UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

anunaki

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Re: anunaki

Szerző: Darci » 2010.01.21. 14:38

ÁÁÁ eldobom a megmaradt agyamat, Darkh bátyó belinkelt könyvétől.
:)
Kár hogy a könyv tartalma, sokhelyen a megértési szintem felett áll, "mindenesetre ütős" fluoros fogkrém felejtős.
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.22. 11:14

Üdv, Mindenkinek!!

Olvastam én is a Dávid-sztorit nemrég, ha nem bánjátok 1-2 észrevételt tennék :

Információk rengetege, amikből ez+az már nem ismeretlen.
Nem tudom mennyi belőlük a valós, vagy a dezinformáció.
Ez a "Dávid-gyerek" is mondja, hogy minden infót a titokzatos annunakiktól kapunk készen, bármi legyen az, bármilyen módon, miért pont ez lenne kivétel??
Még Dávidot is felhasználják talán. Úgy értem kitalált is lehet a kerettörténet. Nem rossz:)) Nem hülyék ezek az "annunakik":))
Ez az Aghnaton is (nem tudom jól írom-e, nem kerestem vissza) aki médiumként használja a "gyereket" ki tudja ki az ördög lehet:))
Aztán az információ amely szerint a változás Romániából fog kiindulni, abszolúte téves szerintem, vagy szándékosan félrevezető, mert minden ellenkező híresztelés ellenére Magyarország lesz a startország innen indulnak ki -az én tudásom szerinti- minden változások kezdeteinek kezdetei.
Minden ezzel ellentétes infó a mi altatásunkat szolgálja ugyanis, mert a Magyarság vezető szerepéről ebben -az Univerzumban 1edül álló- történetben a a mi nagyon is földi ellenségeink jóval előbb tudtak, mint mi.
Még az annunakik léte, létezése is kétséges előttem, mindazonáltal nem tagadom létezésüket, de erősen kételkedek benne.
Mondjuk kitaláltak a mi földi ellenségeink maguk védelmére 1 megfoghatatlan és utolérhetetlen bűnbakot, akit lehet okolni mindenért. Helyettük. Viszont a mi ellenségeink, a zsidóság ama bizonyos ártó, cionista részének származása is rejthet még fel nem tárt titkokat.
Na jó elég, szerintem fogunk ennél többet is tudni róluk időben, addig meg minek találgassak??

Még szerencse, hogy engem nem lehet elaltatni mióta ébren vagyok és anyaoroszlán módjára ügyelek az én szeretett, kicsi, de mégis isteni teremtő erővel bíró és a Magyarok Istene által megáldott Népemre:))

Mindezek ellenében viszont ott van a több mint sok olyan információ, ami így első látásra hasznos és követendő.
Az annunakiaktól kaptuk valószínűleg ezeket is mint az összes többit, ha így van akkor bizony nyomós okaik is vannak -erre az irányunkban tanúsított- állítólagos jóindulatukra.
Hiányolom, hogy nem fedte fel az írás azt a tényt, -amit már reményeim szerint tudunk-, miszerint az annunaki célok továbbvitelére létrehozott 1edek a zsidóság körében találhatóak meg szép számmal, kiknek köréből elindult útjára ez az annunakikat bűnbakká tévő sztori.Szerintem.
Ebből arra következtetek, hogy maguk helyett szándékosan valami más, általunk utólérhetetlen lényekre terheli a felelősséget az "írás" a bolygó és össznépessége életének megnyomorításával kapcsolatban.

Az infók 1 részét én nem vagyok képes se cáfolni, se megerősíteni, csak tudomásul venni és végiggondolni, amennyire ez számomra lehetséges. Aztán hogy mit fogadok el ezekből, vagy nem, más kérdés.

Végkövetkeztetésem, ill. meglátásom ami nagyjából kikristályosodott mire a gépelésben idáig értem: ÖSSZNÉPI MANIPULÁCIÓ AZ ELEJÉTŐL A VÉGÉIG!!

Annak ellenére mondom ezt, hogy valóban jónak tűnő infókat is tartalmaz, dehát valamit valamiért:))
Az írásban elrejtett, méginkább kódolt 1ik végső céljuk -önmaguk mentesítése a büntetés alól-, elérésének érdekében beáldozzák bizonyos eddig fétve őrzött titkaik 1 részét azért, hogy kellőképpen hitelesek maradjanak.
Mindent elkövetnek -még annak ellenére is, ha ártanak ezekkel önmaguknak- azért, hogy felmentessék magukat a földi igazságszolgáltatás és a népek jogos haragja alól.

De ez sajnos nem fog menni...
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.22. 11:36

Mondanám tovább a magamét:)):

Hogy miért jelent meg kizárólag csak románul?? Erre vannak tippjeim, pl maguknak szánták a könyv vége felé leírt és éppen csak megemlített -a változás Romániából indul ki- kijelentést tudatos félreinformálás céljából. De nem ez a lényeg, hanem amit sugall. Ha a románok elég sokan elolvasták, akkor bizonyos hatást értek el ezzel náluk. Hazabeszélnek a kis magyargyűlölők saját jelentéktelenségüket takargatva, ami ugyan tök felesleges, mert jelentéktelenek és kész, több szót nem is kell rájuk pazarolni :))

Ez a könyv véleményem szerint TUDATMÓDOSÍTÁS a románok közvetítésével nekünk Magyaroknak szánva.
Ha a bolygón minden cenzúrázott és irányított, akkor ez a könyv se jelenhetett volna meg országos méretekben a "piacon" még Romániában sem. Ha ez lehetséges volt, akkor "valakik", nevezetesen az annunakik:)) ezt így akarták.

Aztán ennek a Gorilla bácsinak "véletlenül" eszébe jutott lefordítani a mi nyelvünkre. Vagy nagyon ravasz az ügy, vagy paranoiám van, ami nincs tudtommal. Mindössze annyiról van szó, hogy én már nem hiszek jóformán senkinek, ezért minden hírt ami velünk is kapcsolatos még ha csak kis mértékben is, azt hiszem jogos kétségekkel és fenntartásokkal fogadok.
Nem állítom azt sem, hogy nem egészen emberi lények irányítása alatt vagyunk, mert sok jel szól amellett is, hogy lehetséges.
Arra akartam a szót terelni, hogy meglátásom szerint a zsidóság cionista részének az igazságszolgáltatás alóli felmentésére apellál, bűnbakot keresve a maga bűneinek áttestálására, mert félnek a büntetéstől.
Amúgy nagyon érdekes a könyv és sok, ill töméntelen mennyiségű új információt közöl, amiről képtelenség megállapítani, hogy igaz, vagy sem, legalábbis számomra.
Az ezós dolgok előttem sem ismeretlenek, azokat nagyjából én is így tudom, de találtam benne újat, amiket én el is tudok fogadni de nem ezekre helyezem a hangsúlyt, mert ez a mi esetükben momentán csak annyiban fontos, hogy a jelenlegi ezós gondolkodású létszámnál sokkal többre lenne szükség köztünk.
Engem már nem nagyon tud érdekelni a zsidóság bizonyos lények által történő vezetettsége, -ha igaz 1általán-, mert ők akarták így, az ő döntésük volt amikor ebben meg1eztek a titokzatos írányítóikkal, ha vannak 1általán ilyenek. Tételezzük fel mégis, hogy vannak, hogy vezetik őket és erre nekik nincs ráhatásuk.
De valamikor volt. Akkor, amikor megköttetett a becstelen ALKU!! Amikor döntöttek. Amikor még képesek lettek volna ellenállni a gonosz erő csábításának, de nem ezt tették, hanem elfogadták az anyagi előnyöket -az emberiség megrontása és megnyomorítása érdekében- a tőlük megkövetelt árulásukért cserébe.
Nem hiszem el azt sem, hogy tudatmódosítással kényszerítik őket most is arra, hogy fejezzék be a megkezdett "munkát".
Ők már 1000 évektől tudják mitől döglik a légy, vagyis mit jelent számukra a gazdagság, az anyagi javakban turkálás, a pénz hatalma. Magát a hatalmat!! A bolygó feletti hatalmat, uralmat és irányítást. A bolygó népeinek rabszogaként való fel és kihasználását, persze az általuk és nagyonis közeli jövőre tervezett optimális létszám elérésésével, ami tudomásom szerint durván 500 millió ember. A többit, a felesleget, akaratuk és számításaik szerint ki kell írtani, mert felesleges pénzkidobás szerintük ennyi éhes szájat betömni és gyomrot jóllakatni, 1általán életben tartani, mindenféle "hülye" igényeiket kielégíteni.
Még a vegetációjuk fenntartása is pazarlás.

A normális embereket, a tömegeket miért nem "tudatmódosítják" szerintetek?? Nem képesek rá?? Akkor a "kiválasztottakkal" eleve valami baj van, plusz könnyű Katit táncba vinni...
Szóval az nem ilyen 1szerű, hogy nem tehetnek arról, hogy a végtelenségig aljasok a "kiválasztottak", MERT EZ NEM IGAZ!!

Aztán, a könyv szerint ugye köztünk is élnek tömeges méretekben ezek a szellemi toprongyok, ezek a ködös izék, ellenséges lények, emberi testben bennünket megtévesztve.
Itt a könyvnek elmaradt tisztázni valója maradt min. annyiban, hogy konkrétabban megjelöli kik ezek, miről tudjuk felismerni őket, melyik földi népcsoport az amely közt legnagyobb számban elrejtőznek, melyikre kell leginkább oda figyelni. Ezt pl vártam és hiányolom azóta is, mert nem találtam utalást rá az összezavarás kivételével.
Nincs semmi tisztázás, -még halvány utalás sem-, csak kavarás, összezagyválás, ködösítés.
Dávid "kapcsolata" miért nem tér ki konkrétumokra, ha az emberek érdekében üzenget??
Talán azért, mert ez esetben nevén kellett volna neveznie a zsidóságot, mint a sötét erőkkel cimboráló, a legnagyobb összhangban 1ütt dolgozó népcsoportot, vagyis helyesebben bizonyos részét, mert hiszen tudván tudjuk, hogy bizony köztük vannak, ha vannak, a gonosz erők fizikai megtestesülései, akiket mindenképpen meg kell állítani, ha fel akarjuk a rabszolgaság alól a bolygó népeit szabadítani..
Ha nem emberi irányítás alatt vannak akkor azért, ha csak a maguké alatt akkor meg azért, vagyis mindenképpen meg kell állítani őket.

Végezetül ezósan, igen, ők teszik a dolgukat amit tenniük kell, járják az útjukat karmájukat teljesítik.
Megtették amit akartak.

DE!! Mi Magyarok is az utunkat járjuk és a karmánkat kell teljesítenünk.
Tehát teljesítjük mi is, amit kell. Rajtunk a sor.

Szóval maga a könyv nagyon érdekes, szinte lebilincselő, sok valódi infót közöl azt hiszem és tetszik ráadásul.
Csak megpróbálok a sorok között is olvasni.

Remélem, nem kapok mindezekért össztüzet :))
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2010.01.22. 12:09

Csillag, lehet egy intim kérdésem? :D

Tegnap este mivel mostál fogat?
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.22. 12:10

Darci, igen, de csak szódabikarbónával:))
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.22. 15:26

Dávid a könyv szerint égszinkék szemű, gesztenyeszin hajú szép gyermek.
De Valka videói szerint sötét haj, fekete szem, vagyis romános külső. Szép gyermek ő is.

Tényleg jó lenne a videók szövegének fordítása, mert érzésem szerint lehet több ellentmondás is a kettő közt.
no avatar
User

Tron01

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.11.09. 08:37

Szerző: Tron01 » 2010.01.22. 18:32

csillag41813! Valóban!!! A magyarok a kezdet és a vég!
Az istent is a magyarok szarták a világba! Meg a világegyetemet is a magyarok pattintották ki egy laza pillanatukban!
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.22. 19:13

Tron01,

"A magyarok a kezdet és a vég!
Az istent is a magyarok szarták a világba! Meg a világegyetemet is a magyarok pattintották ki egy laza pillanatukban!"

Én semmi ilyesmit nem mondtam.
User

sheriff

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
860

2006.02.11. 17:15

Szerző: sheriff » 2010.01.22. 22:11

Tron01,csillag41813!

Mielőtt egymásnak ugrotok.

Nem a magyarok szarták a spanyol viaszt. Hanem a megértéséhez ez egy járható utat jelez.
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.23. 12:43

sheriff,
én csak leírtam "pár sorban" a Dávid-sztoriról a saját gondolataimat.
Természetes, hogy a Magyarságról is írtam 1-2 mondat erejéig, hiszen bennünket is érintő állítás is van a könyvben, habár meg sem említ minket..
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2010.01.23. 23:40

én a magam részéről egész életemben büszke voltam rá, hogy magyar vagyok. már gyerekkoromban is szépmezőszárnya volt a példaképem, meg atilla, hunor stb. de soha nem éreztem azt egy percig se, hogy magasabbrendűek, vagy kiválasztottak lennénk (vagy bárki más az lenne). azt mindig tudtam, hogy rendkívül értékes örökséget kaptam a magyarságommal, de csak nagyon ritkán látom azt megnyilvánulni. abban is biztos vagyok, hogy küldetésünk van, ahogy a legtöbb nemzetnek, de sajnos úgy tűnik nem azt az utat járjuk amit kéne. sőt nem tudom, hogy van-e a világon olyan nemzet egyáltalán, mely valóban küldetését teljesíti éppen, kivéve talán a zsidókat. ami nem túl biztató dolog, de tény sajnos. bár alapvetően talán csak annyi a különbség, hogy a zsidókat nem kihasználja, hanem használja a globális elit. de azért ez nagy különbség főleg, mert úgy tűnik, hogy erre lettek kitalálva. a baj az, hogy nincs senki aki megmondhatná, hogy mit kellene tennünk. tudom, hogy gyakorlatilag mindenki erről dumál, de én még igaz magyar tanítóval nem találkoztam. úgy tűnik az univerzum hallgat, nem küld táltost hogy súgjon nekünk. talán már nincs értelme. talán egyszerűen csak arra a sorsra jutottunk, hogy bekebelezzenek a Schultzok vagy a globális világ, ahogy a természetben is a nagyhal megeszi a kishalat. na jó ez nem igaz! csak azért írtam, hogy vegyétek tudomásul, nem olyan rózsás a jövő, mint ahogy azt sokan elképzelik. ha nem teszünk semmit, csak várjuk, hogy a "szíriusziak" vagy akárkik majd jól megsegítenek minket és mi leszünk a világ legkirályabb nemzetállama, azok jobb ha felébrednek és észreveszik, hogy belelóg a kezük a bilibe. de olyan mélyen, hogy egy rossz mozdulat és kiborítják. én nem szeretném, ha az a sok szar, meg hugy rámborulna. jobb lesz ha tényleg a kezünkbe vesszük a sorsunkat - jelen esetben az a bizonyos bilit - és azoknak a nyakába borítjuk akik telerakták, aztán jöhet a móka! mert a végén még eltűnünk a sűlyesztőben és ez nem paranoia. ez egy nagyon is lehetséges jövőkép!
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.24. 10:47

Szia Valka.

"úgy tűnik az univerzum hallgat, nem küld táltost hogy súgjon nekünk."

Nekem meg nem tűnik úgy.
"Hallom a szavát" és ez szinte isteni érzés:))

Ezért én bízom a Magyarok tenni akarásában, a Magyarok összefogásában, bízom Magyarország feltámadásában.
És bízom még ebben is, (id. tőled): "hogy a "szíriusziak" vagy akárkik majd jól megsegítenek minket "
Nagy szavaknak tünnek ezek??
Lehet. De a jövőhöz képest szinte semmik.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2010.01.24. 13:57

igen? gratulálok! az jó ha van hit az emberekben, de úgy vélem társadalmi szinten is meg kellene jelennie valami kézzelfogható dolognak ami megtestesíti a magyarságot. legfőképp egy megbízható ember kéne, aki hivatásszerűen képviseli a nemzet érdekeit. valaki, aki már bizonyított, akiben van elég erő és kitartás, szándékai pedig feddhetetlenek. kellene egy spirituális, vagy szellemi vezető is ugyanilyen tulajdonságokkal, mert annyi már az önjelölt próféta, hogy jóérzésű ember már nem is foglalkozik ilyesmivel. a nemzet számára konkrét útmutatás kell, konkrét személyektől, nem egyéni megérzés arról, mit súg az univerzum. mert az egyéni szinten működik csak. annak is megvan a maga értelme. de nem ebben az összefüggésben.
no avatar
User

Tron01

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.11.09. 08:37

Szerző: Tron01 » 2010.01.24. 15:09

Valka írta:igen? gratulálok! az jó ha van hit az emberekben, de úgy vélem társadalmi szinten is meg kellene jelennie valami kézzelfogható dolognak ami megtestesíti a magyarságot. legfőképp egy megbízható ember kéne, aki hivatásszerűen képviseli a nemzet érdekeit. valaki, aki már bizonyított, akiben van elég erő és kitartás, szándékai pedig feddhetetlenek. kellene egy spirituális, vagy szellemi vezető is ugyanilyen tulajdonságokkal, mert annyi már az önjelölt próféta, hogy jóérzésű ember már nem is foglalkozik ilyesmivel. a nemzet számára konkrét útmutatás kell, konkrét személyektől, nem egyéni megérzés arról, mit súg az univerzum. mert az egyéni szinten működik csak. annak is megvan a maga értelme. de nem ebben az összefüggésben.

80 évvel ezelőtt a németeknek volt ilyen képességű és elhivatottságú vezetője.
Ha választhatok: inkább a sok tolvaj, mint egy pszichopata.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.01.24. 16:01

Amikor majd kilépni sem mersz este, amikor a legkisebb neszre is felriadsz, akkor elkezdesz gondolkodni, talán mégis a "pszichopata"... (Bár, ahogy a mai magyar Parlamentet elnézem - mindkét kritériumnak megfelelnek...)
no avatar
User

csillag41813

Szerző: csillag41813 » 2010.01.24. 17:26

"a nemzet számára konkrét útmutatás kell, konkrét személyektől, nem egyéni megérzés arról, mit súg az univerzum. mert az egyéni szinten működik csak. annak is megvan a maga értelme. de nem ebben az összefüggésben."

Igazad van. És nekem is.
Viszont ebben az esetben nem írom tovább amit akartam, mert megértelek.
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

2008.05.29. 13:20

Temesvar

Szerző: real.alien » 2010.01.25. 14:52

Udv.minden jo havernak , es forumozonak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kicsit kesve , az igeretemhez kepest, vegre mondhatok tobbet a "David-gyerek" sztory-val kapcsolatban ...

Kezdjem avval , hogy a konyv iroja (tulajdonkeppen , egy holgyrol van szo ...Aryana Havah ...) , tobb ehez hasonlo termeket vajudott ossze az utobbi evekben . Mellesleg megjelent a II-ik kotet is, Davidkarol...
Tehat ne ugorjatok nagyon bele , egy sci-fi termek es szerintem maradjunk is ennel. A Hollywod-i stilus messze kierzodik , es jo penzt fizetnek az ilyesvalamiert . Kulonben "gorillabacsi" forditasa tokeletes, talan o is jo penzert csinalta... (most rossz voltam ... bocs ...)

A videok NEM a David -gyereket abrazoljak . Egy masik "furcsasagrol" van szo. A neve valami Alexander ... Szoval ez a kis Sanyika a beszedmodjabol , a kifejezesek/szavak hasznalataval azt jellemzik , hogy egy hitterito, ujfajta vallas "predikatoranak" a csemeteje, es jol magaba szivta az otthon hallotakat ... Van egy video is valahol , amin valami "kokemeny" hitterito/ szeretet/biblia ...stb dalt enekel eleg gyenge minosegben .
Szoval elnezest kerek, ha a velemenyem egy kicsit kemenynek tunik , de nagyon kiugrik a biztositekom amikor azt a dumat hallom , hogy RO teruleten , ilyen es olyan dolgok fognak tortenni , es az itt elo nep a legkivalasztotabb (marmint ugyancsak a RO...) .... Na ne !!!
Ez nagyon emelygos . Az is amikor azt olvasom, hogy a szumerok magyarul beszeltek , sot meg az egyiptomiak is ...
Ne essek felreertes , buszke vagyok a magyar mivoltomra , de azert nem art egy kis szerenyseg .

A "nick" nevem , a "real.alien" nem veletlen , visszafogva beszeltem mar errol , es mindig lealltam idoben. Sok minden mashogy van , es mashogy fog tortenni ... de nem akarom en elmondani ezt elsonek , hogy utanna ertelmetlen vitak vegetnemero aradata kovetkezzen . Eljon mindennek az ideje .

Ha valaki megis tul nagyon beleelte magat a "David"-story-ba ... csak annyit mondanek , hogy ez a reptilian mese, mar kezd a hulyesegbe menni . A reptilianok ...hidegveruek ... hogy lehet egy civilizaciot alapozni erre . Tojasbol szaporodnak ... :lol: :lol: :lol: . Lehet , hogy genetikai takolmannyal megoldottak , de mi a fenet csinalnanak , a vastag farkukkal :lol: , ha nem hasznaljak, vissza kellene fejlodnie , ugy mint a mi gerincunk is farok csokevenybe vegzodik . Szoval nem megy , meg csak ha a fizikai bizonyitekokat is vesszuk figyelembe. A "matrix" mese , pedig vegkepp ... :lol: ...
Es mashogy sem megy ... komolyan .

Persze , hogy menjen jol a hulye duma , muszalj volt a 2012 -est is bedobni ... Na ne !!! Ebben a 2012-es meseben csak anniyt mondanak , mielott kirobbanna a vitabalhe , hogy ...
Kik is voltak a "maya"-k ??? Miota lettek ok a vilag koldokei ??? Hiszen az a hires naptar veget ert valamikor az 1600-as evekben , es a tobbek kozott a mayak meg azt sem tudtak , hogy a Fold a Nap korul forog , es a Hold pedig a Fold korul ... Legyunk komolyak ...please (Hollywood-i tajszolassal...)

Meg csak annyit ... ami a foldonkivuli civilizaciokat illeti ... IGENIS , kapcsolat van veluk , nagyon is reg ota .
Ezert a kijelentesemert vallalom a feleloseget . Ne kerjetek bizonyitekot ... please ...
Talan maskor majd tobbet ...

Legkozelebbb az irott hagyatekokrol ... de nem vitainditonak ....

Viszlat haverok , meg elmondanam , hogy az utobbi hozzaszolasok , itt ebben a rovatban (a David-storyt kiveve ...), nagyon klasszak voltak ... oszinte gratula ...foleg Darkh, Valka Sheriff , Lacifonok ... Ha minden rovat ilyen klasszul menne (mint az utobbi uzenetek...), akkor sokkal tobbet tudnank kozolni egymassal es sokkal tobbre mennenk .

:mrgreen:
NE ROHANJ GYORSABBAN MINT AZ ANGYALKAD SZARNYAI ELBIRJAK
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2010.01.25. 15:19

akkor tévedtem. persze mentségemre legyen mondva, hogy egy szót se tudok románul. a videó címe tévesztett meg: Inuaki REPTILIANUL din mine
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

Temesvar

Szerző: real.alien » 2010.01.25. 16:14

Udv.Valka :mrgreen:

Nyugi !!! Termeszetesen megteveszto , a cim amit irtal .... forditasban : "Inuaki, a bennem rejlo reptilianus" , vagyis ...csuszomaszo ... :))) .
A filmecskeben ... lenyegeben a mar nem lathato folytatasban ... az az "Oreste" pasi , az eppen elotte alo "Sanyikaval" a "vastagfarkuakrol" beszleget ... No comment ... ne legy kivancsi ... Oreste "nyomja az ipart " a vastagfarkuakrol , es a "Sanyika" pedig a hitteritesrol , mennyei szeretetrol ... predikal ... koltoien beszelgetnek , de nem lehet semmit erteni ... de az a fo , hogy .... beszelgetnek es a hulyek hallgatjak ...

Szoval a helyzet az , hogy ugy mint nalatok is , a rendszervaltas utan , tele lett az orszag mindenfele gorennyel, akik jo penzt csinalnak az ugynevezett "Ezoteriabol" , anelkul , hogy valamelyiknek egyaltalan fogalma is lenne ...
Tisztelet a kivetel , de a valodiak elenyeszoek ...
A 'Paranormal " korben (Temesvar-i Paranormal Tarsasag...), ahol fotanacsos vagyok ... lenyegeben alig 10-en tartjuk a "letfelszint" , lelkileg /anyagilag .... es hetvegekkent alig jon meg 1-2 alak ... Pedig a beiratkozott tagok szama 862 ... Hat ez elmond mindent ... Jonnek beiratkoznak , lelkesednek es amikor senki sem tanitja oket aranyat csinalni , vagy csodakat latni ... eltunnek, mielott az elso havi tagsagdijrol lenne szo ... Hja meg annyit , hogy a 10-bol ...6 ... magyar ajku... pedig Temesvar lakosai alig 5% magyarok ..."no comment" ...

Udv :mrgreen:
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

Temesvar

Szerző: real.alien » 2010.01.26. 10:40

Udv mindenkinek :mrgreen:

Ahoz a David.gyerek story-hoz meg azt szeretnem hozza adni , hogy az iro-neni bizonyara arra alapozta a sci-fi-jet, hogy tobb idoszakban meg-megjelent olyan ... hat en bulvarhirnek neveznem , mert mindig kiderult , hogy a storyk-nak nincs realis alapja ...miszerint csodagyerekek arasztjak el bolygonkat ... Van mar ugy 30 eve, amikor az UMMO -alienek voltak a "trendik", es nemcsak ok hanem gyermekeik szuper-csodabogarak ... es igy meg ugy lesz majd ...
Hat nem lett ...bizonyara felnottek ...es rajottek a gyerekcsinalas kellemes technikajara ...
10-15 eve a "gyemantgyerekek" remhire jelent meg , persze minden esetben aprolekos leirassal ... felnottek azok is ...
Az utobbi hir "felsofoka" az volt , hogy az elso gyerek aki a 3-ik evezredben szuletik , az lesz az uj mesias ...
Hat kherem alasan , a szomszedban szuletett egy kisfiu , percekkel uj ev utan , volt nagy csindaratta is ... es annyi . A kis "zsibbadt-magyar"... (en becezem igy a felig magyar, felig masveru gyerekeket , vagy felnotteket is ...akik ....hat tudnak magyarul , csak eppenseggel irni-olvasni kevesbe ...) ... mondom ez a kis 10 eves zsibbadt-magyar teljesen normalis , es biztos , hogy az is lesz ... raadasul meg tanulni sem szeret ... Semmi kulonos nincs benne , es kerlek hidjetek el , ha a legkevesebb "kulonlegesseg" lenne benne , mar rajottem volna az elso nap ...
Szoval a "gyemant -gyerekek" is lassan felnonnek ...
Ez az orokzold tema a gyerekekkel , nagyon kapos tema , mert erre abszolut mindenki harap ... es hat ...ize... tetszik tudni ... azt a konyvet el is kell adni ...(jo penzert) ...
Mint Fold-i szulo mondom nektek , hogy a gyerekek csodalatosak , szepek, okosak ... de hagyjuk oket bekeben , nojjenek fel , legyenek olyanok amilyennek akarjuk ...okosak , szorgalmasak , szepek ...stb ... na es ha kis "zsibbadt -magyarok " ... tanuljak meg a magyar iras-olvasast is ...
Ennyi ...

Udv nektek , szeressetek, oktassatok gyermekeiteket ... :mrgreen:
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2010.01.26. 17:00

Real.alien!

Annak a temesvári társaságnak vannak publikációi? Honlapja??? :D Esetleg valami tematikája, amit kutat??? Üdv!
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

Temesvar

Szerző: real.alien » 2010.01.27. 11:38

Szia Hegylako haver :mrgreen:

Hat nincs semmifele publikacio/honlap ... szegenyek vagyunk mint a templom egere ...
Jo hogy sikerul a hazbert meg a rezsit fizetni . 1990-ben alapitottuk es kaptunk egy nyomorusagos ketszobas hazat . Szerencsere volt villany es viz/kanalizacio. Tarsasagot pedig "nonprofit" -nak irtuk be , kulonben meg adot is kellene fizetni ...
A kapcsolatok szemelyes modon tortennek . Meglatogattak mindenfele hiressegek, tartottunk eloadasokat, tobbszor voltunk a lokal tevek-ben . ...de a szponzorok cserebe olyan dolgokat kernek , amit nem lehet, nem szabad , es foleg a becsuletunk nem engedi ...tehat "no sponzor".
De manapsag az embereket csak a penz erdekli.
Az eloadasokkal az a baj , hogy nem tudunk (mar) jegyeket osztani, hogy fizessuk a kiberelt termet. Raadasul eleg kellemetlen , olyan eloadast tartani , ahol minden masodik szavadba belevagnak , vagy ...elalszik a fel terem , meg akkor is ha nagyon erdekes a tema ... Nekem azt vagtak az arcomba , hogy ... nem tudnak a szemembe nezni (na jo , ez elofordul mashol is , de azert kellemetlen egy teli terem elott...)Egy Tv fellepesemben pedig ... na jo ezt nem mondom most...
Kulonben nagyon visszafogottak vagyunk ... nem tartozik (amit csinalunk) mindenfele pancser tudasara.
Rengeteg embert segitettunk nonkonvencionalis (testi/lelki) gyogyitassal. Mindegyikunknek van valami kepzese ezen a teren . (Nekem magasfoku "Radiance technique" ... tulajdonkeppen felsobbfoku Reiki...kepzettsegem is van ) ...
De tudod itt van egy problema , akarmilyen furcsa , de .... nem akarkit lehet(lenyegeben : nem szabad...) gyogyitani/enyhiteni a problemait ... soknak vegig kell vinni kotelezoen a nyomorult eletet /problemait ... megallok , ez egy kicsit hosszabb /kenyesebb problema ...
Termeszetes , hogy nagyon elovigyazatosnak kell lennunk , meg koztunk is . .. az egyik nagyon klassz kollegank bele-elte magat egy olyan olvasmanyba amit nem kellett volna a kezebe adni , es ...kiment egyedul az erdo szelere es ... ket het mulva talaltuk meg ("nemkonvencionalis" modon) ... lelektelenul ... "Atment" egy kicsit, es tul nagyon megtetszett ...
Ezeket azert(is) irtam le, mert elovigyazatosnak kell legyen az aki ezt a tipusu Pandora-ladat kinyissa.
Megalok , mert ugy tunik , hogy egy kicsit sokat mondtam igy is ...
De ha vannak kerdeseid ... csak nyugodtan . Messze tolem , hogy azt allitsam , hogy tudok MINDENT ... de azert eleg sokat, es ... van honnan megtudjak tobbet ...

Udv Hegylako haver :mrgreen:
ElőzőKövetkező