UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Raboltak már el földönkívüliek?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: Raboltak már el földönkívüliek?

Szerző: Laca » 2009.06.01. 19:37

Hello Jaco Pastorius!

Miért van az az érzésem hogy elhessegetni próbálod magad elől is ami megtörtént?! Ezek tények és ezzel kell élned. Ha elfogadod hogy látogatnak megszabadulsz egy csomó szorongástól. Egyébként a CT az agyat vizsgálja nem a bőr alatti területet, gyermekkori balesetben ha az agyadba került volna egy szilánk annak súlyos következményei lettek volna! Az implantátum egy az egyben. De belül tudod te ezt igaz? :)
A repülő lezuhant és mindenki odaveszett sajnos, de reménykedem hogy nem! Jósolni nem tanácsos mert valóra válhat...
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.01. 21:21

Rendben várjál...az orrból nem ömlik a vér ilyenkor "csak" néha. Sajnálatos hogy orvoshoz kell járnod jobbulást! Nem szent írás hogy mindig ugyanoda ültetik be. De gondolom vannak egyéb "betegségeid" is, amik váratlanul törnek rád és múlnak el hirtelen. Legalábbis nekem így volt sokáig.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2009.06.01. 23:03

Talán segít mindenkinek beültetett cuccokat, meg nem tudott sérüléseket keresni, ha pl.: diétázik/bőjtöl, erősségtől függően pár nap múlva minden korábbi sérülés/műtét/fogkezelés helyét érezni lehet, de minimum az kellehhez, hogy 2-3 napig ne egyen állati terméket,és csak vizet igyon, +friss élő zöldség, gyümölcs étket egyen... (alig főtt/párolt) aki korábban húsevő volt annak ez nagy változás erre az időre... ez olyan dolog, hogy emiattnem biztos hogy érdemes csinálni, de ha valaki így nyár elején amúgy is fogyózik, figyelhet így is... :D

nagyon jó volt olvasni az elmúlt 1-2 oldalt, csak így tovább!! Hajrá Jacko és a régebbiek!Arról is írhattok, mi az, amire a felllelhető elérhető ufós szakirodalom nem ad elég jó választ,de igény az volna rá... :D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.02. 07:31

Én nemigen olvasok ufós "szakirodalmat". elqurvult ez a téma hazánkban, és inkább a hatalom szájízével írnak a legtöbben (tisztelet a kivételnek).
Egy csomó dologról nem írnak/írtak (régebben olvastam folyóiratokat ebben a témában). És leginkább félrevezető cikkek jelentek meg úgyhogy marad a saját tapasztalatom és szavahihető emberek elmondásai. Miután több fajuk van az "idegeneknek" mind másként jelennek meg, sokuknak van egy közös vonásuk éspedig az hogy rettenetes bűzzel jár ha betoppannak kis szobámba. :) Megjelenésük előtt pár perccel de akár órával is az elektromos berendezések ki-ki hagynak majd leállnak egészen addig amíg el nem mennek. Olykor tropára haza vágják ami árammal működik!
De előfordul hogy rég nem működő cuccok megjavulnak ha itt jártak (gondolom amikor újraindítják a berendezéseket a lakásban nem nézik hogy előtte mi volt rossz) így ingyenes szerelésben részesülök.. :mrgreen: Pár esetben akkora energia lökést adnak az embernek hogy alig bír magával napokig az illető, ez jó is talán de nem mindig mert aki érzékenyebb azt bizony kimeríti. Betegek gyógyulnak meg, különleges képességekre tesznek szert, ami olykor örökre megmarad. De volt olyan aki éppen elvesztett valamilyen képességét a látogatás után! Útjaik kifürkészhetetlenek és öncélúnak tűnhet első pillanatban,de mindig van értelme számunkra is. Az ő világuk számunkra szinte isteni erővel bír, mert nagyon "messze" van a mi földi életünktől, nem távolságban hanem mentálisan és technológiában. Leginkább mesterséges biológiai "technikákat" alkalmaznak, merthogy rég rájöttek hogy a biológiai tudás és mechanizmus szinte tökéletes. Tovább fejlesztették sok millió éve és "ma" már nemigen tudjuk megkülönböztetni az élőt a "holt" anyagtól...Tér és idő számukra "semmit" nem mond, a természetes utakon járkálnak ide oda tértől és időtől függetlenül, minden megtalálható az univerzumban amire szükségük lehet ahoz hogy nagy távolságokat áthidalva megjelenjenek bárhol abban a pillanatban amikor azt tervezték...Szép napot, és legyetek vidámak! ( a humorérzék és a művészet is "Isteni" adomány éljetek velük minél többször) :D
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.02. 11:18

A repülőgép roncsait amúgy nem találják és egy pilóta fényes gömböket látott az égen Brazília fölött, ahol nyoma veszett a repülőgépnek.

OFF. A Jaco Pastorius nickem inaktiváltátok és eltávolítottátok a 3 hozzászólásom, de mi volt velük a baj?
A regisztrációkor 3 nick néven is regisztráltam, mert nem tudtam eldönteni melyiket szeretném, de csak a Jaco Pastoriust használtam volna, az IP címem tudom, hogy látják a moderátorok, nem beszélgettem volna magammal itt. Ha ez volt a gond elnézést, vagy ha amit írtam (tartalom, hosszúság) ELNÉZÉST KÉREK.
Egy válaszra azért méltat valamelyik moderátor? Tisztelettel továbbra is.
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.02. 14:44

Amúgy ha elrabolnának egy repülőgépet azt miért tennék? Olvastam,hogy az elrablások helyett a látogatás a földönkívüliek módszere. De megdöbbentő, hogy
csak úgy eltűnik egy repülőgép és nem találják, legalábbis számomra most az.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.02. 15:27

Hernyo!

Szerintem írjál privátot a moderátoroknak, vagy akár a honlap tulajdonosának, lehet műszaki stb. ok is,amit nem látnak, mert szerintem a beírásaiddal semmi gond nem volt.... (gyakran karbantartás van a szolgáltatónál,stb, másnál is volt pl. nem jött át privát üzenet, stb.)

Laca! Az okés, hogy TE nem szorulsz rá a megmondóemberek írásaira, de akkor pl. mit tudsz ajánlani, mi az amiben biztosan hazudnak a népszerű ufós könyvek,stb??? :D

A repülőgép eltűnésről annyit, hogy még kevés az információ...
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.02. 15:53

Köszi Hegylakó,

amúgy már megtalálták a roncsokat, bár nem tudnak semmit a körülményekről, a szakember azt mondja, hogy ,,léteznek olyan természeti jelenségek, amikről az ember még mit sem sejt".
Kezdek megszállott lenni? :geek: Minden gyanús, lehet engem is elkapott a kezdő ufo kutatók buzgósága.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.04. 08:54

Hegylakó, őszinte leszek semmilyen ufós irodalmat nem ajánlok...amik megjelennek az üzlet és félrevezetés és halandzsa nagyrészt. Akinek nem volt saját ufós élménye az inkább a neten keresgéljen de legjobb ha remote viewinggel próbálkozik inkább, vagy egyéb alternatív megoldásokkal.
Ez olyan mint 300 éve amikor a hajósok hazatértek és mindenféle szörnyekről meséltek és óriásokról törpékről amit "láttak". Aki nem találkozott velük az sajna találgathat hogy mit higgyen el és mit nem, és semmit nem hinnék el ha nem lett volna saját tapasztalatom már gyerekként is...kényes téma ez és soha nem is fog teljesen fény derülni az igazságra. Páran próbálkoztak ide csalogatni őket, kapcsolat felvétel céljából. Ez merő naivság, ők döntik el hogy kivel akarnak "beszélni", vagy éppen átadni dolgokat nekik...Szép napot!
Ami a lezuhant repülőt illeti, nem volt kevés az információ, nekem nem, láttam a hullámzó óceánt és a tetején a kerozin foltokat amit a viharos tenger korbácsolt fel és éreztem is a halál szagát. Sajnálom őket nagyon és megrendítő hogy még mindig nem áll a technika olyan szinten hogy legalább valamilyen védelem lenne az utasoknak ilyen esetek ellen! Ezért nem ülök repülőre soha, pedig hívtak már évekkel ezelőtt is, csakhogy én nem bízom az emberi tényezőben. Emberi tényező a gép rossz tervezése, minél olcsóbb annál jobb a gyártóknak, ember élet nem számít itt sem!
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.04. 12:42

Kösz Laca!

Annyit még, hogy sajnos, vagy nem sajnos, látható, hogy a nagyon ufós,meg médiumi oldalak elzárkóznak attól, hogy erre is használható objektívebb technikákat reklámozzanak, megmutassanak, pl.médiumi közlő oldal nem fog silva agykontroll, meg remote viewing reklámot kitenni (vajon miért??)

1-2 angol szerzőt azért olvasok, úgy lőttem be őket hogy: 1: ingyenes minden anyagjuk, 2: csak saját élményel foglalkozik 3:nem akar mindent tudni 4: nem specializálódik,a kettő ellentmondásos lehet, de a lényeg, hogy amit átélt, tud azt mindent leír, stb. nem csak kimazsolázva 5: ezekből kialakul egy kép, hogy hihető-e vagy se a dolog.. (vannak,amiket tényleg kár olvasni, akik összeollóznak ezt-azt,elemezgetik és ennyi)

Arra tudsz mit mondani, hogy pár napja a jobb karomon bicepsz alatt testfelé eső részen olyan kis véraláfutást találtam, reggel,ami vérvétel után alakul ki?? Kezdjek félni, vagy csak becsíptem???(a karomat...) :roll:

A repülőnél azért persze nem minden tiszta, a nagy kérdés a valódi utaslista volna, mert volt már rá példa, hogy egy gépet azért lelőttek hogy egy szem utast eltegyenek láb alól.... még régen... de lehet hogy itt más volt, sajnos, szerintem ha valakinek nem volt előzetes (ervé) vizsgálata róla,baleset előttről, most már annyi az infó hogy bezavarja....
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.04. 14:00

Szia Hegylakó!

Jó módszer, persze ami ingyenes az is lehet kamandusz...Hmm..érdekes folt! Nem hiszem hogy félned kellene, ők nem "műhibáznak" talán csak egy ér elpattant el éjjel. Álmunkban sokszor nagy erőket fejtünk ki anélkül hogy tudnánk róla, egyszer arra ébresztettek hogy hangosan csikorog a fogam, annyira hogy le is tört egy darab belőle. :D A repülővel kapcsolatban én inkább az időjárás manipulálására gyanakszom. Túl hideg van most is, annak ellenére hogy Junius van, a felső hideg légrétegek hirtelen lezuhannak ez okozhatta a katasztrófát és a hideg időjárást is, hiába süt a nap ha fentről ránk nyomják a hideg levegőt...Az az emlékezetes Augusztus 20 is erre figyelmeztet, "rendelésre" jött a vihar!
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.04. 15:51

Kösz Laca!

Hát lehet hogy az időjárás az oka a lilafoltnak is, másnak is lett,aki szintén érzékenyebb, stb. az átlagnál, elmúlt napok nehezen teltek... (de azért jobb lett volna ha elrabolnak, és egy titkos karibi szigeten luxusszállónak álcázott helyen tartanak...az ufók)ez így belefér, hogy izomfeszülés, stb. fokozódik ....

Nem tom, ha esetleg esőt akartak volna csinálni, mert kevés már nagyon a talajban a víz, az nem igazán jött össze...

Az még érdekes lenne, tudni, hogy a látványos repülőgépbaleset ideje körül ,után volt-e más esemény, amit ,,elnyom" nem figyelünk oda....
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.05. 13:16

Hello ujra fórumtársak!

a lezuhant air france repülövel kapcsolatban szerintem semmi paranormális nincs..na már most fekete doboz nélkül nehéz megmondani mi történt.. én cabin crew(légiutaskisérö) vagyok a barátom pilóta..és ugy tudjuk hogy muszaki hiba miatt zuhant le a gép..a villámcsapás teora terjed közszájon itt nálunk a cégnél,elég gyakori h belecsap a gépbe... emiatt rövidzárlat keletkezett és valamelyik müszer elromlott..mi ugy tudjuk hogy a rádió elromlott és hiába adták le a mayday jelzést egyik air trafffic control torony sem hallotta nem tudtak kapcsolatot létesiteni velük...még ha a teljes elekromosság elmegy a hajtómü akkor is müködik..szoval ki tudja mi történt pontosan,milyen müszaki hiba lépett fel..de én nem hiszem h földönkivüli erök tették volna!

üdv:)
kata
Nem akarok hinni,csak tudni...
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.05. 14:01

Sziasztok újra!

Laca amúgy a fogam én is szoktam csikorgatni álmomban elég sűrűn és hangosan. Egyszer érdekelne, hogy olyankor mit álmodok. :)

Nem tudom, hogy ebbe a topicba illik-e, meg már előtte írtam pár ,,agymenést", de 2001 őszén éppen egy általános iskola hátsó bejárata előtt várakoztunk az edzőtársaimmal, ott beszélgettünk, én megpillantottam az épület falának túlsó végében, a sarkon egy kisfiút. A többiek is látták, de elhülyéskedtük a dolgot.
Én közelebb mentem és a kisfiú egy alacsony, vézna, albínó kisfiú volt, nagyon rövid fakó hajjal, vörös szemmel, szakadt ruhában, tele sebhelyekkel, karcolásokkal, iszonyatosan ijedt volt. Beszélgettem vele, azt mondta, hogy Jenci a neve és hogy szörnyek üldözik, a nagyszüleit megölték és hogy vadásznak az emberekre és hogy a fűből jönnek. Kikerekedett a szemem, mondom a többieknek is hallaniuk kell, ezért mondtam neki, hogy jöjjön oda a többiekhez, de azt mondta, hogy kerülnie kell az erős fényt, ezért a fal mellett maradt. Utána hátraszóltam a többiekhez, mire visszafordultam eltűnt. Az udvaron játszottak a kicsik távolabb, a többiekkel odamentünk, kérdezősködtünk a tanárnőtől, hogy ki, mi ez a kis kölyök, hogy létezik, hogy ilyen állapotban itt lófrál, de a tanárnő csak nézett. A többiek is látták a kisfiút, meg ahogy beszélgetek vele, meg amilyen szörnyű állapotban volt, szóval nem képzelődtem.
Nem pont ide vág, de a mai napig nem találtam erre magyarázatot.
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.05. 15:15

érdekes történet..nah jó újra itt lenni és hallani új dolgokat!
Azt mondod többen is látták a kisfiút és beszéltek is vele?
Lehet h egy halott kisfiu szelleme volt..ki tudja..
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.05. 15:17

Szia Katácska! Hát újra a földön?!

Hernyo (micsoda név!) nem tudom mit álmodsz olyankor, én akkor sexeltem éppen álmomban. :mrgreen:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.05. 16:11

hehehe:) Hello Laca!
sokat vagyok a földön,heti többször mint amennyit repülök,na sebaj majdcsak kicsit több melot adnak juliusban...itt Brsitolban nem láttam semi furát..bezzeg otthon Szentendrén beindultak az UFO jelenségek!:(

Mi újság veled?
Most olvasgatk vissza hogy behozzam a lemaradást!
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.05. 16:20

Köszi a kiegészítést, katafexi! Én is óvatosan próbáltam rá utalni, hogy nem biztos hogy az ufókok voltak... angliában élsz, vagy csak sokat vagy ott?? Nem érzed az energetikai különbségeket hazánkhoz képest?? Vagy ha máshova repülsz?? Nem a télből nyárba, hőmérséklet eltérésre gondolok..üdv!

Laca! Ez eléggé pollkorrekt volt, hogy mi volt veled fogcsikorgatás közben... nem leplezted le a partner nemét... ha volt neki... :D :roll: (bocs, de nem bírtam kihagyni... rossz az aki..rossz...)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.06.05. 16:25

Hát Kata elvagyok öregesen köszi! Írjál sokat be kell hozni a lemaradást...! :D
Hegylakó nő volt teee! :mrgreen:
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.05. 16:46

Persze, ki gondolt másra?? :D Mindenkinek van ilyen, asztrálutazásos fórumokon ez az egyik fő téma... bár sokak szerint ha ilyen tartalmú a dolog ,az inkább lucid dream, és nem testen kívüli élmény...

szóval vissza a témához.... raboltak már el földönkívüliek?? :)
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.05. 16:50

Igen Hegylakó itt élek Angliában,Bristolban!
Nem igazán érzek energiát itt,semmi szokatlant nem láttam és nem éreztem eddig..sajnos az időjárás tipikusan angol ami kicsit kikészit,igaz a héten sikerült leégnem a szokatlanul erös napsütés miatt.:)
Amikor Llangollenben voltam 2 honapot,akkor éreztem a hely energiáját..tervezem hogy visszamegyek oda pár napra,különleges hely..itt sajnos nem érzek semmit..Voltam a Stonehange-nél egy pár hete,és ott sem éreztem semmit pedig igazán akartam..de semmi..ráadásul áll ott 2 kö az egyiknek melegnek kellene lennie a másiknak hidegnek,hát megtapintottam öket és pont forditva volt..valoszinüleg csak mitosz az egész..a kiiráson pedig azt olvastam hogy a Stonehange pedig egy temetkezési helye volt az ösi mestereknek..a közvetlen közelében rengeteg sir van..:)

Amikor repülök annyira lefáraszt a munka,egy két "kedves" kolléga ,utas hogy nincs eröm akármit is érezni, csak számolom a perceket mikor érek haza..Nem tudom de valahogy nem érzem ezeket mostanában..Franciaországot szeretem,amikor ott vagyok érzem hogy maradnék még de ezenkivül semmi sajna:(
Este a sötétben néha hallucinálok h látok valakit aztán mégse..van hogy nappal is megilyedtem h látok valakit aztán mégse..ennyi fura történt velem,ez szerintem az alváshiánytol van..
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.07. 19:02

Szia katafexi! Hát nem írigyellek, így ember nehezen tud ufózni, hobbizni.... a halucináció.. hát nehéz távdiagnosztikát adni... azért reméllem nem a fáradságtól van, hanem más... :roll: (nem csak gyerekek ,,láthatnak" szellemet, egy ismerősöm nyugdíjjas mamája kezdett el érzékelni.. szóval mi,akik márnem vagyunk ,,ideális" korúak, 2-6 évesek, se maradtunk le semmiről...

Találtál,láttál olyan angliai ufós, stb. dolgot, ami idehaza ismeretlen, mert nem Stonhenge stb??
ElőzőKövetkező