UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

UFO és Alien raktár

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

2008.05.29. 13:20

Temesvar

Re: UFO és Alien raktár

Szerző: real.alien » 2013.08.24. 14:14

Udv. :mrgreen:

Megint azt kellene mondanom, hogy ...NYUGI ...
Az az ISON ustokos video rendkivul gyanus.

Itt az "eredeti" :

http://www.youtube.com/watch?v=HLOX76L2A18

Aki felrakta, ugy nevezi magat , hogy : "Streetcap1" .
Ez ideaig rendben lenne ... de ki a fene ez az alak ?
Ahhoz , hogy ilyen felvetel keszuljon, nem mindennapi amator tavcsore van szukseg . Talan a "Hubble" ...
Es ha ilyen szenzacios ...akkor miert nem hivatalos ...
Tehat az egesz egy megszokott, feltunesi viszketegseg ...
Ahhoz , hogy ... "3-szor sotetitsd " , az eredeti felvevo masinan kell ezt csinalni ...es utanna rogziteni . Ha utolag jatszanank a "sotetitessel" ...ugyanaz a kep lenne ... sotetebben .
Az nem tortent , mert akkor a hatter csillagjai eltuntek volna ...
Tehat egy ujabb eszmebutito kamu ... meg nemis kell tul sokat tudni a "photoshop"-rol .
Nyomorultak !!!.

Mas ... ahhoz , hogy egy nyomorult, alig 5 km-es atmeroju ustokos, fenyesebb legyen mint a Hold ...az kemenyen kellene vilagitson . Mert eleg messze lesz a Fold-tol ...

Annyira hulyeknek nezunk ki ...???

Meg az a nyomorult Rasputin is (bizonyara ket, czar-ne dugas kozott ...) kixart egy olyant , hogy vilagvege 2013.aug.23-an ...Vajon alkaptak letolt gatyaval ...es figyelemelteritonek "produkalta" magat ...

Meg van sok ilyen ???
NE ROHANJ GYORSABBAN MINT AZ ANGYALKAD SZARNYAI ELBIRJAK
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2013.10.14. 20:24

http://youtu.be/6U6Dr03VQMw

90-es években volt hasonló fénykép ilyesmiről csak ott fogócskáztak az F-14-esek és nem kísérték.
no avatar
User

Vakadi

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
73

2012.01.16. 08:15

Szerző: Vakadi » 2013.10.16. 08:09

Ez a videó fake. Van ennél jobb minőségűbb változata a neten, ahol a Tomcat-ek mozgása is jobban látható, s abból egyértelműen lejön, hogy kamu. Túlságosan szabályosan repülnek.
no avatar
User

obelix1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
109

2014.02.07. 22:12

Szerző: obelix1 » 2014.04.08. 17:56

Bill az UFO-król.
http://www.youtube.com/watch?v=6PNttGg-z84
Vajon miért nem hiszek neki? A Monika ügyet is lehazudta, hát akkor egy ilyet.

Ráadásúl még a következőket is hozzátette:
A volt elnök a Jimmy Kimmel show szerdai adásában azt mondta, lehetséges, hogy egy földönkívüliek által végrehajtott invázió a legjobb módja a frakciókra szakadt országok és háború sújtotta bolygó egyesítésének.

„Lehet, hogy ez az egyetlen módja annak, hogy egyre megosztottabb bolygónkat egyesítsük… gondoljon bele, hogy milyen aprónak tűnnének a Föld népei közötti különbözőségek, ha egy űrből érkező megszállás veszélye forogna fenn! A „Függetlenség napja” is egy ilyen feltevésen alapul,” mondta az 1996-os sci-fi katasztrófafilmre utalva.
forrás: nypost.com

Nem csoda ha a világ ott tart ahol, ha ilyenek vezetik.
User

mjjbaba

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
37

2010.04.13. 14:09

Marosvásárhely

Szerző: mjjbaba » 2014.08.17. 17:10

Már nagyon rég jártam itt,de találtam egy érdekes cikket ami meghökkentett ,nos,kedves Arany Laci mi az igaz ebben? jó lenne ha tudnál válaszolni erre:"FÖLDÖNKÍVÜLI LÉNYT ŐRIZNEK MAGYARORSZÁGON?"

"Csefkó Pálról tudni kell, hogy 21 éve, vagyis az alapítástól kezdve tagja a Magyar UFO Szövetségnek. Magáról azt állítja, hogy számos alkalommal elvitték a földönkívüliek, a testén több helyen is vannak erre utaló nyomok: A hátán egy „érdekes folt” látható, amelyet orvosok is megvizsgáltak, de végül úgy döntöttek, jobb nem piszkálni, a jobb kezének mutatóujjában pedig, egy apró fémtárgy található, amelyet megpróbáltak kivenni, de annyira összenőtt a szövettel, hogy inkább békén hagyták.

A civilben energiakutatással foglalkozó UFO szakértő a beszélgetés során egyebek mellett elmondta, tudomása szerint 17 különböző faj látogatja a Földet, ezek egyike az úgynevezett hüllő (reptilian) nevű faj, amely egyértelműen rosszindulatú. Csefkó Pál szerint ők idézik elő a globális felmelegedést, mert számukra ez a klíma jóval kedvezőbb, de megtudtuk azt is, hogy Diana hercegnő haláláért is ők a felelősek, a walesi hercegné ugyanis véletlenül benyitott egy szobába, ahol meglátta a hüllők igazi arcát, így már nem hagyhatták életben.

Ezekről a dolgokról számos helyen lehet olvasni, az összeesküvés-elméletekkel foglalkozó oldalakon hemzsegnek az ennél még sokkal vadabbnak hangzó feltételezések. Van aki elhiszi őket, míg mások csak legyintenek rájuk, én inkább most nem foglalnék állást. Arról viszont most hallottunk először, hogy a magyarországi tudósokat is segíti egy véletlenül ide került földönkívüli lény.

Róla azonban csak annyit tudtunk meg, hogy 1996-ban, tehát tizenhét évvel ezelőtt zuhanhatott le az űrhajója Magyarország területén, ám ő maga túlélte a szerencsétlenséget. Azóta egy „Verem” nevű helyen tartják titkos őrizetben, ahol magyar szakemberekkel dolgozik együtt, segíti a munkájukat."
"Az Univerzumban az- az érthetetlen ,hogy megérthető" ...Einstein
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.17. 18:05

Szia!
Nem emlékezem, hogy találkoztam volna Csefkó az Ufószövetség létrejöttének idején, és az azt követő években sem. Az alakuló ülésen (is) ott voltam, nem emlékszem rá. Nem voltunk sokan, talán tucatnyian, a többiekre viszont emlékszem. Arra pedig főleg nem emlékszem, hogy bármiféle posztot ott betöltött volna. Érdekes, eddig soha, de soha nem állt elő azzal, hogy őt az idegenek elvitték volna, ezt most hallottam tőle először, talán az idén, de legkésőbb tavaly. Nem tudom, honnan jutott ez hirtelen eszébe, helyesebben tudom, mostanság ez a "trendi"... Testi nyomokat bárki produkálhat, többen is éltek ezzel a lehetőséggel, pl. Horváth Zoli.

Tudomása szerint 17 faj látogatja a Földet. Jó szöveg. Tán a honlapomon olvasta? :) Az idegenek semmiféle "rosszindulattal" nem viseltetnek irányunkban, ha így lenne, már nem élne a Földön emberi faj...

Ekkora baromságokat mond a Pali? Hű ha, itt nagy baj van.

Melyik magyarországi tudóst segítik idegenek? Nem tudok ilyenről és nem is látszik nyoma sem. Ja, hogy rám gondoltál? :)

Semmiféle idegen űrhajó nem zuhant le a Földön olyképpen, hogy utasa - vagy akár maga az űrhajó - emberi kézbe került volna. Gondolj csak bele, ha egy idegen faj ide tud jutni a Földre, akkor technikailag azt is meg tudja oldani, hogy egy hajszáluk se kerüljön emberek kezébe. És meg is oldják. Kivéve, akik köztünk élnek, de az egy másik történet. Különben is, én rejtekegetek egy idegent, itt él a gardróbban, mint ET. :)

Különben pedig, tiltják a kozmikus törvények, hogy bármilyen eszközt átadjanak emberi kézbe, illetve olyan ismeretet, mely fegyverré is alakítható.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

2013.01.19. 21:59

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.18. 19:34

Tisztelt mindenki!

Én levelezést folytattam Csefkó úrral, s telefonon is beszéltünk. Az ötletem (HELIOS) kivitelezésében kértem a segítségét. Nekem nem tűnt rossz embernek. Ne felejtsük el azt sem, hogy működő találmánya van. Érdekes lehet a fémtárgy is az ujjában.
Mindezt összevetve, lehetséges amit állít, hisz nem egy buta ember. Ért az "elektromos" kapcsolási rajzokhoz, s sok minden máshoz is.
Olyan érzésem van, mint Gróf Spanyol Zoltán úr hallatán. Vele személyesen is találkoztam, s érdekes embernek ismertem meg. Neki is van egy ötlete, amit kigúnyolnak. Nem értem, hogy miért kell ebbe a sorba beállni bárkinek is.
Szerintem inkább támogatni kellene őket, hogy előre jussanak ötletükkel. Így építhető egy szebb haza, nem pedig gyűlölködéssel.
Üdv.: BB
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.20. 08:36

Soha nem értettem, és eztán sem fogom, hogy egy értelmes és okos ember, mint pl. Pali is, miért áll elő - és csak most! - olyan mesékkel, amiktől hátast nyomok. A földönkívüliekre és az Ufószövetségre vonatkozó kijelentéseivel számomra elvesztette hitelességét. Soha nem támogattam hiteltelen embereket. Ezen nem kívánok változtatni. A "gróf" úr pedig kritikán aluli. A szánalmasságot súrolja. Ettől persze még lehet vele beszélgetni, de az az ember nem én leszek.

Pataky Atilla is most állt elő az ufós sztorijaival. Az elmúlt 30 évben "hallgatott"? Még a közvetlen zenésztársainak sem mondta el, akik egyébként mindent tudnak róla? A nyavaját. Eszközként használják fel az idegeneket, hogy valahogy színpadra kerülhessenek. Engem, mint kutatót felháborít a hazugságnak ez a formája (is).
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.20. 12:46

Minden esetre elismerésre méltó, hogy fel merik vállalni történetüket. Sok Külföldi tudóst ezért eltennének láb alól, vagy el is teszik. Én egy kicsit irigy is vagyok rájuk, mert ők már bekerültek a történelembe, míg mi lehet hogy örökre kimaradunk belőle.
Még ha fele igaz annak is amit mondanak, már az megérte, s gazdagodtunk vele. Személy szerint nem hinném, hogy a Gróf úr ötlete teljesen hibás, mert Paul Pantone gépe működik egy ideig, s az nagyon hasonlít a Spanyol úr tervéhez.
Javaslom, hogy nyissunk egy új topikot, ahol ezt megvitathatjuk. Vitaképes vagyok ezen ügyben.
A vízből üzemanyag legalább annyira érdekes téma, mint az ufóraktár. Gondoljunk csak bele, hogy legalább 1 Millió évre elegendő üzemanyagról van szó, ami ellát 30 Milliárd embert! Ehhez képest érdektelen pár szürke holtteste egy sötét bunkerben.
Paul Pantone által én is beleélhettem magam egy kicsit a felfedezésbe, ami a vízből üzemanyag témakörét feszegeti.
Várom a kedves hozzászólásokat.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.21. 10:49

A világon senkit sem "tennének" és nem is tesznek el láb alól, ez a szöveg is a hazugság-kampány része.

Ki, miként fantáziál, legyen akár báró, vagy gróf, az egy dolog, a másik pedig az, hogy mit tesz le az asztalra, mit bizonyít.

Természetesen nagyon könnyű vízből üzemanyagot készíteni, semmi más teendő nincs, mint a vízmolekulákat pl. ultrahanggal szétválasztani atomjaira, s aztán újra egyesíteni, égési folyamattal. Az ultrahangos szétválasztáshoz sokkal kevesebb energia kell, mint az újraegyesítéshez. Ennyire egyszerű a dolog, és vannak is ilyen járgányok már évtizedek óta.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.21. 10:49

A világon senkit sem "tennének" és nem is tesznek el láb alól, ez a szöveg is a hazugság-kampány része.

Ki, miként fantáziál, legyen akár báró, vagy gróf, az egy dolog, a másik pedig az, hogy mit tesz le az asztalra, mit bizonyít.

Természetesen nagyon könnyű vízből üzemanyagot készíteni, semmi más teendő nincs, mint a vízmolekulákat pl. ultrahanggal szétválasztani atomjaira, s aztán újra egyesíteni, égési folyamattal. Az ultrahangos szétválasztáshoz sokkal kevesebb energia kell, mint az újraegyesítéshez. Ennyire egyszerű a dolog, és vannak is ilyen járgányok már évtizedek óta.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.21. 21:06

Sokak nevével lehet élcelődni, de nem szabadna. A Gróf úr neve vezetéknév, nem pedig rang. Meyert pedig megmérgezték, ez tény. Én is hallottam Náci motorosokról, akik Gyomaendrődön kértek vizet a BMW motorkerékpárba, mindez a második világháborúban. Szerintem nagyobb kincsként őrzik a raktárakban a vízüzemű motorokat, mint az idegenek testét. Értve ez alatt, hogy jobban félnek a vízüzemű motor elterjedésétől, mint a szürkék nyilvánosságra hozatalától.
Üdv. BB.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.22. 10:53

A vízüzemű motor egyáltalán nem titok, a neten pontos leírás található.
Ha meg is mérgezték, kérdés ki és miért. Lehet, a feleségének lett elege belőle...
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.22. 16:06

Nem hiszem, hogy a felesége tette volna. (Egy étteremben halt meg, pontosabban onnan kirohanva.) Meyer a tervét soha nem hozta nyilvánosságra olyan pontossággal, hogy biztonságosan reprodukálható lett volna. Így van ez, az összes neten levő tervvel kapcsolatban. Talán a Pantone készülék működőképes lehetne. Ha pontos leírást talál valaki, azt szívesen elolvasom. Egyáltalán nem hétköznapi dolog a vízüzemű motor. Nem hiába próbálják meg megsemmisíteni az összes információt, a valódi, működőképes verziókat.
Üdv.:BB
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.22. 16:19

Mindenkinek ajánlom a Chain Reaction című filmet. Ott láthatunk érdekes jeleneteket, hogyan próbálják meg eltussolni a kutatók eredményeit. Sajna ez is egy Hollywoodi film, nem mindig van benne jelen a tudományos leíró szöveg. A filmben bemutatott óriási tartályt pedig nem érdemes megépíteni, mert működésképtelen lenne. Azért még így is vetekszik a Függetlenség napja című filmmel.
Üdv. BB
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.23. 13:31

Ezek csak anekdoták, nem többek.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.23. 17:08

Nem hiszem, hogy anekdoták lennének. A kormányok sem mindig olyanok, mint gondoljuk. Az esetemben a teljes érdektelenség jellemezhető. Még Paul Pantone úr terveinek reprodukálására sem hajlandó a BME. Legalábbis nincs tudomásom a kutatási eredményekről, velem nem osztották meg, pedig kértem őket. Biztos nem tartanak elég megbízhatónak, vagy más okokból. Az is lehet, hogy nem jó helyt kértem, vagy nem túl kitartóan. Még csak meg sem vertek, vagy kínoztak azok a bizonyos fekete autós emberek. 8) Lehet hogy tényleg legenda lenne?
Biztos ez az eljárás, az amatőrökkel szemben. Agyonhallgatni és nem válaszolni.
A BMMK (Békés Megyei Mérnöki Kamara) vezetője volt az egyedüli, aki teljesen szakszerűen és részletesen útba igazított ötletemmel (Helios) kapcsolatban, köszönet érte.
Ezek szerint még nem ástam elég mélyre, a titkos dolgokban. Hála az égnek még amatőr vagyok. Lehet hogy abba is hagyom a kutatást, mielőtt még valami vagy valaki utolér. :!:
Üdv.:BB
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.24. 10:29

Egyetértek. "Teljes érdektelenség". Pontosan ez a bizonyítéka annak, hogy bárki, bármilyen készüléket szabadon kifejleszthet és közzé tehet. Semmi bántódása nem esik, legfeljebb azok terjesztenek ilyesmit, akik kudarcot vallottak, és ilyen módon igyekeznek magukat tisztára mosdatni, ahogy Egely is teszi. Senki sem fog "utolérni". Ebben nyugodt lehetsz.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.24. 11:24

Lehet hogy van benne valami. Egely úrnak én is írtam személyesen néhány levelet. Többek közt hiányoltam Vízautók, Antigravitáció című könyvéből Paul Pantone úr terveit, valamint a Gróf úrhoz címzett negatív kritikáját próbáltam megérteni. Szinte bántó volt szememnek, hogy bizonyítás nélkül csalónak írja le Spanyol urat a könyvben. Lehet hogy csalónak hiszi, de ezt nagy nyilvánosság előtt, csak bizonyítva szabadna leírni. A vízautós részt szerintem nem dolgozta ki megfelelően. Csak a kudarcokat hangsúlyozza ki, s nem mutat megfelelő irányt a kutatások folytatásához, vagy nincs kiemelve a szövegrészek közül. Sok benne az úgymond sztorizgatós rész, ezért inkább egy regénynek mondanám, mint a vízautók pontos leírásának, katalógusának. Szerintem ez nem volt szándékos, csak Egely úr nem ásta bele magát eléggé a témába.
Lehet hogy van a világon egy katalógus, amiben szerepel az összes vízautó. Lehet hogy a prototípusokkal együtt tárolják. Ezek biztos el vannak zárva egy raktárba. Lehet hogy az Ufo-k mellett. Abba a nagy raktárban, ahol a Frigyládát is őrzik. Pont mint az Indiana Jones filmben.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.24. 20:11

Nem gondolom, hogy el lenne zárva a vízautó. Az ilyen "titkok könyvtára" történetek nagyon érdekes filmek, és egy csomó könyvet is el lehet adni a témában. Biztos, magángyűjtők kezében sok minden van, talán ők maguk sem tudják, hogy mi. Egely előttem már 25 éve kb lejáratta magát, azzal, hogy minden egyes alkalommal azt mondja, hogy jövőre aztán készen lesz a nullponti energiájú gép. idestova már 30 éve mondja ugyanezt... Összeszedi az emberektől a híreket, kiadja könyv formában, de nem jár utánuk, nem elemzi azokat, s terjeszti a rémmeséket. A vízautó létezik, de nem a grófúr-féle.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.24. 20:32

Szerintem pedig legalább annyira biztos helyen őrzik, mint az ufo-kat. A Gróf úr féle terveket érdemes áttanulmányozni. A 63 oldalas leírást kellene valahogy megszerezni, abban van benne egy vázlat. A Fókusz műsorban mutatják is egy pillanatra. Ott van 2 furcsa alkatrész, amiről nem tudom micsoda. Kinagyítottam a képet a videon, de homályos, nem felismerhető az egyik alkatrész. Valami elektromos porlasztó lehet, két szabályzó csavarral. A Gróf úr titkolózása miatt biztos nem tudom megépíteni.
Szerintem nem kamuzik Spanyol úr, csak beleunt az egészbe. Én a helyében elfogadtam volna rég a külföldi ajánlatot. Mi Magyarok meg mehetünk a sunyiba. Személyiségi jogi pereket indítottam volna mindenki ellen, mert csalónak nem lehet senkit sem nevezni, aki alkotni akar. No de ilyenek vagyunk mi Magyarok, még egymás torkának esünk, amikor össze kellene fogni.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.24. 20:34

Kicsit talán elragadtattam magam, de Így látom a mai Magyar Tudományos életet.
ElőzőKövetkező