UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
no avatar
User

Liberty123

2008. október 14. Galaktikus föderáció

Szerző: Liberty123 » 2008.10.05. 22:11

Sziasztok!
Gondoltam megkérdem a véleményeteket ezzel a "jóslattal" kapcsolatban.
Miszerint is 2008. Október 14.-étől egy hatalmas "fény-űrhajók" fognak megjelenni az egeken világszerte, így bizonyítva az embereknek, hogy igenis léteznek földönkívüliek, annak ellenére hogy a kormányok már régóta próbálják elhitetni velünk az ellenkezőjét. Valamint, 14.-e előtt többször is látható lesz több helyen furcsa fényjelenség az égen, ami ennek a hatalmas eseménynek az előszele lesz. Láttam pár videót a youtube-on ezzel kapcsolatban, többen is lefilmeztek ilyen fura fényeket az égen manapság. Talán van erről szó itt valamelyik topikban, ha igen, akkor elnézést kérek. :)
De nagyon kíváncsi vagyok, hogy hallottatok-e erről a Galaktikus fényföderációról, és ki mit gondol róla.
Mindenesetre úgyis kiderül pár napon belül. :)
Szép napot mindenkinek!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: 2008. október 14. Galaktikus föderáció

Szerző: Laca » 2008.10.05. 22:54

A Világok harca és Orson Welles rádiójátéka

A történelem egyik legnagyobb botránya révén vált nyilvánvalóvá, hogy könnyűszerrel meg lehet téveszteni nagy tömegeket. Erre 1930. október 30-án derült fény, mikor több ezer amerikai hallgatta a népszerű Orson Welles rádiójátékát. Aznap este H. G. Wells science fiction regényét, a Világok harcát adták elő, mely egy Mars-támadásról szól. Welles a könyvhöz képest egy fontos változtatást hajtott végre, az előadást úgy rendezte meg, mintha az egy hírműsor lenne a marsbeli támadásról. Ezzel valószínűleg a drámai hatást kívánta fokozni. A főcímzenét hamis híradások szakították meg, mely szerint "egy hatalmas égő tárgy" esett egy farmra. Színészek alakították a hírbemondókat, és más, szakértőknek mondott személyek is megszólaltak, akik leírták a Mars-lakók földre szállását és az Egyesült Államok elpusztítását...

Forrás: http://www.visszaaradiohoz.hu/nyomtat.p ... 030or.html

Én csak ennyit mondok ezzel kapcsolatban!
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Liberty123

Szerző: Liberty123 » 2008.10.05. 23:15

Kedves Laca,

Én is hallottam erről, viszont ott bemondták a műsor elején, hogy egy rádiójáték következik. Ennek ellenére, mikor halál komoly hangon elkezdték a nép rémísztgetését, mindenki halálra ijedt, és elfelejtették, hogy mit is kommentáltak be a műsort megelőzően.
Itt viszont nincs szó ilyenről. :) Nem azt mondom, hogy 100 %-ig igaz ez a jóslat, hiszen nem tudhtaom.. Lehet hogy csak kacsa, viszont a fények már megjelentek az égen.. Például ez itt:
http://www.youtube.com/watch?v=uDNlsgnlxdg
Nagyon érdekes, mintha egy űrhajó lenne szivárványból, és mintha a két oldalán egy fal lenne, mert a felhők nem tudnak azon a részen "elvonulni"... NA, ezt magyarázza meg valaki, hogy mi lehet. :D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.10.05. 23:52

Kedves Liberty123!

A természet csodálatos látványokat produkál olykor, legfőképpen viharok idején, plusz a napfény játéka.
Ezen az oldalon is láthatsz hasonló képeket, de ha beírod a keresődbe hogy : sunlight clouds találhatsz több ezer ilyen képet.
15.én majd nevetsz ezen az egészen! :wink:

http://faaltumail.blogspot.com/2008/07/ ... louds.html
no avatar
User

Liberty123

Szerző: Liberty123 » 2008.10.06. 02:44

Kedves Laca,
Megnéztem az oldalt, amit belinkeltél, tényleg nagyon érdekes, és gyönyörű felhőket látni ott, viszont látszik hogy azok felhők, még ha a szívárvány színeiben pompáznak is. Viszont ez, amit a youtube-n láttam, túlságosan szabályos, szerintem a természet képtelen ennyire szabályos geometriai formát alkotni. Valamint a másik furcsaság, mintha a felhők megtorpannának ennek a valaminek a két oldalán. Mintha mindkét oldalon valami fal lenne, ami nem engedi tovább vonulni a "normális" felhőket. :) Ehhez még csak hasonlót se láttam formában, kizálólag színben, akárhogy nézegettem. És az oldalakon, ahol keresgéltem, ott több felhő van végigterülve az égen, itt meg csak egy, de az nagyon ott van. :D
Szerintem ez nem felhő, és még ha nem is lesz semmi október 14.-én, akkor sem fogom elfogadni ezt fura felhőnek. :D
Hiszek a földön kívüli élet létezésében, történt is velemjó pár megmagyarázhatatlan dolog, és örülnék, ha tényleg megmutatnák magukat hamarosan mindenkinek, hogy ne kételkedjenek többé a hitetlenek. :)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.10.06. 05:29

Kedves Liberty123!

Jól teszed hogy hiszel a földönkívüli intelligenciákban, itt ezen a fórumon szerintem mindenki ugyanezt érzi vagy tudja.
Saját véleményem viszont az hogy nagyon sok időnek kell eltelnie, hogy globálisan megmutassák magukat. Ha ez mégis bekövetkezne annak nem fogsz örülni!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.10.06. 15:03

Csak egy újabb fantazmagória, mellyel meg lehet dobni pár napig a lapok példányszámát...

Az "idegenek" már több tízezer éve élnek itt közöttünk, nem terveznek jelenlegi "beavatkozási szintjükön" változtatni.
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.10.13. 09:05

Már csak egyet kell aludni és jönnek a zUfóóóóóóók !!!:D
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2008.10.13. 10:42

Ja, meg venni sört..... :lol:

Liberty! Jogos,hogy érdekel, meg kutatod, hiszen itthon ez a téma abszolút nem jött át... én is kb.azt gondolom, amit a többiek, hogy ez a történet így nem tiszta... lesznek,vannak beépített ,,ugye megmondtam, hogy egyénileg kell felkészülnöd,ti vagytok a hibásak, hogy mégse jöttek, stb stb." a szövegben, végülis 1-2 médiumtól indult el a történet....

Nagyon amerikai ,reklámszakember íze van így az egésznek... jó, megjelennek,és aztán???? Mi fog jönni?????? Bushgyuri megelőző csapása?????

Folytassd csak a kutatást, más is, mert közben az emberről is sokat megtanulunk.... én azt se zárom ki, hogy valami emberi qrmánymanipuláció is lesz..akármi történik....miért ne?? :roll:
no avatar
User

area51Team

Szerző: area51Team » 2008.10.14. 09:21

sziasztok!
tudja valaki pontosan mikor lesz a First Contact ??? ...éjszaka volt egy furcsa álmom ezzel kapcsolatba ,valami "interdimenzionális távoktatásról"szolt amire emlékszek... ébredés után kb . 5:40 -kor kizéztem az égre és elég furcsa volt a lenyugvó hold ! valaki látta esetleg??? kíváncsi vagyok lesz-e valami . USA középső időzónába még csak hajnali 02:05 van ,messze van még a napkelte. állítólag napkelte után lesz valami hatalmas ürhajó,az USA déli részei felett,olyan mint a függetlenség napjába!!!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.10.14. 10:38

Természetesen az usában "jelennek" meg, ez magától értetődő hiszen ők a "felsőbbrendű" faj! Nos ha valaha megjelennének, ami teljesen kizárt hogy mostanában lesz, az USA lenne az utolsó a listájukon, erről ennyit. Az emberi hiszékenység csúcspontját éljük meg napjainkban, még ide is begyűrűzik a butaság.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2008.10.14. 17:52

Az interdimenzionális gondolatnak van alapja, ahol ezt felvetették, máshol,nem ufók miatt, ott se hiszik, hogy élőben lesz látható a megjelenés..... hanem csak magasabb síkon.. ezzel jól fel is oldották a problémát.. jöttek is meg nem is láthatóak...

Most este fél hétig még tévé nem mondta be....hogy látnák őket... kiváncsi leszek, a médium hogyan fogja kidumálni magát..

Area51Team!! A távoktatásról stb. van még vmi,amit meg tudsz osztani?? esetleg másik topicban???
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.10.14. 20:56

Azért amerika fölött jelennek meg mert azok olyan hülyék, hogy még a NASA sem venné észre őket! :twisted:

GAbe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

WIM

Rang

UFO kutató

UFO kutató
524

2006.12.08. 14:46

Szerző: WIM » 2008.10.14. 20:57

Ausztráliában már látta valaki a hatalmas "fényhajót". Kép :))
http://www.10-14-08.blogspot.com/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára WIM 2008.10.14. 22:49-kor.
no avatar
User

Tron

Szerző: Tron » 2008.10.14. 21:04

WIM írta:Ausztráliában már látta valaki a hatalmas "fényhajót". Kép :))
http://www.10-14-08.blogspot.com/

Ilyen hangayagot én is bármikor összedobok.
Fényképek? Videók? Semmi hír, semmi ...
User

WIM

Rang

UFO kutató

UFO kutató
524

2006.12.08. 14:46

Szerző: WIM » 2008.10.14. 23:05

http://www.youtube.com/results?uploaded=d&search_query=october+14+ufo
Evidens ... vicces kedvű emberek már készültek a nagy napra. :D
Azért találni valódi UFO-kat is köztük.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.10.14. 23:17

Szép, úgy látszik egy újabb kísérlet arra nézve hogyan reagálna a lakosság egy kapcsolat felvételre, és persze elterelő hadműveletnek sem rossz, a pénzügyi és politikai válságról! Ezek után ha jöttek volna, akkor már nagy ívben elkerülnek minket. :sad: :mrgreen:
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.10.15. 06:05

ááá megy lecsóba mind, hatalmas kamu ezeket a földönkívüli leveleket amiket jóga meg mittomén milyen mestereknek adnak nem asthar kapitánytól jönnek hanem az egyik titkosszolgálattól akik hatalmas röhögés közepette írták meg őket.
no avatar
User

yupiter

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
987

2005.11.03. 14:23

Szerző: yupiter » 2008.10.15. 12:55

Nos, Liberty?
Egyben vagy még, vagy jöttek a zufók és megföderáltak galaktikusan?
no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Szerző: Geri » 2008.10.16. 22:42

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:24-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2008.10.16. 23:43

Geri!! ördögöd van!! nem jöttek, vagy csak lemaradtunk... de majd kidumállják magukat....
no avatar
User

yfile

Szerző: yfile » 2008.10.17. 08:12

hegylakó írta:Geri!! ördögöd van!! nem jöttek, vagy csak lemaradtunk... de majd kidumállják magukat....

...lehet hogy mégis jöttek?!
http://www.hirado.hu/cikk.php?id=304013

Üdv minden kedves fórumozónak!
Én sem hiszek ebben a "föderációs cirkuszban", de érdekesnek tartom a szlovéniai megfigyelés dátumának egybeesését a beharangozott 14.i dátummal.
Nekem egy picit meglepőnek tűnik ennél a megfigyelésnél hogy hanghatásról számoltak be, ugyanis a legtöbb UFO (vagy amit annak vélnek) megfigyeléskor kiemelik hogy semmilyen hangot nem hallottak, csak látták a tárgyat.
Következő