UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

UFO és Alien raktár

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Re: UFO és Alien raktár

Szerző: aranylaci » 2014.08.25. 12:22

Ha nem kamuzna, akkor megépítette volna és odaadta volna a tíz legjobb barátjának. Ennyi.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

2013.01.19. 21:59

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.25. 13:36

Ennyi lenne? Nem hiszem. Ahhoz kicsit bonyolultabb szerkezet, hogy egyszerűen meg lehessen építeni egy vízautót. Bár Meyer-nek sikerült összehozni egy működő példányt, de életével fizetett érte. Tény, hogy csak úg lehet valamit elfogadtatni, ami működik, kézzel fogható. Én sem értem igazán, hogy miért nem építi meg a prototípust a Gróf úr. Talán fél, hogy úgy jár mint Meyer. Ezért én nem hibáztatom, én is féltem, mikor az Atoműrhajós cikkemet írtam. Mind a mai napig várom a reakciókat, de hála az égnek érdektelenségbe fulladt az egész.
Lehet hogy ugyanígy járna az ufókérdés is. Teljes érdektelenség övezné, ha az idegenek megjelennének, vagy a raktárakból előkerülnének a titkos UFO cuccok, neaggy isten a Vízautók motorja. Kit érdekel alapon, csak legyintenének.. :D
No de félre a tréfával. Javaslom, hogy keressük fel a Gróf urat, s együtt győzzük meg arról, hogy építsen egy prototípust. Mi pedig szakmailag és fejenként 5000 Ft-al támogatnánk a projectet. Tíz embernél az már 50.000 Ft. Ebből már beszerezhető a nyersanyag nagy része, roncsautót ingyen kapnánk kölcsön. Ez a prezentáció elég lenne, hogy elindulhasson a nagyobb kísérlet.
Várom a további ötleteket.
Üdv.: BB
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.26. 10:34

Azért nem építi meg a prototípust a gróf úr, mert kamuzik. Meyer mitől halt meg, az pedig egy szép anekdota.
Hogy mennyire nem titkos a dolog, íme: http://www.collective-evolution.com/201 ... -its-real/

http://en.wikipedia.org/wiki/Water-fuelled_car

http://waterpoweredcar.com/

Semmi ok a félelemre. Az én honlapomon százszámra vannak fent "irritáló" írások, és a harminc év alatt féltucatot sem éri el a "támadó jellegű" levelek száma. Nem. Szólásszabadság és véleményszabadság van, nyugodtan lehet beszélni bármiről, nyugodtan lehet írni bármit, és kísérletezni is lehet bármivel, ha az nem közveszélyes. Egely, és a többiek maszatolása, paranoia-keltése alaptalan és hamis. Figyelemelterelés a semmiről.

Az idegenek közöttünk járnak, olykor eléggé feltűnően, a kutyát nem érdekli. Helyesebben a kutyát igen, mert csóválja a farkát.

A gróf úrnak egy bélyeget sem adományozok. Fantáziálni sokan tudnak, meg is teszik, komoly beosztásban is.

Bármikor elő tudna teremteni annyi pénzt, amennyire szüksége van hantázás helyett. Ha már egyszer gróf.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.26. 15:45

Szerintem meg van félemlítve a Spanyol úr. Tényleg nem sok az az 50.000 Ft, annyit a nyugdíjából is meg tudna spórolni, ez tény. Én szívesen összedobnám a kísérleti gépet. Nem akarom elhinni, hogy csaló lenne a Gróf úr. Sokszor lefele néz, mikor kérdezem találmányáról, ez titokra utalhat. Éreztem, hogy valamit nem mond el nekem, de ez nem feltételezi azt, hogy az feltétlen hazugság lenne.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.26. 20:32

Ha csak a saját paranoiája nem okoz félelmet saját maga számára...

A "lefelé nézés" a szemkontaktus elkerülése, azaz hazugság. Jól érezted, hogy valamit nem mond el: az igazat...
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.27. 11:27

Szerintem vannak gazdasági bérgyilkosok, akik elintézik a problémás embereket. Kennedy elnököt sem véletlenül lőtték fejbe. A Gróf úr elmondta, hogy kap fenyegetéseket. Én nem hiszem, hogy csak kitaláció lenne. Az oldalt pedig már nem lehet elérni, amin az információkat közölte.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.08.28. 10:31

Nem hiszek neki. Felhajtást csinál maga körül, a semmiért.
Kennedy a CIA tette félre. Köztudott.
no avatar
User

gojko

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

2014.08.27. 14:01

Szerző: gojko » 2014.08.28. 14:01

Bőkény írta:Ennyi lenne? Nem hiszem. Ahhoz kicsit bonyolultabb szerkezet, hogy egyszerűen meg lehessen építeni egy vízautót. Bár Meyer-nek sikerült összehozni egy működő példányt, de életével fizetett érte. [...]

Szerintem sokkal hétköznapibb a helyzet a vízüzemű autók terén, mint amit ebbe belelátsz. Nem azzal van gond, hogy ne tudnának szakemberek vízüzemű autót készíteni. Mert hidrogénüzemű autók fejlesztésével már több autógyártó cég (pl. Honda, Toyota, BMW) is foglalkozik. Csakhogy arról ne is álmodjunk, hogy a hidrogénhez szükséges vízbontót beépítik az autónkba! Inkább létrehoznak hidrogén töltőkutakat, mert ilyen formában, üzemanyagként el lehet adni és meg lehet adóztatni a vizet (pontosabban a víz egyik összetevőjét).

Egyik kormány sem hagyná, hogy ingyen, adózatlan üzemanyaggal szaladgáljunk az utakon. Gondolj bele mennyi autó van forgalomba az országban. Ha ezeknek csak a fele ingyen üzemanyaggal közlekedne, az mekkora pénzkiesés lenne az államnak.

Emlékezzetek vissza, amikor néhány éve rájött egy amerikai fickó, hogy a dízel autókat - minimális átalakítást követően - lehet használt étolajjal is üzemeltetni. Nálunk is próbálkoztak ezzel, amíg el nem kezdték ellenőrizni és büntetni az így spórolókat.

Szóval, mutogathatod te tévében az üzemképes vízüzemű autódat. Nem bérgyilkosok fognak lelőni vagy a feketeruhások titokban érted jönni, hanem egyszerűen a fakabátok büntetnek meg nyíltan a közúton, mert adózatlan "termékkel" üzemelteted az autódat... :(
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.28. 16:06

Vegyük csak Meyer példáját. Volt neki egy üzemképes példánya, s "véletlenül" megmérgezték egy étteremben. Belehalt!
Nem vicc, nem kicsit, nagyon is meghalt!
A Gróf úr csak bele akart fogni, de már kezd belefásulni kudarcsorozatába. Legalábbis ez volt az utolsó beszélgetésünk tapasztalata. Hála az égnek még tiszta a tudata, nem őrült bele, de bármelyik pillanatban megtörténhet az is. Számomra okos embernek tűnik, aki sokat titkolózik. Talán Orfireusz sorsa meg fog ismétlődni vele, vagyis a halálba viszi a titkot, az elektromos üzemű vízplazma porlasztóval kapcsolatban. Sajnos irányomban joggal bizalmatlan, mert én nem tudnám titkolni a vízmotor alkatrészeit. Lehet hogy szétkürtölném, hogy terjedjen a világban.
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.28. 16:27

Az is lehet, hogy felülről kapott segítséget a Gróf úr, álmok formában, s még hiányzik néhány "adás" a kész gépig.
A telepatikus internethálózat kialakulásáról, működéséről érdemes lenne egy cikket írnom. Most gondolkodom a távolbalátók képességén is, hogyan lehetne megtanulni. Így felderíthető lenne az összes UFO raktár.
Ha már lúd, legyen kövér alapon. A Holdat is fel lehetne kutatni, s leleplezni a bázisokat. Mindenféle ötletet szívesen olvasok a témában.
Üdv.: BB
no avatar
User

gojko

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

2014.08.27. 14:01

Szerző: gojko » 2014.08.29. 11:50

Bőkény írta:Vegyük csak Meyer példáját. Volt neki egy üzemképes példánya, s "véletlenül" megmérgezték egy étteremben. Belehalt!

Nem vitatom, hogy te(he)ttek el lábalól feltalálókat korábban. Csak arra szeretnék rávilágítani, hogy szerintem megváltozott a helyzet. Nagyrészt a globális felmelegedés nyomán, társadalmi igény jelentkezett a zöld energiákkal kapcsolatban. Így most ebből (is) hasznot akarnak húzni bizonyos érdekcsoportok (pl. hidrogén üzemanyagkutak telepítésével). Nem kell nekik meggyilkolniuk az ingyen energiák hasznosítását kutatókat. Egyszerűen csak azt kell elérniük, hogy az adott ország vezetése üldözni kezdje azt aki nem ezeknek az érdekcsoportoknak a termékét veszi. Ezt meg automatikusan megteszi az állam, ha valami olyat használsz, ami után nem adózol. Így jobban félhetnek az ingyen energiát kutatók attól, hogy nem lesz aki megveszi az ötletüket, mint attól, hogy meg fogják gyilkolni őket. Sajnos, a helyzet így is úgy is változatlan. Lehet, hogy zöld energiát fogunk használni a jövőben, de továbbra sem lesz ingyen.... :(
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.08.29. 17:46

Jelentem, a helyzet változatlan. A Maláj gépen is utazott 20 tudós, akik a villamos meghajtású autót kutatták. Az egész gép eltűnt, mai napig nincs meg. De működik ez a Kurszk féle robbanással (robbantással) is, ahol katonai vezetőket+mérnököket tettek el láb alól.
Talán annyi változás van, hogy most már csak csoportokat gyilkolnak, egyéneket csak megfélemlítenek.
Kíváncsi vagyok, hogy az Ukrajna felett lelőtt gépen ki utazott, hogy meg kellett halnia annyi embernek.
Lehet hogy valami titkos hadi cuccot szállított, vagy UFO alkatrészeket?
Üdv BB
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2014.11.10. 09:34

Holdi kráterbööl felszálló repülöö tárgy:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2_EZTBaSEWU
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2014.11.10. 10:29

Köszönet ez remek, ha nem kamu akkor tekintélyes méretű ufo!
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2014.11.10. 14:30

Laca írta:Köszönet ez remek, ha nem kamu akkor tekintélyes méretű ufo!

Pont ezen gondolkodtam én is. Ahogy nézem a videòt, nekem valami furcsa van a mozgásában... nem vennék rá mérget, hogy nem kamu.
no avatar
User

obelix1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
109

2014.02.07. 22:12

Szerző: obelix1 » 2014.11.10. 19:53

sziasztok.

Egy ideje egy igen különös videó kering az interneten Boyd Bushman-től, aki a halála előtt beszélt az 51-es körzetről és az ott lévő idegenekről, akikkel állitólag találkozott is. Fotókat mutat be és az egészről videó készült.

http://www.youtube.com/watch?v=YlkH2EOHRMs

Hát igen, nem ő az első aki igy tett, egy volt CIA ügynök is a halálos ágyán beszélt már az ufókról. Én elég szkeptikus vagyok az ilyen kitálalásokkal kapcsolatban, de az a nagy kérdés ezekben az esetekben hogy ez az urak utolsó feladata volt vagy pedig a most már úgy is mindegy alapon elmondják amit tudnak a titkolt dolkokról. Ezt lenne jó tudni.
Amúgy nem igazán hiszem azt sem hogy az idegenek az Usában tevékenykednek, segitik őket. Ez lehet egy propaganda háboró része, hogy mi már le paktáltunk az erősebbekkkel, illetve ha ez még is igy lenne az számomra azt jelentené hogy az idegenek se különbek mint az emberi faj, ha minden aljas kutatásba segitik őket az emberiség tudtán kivül. Az a moralitás hiányát jelentené és bevallom olynokkal nem is találkoznék szivesen. :O
no avatar
User

obelix1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
109

Szerző: obelix1 » 2014.11.10. 20:30

.....most olvasom Dan Aykroyd amerikai szinész véleményét az idegenekről.
http://www.nzherald.co.nz/entertainment ... d=11352924

Azt még el is hinném neki hogy az ufók nem nagyon csipik az emberi fajt, én úgy mondanám hogy egy részét-az agresszivakat-, mert kár mindenkit egy kalap alá venni, de az egészet elrontja a szeptember 11 eseményeivel. Ez nekem egy figyelem elterelésnek hangzik, hiszen kicsit már le kéne mosni a csúnya dolgokat az igazi tettesekről. Ilyenkor egyesek szivesen rákennek mindent az ufókra. Nevetséges. :O
Mint a reklámba igyál 1 ne...et és fogd rá a nyuszira".
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2014.11.10. 22:00

Az a probléma, hogy ha az idegenek bármit is akarnának, és készek lennének azt erőszakosan, a törvényeinket áthágva elérni, akkor azt el is érik!
Ráadásul úgy, hogy azt ember észre sem veszi!

Nekik semmi szükségük nincs az emberekkel, kormányokkal lepaktálni.
Az max. a kormányok, emberek érdeke lenne, nem a földönkívülieké.

Ráadásul, ha gonoszok, és le akarnak minket igázni, ki akarják termelni a Föld nyersanyagkészleteit, ha embereket akarnak elrabolni, hogy kísérletezzenek rajtuk, vagy perverz szexuális vágyaikat kiéljék, vagy vacsorapartikon exotikus fogásként feltálaljanak minket, akkor azt meg is teszik.

Miért kéne az idegeneknek lepaktálni a kormányokkal, együttműködniük velük, közösen dolgozni?
Mit tudnánk mi adni nekik és mit árthatnánk nekik, amiért paktumot kéne kötni?

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

Pécs

Szerző: Gabe » 2014.11.10. 22:09

Egyébként, amit Dan a 9/11-ről mond, foglalkoztak vele akkoriban, hogy UFO-k voltak a környéken, le lettek fotózva, filmezeve, ahogy említette a CNN felvételein is látszottak.

Azzal is egyet tudok érteni vele, hogy nem viselkedünk úgy, hogy megérdemeljük a kapcsolatfelvételt.
Ezért is említette még 9/11-et példaként, hogy milyen szörnyűségekre képes az ember.

Ha lenne választásom, én sem haverkodnék olyan idegenekkel, akik számára csak a hatalom és pusztítás létezik.

Ezért sem hiszem, hogy kormányszinten és globális szinten felvegyék a kapcsolatot az emberiséggel.
Csak az egyén szintjén logikus jelen pillanatban a kapcsolatfelvétel.
Olyan személyekkel, akik elég érettek rá. Megfelelő a személyiségük, gondolkodásuk és világnézetük.

Gabe
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2014.11.11. 08:38

Gabe írta:Az a probléma, hogy ha az idegenek bármit is akarnának, és készek lennének azt erőszakosan, a törvényeinket áthágva elérni, akkor azt el is érik!
Ráadásul úgy, hogy azt ember észre sem veszi!

Nekik semmi szükségük nincs az emberekkel, kormányokkal lepaktálni.
Az max. a kormányok, emberek érdeke lenne, nem a földönkívülieké.

Ráadásul, ha gonoszok, és le akarnak minket igázni, ki akarják termelni a Föld nyersanyagkészleteit, ha embereket akarnak elrabolni, hogy kísérletezzenek rajtuk, vagy perverz szexuális vágyaikat kiéljék, vagy vacsorapartikon exotikus fogásként feltálaljanak minket, akkor azt meg is teszik.

Miért kéne az idegeneknek lepaktálni a kormányokkal, együttműködniük velük, közösen dolgozni?
Mit tudnánk mi adni nekik és mit árthatnánk nekik, amiért paktumot kéne kötni?

Gabe

Szerintem nem magunkból kellene kiindulni. Lehet, hogy náluk teljesen természetes az önzetlen segítség fogalma és ezért próbálták felvenni a kapcsolatot bizonyos kormányokkal, csak aztán rájöttek, hogy minket ´nem úgy raktak össze, ahogy ööket´.
no avatar
User

obelix1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
109

Szerző: obelix1 » 2014.11.11. 18:14

Sziasztok.
Nagyon fúrcsa az Eisenhower féle sztori, amit egész jól felépitettek allitólagos tanúkkal, akik allitják hogy a paktum a földönkivüliekkel megtörtént és leirják hogy hogyan müködik a kapcsolat, hogy az idegenek mit csinálnak, kutatnak a földön, hogy milyen kisérleteket végeznek az emberekkel és hogy ezért technológiákat adnak cserébe. Fúrcsa egy sztori minden esetre, de nekem több bizonyiték kell hozzá hogy el is higyjem és hogy ne csak amcsi propagandának tartsam. Persze ez nem zárja ki a lehetőségét annak hogy azok akiknek fejlettebb technológia áll a rendelkezésükre felvehették velük a kapcsolatot már rég, de szerintem csak valami érzéketlen, lélektelen fajjal, akiket nem érdekel senki és semmi csak a nyers technológia.
Azt valószinünek tartom hogy egyesekkel felveszik a jó fiúk, idegenek, a kapcsolatot, de az sem kizárt hogy valami torz emberi kisérletnek az áldozatai, beültetett hamis emlékekkel az elrablások, vizsgálatok után. Én még nem találkoztam idegenekkel semmilyen formában, de azt hiszem hogy a naprendszerünk és az Univerzum lakott.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

Pécs

Szerző: Gabe » 2014.11.11. 21:34

curro írta:Szerintem nem magunkból kellene kiindulni. Lehet, hogy náluk teljesen természetes az önzetlen segítség fogalma és ezért próbálták felvenni a kapcsolatot bizonyos kormányokkal, csak aztán rájöttek, hogy minket ´nem úgy raktak össze, ahogy ööket´.

Csak, hogy ők nem hülyék, és nem egyszerűen ajtóstól rontanak a házba és utólag eszmélnek, hogy úr isten hova kerültünk.
A háttérben, rövid megfigyelést végezve egyértelműen felfoghatták, hogy kikkel állnak szemben és hogyan érdemes közelíteni.

Az egyén szintjén biztos segítenek valamiben, de én nem hiszem, hogy egyszer is odaálltak volna az amerikai elnök elé és jó szándékuk jeléül, önzetlen segítségnyújtásból átadtak bárminemű szerkezetet vagy tudást, hogy abból az emberek fegyvert készítsenek és rájuk támadhassanak.

Aztán lehet, hogy mégis!
Nem tudom, csak próbálom logikusan átgondolni a dolgot, ha én intelligens, fejlett faj lennék és ide csöppennék, akkor mit tennék.

Gabe
ElőzőKövetkező