UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Raboltak már el földönkívüliek?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Re: Raboltak már el földönkívüliek?

Szerző: katafexi » 2009.06.08. 08:37

Szia Hegylakó!

Áh nehogy azt hidd,lehet igy hobbizni..átlagba heti 3 nap repülök szoval idöm mint a tenger.. :)))

Hát Bristoli ufo beszámolokat még nem sikerült szereznem..de Llangollenben eljéárkáltam iszogatni pubokba(nem ugy mint most,mivel inni nem lehet munka elött 8 orával) meg ismerkedtem a 300 lakossal és ott szereztem rengeteg beszámolót!

Érdekes hogy szinte mindenki akivel beszéltem ezüstös fényü fémböl készült gömböket látott!!Volt aki fényes nappal..
egy ember látott gabonakört és egy exmunkatársam a helyi ujásgak is adott beszámolot egy négyzet alaku uforol ami az egyik végén kék fénnyel világitott:)ez évekkel ezelött történt..spanyol exmunkatársam kiskorában látott ufot szüleivel..
na meg szellemsztorik..hát Llangollen föutcája már idötlen idök óta egy főutvonal volt,és az összes hotel az utcába ahol laktam szellemjárta volt..a német lakotársam amikor pubozott nékülem összeismerkedett egy két emberrel,akik mesélték hogy a Hand hotelben szálltak meg és éjszaka a tv magátol ki be kapcsol az éjjeliszekrény a szoba egyik feléböl a másikba "huppant" csak ugy..a szomszéd ház landladyje jo baratom hát az ö hazaban is él egy nénike szelleme aki idönkét meglátogatja a házat az uj lakokat szemügyre veszi..a képeket tükröket megforditja a falon,bezárja a szobák ajtaját...a landlady odaadta a ház történetét amit 6 médium közös munkája hozott össze és a nénike szellem történetét is..
2 tanárom és egy brüsszeli ismerösöm élt a házban(utobbi 2,5 évig) a tanaraim tapasztaltak érdekes dolgokat bár ök csak 2 hétig laktak ott...mig ismerösöm semmit nem érzékelt,mivel addigra a nénike szelleme már a "tul oldalon volt" csak néha nézett be landlady szerint..
természetesen ezt a story beszámolot is otthon hagytam..
én Wrexhamben közel Llangollenhez 7 fontot perkáltam egy szellemkastély (a neve Plas Teg ha érdekel youtubeon van rola pár video)látogatásért de semmit nem tapasztaltam..sajnos..pedig még a Haunted sorozatban is szerepelt a kastély..a vendégkönyvbe olvastam hogy a tükör megfordult a falon meg volt hogy egy kép lángra gyulladt..sajnos nem én voltam a szerencsés vendég akinek ez megtörtént..

A noteszembe rengeteg sztory van sajnos otthon maradt,majd ha hazamegyek elhozom és idézek még..
Nem akarok hinni,csak tudni...
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2009.06.08. 18:41

Köszi nagyon! Szerintem kivárjuk mi, hogy mik vannak a noteszben... :D
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.08. 20:31

nah arra sokat lehet várni mert kb november körül megyek haza..de addig is jelentek mindent amit megtudok!:D
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.08. 21:22

Kibírjuk, vagy beszervezünk látó embereket, bár azok az órabérükért inkább olajat meg aranyat keresnek, nem pedig mások ufós feljegyzéseit... arra ott a szíjájé... :D

Nem nagyon láthattad a hazai bulvárban nagyon fut az ufós stb dolog, de szokás szerint a 2-3 bevált kamerabiztos sztárszakértő, akit mutatnak....az anygaokat meg inkább megvágják, stb. emiatt sokan nem is vállalnak szereplést...
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2009.06.08. 21:31

otthon invázió van?
nem olvastam a hireket,mostanában az air france meg egyép repülös hirekkel foglalkoztam,szakmai ártalom..
pár hete ismerösöm többmagával együtt 11 ufot látott szentendre felett..valami készül otthon az az érzésem!
Furcsa hogy most megszaporodtak az észlelések itt meg semmi..tavaly itt volt hangos a tv az ufo hirektöl!
no avatar
User

John

Szerző: John » 2009.06.11. 12:17

Gyerekkoromban - sőt még huszonévesen is féltem a sötétben, és nem mertem egyedül maradni bizonyos helyeken nappal sem, mindig kellett valakinek a közelemben lennie. Három fura élményem van, ami ezekkel összefüggésbe hozható. Az egyik 4 éves korom környékén volt, anyámmal mentünk haza este egy rokontól rákospalotán, én pedig felnéztem az égre és a csillagos háttér előtt egy elég nagy, hengeres formát láttam. A mai napig fel tudom idézni, részletgazdag volt és napelemhez hasonló részek is voltak rajta - legalábbis ehez tudom a legjobban hasonlítani. De ennyi, hogy utána mi volt vagy ilyesmi arra totál nem emlékszem. A másik 6 évesen történt, amikor bővítették az iskolát, és az egyik munkás kitett egy kiásott koponyát az ablakba (temetőre épült az egész rész, 15. ker. Czabán Samu tér ha valaki ismerős volt arra). Amikor megláttam, traumás sokkot kaptam majdnem. Koponyát ábrázoló rajzoktól már előtte is fura érzésem volt, de élőben... Az én (egyik) magyarázatom az esetre az, hogy a sima fej, az orr hiánya és a nagy szemgödrök hoztak fel bizonyos emlékeket. Meg még volt egy, másodikos vagy harmadikos lehettem, és az egyik osztálytársam lerajzolt egy UFO-t hogy az ilyen csészealj forma, amikor megláttam a hideg kirázott és könnyek szöktek a szemembe. Érdekes viszont, hogy az Orion űrhajó sorozattól nem voltat semmiféle bajom, pedig az is teljesen ilyesmi. :) Ha történt valami az Nagymaroson volt, mert ott aztán még felnőtt jelenlétében sem éreztem magam biztonságban (sokat voltunk ott rokonoknál születésemtől fogva). Egyszer pedig álmodtam ugyancsak Nagymaroson egy aránytalanul nagy fejű és kis méretű "gyerekről", akit Ali Babának nevezett anyám álmomban, és hozott nekem csokit...

Mivel nem vagyok hipnábilis (próbáltam jó párszor), ezért biztosan nem történt elrablás, vagy még olyan pici voltam, hogy nem tudtam mi folyik körülöttem. Sajnos a rossz alvás megmaradt, fél-másfél óránként felébredek mindig arra, hogy valaki - valami van a lakásban (nappal meg kialvatlan vagyok), de valószinűleg csak az agyam túl neurotikus még mindig. Világosban semmi bajom, gyávának sem vagyok mondható, de éjjel lefekvés közben elfog egyfajta kiszolgáltatottság érzés, a hátamat nem is tudom a szoba felé fordítva elalduni.

Próbáltam már többször felvenni a szobát (ingyenes mozgásérzékelős szoftver van usb (web)kamerákhoz több is, automatikus felvevő és riasztó funkciókkal, érdemes kisérletezni vele nektek is éjszakára), de az én mozgásomon kívül nem kapcsolt be másra. Most vagy nem a látható fény tartományában működnek a dolgok, vagy az agyamat akarják még mindig piszkálni. Riadtam fel már elég sokszor a tipikus "lemerevedett" állapotban, de mivel pillanatok alatt ki tudok jönni belőle, annyira nem foglalkoztat hogy a természetes testi kikapcsolás vagy valaki próbálkozik. Látni nem láttam még semmit (nem is akarok), de fel vagyok készülve, hogy ha egy kis szürke materializálódik a közelemben, akkor reflexből törjem el a nyakát. Magánlaksértés, önvédelem, sorry.
no avatar
User

balajtigergo

Szerző: balajtigergo » 2009.06.14. 11:45

Szerintem nekem is volt szerencsém találkozni idegenekkel. Bár nem vagyok benne biztos mert nagyon nem emlékszem rá. Édesanyám mondta el 16-18 éves korom környékén, hogy reggel kipattantam az ágyból kiskoromban és részletesen elmondtam mit láttam és mit hallottam. Röhögtem rajta mikor elmondta, de egy pár kép beugrott. Igazából csak vakító fényre emlékszem (ami nem úgy volt vakító, hogy nem bírtam kinyitni a szemem...tehét a szemem nem bántotta, de olyan különleges fény...nem tudom)és arra, hogy valószínüleg nem voltak magasak. Hülyeséget nem akarok mondani mert tényleg pár homályos kép maradt meg. "Vakító" fény és a fény mögűl körvonalak...de megkérdezem édesanyám mit mondtam róluk....mert érdekel megint, hogy olvastam ezt a részt:). Annyi biztos, hogy lefektüdtem aludni, és reggel felkeltem. De ha álom volt akkor elég jó álom volt mert az a tipikus mindent érzel a bőrödön és valóságnak tűnő álom volt. Szerintem ezt soha nem tudom meg, hogy álom vagy valóság volt. De édesanyámnak elég részletes beszéltem kiskoromban erről az élményről....és akkor állítottam, hogy találkoztam velük. Akkor amikor még nem is gondolkodtam a földönkívülieken. Szerintem nem is tudtam ennek a szónak a jelentését akkor:)
üdv nektek.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2009.06.17. 20:15

Érdekes élmények, köszönet a bő leírásokért!!
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.20. 23:46

│▒│ /▒/
 │▒│/▒/
 │▒ /▒/─┬─┐
 │▒│▒|▒│▒│
┌┴─┴─┐-┘─┘ ☆ PeAcE ☆
│▒┌──┘▒▒▒│
└┐▒▒▒▒▒▒┌┘

:ugeek: Üdv mindenkinek! Tesómnak jövőhéten lesz orrműtéte. Régebben írtam egy zagyva posztot az én orromból előbányászott kis ,,fémszemcsére".
Tesómnak ugyanaz a rendellenes orrberendezése van. :) Ugyanaz az orvos műti majd, már beszéltem vele, hogyha találnak valami nem odavalót azt tegyék el.
Közben felvilágosított pár dologról és egyáltalán nem a szaglóidegem környékéről bányászta ki annak idején és ő is azt vetette fel, amit itt többetektől is olvastam,hogy egy fejlettebb civilizáció nem kockáztatná meg szerinte a ,,lebukás" veszélyét , ha csak -és itt egy kis összeesküvés-elmélet- nem pont ez a nagy tervük. Talán apró morzsákat elpotyogtatnak és kíváncsian várják az ébredező, kíváncsiskodó embereket. Nálam akkor csilingelt a csengettyű, amikor az oldalon olvastam,hogy amikor kalibrálják ezeket a kis kütyüket akkor nyomnak egy újraindítás gombot, na és én a műtőasztalon 23 másodpercet voltam a klinikai halál állapotában, ennek is utánajártam. Mindenesetre a doktor urat sikerült bepörgetnem a témába, ami szerintem jó jel. Bár mondta, hogy a rezidensekkel azért nem fog földönkívüli chipek után kutatni az emberek orrában de ha talál valamit elteszi.
Tesómnak az érettségi előtt volt egy alvajárása. Az udvaron kaptuk el. Nem szokott ilyket csinálni. De lehet a nagy stressz hozta elő belőle. A tesi érettségijén országos rekordokat döngetett úgy, hogy előtte messze nem tudott még a közelébe se jutni ilyen eredményeknek.
A repülőgép utasait nagyon sajnálom. Még mindig nem veszi be a gyomrom a villám elméletet. A gép a levegőben hullott darabokra ha jól tudom.
no avatar
User

Hernyo

Szerző: Hernyo » 2009.06.21. 00:38

John! Már ketten vagyunk akkor! Bár én most elhatároztam, hogy megváltozom és megbarátkozom a kiszolgáltatottság gondolatával, egy nagy kalandnak fogom fel. :)
Bár ha az egész világ a kölcsönös szeretetre épülne akkor teljesen más lenne. Ki tudja milyen szándékúak egyéni, vagy közösségi szinten a látogatók. Már ha tényleg látogatnak és nem csak felkészítenek vagy tesztelgetnek egy esetleges későbbi ,,zacsipacsira". :D (boccs ezért)
Amikor kismacskákat próbálom befogni a műhelyben, mindig szidom a legvadabbat, ami folyton elfut, megkarmol hiába simogatom. De ha belegondolok teljesen természetesen és életrevalóan viselkedik. Egy fejlettebb intelligencia ezt is elfogadja és talál olyan módszert, hogy az ösztönösen vadabbakat is megfigyelhesse közelről. Még téged is. :) Reméljük csak tapizgatni akarnak. :) De próbálj olyankor lefeküdni, amikor még hangokkal teli a környezet, sokat segít ha nem a síri csend, vak sötét kombóban próbálsz a mély vízbe ugrani. Szépen fokozatosan.

Hosszúra sikerült. 1 hónap múlva újra itt. Kék eget, zöld füvet! :)
no avatar
User

John

Szerző: John » 2009.06.25. 12:58

Üdv Hernyo!

Nekem nincs bajom úgy általában ezzel, de amikor éjjel felriadok többször is, akkor nem igazán tudok barátkozós hangulatban lenni. :) Akármilyen szándékuk vagy üzenetük is van, írják le egy darab papírra és tűzzék ki az ajtómra, ha olyan nagyon fejlettek. :) Amúgy sohasem alszom sötétben...
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2009.06.26. 16:35

Hernyo írta:Amikor kismacskákat próbálom befogni a műhelyben, mindig szidom a legvadabbat, ami folyton elfut, megkarmol hiába simogatom. De ha belegondolok teljesen természetesen és életrevalóan viselkedik.

nem éppen. egy macska bármennyire is független jószág, azért mégis csak háziállat, a génjeiben van, hogy az ember közelében legyen, mert az sok szempontból biztonságot és egyéb örömöket (pl.simogatás) ad neki. egy életrevaló kismacska éppen ezért nem fut el előled. sőt, ha jól működnének az ösztönei akkor azt is helyesen tudná megítélni, ki az aki bántani akarja és ki a "gazdi", vagy barát. egy kutya sem attól lesz jó, hogy minden idegenre rátámad, hanem attól, hogy el tudja dönteni kire kell és kire nem. azt nem tudom, hogy ezekkel az idegenekkel mi a helyzet, mert nem ismerek egyet se és nem tudom mik a céljaik, hogyan viszonyulnak hozzám.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2009.06.26. 21:44

Talán nem véletlen, hogy az állatok - úgy általában - félnek tőlünk...
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.08.12. 23:28

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:18-kor.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2009.08.13. 08:49

Igen, lehetséges.
Jól írod a formáját. Lapos "gömb".
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.08.18. 10:43

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:19-kor.
User

Pegazus

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
16

2009.08.26. 10:48

Szerző: Pegazus » 2009.08.26. 11:30

Sziasztok!

Szó esett itt az álmokról és az azokoz köthető furcsa eseményekről. Nekem is volt valami hasonló élményem. Fiatalabb koromban, inkább még kisgyerekként (5-9) éves koromban én is féltem éjszakánként. Ezek késöbb elmúltak, rossz álmaim szinte egyáltalán nem voltak, bár természetesen lehet, hogy csak én nem emlékszek rá mint az emberek nagy többsége. Egy éve viszont egy eléggé megrázó esemény történt velem. Barátnőmmel éppen nyaraláson voltunk, és a hely ahol megszálltunk parkettázott volt, itt nem a mostani szalagparkettára gondolok, hanem a "régiekre". Nos, már a lefekvésnél valami furcsa érzés fogott el, számomra szokatlan volt a parketta "recsegése" , többször is felkeltem hátha pásztázó szemeim észrevesznek valamit de egyáltalán nem láttam semmit. Végül azt mondtam magamnak , hogy ezek természetes hangok így álomba ringattam magam. Olyan éjjel két óra fele (késöbb megnéztem az órát onnan tudom) arra "eszméltem" fel, hogy egy fehér valami fölém hajol... és megragad. Próbáltam küzdeni de mondhatni "természetfeletti" ereje volt (vagy csak én voltam gyenge), megfogtam a kezeit vagy karjait és toltam el magamtól, a szívem szabályosan úgy zakatolt mint a vonat ( nem tudom, hogy attól-e mert megijedtem vagy attól, hogy maximális erőt fejtek ki). Minden lelassult körülöttem, csak küzdöttem, szorítottam és toltam el magamamtól a lényt ..ez számomra hosszú perceknek tűntek, majd maradék erőmet bevetve egy hatalmas órdítással "karöltve" lelöktem magamról a lényt. Barátnőm ekkor kelt fel, és elmondása szerint több mint fél órába telt amire magamhoz téritett, mivel nem voltam valami túl jó állapotban. Mikor már magam is képes voltam felfogni, hogy mi történik körülöttem, egyből megnéztem magamat. Testemet mindenhol hosszú vastag csíkok "borították" amik valószínűsíthetőleg nyomás hatására alakultak ki. Megpróbáltam rájönni, hogy vajon mi okozhatta ezeket a felületi dolgokat rajtam (mivel azt hittem hogy ez egy katasztrofális álom volt) meglepetésemre semmi olyan tárgyat nem találtam, amivel ha kapcsolatba lépek, hasonló benyomódásokat okozhatnak. Gondoltam arra, hátha a lepedő meggyűrődése okozta, de a lepedőn egy-két kisebb gyűrődésén kívül mást nem találtam, és a matracban sem volt semmi, sima mezei szivacs volt. Ami még érdekes, hogy emlékeztem a lény arcára azon az estén még fel tudtam idézni majd ez elhalványodott, pár órán belül annyira , hogy már csak valami fehérre emlékszem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pegazus 2009.08.26. 12:53-kor.
User

Pegazus

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
16

Szerző: Pegazus » 2009.08.26. 11:37

Még valami: szóba kerültek a macskák. Nos nekem kettő is van, és mindíg a szobámban alszanak. Hülyén hangzik de ha velem vannak tudom , hogy bztonságban vagyok, hasonló (támadás) eddig még az otthonomban nem történt velem. Viszont barátnőm megfigyelte, hogy az egy évvel ezelötti esemény után sokszor rajtakap, hogy nyitott szemmel alszok. Vajon ezt lehet kezelni, illetve tényleg lehet valami köze az egy évvel ezelötti eseményhez?
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2009.08.26. 12:09

Köszönet a történetért.
Nem készült esetleg kép a testi sérüléseidről?
A barátnőd igen jó megfigyelő és nagyon helyesen járt el.
Az idegenek szeretik a cicusokat. Az enyémet legalábbis megsímogatta egyikük. Mondjuk, a macska utána három hónapig a helyet is kerülte....
User

Pegazus

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
16

Szerző: Pegazus » 2009.08.26. 13:04

Szia Laci!

Sajnos kép nem készült, de a csíkok szépen keresztbe futottak a testemen, mintha valami rácsavarodott volna. Ezek nem keltettek bennem semmi fájdalmat, viszont mindkét hüvelykujjam két napig fájt, mivel majdnem kicsavarodtak a harcban.
A macskák számomra mindíg misztikus lények voltak, sok hitben tisztelet, félelem övezi nem is beszélve az egyiptomi vonalról ami kapcsolatban áll/állhat az idegenekkel.
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.10.23. 19:08

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:19-kor.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2009.10.23. 21:07

Kedves Anett mi a gond? Érzel vagy sejtesz valamit, esetleg látsz behunyt szemmel különös dolgokat? Semmi újabbat nem érzek veled kapcsolatban....talán a tarkód tájéka ahol az agytörzs van kissé labilis. Masszírozd sűrűn és a füleidet is naponta. Csak saját tapasztalatomat mondanám el implantátum ügyben...éspedig állt kettőt esetleg hármat ültetnek be, az orrban lévő csak kamu, amit hamar megtalálunk és ki is jön legtöbbször. Az alkarban, a hónaljban, esetleg lábszárban, de legfőképp az orron keresztül az agyban helyezik el ahonnét nem lehet kivenni és nem mutatja ki semmilyen röntgen mert szerves. Az orrban lévő azért kell, mert sok eltérített foszlányokban emlékszik arra hogy valamit beletettek a testébe. Na most ha megtalálod az orrban lévőt akkor ki is szeded, és nem keresel tovább, innentől megfigyelés és ellenőrzés alatt állsz, részben információkat adnak de gyógyítanak is...dióhéjban ennyi.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
ElőzőKövetkező