a rohadt anyatok p...csajaba !!!" ...es csend lesz ...
Tudom , hogy furcsa megoldas ... de ha egyszer elkezdtel poltergeist-ozni ... jobb lenne leszokni . Tudom konnyu mondani ...de a legegyszerubb , hogy nyugodtan tudatositod a dolgot , es nem szitod tovabb ... Nem elo szellemek , nem szurkek ...csak ...energiak .

Udvozletem
NE ROHANJ GYORSABBAN MINT AZ ANGYALKAD SZARNYAI ELBIRJAK
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2013.09.05. 22:34

Szia!Ez előtt és után sem hallottam ehhez hasonlót nagyon érdekes
.Olyan hang volt mikor a rádiót tekergeti valaki magas frekvencián és a kutya is ideges volt aznap éjszaka . Pont tegnap néztem egy ufos műsort és az egyik eltérített arról számolt be az ufó belsejében recsego rádió hoz hasonló hangokat hallott és mintha információt adtak volna neki és ekkor nagyon beszartam mert en is ehhez tudnám hasonlítani.Ma mindenki látott egy ufót ket nahy feher feny volt rajta meg tobb szines,az ablakból meg távcsővel figyeltuk.Furcsa dolgok kezdenek történni ..nem tudom de a hangok a legtavarobbak mert azóta se hallottam megint és biztos nem a ház elektromos ezkoze volt,rádió nincs itthon és miden elektromos ezkoz kivan húzva a konnekzorbol..kazán se lehetett..szóval folyt köv
no avatar
User

criminalheadz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
42

2009.09.02. 18:09

Szerző: criminalheadz » 2013.09.16. 17:31

Hello!

Múlthét kedden újra felvettem a kapcsolatot velük 2006 után! Az újak kedvéért régen írtam beszámolót nem elrablásról, hanem találkozás, de sajnos igazándiból mai nem tudok rá választ adni vittek-e el vagy nem. Mindegy, annyi a lényeg, hogy már majdnem elaludtam és akkor hirtelen megszólaltak a nyelvükön, de sajnos nem tudom nagyon értelmezni (normális embert kirázná a hideg olyan hangon) viszont én a 2006-os eset óta sokat javulhattam, mert már megtudtam őket kérdezni, hogy miért vannak itt?! De sajnos erre már nem jött válasz és kitudtam nyitni a szemem... Teljesen leblokkolták az idegrendszerem a beszélgetés alatt nem tudtam semmim mozgatni, se a szemem kinyitni mégis a tudatodnál vagy. Most egy kicsit megilyedtem amúgy, de csak azért mert nagyon hirtelen jöttek és váratlan volt. Legelső találkozáskor, se félelem, se telefon semmi nem volt csak meredtem bámultam :) Lehet csak ezért jelentkeznek többször.
no avatar
User

criminalheadz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
42

2009.09.02. 18:09

Szerző: criminalheadz » 2013.09.16. 17:34

mármint úgyakartam mondani találkozás utáni legelső beszélgetéskor a végén... elég hülyén fogalmaztam.
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2013.09.30. 21:06

Nagyon sokan az alvási paralízis tipikus tüneteit írják le mint élményt.Ezt most nem bántásból mondom,mert tudom milyen érzés én is átéltem kb 4-5 alkalommal.
De ehhez nem sok köze van az alienekhez.ez amolyan enyhe alvási tudatzavar mely tipikus tünetekkel (mozdulatlanság,éber tudat, de mégis fenyegetve érezzük magunkat egy külső behatoló miatt stb.)Szóval szerintem nagyon sokan ezeket az élményeket élik meg mint ufó élményt.
User

Pezo

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
328

2011.03.28. 01:09

Csertő, Szőlőhegy 446.

Szerző: Pezo » 2013.10.03. 17:08

Igen, nemrég én is megemlítetettem az alvási paralízist. Volt benne részem, de én nem kevertem össze holmi alien élménnyel. Bár gondolom egy igazi találkozás az idegenekkel sem lehet félelmetesebb ,mint az az állapot, amikor mozgásképtelen állapotban nézünk ki a fejünkből. :P
Török Zsolt
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2013.10.04. 05:14

Mindkettőben volt részem, ég és föld a kettő. Nem kellemetlen az "idegen" találkozás cseppet sem, viszont van mit feldolgozni évtizedeken keresztül. Pontosan a megfelelő időben érti meg az ember mit is kapott, és ha jól kezeli az információkat akkor bele sem bolondul.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

chuck norris

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
205

2009.08.06. 14:23

Szerző: chuck norris » 2013.10.04. 10:58

Es neked sikerult jol kezelni? :D
Bocs, nem hagyhattam ki...
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2013.10.04. 12:54

Szerinted? :D
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

2006.07.12. 15:35

Eger

Szerző: Imperátor » 2015.05.22. 16:40

Na akkor belekezdek. Még nem lehettem több 5 évesnél.
Este volt és a nagy szobából mentem ki a konyhába. Ahol egy olyan narancs sárga szín világította be ami nagyon hasonlított a tévében lévő hangyák háborújára. Mintha minden erősen vibráló apró sárga pontokból állna és csak a körvonalakat lehet kivenni belőle. Na akkor megpillantottam egy magas, vékony, mandula kivágású fekete szemű lényt. A látványtól ami elém tárult egyáltalán nem ijedtem meg hanem halál nyugodtan rácsodálkoztam. :shock:
Nem tudom mennyi ideig néztük egymást, talán percek vagy másodpercekig. Majd hirtelen eltűnt mintha ott sem lett volna. Szerintem ekkor történhettek olyan események amiket nem tudok felidézni az óta sem. Az erősen vibráló narancs sárga fény nem tűnt el. Majd besétáltam a konyhába a vibráló fénybe. Amikor benne voltam nem már a körvonalakat sem tudtam kivenni, ekkor már teljesen olyan volt mint a tévében hangyák háborúja csak narancs sárgában. Neki mentem mindennek mígnem kitapogattam a falat és ekkor elkezdtem keresni a fali villany kapcsolót mert arra gondoltam hogy ha felkapcsolom akkor eltűnik a furcsa fény. Csodák csodájára tényleg eltűnt mikor megtalálva felkapcsoltam a villanykapcsolót.
Évek múltán jöttem rá hogy egy földönkívülivel találkoztam, mert kiskoromban még azt sem tudtam mit jelent a szó.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.05.25. 15:08

Köszönet.