UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Re: Miért NEM lépnek kapcsolatba velünk?

Szerző: aranylaci » 2011.04.25. 19:47

Köztudott, hogy hazudnak. HA "véletlenül" egyszer igazat mondanak, arról is azt hiszik, hogy hazudnak. Tehát, akár igazat is mondhatnak, komolyan immár senki sem veszi őket. Őket sem...
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2011.04.25. 21:43

Ez mindenképpen fordulópont, de számíthattunk rá egy üzenetből is: http://www.youtube.com/user/Daniel890711#p/c/7C008F7379DFE714/8/mQMFWJ2GfWQ
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2011.04.26. 11:04

Gabe írta:Jé!
Most ez vagy valami kamu, vagy rájöttek, hogy lehet úgy bejelenteni a földönkívülieket, hogy közben nem is vesszük észre a bejelentés tényét?!

Ugy nez ki ez a szitu, meg amit Laci is irt fentebb!

Darci erdekes, amit linkelsz. Pont a minap neztem vegig nekik az osszes uzenetuket, hat kicsit le is ultem foleg annal a resznel, mikor mondja, hogy a tested hogy alakul at es hogyan jelzi az atvaltozast! En eddig nem nagyon hittem ebben, marmint a pleiadian dologban, meg az uzenetkben. Kb 2 hete irtam masik temaban, hogy milyen erdekessegek tortennek velem, kiveve asszem hogy a fulem egyre surubben hall fura hangokat. Nem is tartottam fontosnak, de a videojukban lattam, hogy a ez mind a tested termeszetes reakcioja a "spiritualis" atalakulasra! Ugye mar az fura volt, ahogy letettem a cigit, es azota sincs meg kenyszerem se, hogy dohanyozzam.....
De az is lehet, hogy sok veletlen egybeeses, es csak belekepzelem az egeszet
Majd idovel kiderul :)

Szep napot!
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2011.04.26. 16:35

ilyen videókat akárki csinálhat. még ennél sokkal mélyebb értelműeket is. csak onnan tudom, hogy én is képes lennék rá, ha egy fikarcnyit is érdekelne. ez a süket szöveg. kb. annyira spirituális mint egy karóra. szerencsétlen, gyenge jellemű embereknek csinálták, akik nem képesek sem a társadalmon belül sikereket elérni, sem saját egyéni, emberi mivoltukat kiteljesíteni. óva intenék mindenkit attól, hogy olyasmire vetítse ki saját jövőjét, aminek a valóságosságában nem 100%-ig biztos és attól is, hogy "szeretetenergiát küldjön" mindenféle fikcióknak. közönséges energiapocsékolás. az egyetlen következménye az, hogy az ember erejét veszti és nem lesz képes felismerni a saját magasabb szintű érdekeit, amikor néha szembesülhet azok létével. természetesen tartalmaznak ezek a videók tényeket is, de csak azért, hogy azok jelentőségét, értelmét meghamisítsa. egy elfogulatlan szemlélő számára azonnal észrevehetővé válik, mennyire primitív, hatásvadász dologról van szó. ne csináljatok hülyét magatokból! és még egyszer: ne kapcsoljátok a szeretet, az igazság és a szabadság fogalmait olyasmihez, amiben nem vagytok 1000000%-ig biztosak!
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

Szerző: intricate » 2011.04.26. 19:11

Ertelek Valka, en nem is azt irtam, hogy hipp-hopp nagy kovetoje lennek, igazabol csak erdekesek az egybeesesek!
Ezt nem tudom mivel magyarazni, mert nincs ra, pontosan azokat irja le, amik tortennek velem, erre nem tudtam mit reagalni...
Lehet, hogy csak beletrafalt...
De az is erdekes, hogy pont most neztem meg a videot, mikor ezek kezdtek velem tortenni... de valoszinu ez is csak a veletlen muve...
Nem tudom, en a mai vilagban nem sok mindenkinek hiszek :) Ha belegondolsz ez az egyik ok ami ide hozott erre a forumra :)
De ha belegondolok a video emlitett is par negativ entitast akik megprobaljak oket lejaratni, es elterelni a figyelmet roluk :D
Na ez csak vicc Valka nem lehetett kihagyni :)
Szep estet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára intricate 2011.04.26. 22:40-kor.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2011.04.26. 21:54

gondoltam írok egy részletes elemzést, de fölösleges. mindenki járja a saját útját és higgyen amit akar! 8)
különben sem az én dolgom, hogy megmagyarázzak akármit is. akinek nyiladozik a csipája már eddig is rájöhetett néhány dologra, túlragozni meg nem kell.
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

Szerző: intricate » 2011.04.26. 22:50

Mindenfele hatso szandek nelkul, szeretnem megkerdezni, hogy miert gondolod, hogy humbuk egyebkent?
Ez csak szubjektiv velemeny, vagy tudsz valamit amit en nem? Ha igen akar priviben is megoszhatnad velem :)
Vagy mire alapozod ezt?
En nem erzem magam megvezetve, mert megneztem azt a par reszes videot!
Mig a sok vallasos ember meg igencsak tevutra van terelve... (bar ezt a videokban is emlitik)
Jo ez a szeretet dolog szamomra is kicsit eros, de az is teny, hogy hatalmas ereje van!!
Akar lehet energia is, en nem allitom, hogy igazuk van, de azt sem hogy egybol le kell oket sarlatanozni!
Nemsokara ugyis minden kiderul!
Egyebkent meg ugy tudom, legalabb nem csinalnak penzt belole, mint a sok ****** vallas, amikkel a vilagbol ki lehetne uldozni engem!

En elfogadom a te allaspontodat ha tudsz nekem olyan oldalt mondani,(vagy valaki mas) vagy mas forrashelyet, amely megdonti oket!
De amig ez nem kovetkezik be, maradok partatlan , es kivancsian varom a fejlemenyeket!:)

Azt is ertem Valka, hogy sok az ilyen "all" szekta, vallas, vagy minek is nevezzem ezeket, de mi ezzel a celjuk?
Mit ernek el ezzel?? Artani nem artanak, hisz ha vegignezned a videokat, semmifele negativ tartalma nincs, igazabol csak a szeretetrol szol es a termeszetessegrol!
Nem kernek penzt, nem koteleznek egyeb vallasi megjelenesekre, istentiszteletekre,stb, vagy hogy szervezodjetek csoportokba, csak a szeretetet kerik, hogy probaljunk meg ugy elni! Meg ha humbuk az egesz, akkor is jo a felfogas, ami meg nem elitelendo szerintem! :)

Update:
Vettem a faradstagot es par orat raszantam igaz csak a magyar honlapok kozul, hogy kicsit jobban belemenjek a temaba!
Ami kiderult szamomra ebbol, hogy majdnem minden oldalon tok eltero dolgokat allitanak ugyanazon a nev alatt, sot sok helyen "Jezus"-t velik felfedezni benne, meg az angyalokat, es kapcsolatba hozzak a vallassal, az eredeti videoban, pont az ellenkezoje volt allitva! Ugy nez ki nagyon is igazad lesz Valka belatom, bar lehet van egy szal ami tenyleg az ovek lenne, de ennyi kulonbozo forras kozul nehez kiszurni melyik az eredeti....persze, egyaltalan ha van eredeti forras ami toluk jon... :(
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2011.04.27. 22:52

én még soha nem találkoztam olyan nem emberi lénnyel aki azt állította volna magáról, hogy földönkívüli.
ha jobban belegondolsz, szinte kizárólag a netről jönnek információk a témával kapcsolatban, ami nem baj, de nem is ellenőrizhető. múltkor láttam valahol egy összefoglalót a különböző fajokról és céljaikról, beállítottságukról, stb. csak épp azt nem tudom, hogy a kedves "informátor" melyik weblapról informálódott. esetleg könyvben olvasta, vagy személyesen ismeri a tizenegynéhány felsorolt faj képviselőit és céljaikat? azért jó, hogy néha beesnek ilyen tamás félék is a fórumra, mert mindenki elé tükröt tartanak - amiben a saját álomviláguk egy részét láthatják - mikor olyan magabiztossággal jelentenek ki dolgokat amik egyértelmű sületlenségek. néha nem árt, ha az ember felülvizsgálja saját tudását. én sohasem képzeltem azt, hogy bármit is tudnék akármelyik földönkívüli fajról (már ha több van belőlük egyáltalán) már ha valóban földönkívüliek. tudom, hogy amit gondolok róluk, az egy logikai alapon nyugvó gondolat rendszer, a valósághoz való köze igen esetleges. ebben a témában senki nem lehet elég hiteles. én nem hiszek. alapjában véve nem is foglalkoztat a dolog a mindennapjaimban. ami fontos az az, hogy saját szellemi szabadságomat elérjem, kiteljesítsem önmagam, mint létezőt, megismerjem a világot annyi aspektusból, amennyiből csak kedvem tartja. úgy hiszem ez a legjobb amit tehetek, mert ez által a környezetemben is olyan tényezőként jelenek meg, ami legalább egy kicsit igazabb, mint az a sok szellemi hulladék ami betölti az emberek fejét és mert ez az egy amiért valóban felelős vagyok: saját magam. ha elkezdenék hinni mindenféle fikciókban, amiket mások kiszórnak a nagyvilágba, akkor mi lenne velem? akkor mi van veled? vagy azt képzeled, hogy laza vagy és nyitott, esetleg felvilágosultabb másoknál, csak mert "tudsz" valamit amit ők nem? én nem tudok semmi olyat, amit más ne tudhatna és az egyik legnehezebb dolog az életben amit meg kell tennem minden nap, hogy felmérem a tudásomat, vajon megfelel-e a valóságnak? soha nem felel meg, mert soha nem leszek mindentudó. az egyetlen dolog amiben biztos vagyok, az az, hogy sötétben tapogatózok, néha pedig látok valami fényt. az ember mindig az igazságot kell keresse és a fantáziáját meg kell tudnia különböztetni a valódi értéktől. tudom, hogy ilyen alapon nem lehet "róluk" beszélgetni, mert kb. fél perc alatt kiderülne, hogy nincs mit mondani. találgatni, elmélkedni, elemezgetni lehet, de mikor az ember legfontosabb belső értékeit akarják leláncolni ilyen képtelen baromságokkal mint azok a videók, azt már nem tudom szó nélkül megállni. egyetlen civilizáció sem lenne olyan ostoba, hogy ehhez hasonló filmekkel bombázza ezt a már amúgy is teljesen elhülyült emberiséget, hacsak nem ártó szándékkal. mi van akkor, ha valaki kitalálja magának, hogy mostantól a fiastyúk-belieknek hisz, arra építi az egész világát, ahhoz viszonyul szeretettel, onnan várja az igazságot és egyszer csak kiderül, hogy nem is léteznek...? találhatsz azokban a videókban szimpatikus dolgokat, amiket a magadévá tehetsz (mert azok valószínűleg már amúgy is a tieid) de a szemetet sajnos meg kell tudnod különböztetni attól, ami tényleg javadra válik. itt be is fejezem, mert minél többet írok, annál több minden jut eszembe. ez már nem a földönkívüliekről szól, hanem az emberről.
no avatar
User

horpad

Szerző: horpad » 2011.04.28. 05:58

Valka!
Ez felért egy igazi ars poeticával! . . . Mindig a valóság talaján kell élni!
Aki nem ezt teszi, akörül nyüzsögni fognak a szürkék és a zöldek, - és folyton a lábára lépnek.... :D
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

Szerző: intricate » 2011.04.28. 12:34

Szia Valka!

Teljesen igazat adok neked, es egyben irigyellek is kicsit, hogy igy tudsz viszonyulni a dolgokhoz! De ebbol is latszik, hogy minden ember mas, sajnos, (vagy nem) valamiert en mindig keresem az idegeneket. En nagyon szeretnek kapcsolatba kerulni veluk, a miert-re nem tudok valaszt mondani, ez belso kenyszer szamomra vagy valami mas, nem tudom! Ezert is vagyok kicsit elfogultabb a temaban, ezert adtam egy eselyt ennek a dolognak is, bar kis nyomozas utan raebredtem, amit fentebb is irtam, hogy sokan hasznaljak fel ez a dolgot sokfelekeppen! De ennyi erovel az egesz tema lezarhato, mivel minden dokumentum, video, kep, ami az UFO temaval foglalkozik, hamisithato! Ezert egyiket sem kellene komolyan venni, mivel nem minosulhet bizonyiteknak egy ilyen ember szamara. Az igazi bizonyitek csak a szemelyes tapasztalas lehetne.
Amiert kicsit elgondolkodtam ezen a Plaedians dolgon az csak pusztan a szemely tapasztalatok miatt volt! Es hangsulyozom, ezt a videot a multheten lattam elosszor mig a "tunetek" mar regebb ota megvannak, mar lassan 1,5 eve. Az hogy, hirtelen leszoktam a dohanyzasrol, annak ellenere, hogy 12 eve cigiztem egy dolog, raadaasul ugy, hogy meg sem fordult a fejemben, hogy leteszem, A fulem idoszakonkent (heti 1-2 alkalom)fura rezgeseket,hangokat hall! Par hete irtam masik topicba, hogy neha "rosszul" leszek, de igazabol nem vagy rosszul, csak megvaltozik az erzekelesed par masodpercre, ezt nehez leirni! Regebben rengeteget aludtam napi 10-12 orat, ami nem volt jellemzo elotte ram, ez kb fel even at tartott, akkor tobben meg is jegyeztek hogy minden rendben van-e! Eddig az alvasos reszt nem is tartottam fontosnak, de ezt is megemlitik a videoban ezert szurom be. Felvillano feher foltok,de volt mar lila is(ezt a multheten irtam) nem is folt inkabb labdak! Olyan gyumolcsot eszek amiket elotte nem szerettem! De ezt is fentebb leirtam, az elozo HSZ-eimben.
Nem tudom mik ezek, ezert kerdeztem itt a forumon is, hogy esetleg valaki felismer-e valami betegseget a dologban :D
A furcsa az volt, hogy ahogy nezegettem tobb videot errol a plaedians dologrol, igaz beszeltek sok masrol is, de mikor a testi tunetekrol beszeltek, hogy mikent kezded erzekelni az esetleges "atalakulast" pontosan ezeket a dolgokat irtak le! Ezert mereszeltem kicsit tobbet gondolni a dologrol, de amint beleastam magam kiderult, hogy sokan sokfelekeppen hasznaljak fel a plaedians fogalmat,dolgot! Hangsulyozom, a tuneteim nem halucinaciok, nem is minden naposak, de 1 heten 1-2 alkalommal valami jelentkezik! Nem vagyok mentalisan beteg ember, kiegyensulyozott embernek tartom magam, jo egzisztenciaval, nincs problemam az elettel, hogy ilyen dolgokba menekuljek, es kepzelodjek rola!
Igazabol ezert fura az egesz, masik, hogy en sem igazan hiszem,, hogy 2012-ben hu mindenfele valtozasok jonnek, es majd uj dimenzio stb... (bar szeretnem, de a jozan esz mast diktal) De amikor veled tortennek ilyen dolgok amiket leirnak, hogy hogyan reagal a tested, es te felismered ezeket magadon, akkor akarva akaratlanul is, kicsit elgondolkozol ezen, hisz a tunetek megegyeznek!
De itt a link, megkerestem neked: http://www.youtube.com/watch?v=mLRr3Og0jws
Tekerd a 6:10-hez, onnan irja ezeket a dolgokat ami velem tortenik, te ezt hogyan reagalnad le??
Mit tennel a helyemben? Elmennel pszihologushoz, vagy kivizsgaltatnad magad? Szerintem ha ezeket elmondanam egy doktornak,az hogyan reagalna? Talan egybol mentalis problemara gyanakodna, es mar kapnam is a beutalot a sarga hazba! Foglamam sincs mi zajlik bennem/korulottem de nem hinnem hogy barmifele betegseg lenne, mert jobban erzem magam mostansag, mint elotte barmikor is, pihent, energikus, jokedvu!
A csaladomban viszamenoleg voltak "latogatasok", irtam regebben, hogy ez inditott el az utamon, nem tudom kapcsolodik e a 2 dolog egymashoz! Szemelyes tapasztalatom nem volt veluk, legalabbis nem emlekszem, kiveve egy fura ejszakara, de azt mar regebben leirtam! Szoval akarmi is ez, nem mehetek el mellette ezek utan, hogy ez csak a veletlen muve, es pusztan egybeeses az egesz! Vagy szerintetek az? Akkor ez kb olyan mintha telitalalatom lenne a lotton, mert mi ennek az eselye, hogy pont ezt irjak le a videoban? En ettol meg maradok az aki vagyok, es nem lettem Pleiadian hivo, vagy minek nevezzem! Igazabol csak remenykedek, es remelem megkapom a valaszom ra egyszer! De ettol eltekintve tisztelem a gondolatmenetedet, es azthiszem te csinalod jol, de sajnos(vagy nem) nekem van ez a par tenyezo ami mas osvernye terel, es kenyszerit, hogy kutakodjak tovabb, mert ahogy te is irtad onmagunk megismerese az egyik fo cel. En is szeretnem ezt elerni, de ezekre meg nem kaptam valaszt, pedig ez is en vagyok, elvegre szemelyes tapasztalat, en elem at ezeket a mindennapjaimban...

Szep napot :)
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2011.04.28. 17:14

Üdv!

Ha kapcsolatba akarsz lépni idegenekkel, akkor sötétben feküdj hanyatt az ágyadon, csukd be a szemed és képzeld el a világűrt csillagokkal.
Vizualizáld az a látványt és gondold azt, hogy ott vannak, hogy hallanak téged és fejezd ki az akaratodat, hogy találkozni akarsz velük, hogy fel akarsz oda menni és készen állsz.

Fontos, hogy nem szabad félni!

Képzeld azt, hogy ott vannak fent, fent a csillagok közt, és te is ott vagy köztük és nem félsz!

Képileg a csillagos világűr legyen előtted, a többi, hogy ott vannak és velük akarsz lenni,stb, az ne képileg jelenjen meg, hanem csak gondolati szinten.
A kép amit látsz az a sötét világűr és a csillagok, a többi csak gondolat.

Ha félsz, hirtelen megijedsz, az nem jó, nem ér úgy semmit az egész.

Előfordul az, hogy az ember bátra belekezd, de amint belegondol, hogy te úr isten, ha ez bejön és tényleg idejönnek akkor mi lesz?! Jól megijed az ember és lőttek az egésznek.
Szóval nem egyszerű a dolog.

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2011.04.28. 18:53

Gabe írta:Üdv!

Ha kapcsolatba akarsz lépni idegenekkel, akkor sötétben feküdj hanyatt az ágyadon, csukd be a szemed és képzeld el a világűrt csillagokkal.
Vizualizáld az a látványt és gondold azt, hogy ott vannak, hogy hallanak téged és fejezd ki az akaratodat, hogy találkozni akarsz velük, hogy fel akarsz oda menni és készen állsz.

na jó, de mire? miért? én nem tudom mit mondanék "nekik" ha egyszer csak megjelennének, akár fizikai valójukban, akár csak mentálisan. szerintem kb. napi húsz millió ilyen hívást kapnak, szóval ez inkább úgy működhet, hogy majd megtalálnak ők, ha akarnak valamit. főleg ha te nem is akarsz semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagy.
de tudod mit? én is kipróbálom. ha kérdőre vonnak, majd megmondom, hogy te biztattál fel! :D
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2011.04.28. 19:16

Ha nem akarnak veled beszélni akkor úgyis félre rakják a telefont! :D

Ha készen állsz akkor szerintem jönnek.
A legfőbb dolog a félelem legyőzése.
Ne félj se tőlük, se az új helyzetektől, se az ismeretlentől.
Ha ez megvan akkor nyertél.

Meg amúgy is majd beszélnek ők helyetted.
Elmondják amit tudnod kell.

Egyébként a módszer amit leírtam, azt akkor mondták, amikor megutaztattak mentálisan.
A sztorit leírtam.

Egyszer-kétszer megpróbáltam, de nem folytattam, mert én mindig megijedek attól, hogy mi lesz hogyha...
Én még nem vagyok rá kész. :)

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2011.04.28. 20:15

Valka írta:

na jó, de mire? miért? én nem tudom mit mondanék "nekik" ha egyszer csak megjelennének, akár fizikai valójukban, akár csak mentálisan. szerintem kb. napi húsz millió ilyen hívást kapnak, szóval ez inkább úgy működhet, hogy majd megtalálnak ők, ha akarnak valamit. főleg ha te nem is akarsz semmit, egyszerűen csak kíváncsi vagy.
de tudod mit? én is kipróbálom. ha kérdőre vonnak, majd megmondom, hogy te biztattál fel! :D

Kérdezd meg hoztak e sört. :D
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.16. 12:56

Laca írta:Folyamatosan mellébeszélsz Tamás. Ha ismernéd a történetemet, és elolvastad volna amit a regisztrálásom után nem sokkal írtam erre a fórumra, talán másképpen értékelnél!
Cirka 50 éve kapcsolatban vagyok velük(nem írott anyagból veszem a bátorságot állításaimhoz)...úgyhogy ne gyere nekem 20 év kussolással...ez inkább rád vonatkoztatható. Soha nem tagadtam a jelenlétüket..sőt, de ez neked magas mert innen onnan össze szedett fordításokon nyugszik a teóriád. Adamszki és a felsoroltak pontosan tudják hogy soha nem szabad elmondani az emberiségnek az igazat(helyette lagymatag a kornak megfelelő sci-fiket közöltek), azt amit átéltek, ha meg is próbálta valamelyikük korán elhunyt az illető, véletlenül hátba szúrta magát, vagy belekerült egy beton palota falaiba, mint Kőmíves kelemen becses nejének hamvai....nem hiszem hogy tőled kellene bárkinek is megsejtenie a valóságot, mert Te attól messze állsz barátom!

Sziasztok!:) Szia Laci!:)

Latom kimaradtam a jobol,a szaftos kommenteket toroltek... :mrgreen: azert en is kivancsi lennek az "igazsagra"...de ha nem mondhatod el nem eroltetem nehogy befalazzanak vagy eltorjek a labad!
A kerdes az ha valoban el is mondtak volna az igazat Adamskiek vagy akarki,ki hitte volna el? Az embereknek tundermese kell,abban szeretnek hinni........
Azzal a kommenteddel amivel irtad,hogy kis barataink manipulaljak a geneket generaciokon at.. ugy erted h idegen genek vannak azokban akiket latogatnak? par szaz ev,par katasztrofa es a vegen csak "ti" maradtok..:)

engem nem latogattak meg eddig, es nem is hiszem hogy fognak,pedig egeszseges vagyok:) valoszinuleg jobb ez igy!:)

Udv:

Kata
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.16. 17:31

Szia Kata! :)
Nem volt itt semmilyen szaftos komment, csak némi agymenés. Ha akarom majd megírom és ha időm is engedi az általad idézőjelbe tett igazságot amikor már nem lesz veszteni valóm.
Addig is türelem... :D Vagy tündérmeséket szeretnél? Pontosan úgy értem az "idegen" géneket ahogy értetted. Kik azok a ti? Hogy látogattak e Téged és hogy egészséges vagy e azt nem tudhatod legfeljebb feltételezheted. Remélem egészséges vagy és az is maradsz, nem feltétele az egészségnek az idegen beavatkozás. Majd akkor lesz az ha hirtelen súlyos betegségekből felgyógyulsz egyik napról a másikra, de ez így ebben a formában sem állja meg a helyét, ahhoz több kell. Ahogy Horpad barátunk írta fentebb aki akarja látni őket az folyton alieneket fog látni, vagy valami hasonlót. Akarni kell és nyitottnak kell lenni, a világ nem csak abból áll amit látunk(láttatnak velünk). A hit az egy másik kategória, hihetek abban hogy sokáig élek, vagy abban hogy világbéke lesz egyszer, és abban is hogy csupa szeretet és őszinte idegenek vannak. A múltba tekintve kissé másként alakultak egykori hívő emberek millióinak a sorsa...mint amikben hittek.
Üdv Kata és több földön járást !( habár lehet Neked az a jobb ha szárnyalsz) :Wink:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.17. 13:01

En turelmesen varom Laca,hogy megird... :mrgreen: nem kell nekem a tundermese,ugysem hiszek el mar lassan semmit sem:) :mrgreen:

Hat arra gondoltam,ha igy "megmanipulaltak" egyes kivalasztottakban geneket....nem lenne nehez pl. egy olyan virust kifejleszteni ami mindenkit elpusztit kiveve azokat akiknek masok a genjeik..vagy akar lehet,hogy a manilupacio eredmenyekent javul a tulelo kepesseg,ellenallo kepesseg es pl te sosem leszel diszno influenzas,vagy leszel de nem lesz komolyabb bajod stb...ezen gondolkoztam el egy kicsit...biztos van valamilyen komolyabb celjuk ezzel...erdekes lenne ha egy nap mar csak "genmanipulalt" emberek lennenek a foldon..persze ahhoz kell egy kis nepesseg csokkenes...aztan jonnek kis barataink es minden ugy lesz ahogy ok akarjak... :mrgreen: na jo nem tundermeselek..csak ezen jart az eszem:)

en akarom latni oket,de valahogy eddig nem sikerult...vagy nem tudok rola.. :O
azert mindig talalkozok olyan emberekkel akik lattak mar valamit,lehet bevonzom mert annyira erdekel :))) korabban biztos irtam itt a forumon ,hogy egyszer testverem latott valami furcsa azonosithatatlan targyat az ablakunkon at( hiszek neki),en meg pont akkor a furdoszobaban voltam... ennyit a sors kezerol!:) Lehet ok kerulnek engem!:)

Lehet tudjak ha nem hoznanak vissza idoben,meg lekesnem a jaratom!:) Kileptem idokozben,most pihenek es papirokat szerzek be mert felvettek egy masik l.tarsasaghoz...par het mulva koltozok ki , ujra kemeny trening ,vizsgak stb....remelem atmegyek mindenen es nekik dolgozhatom,mar regota szerettem volna oda menni mert ok az egyik legjobbak a vilagon!! Ugyhogy izgulok nagyon nehogy megbukjak...nagyjabol egeszseges vagyok,kicsit besargultam a sargalaz elleni oltastol de mar javul!:)

Remelem Laca veled is minden ok:) de rad vannak akik vigyaznak ugyhogy nem feltelek :mrgreen:
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.17. 13:33

Jól teszed Kata, az egészséges kételkedés sohasem árt! :) Először is sok sikert az új helyhez, amilyen kitartó vagy biztosan sikerül!
Nem lenne nehéz kipusztítani akik nem kellenek nekik de nem ez a céljuk egyenlőre. Megjegyzem minden ember génmanipulált mióta értelem létezik a földön, csak nem egyforma mértékben.
És milyet szeretnél látni, egy kicsi "szürkét" vagy egy magas szőkét? :D Sokuk pont olyan mint bárki más, de 1-2 dolog elárulja őket valódi kilétükről. Most jön a kérdés, milyen jelekből lehet felismerni őket...? Aura, szag, kisugárzás, rendkívüli befolyásoló képesség, és néha a teljes közöny megnyilvánulásai. Biztos láttál már Te is legalább egyet, miután annyit utazol szerte a világban. Ha majd bekönyököl egy ufo a gép ablakán túlzottan ne lepődj meg, kínáld KV- val őket, és keres egy ejtőernyőt ami sajna nincs az utasszállítókon. :mrgreen: "Jobb" esetben elvisznek egy körre téged kicsit feljebb mint a sztratoszféra. :) Ne reménykedj nem úszod meg, megtalálja a zsák a foltját ha keresi! :))) Emlékszem a testvéred sztorijára, és hittél neki akkor vagy most, változott benned valami azóta? Az átmeneti sárgaság előnyös is lehet a kínai piacon ne feledd. :D De azért remélem visszanyered eredeti küllemedet mert a végén még téged is valami kis aliennek néznek! :)
Köszi, velem a szokásos haldokláson kívül semmi gond leszámítva hogy nem találom a helyem, mennék már dolgozni valahová ha felvennének, ebben a korban és ilyen orvosi előzményekkel, amiknek már semmi nyoma szinte, de az nem számít nekik. Erősen gondolkodom a közterület fenntartói beosztáson mint utcaseprő, ott legalább levegőn vagyok és kedvemre anyázhatom a sok
gyökér agyhalott csikkdobálókat. :mrgreen: A jövő majd eldönti mit tartogat számomra, egy biztos akadémikus már nem leszek....
További szép napot és jó kisárgulást! :D
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.17. 14:58

Koszi Laca! :mrgreen: neked is sok sikert az uj munkahoz,hat a lenyeg,hogy legyen valami en is ugy voltam vele....

Ha mar kivansagmusor van akkor magas szoket szeretnek latni,vagy kinezetre emberhez hasonlatosat elsokent...azzal megtudnek birkozni ( kis gyenge idegrendszeremmel) es megekrdeznek toluk egy ket dolgot!:)

kis szurket es hullo szeru lenyt latni mar nehezebb lenne szamomra,de ha lenne ra lehetoseg , mindenfele idegent szeretnek latni!:) aztan eldontenem kivel apolnek szoros baratsagot kivel nem :mrgreen:

Es ha lehetne valasztani ne almombol keltsenek fel,szoljanak szepen elore,hogy feltudjak ra keszulni! :)))

Hat igen sokat utazom es sok emberrel lepek kapcsolatba,es hamar rajottem "nagy az isten allatkertje" es mindig latok ujat ,amit elsem tudnek kepzelni...aurat nem tudom erzekelni sajnos ez alapjan nem tudom felismerni oket!

Mit ertesz a szagon? Van kifejezetten egy jellegzetes szaguk amit erkezekelni tudunk?

Meg nem vagyok tul jo megfigyelo,hogy tudjam ki a "nem ide valo"...ha ugyesen csinaljak lehet megtudnak engem vezetni....en altalaban az embereket mindig elso benyomas es intuicio alapjan ertekelem...legjobb baratnomnek mondatm kb 5 perc ismerettseg utan: szerintem mi nagyon jo baratok leszunk es ugy is lett...meg most is nevet ratja sokszor ha eszebe jut..ha valaki szimpatikus a kapcsolat is konnyen letrejon...de munkahelyi artalom aki nem szimpatikus azzal is jol kell banni szoval munka kozben nem minidg forditok idot ilyesmire :sad:
Boldog lennek ha egy nap valaki odajonne hozzam,he figyelj en idegen vagyok ha van kedved beszelgessunk..biztos be nem fognam a szamat,szegeny megsem tudna szolalni...az viszont mar tundermese lenne tenyleg :mrgreen:

En ugy ertelmezem akik kozottunk vannak ,eppen azert vannak itt,hogy az esemenyeket a sajat erdekukben ( pl. benepesitese a folnek olyan "emberekkel" akik egyuttmukodnek veluk,azt teszik ami szamukra elonyos,de konnyen lehet rossz uton jarok...)alakitsak? Az az elmelet is nagyon szimpatikus miszerint ok "teremtettek" vagyis "genmanipulaltak" minket reges regen es megfigyelik az evolucionkat...de azert biztos van tobb is a dologban mint puszta megfigyeles...
Mert ugye hallottam azt a velemenyt itt is sokan hangoztatjak, "a be nem avatkozas" a modszeruk..ennek ellenere a tenyek azt bizonyitjak eleg sokmindenbe mar igy is beleavatkoztak es jelen pillanatban is azt teszik...

Az,hogy nem talalod a helyed ideiglenes...hidd el eljon a pillanat amikor tudod mit akarsz csinalni es megtalalod a helyed!:) Es remelem tenyleg talalsz egy jo munkat,kitartas es turelem!!!!tudom nagyon nehez..en januarban jottem vissza es borzalmas ami itt van,neha volt olyan pillanatom,hogy megbantam,hogy kileptem... :)))

Neha agy jo nagy pofon kell az elettol,hogy elorebb lepjunk!Nalam igy jott az egesz!

Udv es tovabbi szep napot!!

A testverem tortenetevel kapcsolatban,o sosem hitt igazan az ilyen dolgokban es nem erdekli tulzottan az ilyen tema, engem viszont annal inkabb! :mrgreen: Sokaig meg merges is voltam,hogy nekem kellett volna latni a dolgokat nem neki,mert nekem tobbet jelentett volna!:)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.17. 16:02

Talán sikerül ha én is akarom, de nem elég ma már az akarat, kevéske protekció is kellene amivel nem rendelkezem, miután soha nem voltam seggnyaló. Így várom a jószerencsémet ami előbb utóbb megtalál. :)
Mindenki a szőkéket választaná, hmm...érdekes.
Álmodban azért jönnek mert akkor kisebb az ellenállásod, könnyebb manipulálni.
A nagy állatkert egyre bővül és alacsony a kerítés.
Van szaguk mint minden lénynek, akinek elég érzékeny az orra mint pl. nekem(bár a szemem volna olyan jó) az egyből érzi ha tudja mit kell érezni hogy kivel áll szemben. Egyébként az embereknek is van különböző szaguk, attól is függ hogy félnek e vagy éppen boldogok, vagy csak spontán büdösek. :D
Nem hiszem hogy szóhoz jutnál bármennyire is nagy a tehetséged a beszélőkéddel, akkor megáll a lebegő is benned. Ha olyat érzel hogy valaki beszél hozzád de mást "hallasz" mint amit mond, akkor már nem kell keresned tovább.
Ahogy gondolod, pontosan ezt teszik. Saját képükre alakítanak minket még akkor is ha ellenállunk akár tudat alatt is. Az "isteneknek" nem a kipusztítás a céljuk hanem saját fennmaradásuk amihez mi kellően alkalmasak vagyunk...miután tettek róla hogy így legyen.
Mi értelme lenne lerohanni minket mikor ők hoztak létre minket? Ily módon szépen éljük napi életünket, hiszünk ezt azt, tesszük a saját dolgunkat, miközben csak egy tenyészet vagyunk bezárva eme bolygó gravitációjába. De saját magunk is bezárjuk nem kell ehhez segítség nekik, csak némi Isten hit amit szintén nekik köszönhetünk. És ugye ott van a "szabad" akarat amiről azt gondoljuk hogy létezik..de hát sok mindennel így vagyunk, lényeg a látszata a szabadságnak.
Kedvesek a szavaid jól esik hogy biztatsz, valóban tudom hogy nincs messze amit akarok, és még jól is járok.
Ami most itt van az már tragikomédia, és a bőrünk a tét. Kaptam már jó pár pofont és immunis lettem, ez sem megoldás, tudod nem kell az értékes ember, csak a seggfej celebek akik olvasni sem tudnak nemhogy gondolkodni.
Jó pihengetést, és meditálgass olykor ha nincs jobb dolgod! :D
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2011.05.17. 17:19

igen mindenhova protekcio kell itthon...dobbenetes..meg a magyar legitarsasagokhoz( ahhoz a 2hoz ami van) is kell a kapcsolat,vagy a probaido utan,elott ugyis kiraknak nagy esellyel... :mrgreen:
nehez jo munkat talalni,mar az is csoda ha interjura visszahivnak! Azert nehezen de lehet talalni valamit,csak nem mindegy,hogy mit..

Lehet azert a szokek a legnepszerubbek,mert oket tartjak a "legcsinosabbaknak" ,kevesbe remisztoek szerintem...es ha igaz az ,hogy ok "teremtettek" minket,ezert is tetszenek,mert olyanok mint az istenek szamunkra.... de mondom en nem szelektalnek ha lenne ra lehetosegem akkor mindenfele idegennel talalkoznek! :wink:

alomban is csak a kivalasztottakhoz jonnek? Gondolom csak azoknak uzennek,akikkel dolguk is van...

Igazad van teljesen...szabadsag itt nem sok van annyi biztos!

Rendben Laca meditalgatok,most van idom egy keves....es bizom benne,hogy jol alakulnak a dolgok szamodra!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.05.17. 17:53

Értelek, ez most így hangzott mintha beajánlást kérnél tőlem egy kis alien találkozóra, vagy tévedek? :D Megmondom úgy ahogy van, ők döntenek!
Igen azokhoz jönnek akikbe már "fektettek" némi tudást és "speciális" génállományt.
O.k. köszi rajta leszek, és kívánom Neked úgyszintén a legjobbakat! :)
ElőzőKövetkező