UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: A titok egyszerüsége-az UFO-kat emberek alkották

Szerző: Laca » 2008.05.20. 20:46

Melyik bolygóról jöttetek :?: :? :D
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

2007.09.09. 08:39

A Holdon keresem az Apollo egységeit, de semmi nyomuk. :)

Szerző: sagura » 2008.05.20. 21:38

Laca !
Én innen a Marsról, de sámli közöm Gabe fordításához, mivel tőled kaptam a honlap cimet. :D
Azt viszont bekell vallanom én nem olvastam Gabe írását. :|
Igy történt a balleset.
Sory!
az ember, saját maga állítja fel korlátait
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

2008.02.07. 11:46

Szerző: Tyrael » 2008.05.21. 11:57

Szerintem nem kéne félnetek attól, hogy az amcsik meg a kanadaiak a kis forgólapátos fazékfedőjükkel fognak itt bukfencezgetni! Meghogy majd jön az omega ügynökség stb és szépen ráteszik mindenki fejére a vezetékes bilit! Ne feledjétek, hogy a legtöbb csészealjkutatásban résztvevő tudóst a németek vagy főbe lőtték (ami szerintem badarság, mi értelme van egy szupertechnológia megalkotóit fejbe lőni?) vagy kimenekítették az Antarktiszra! Az oroszok sőt az amerikaiak is leginkább repülőgép és a rakétakonstruktőröket fogtak el. Nem véletlen pumpálták ebbe a legtöbb pénzt. Az meg mese, hogy csak álca, hiszen elég érdekes álca az, ami évente töbszáz milliárd dollárt vitt el... Ahhoz elég lett volna pár v-2-essel bohóckodni és a jónépet etetni! Amerika most is fél! Nemhiába! Valaki vagy valami igencsak csúnyán elbánt a jenki bácsikkal a legutóbbi holdraszállás alkalmával! Ezt maguk a legénység tagjai is beismerték. Csészealjakat láttak a holdon. lánctalpas járműveket, asztronautákat! Vajon Hitler tényleg eljutott a Holdra? Minden bizonnyal! A v-2-es már a háború alatt képes volt űrugrás végrehajtására (mint ahogyan Laci is leírja oldalán). És még meg sem említettem a folyékony fémmel (higannyal) végzett antigravitációs kísérleteket Dr. Hans Kammler vezetésével! Nem beszélve a Vril, Thule elképesztő technológiájáról! Na és persze Schauberger és még sorolhatnám! Ezen felül, hogy miért nem folytatták antigravos kísrleteiket a szövetséges nagyhatalmak a háború után? Egyszerű! Nem volt megfelelő tudós hozzá. Hiába zsákmányoltak egy antigravitációs hajtóművet (amit azért kétlek) ha pl az oroszok azt sem tudták mi az! Tudod ez olyan, mint mikor az orosz katona meglátta a TV-t és üvöltve kiszaladt a házból, vagy a kakukkos órát lőtte szét pps-el mert azt hitte megtámadja... Ráadásul hírből sem ismerték a rádiót! Ez természetesen nem azt jelenti, hogy az oroszoknál ne lettek volna jó tudósok, csak tudjátok mikor az ak-47-est is dícsérik borsódzik a hátam! Mindíg Kalasnyikovot emlegetik mint a legnagyszerűbb gépkarabélykonstruktőrt a világon! Az már természetesen mellékes, hogy a gázdugattyús technológiát a németek alkalmazták először és az AK-47-es is egyenesági koppintása az STG-44-esnek! Rendben oké, hogy vannak kísérletek régóta a Tesla kutatásaira épülő szabadenergiával (Tesla ágyú, Moray és Tesla generátor, ingyenenergia stb), ami esetleg el is vezetett a csészealjak megépítéséhez, de a 211-es báziosn akár már fényévekkel előbbre járhatnak ezekben a kutatásokban. Szóval hiába is akarja a pénzvilág ezt a fajta személetet megvalósítani (emberi bőrbe rejtett chip, hangyatársadalom, stb) úgysem fog menni! Vagy mert jön majd a másik fél is kivenni a részét (remélhetőleg az emberi értékek meletett), vagy egymást lövik halomra. Azt azért meg kell említeni, hogy a szabadenergiával foglalkozó német tudósok időben felismerték, hogy az építés egy Isteni birodalom alapja, sosem a rombolás! A Hihetetlen legutóbbi számában volt egy jó cikk a Szabadkőművesekről! Olvassátok el ha teheteitek érdemes! Leírják, hogy hogyan játszották ki a bankárok a sakkbábukat európa térképén egésszen a sakk-mattig! Hogyan csikarták ki Hitlerből a többfrontos háborút (sokszor akarata ellenére). Hogyan pénzelték az NSDAP-t és a Kommunista pártot. Illyetve milyen hozama van egy háborúnak üzleti szempontból nemcsak fegyverkezés terén, de mivel a romos eut újjá is kelett építeni megincsak súlyos suskáért! Illetve, hogy hogyan kerültek szemben a Német titkos társaságok az illuminátéval! Tehát a háttérhatalom is gyakorlatilag ketté szakadt! Már csak reménykedni lehet, hogy a az illuminate ellentéte (esetleg Vril, Thule hagyatéka) nem azonos célú e!
Üdvözletem!
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.05.21. 12:03

Jah és ezt kukkoljátok meg! Szórakoztató! ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=4KEueJnsu80
no avatar
User

phlegma

Szerző: phlegma » 2008.05.21. 14:29

nekem még ami mindig nem tiszta:
Oké,hogy csináltak UFO-kat,stb,de a Holdra ezekkel hogy repültek el?
Mert ma 60 rakéta kell,meg 120 év számítás,meg egyebek.
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2008.05.21. 15:02

phlegma írta:60 rakéta kell,meg 120 év számítás,meg egyebek.

Mennyi?
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.21. 15:37

Jó kis video Tyrael! Egy Holland csapat csinálta ha jól emlékszem a Star Wreck-nek a folytatása.
Phlegma! Mihez kell annyi rakéta?! Biztos hogy vannak a Holdon ahogy Tyrael írja, én még láttam élőben TV-ben a Holdra szállásokat, máramelyik igaz volt. Aztán hirtelen abba hagyták vártunk vártunk hátha, de csak most kezdik megint feszegetni a Holdra szállást újra, ha lesz belőle egyáltalán valami! Van ott valami ami nem illeszkedik sehogyan sem a médiák süket szövegelésébe!
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.05.21. 20:54

Nem kell oda annyi számítás! Gondolj Teslára! Ő mindenféle tranzisztor meg ic nélkül olyan szerkezeteket csinált és nyert ki a térből energiát, hogy csak na! Miért kellene ahhoz komoly számítás? Tudod mihez kell? Max a rakétához. De annak is max annyi, hogy optimális szögben lépjen ki és be ennyi. A pálya az lehet kérdésés. Szerintem nem nagy dolog a világűrben a Holdnak kormányozni egy hajót. Esetleg majd pályára állni. De nem is állítottam, hogy ezzel a technikával jutottak oda. Lehet, hogy a Haunebu technológiával! Ahoz meg semmiféle számítás sem kell! Egyébként Hollandok? Nem is tudtam! Kösz az infót Laca! Hírtelenjében valami Cseh vagy Lengyel esetleg Orosz szaga volt a dolognak! :)
Üdv!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.21. 21:14

Nincs mit Tyrael! Nem Holland hanem Finn bocsi!!Közben megtalátam róluk az infót : http://miafene.hu/cimke-archivum/film/

És itt pedig a Star Wreck a Star Treck paródiája teljes video megtekinthető! : http://www.starwreck.com/ a fenti menűben
a video felirat címsorban, már ha hajlandó bejönni az oldal, délután még egész gyors volt!
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.05.22. 20:20

A Star Wreck-et én is láttam, nagyon nagy volt és szépen megcsinálták az effekteket!
Az űrcsata az nem volt semmi!

A Babylon 5 és a Star Trek technikája egymás ellen! :twisted:

Nagyon jó!!!! :Wink:

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.05.23. 20:55

Finnek! Kössz Laca! Így már sejtem azért, hogy remélhetőleg nem valami propagandaféle. Remélem nem az lessz a vége, hogy kinyírják a holdi német bázist stb és győznek a "jók". Mert ez már kicsit unalmas lenne... :D Egy mindkét oldalon elfogadható véget akarok! :) Állítólag társadalmi kérdéseket fog majd vitatgatni. Egyébként szerintem ha a valóságban a németek egy ilyen fejlett arzenállal rendelkeznek az Antarktiszon és még mindíg pusztítósdit játszanának, akkor már rég megtették volna. Szerintem ők megtértek vagy megvilágosodtak afféle "sumerológiailag", ami a kutatásaik egyik alapja is volt! Remek alternatív történetnek ígérkezik. Sosem szeretem ha egy nemzetet megbélyegeznek múltja miatt és hogy egy eszmerendszer nem térhet át az erkölcsi igaz oldalra! :)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.24. 06:58

Szivesen Tyrael! Hát unalmas már az biztos az egyoldalú beállitás a Németekről! Dehát tudjuk kik uralják a filmipart, naná hogy a maguk szája ize szerint állitanak be minden filmet! Láttam azért régebben egykét jó filmet, pl. a Halál 50 óráját.
A Függetlenség napja sem lett volna rossz film ha nem teszik bele azt a szöveget, hogy nem lehet mindenki tökéletes mondja a shultz! Persze ők tökéletesek, saját maguknak ők mentik meg a világot természetesen, propaganda és udoritó az egész hazugság történelmük és életvitelük!
Szebb napokat! :D
no avatar
User

phlegma

Szerző: phlegma » 2008.05.24. 13:02

Ha a Holdon van német bázis,és az Antarktiszon is,hogy pótolják az embereket?A német hadseregből?
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.24. 13:28

Én úgy tudtam, a gólya hozza a kisbabát. :roll:
Vagy rosszúl tudom? :mrgreen:
no avatar
User

Tron

Szerző: Tron » 2008.05.24. 16:07

sagura írta:Én úgy tudtam, a gólya hozza a kisbabát. :roll:
Vagy rosszúl tudom? :mrgreen:

A genetikusok a titkos laborokban ezen problémán küzdöttek hosszú évekig!
Olyan gólyát kellett kitenyészteni, amely tud repülni az űrben is, és bírja az ottani viszontagságokat...
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.24. 18:05

Űrgólyák ! :)))
Az űrgólyák viszont tudnak hátrafelé is repülni.
Lehet sztórnózni a kölköket.
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.05.24. 20:49

Tudjátok évente többszázezer gyermek tűnik el. Ráadásul azt is tudnotok kell, hogy volt a lebensborn program, melynek az emberek tenyésztése volt a célja. Pontosabban a germán faj. Egyébként a Hadikrónikában olvastam még - ha jól emlékszem- hogy a magyaroknál is megvolt az árjaprogram. Barna haj, barna szem nagyáltalánosságba. Egyébként annyira kirívó nem volt- bár a németeknél sem -többé kevésbé a magyarokra jellemző erőss fizikum, míg a németekre inkább tudás és magasság. Mivel a kolónia képes a belső szaporodásra így ezzel különösebb probléma nincs, főleg ha hozzáadjuk a genetikusok kutatásait. Nem beszélve az elrabolt emberek százezreiről, akikről soha többé nem hall senki! Egyébként Laca én is nagyon unom már az ilyen "lepuffantjuk a csúnya német meg fasiszta magyar bácsikat!".
Egyszerűen fertő! Nagyon remélem legfeljebb meghúzzák majd magukat a nagyhatalmak és esetleg szövetséget kötnek, nem bombáznak és győznek stb... Csak azt nem tudom, hogy 89-en után miért nem volt "Nűrnbergi" per?.... :)

Üdvözletem!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.24. 21:07

Ne is mond Tyrael! Nem hogy Nürnbergi per nem volt de semmilyen sem volt, ennek a levét isszuk most. Átmentették a vagyonukat, iratokat semmisitettek meg, ez volt akkor a legfontosabb nekik. Most meg újra uralkodnak visszahozva a múlt sötétségét. Nagyon remélem hogy felébred már végre ez az ország a "csipkerózsika" álmából! Aludjatok jól talán még tudtok!
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.25. 08:02

..és milyen igazatok van...
Az az érzésem ennek a furcsa káosznak nem lessz addig vége míg valami nagyon nagy fájdalom nem éri az embereket.
Pusztulás és pusztítás lessz ebből.
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2008.05.25. 08:14

sagura írta:..és milyen igazatok van...
Az az érzésem ennek a furcsa káosznak nem lessz addig vége míg valami nagyon nagy fájdalom nem éri az embereket.
Pusztulás és pusztítás lessz ebből.

"Meg tudjátok állítani az emberi hülyeséget és önpusztítást?" - Emlékszel?
Bár lehet, hogy egy szintig engedik a "természetes szelekciót" - de ez ettől sokkal mélyebb és bonyolultabb.
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.05.25. 10:24

Az emberi hülyeséget nem lehet megállítani.A "tudósok" addig fognak kisérletezni,míg megteremtik az a fajt,amelyik kifogja pusztítani az embert.
Teljesen mindegy,hogy az a "lény" vírus lesz vagy egy gép,esetleg egy klón,de megfogszületni.
Az ember legnagyobb ellensége az ember....
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.05.25. 11:47

Az a baj, hogy azok az egyedek, aki annak idején 45 után, 56-ban, stb elkövette az embertelen tetteket abszolút nem lettek elszámoltatva. Élik világukat mint hal a vízben, öntudatuk egy szem sincs. De nem felejtünk! Sajnos sokuk élvezteből tette amit tett... De lessz ez még így sem! Isten Ostora le fog csapni megint de más személyében...

Üdvözletem!
ElőzőKövetkező