UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Re: Miért NEM lépnek kapcsolatba velünk?

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 09:09

bejanlani beajanlhatsz,de maximum teged latogatnak meg! :mrgreen: Belem nem fektettek meg semmit sem egyenlore,ugyhogy marad Veled a konzultacio itt a honlapon... :evil:

Egyebkent vannak erdekes tortenetek csaladomon belul is...nagyszuleim regen lattak furcsa dolgokat,es meg egy masik rokonom is testveremen kivul...furcsa targyakat az egen...sajnos senki nem meselt olyat,hogy latott volna idegeneket! Ugyhogy az a kovetkeztetesem nem vagyok a "kivalasztott vervonalban"...

Egyebkent nem lenne rossz egy talalkozo,ha osszetudnad hozni! :))) Eletem legjobb napja lenne!
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2011.05.18. 10:08

Én elküldtem az üzenetet,a többi nem rajtam múlik. De úgysem hiszed el ha saját szemeddel látnád őket akkor sem, arra gyanakodnál valami átverés. :D Alapból túl a "földön" jársz, de ilyen vagy, nincs ebben semmi rossz vagy kivetni való a többség olyan mint Te. Nem nevezném kiválasztottságnak, de ez a szó ragadt rá a jelenséghez. Inkább kapcsolattartók lenne a megfelelő kifejezés. Sokan láttak már ezt azt ami sem repülő sem egyéb földi kütyű, attól még nem feltétel hogy beavatkoznának az életébe a kliensnek. :)
Én sem akartam ezt 5-6 évesen, csak úgy jöttek, ennyi...Te olyan huszonéves lehetsz, nem hiszem hogy már kezdenének Veled valamit, azt gyermek korban teszik. Vagy csupán még nem tudsz róla, mindenesetre az érdeklődésed irányukban feltűnő! :D Átlag ember nem regisztrál be ide ha nem érdekelné valami miatt a téma és talán érez is valamit ami miatt érintettséget vél felfedezni a múltban vagy az emlékeiben. Olyan ez mint valami megfoghatatlan vágy az ismeretlen felé,de lehet hogy csak egyszerű kíváncsiság, vagy szkeptikusság. :)
Nem rajtam múlik, hanem első sorban rajtuk és rajtad, és abban sem vagyok biztos hogy életed legjobb napja lenne, éppen ellenkezőleg! Ne feled sokan megőrültek vagy végeztek magukkal a kapcsolatok után mert nem tudták ép ésszel felfogni a hirtelen jött igazságot ami romba döntötte eddigi egész világképüket!
Nap mint nap utaztál és fogsz is a fellegek felett, tudod milyen hosszúak a repülő utak, ha
utaznál akárcsak egyszer is egy ufóban, és pillanatok alatt elsötétül az ég mert már az űrben vagy
anélkül hogy észrevetted volna, mit gondolnál akkor?! :) Ezekhez a dolgokhoz fel kell készülni sok éven át, de legalább próbáld először valamilyen meditáció közben átélni az egészet, és nem csak egyszer, sok százszor hogy alkalmas legyél az útra. Nos a lényeget elmondtam és amikor már szinte testen kívüli élményeid lesznek akkor talán más is történik majd.
Ahogy írtad a mottódban"Mivel az idegenek nem emberek, a céljaik is idegenek.." :)))
Kicsi helyesbítéssel: ők is emberek...további szép napot, megyek bringázni jó idő van, és remélem már kevésbé vagy sárga! :D
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 10:35

Igen,mostanaban szkeptikusabb vagyok mint korabban... :mrgreen: es tobbet vagyok a "foldon", ugy tunik oregszem!:) Azert mindig nyitott szemmel probalok jarni! Hidd el en eszre vennem ha valami rendelleneset latnek, a reszletek megfigyeleseben altalaban jo vagyok,csak meg nem tudom mire kell figyelnem! :))) a baj az velem,hogy olyan szeleburdi vagyok,hogy nalam szeleburdibb embert nem lattal....

Kiskorom ota hiszek az idegenek letezeseben..ami igen erdekes,anyam mindig vitatkozott velem,hogy marpedig idegenek nincsenek es nem hihetek bennuk..nem mintha hallgattam volna ra..azt nem tudom megmagyarazni miert erdekelt mindig is a tema,mert nem a szuleim neveltek belem az biztos...
kiskoromban 6 eves korom korul, emlekszem az ablakon at egy reggel latni veltem egy ufo-t, de mar nem tudom,hogy hallucinaltam e vagy sem...lehet annyira akartam latni odakepzeltem! :wink: de 100% nem latogattak meg..legalabbis nem emlekszem semmi furcsara,vagy idokiesesre... az orrom sem verzett sosem! :mrgreen:

Erdekel minden kulonos dolog...kiskorunkban testveremmel egyszer ugyan azt a tortenetet almodtuk,ikrek vagyunk!Az volt az egyetlen "nem normalis" esemeny ami tortent velunk regen... ezt is regen meg megirtam itt!

A lenyeg az,hogy mindig is erdekelt a tema es mindig is kutakodtam...be is vonzom az olyan embereket,akiknek vannak erdekes elmenyeik :mrgreen:
Velem mostanaban semmi kulonos nem tortent...de tovabbra is kutakodom szorgalmasan,azt az egyet sajnalom,nekem sosem volt reszem ilyenben,de orulok ha masokat meghallgathatok es talan en is valaszt kapok a kerdeseimre... :mrgreen:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 10:44

Koszonom a kozbenjarast! :mrgreen: most kulonosen eber leszek,eberebb mint a megszokott... igen elkepzelni tudom csak mennyi erot igenyel,hogy epelmeju maradjon az ember egy ilyen kaland utan... :mrgreen:
Ezert is jobb ha mar fiatalkorban szoktatnak...felnottkorban nagy idegi karokat tud okozni,foleg egy foldhozragadt elmeben... :cry:

Azt csak akkor tudnam megmondani tenyleg,hogy reagalnam le,ha en is ateltem volna valami hasonlot...

Jo bringazast kivanok! Mar egesz normalis szinem van,mulik szepen :mrgreen:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 11:00

Megvaltoztattam az alairasomat...frissitesre szorult...bizonyos ertelemben igen ok is emberek..bizonyos ertelemben veve nem... :wink: errol te tobbet tudsz nyilatkozni!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.18. 13:43

Semmi rendelleneset nem fogsz látni ez benne a buktató. Amíg ők nem akarnak veled szóba állni akár fejre is állhatsz akkor sem vesznek figyelembe...hacsak. :D
De ezt már Neked kell megérezned.
Ezek szerint mégsem vagy szkeptikus, csak amit nem tapasztalsz azt kevésbé hiszed el.
Tudsz valamit amit mások nem, valami különleges képességed van e, és ha van annak tudását mióta birtoklod?
Ha bevonzod az olyan embereket akinek voltak élményeik akkor mesélhetnél mi történt velük, persze csak ha van kedved. És feltetted már saját magadnak a kérdést hogy mi a fenéért is érdekel ez téged? Csak a gyerekkori álmod miatt, vagy van valami más is?
Ha nem történik semmi különös az is különös nem? :D Kérdés mit értesz különös alatt, esetleg egy alien az ágyad végében aki bámul téged miközben mozdulni sem tudsz? Vagy egy hangtalanul tova suhanó korong látványa mert éjjel éppen kinéztél az ablakon "véletlenül"? :)
Köszi jót tekertem, kissé fúj a szél de vissza felé már vitorláztam. :D
Megváltozott a mottód és írod miért, lám máris másként látsz dolgokat. :)
Talán többet tudnék mondani talán nem, vannak ám itt Laci fórumán sokan akiknek szintén voltak különböző találkozásaik. Néztél már úgy mondjuk egy virágra hogy ő is értelmes lény? Beszéltél már kedvenc tárgyaidhoz úgy mintha élnének és hallanák a szavaidat? Ha igen akkor van remény... :)))
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 16:51

Sajnos Laca,nem tudok semmilyen kepessegemrol amivel csak en rendelkeznek :mrgreen: igazabol az erdeklodes regota megvan,egeszen kiskorom ota...semmilyen esemeny nem valtotta ki,csak ugy megvolt... :mrgreen: aztan utana tortent egy ket "kulonosebb" dolog,de sajnos az agyam labanal meg nem allt egy kis szurke sem :O igen fejen talaltad a szoget,valami ilyesmire gondoltam amikor furcsa dolgokat irtam...hat velem nem tortennek ilyenek. Nem baj addig is hallgatom azokat akik tapasztaltak..mindenkeppen irok,ha megtudok valamit..
no avatar
User

pmarci1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
191

2011.03.13. 00:24

Bp.

Szerző: pmarci1 » 2011.05.18. 17:03

Kata, mi a horoszkópod? :D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.18. 17:45

Rendben Kata várjuk az élményeidet ha lesznek! :)
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.18. 23:41

horoszkopom oroszlan!;) ma megneztem ismerosommel a wake up call c. nagyon jo dokumentumfilmet..ebreszto film magyarul..ha meg nem lattad ajanlom.new world order,mestersegesen povokalt haboruk, 9/11 hazugsagai,mikrocsipezes,vilag globalizacioja,elbutitas ,titkos gyulesek minden van benne,tanulsagos hova jutunk lassan..es ott a sok bizonyitek a szemunk elott...amikor egy oraja vezettem haza h. kicsit feltem,erre egy rendorauto kovetett majdem hazaig! :mrgreen: ezt nevezem furcsanak..de viccet felreteve..en varok turelmesen...
no avatar
User

JogiBear

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2011.08.03. 14:08

Szerző: JogiBear » 2011.08.03. 14:29

A neten angol nyelven olvasni egy konteót, aminek röviden az a lényege, hogy a szürke idegenek nagyjából az ötvenes évek óta együttműködnek a kormányokkal, technológiáért cserébe mi hagyjuk, hogy embereket raboljanak el, és segítjük föld alatti bázisok kiépítését. Ami ennél aggasztóbb, az az, hogy elmélet szerint ők maguk (a Szürkék) is egy náluk hatalmasabb, hüllőszerű faj szolgái, akik arról híresek, hogy meglehetősen sok bolygót leigáztak már, és lényegében ami a Földön folyik, az a totális hatalomátvétel előkészítése... A dolog ennél persze sokkal bonyolultabb, de ennyi lenne a lényeg. Ti mit szóltok ehhez?
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2011.08.03. 14:34

Személy szerint ehhez annyit szólok egyelőre,hogy ez magyarul is fennt van a neten. :oops:
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

farkas77

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
145

2011.06.20. 19:31

Berettyóújfalu

Szerző: farkas77 » 2011.08.03. 14:42

Mást nem is nagyon lehet. :D
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.08.26. 12:28

Szánalmas félelemkeltő hír az origótól. http://www.origo.hu/tudomany/vilagur/20 ... kodes.html nem meglepő...
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2011.08.26. 19:53

Valamikor Lacával beszélgettünk egy esetleges szimulált 'földönkiivüli' támadásról. Ha bekövetkezik és hologramokkal akarják megoldani, akkor hogy akarnak majd fegyvert használni, gondolom hologram űrhajókkal nem lehet lövöldözni.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.08.26. 20:23

A szimulált lézer hologram csak arra jó hogy hülyét csináljanak az emberekből. Ha igazi támadás jön akkor ima, keresztvetés, kinek mi...
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.08.26. 20:26

Hát az idegenek biztos hülyének néznének ha meglátnák, hogy lézerhologrammal akarnánk bármit is kezdeni ellenük... :D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.08.26. 21:09

Itt arról volt szó Curroval amikor beszéltünk erről a hologram dologról hogy, az usa és a ruszkik vagy bárki más, létrehoz pár kamu alien támadást lézerhologram segítségével, ez ma már lehetséges. Az ok egyértelmű, mi a népek reakciója(?), és a a nagy megmentő szerepében tetszelegni amikor legyőzik a semmit. A nemlétező idegenek "elmenekülnek" és megerősödik a "támadást" leverő hatalom....így már érthető? :)
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.08.26. 21:12

jah igen így már világos...nekem van egy olyan érzésem, hogy addig nem fognak már tudni elmenni idő hiányában!
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2011.08.27. 01:11

A szimulált lézer hologram csak arra jó hogy hülyét csináljanak az emberekből. Ha igazi támadás jön akkor ima, keresztvetés, kinek mi...

Ha jól értelmeztem két lehetőség van (már ha tényleg megcsinálják) :

1. Hologram és akkor csak riogatni próbálnak
2. Nem hologram, de akkor nem is tudják idegen támadásnak álcázni

?
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.08.27. 06:39

no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2011.08.27. 18:11

Laca,

A kb-ról eszembe jutott még egy:

A már meglévő, de még nem publikus technikával - amire persze lehet fogni, hogy idegen eredetű - csinálnak egy kis tüzijátékot és saját magukat visszaverik.
ElőzőKövetkező