UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

anunaki

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Re: anunaki

Szerző: hegylakó » 2010.01.27. 21:41

Köszi nagyon, Real.alien!

Hát igen, de csonkaországban is hasonló gondok vannak, a tévékben nyomassák ezerrel az elavult, vagy hatástalan ,,mágusokat" meg hasonlókat akik milliókat keresnek havonta a bohóckodásukkal.. persze van aki észreveszi hogy nem müködik.... de addig ráfizetett... több ilyen boszorka rájöt, hogy a chippendale fiúk kigyúrtságát, jóképüségét hogyan ötvözze pár mutatvánnyal... Sajnos, ezt a határt amit írtál nem szabad átlépnünk, itthon se, és az emberek is olyanok, hogy egy ingyen előadásra hívtam valakit, de inkáb fizetősre ment el, mert annak volt a médiában neve, aki azt tartotta....
Nagyon érdekes dolgokat írtál, igazából jól felépítve előkészítve ezeket meg kellene írni, részletesebben, pont azért hogy elkerüljék emberek az említett könyvet, stb. mellesleg, olyat már olvastam, hogy valaki nem ilyen könyv segítségével akart ,odaát" maradni, de akkor valakik, angyal vagy nevezzük másnak, megszakították a folyamatot,és illető felébredt...
Ha csak 10 embernek is de akkor is érdemes folytatni, mert pl. érdemi munkát lehet így végezni... idehaza is ez van... aki olyan lelkü, elmegy a fizetős kurzusra és ott kielégül, aki meg őszinte magához esetleg tovább keresgél... :D

Majd írok privit napokban, 1-2 ötletet mit lehetne csinálni így is.. hogy nincs píz....

üdv! :D
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2010.01.28. 07:14

Sziasztok

Hat nem tudom, en pl nagyon szivesen mennek az ilyen talalkozokra, de mivel Angliaban dolgozom es evente max 2-szer megyek haza, ez elegge kivitelezhetetlen! Nem tudom mik a terveitek, de en pl. szivesen neznem esetleg online, vagy felvett videok amit valahonan le tudnek tolteni vagy valami hasonlo megoldas, es akar itt, vagy mashol letrehozni 1 forumot akik esetleg nem tudnok ott lenni de a videot megneztek es lenne kerdesuk azon keresztul feltenni! Engem meg a tagsagi dij sem erdekelne mert tudom ez sincs ingyen, ezeket valamibol fenn is kene tartani..... bocsi hogy eleszoltam, lehet hulyesegnek tartjatok, de azert sok sikert :)
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2010.01.28. 17:37

Intricate!

A Maghar akademia eddigi előadásainak az anyaga idővel fel fog kerülni a netre, ahol megnézheted, addig is a honlapon kinntvannak cikkek, amik egy része előadásanyag is.... Ha valami témát kutatsz, vizsgálsz így is van mód bekapcsolódni... pl. para kutatásba, remote viewingben ,vagy másban! Jó hogy írtál, idehaza alig jönnek emberek, pedig lenne rá mód, de ingyen előadások se elég vonzók, vagy mi??? üdv! Ha van további kérdésed, van az akadémiának levcíme vagy írj nekem privit....
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2010.01.28. 21:38

Sajnost nem közv annunaki téma :) de lehet egy tőtől fakad :)
http://mek.niif.hu/01000/01071/html/index.htm
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2010.02.03. 00:04

ez egy tök jó könyv! le se tudtam tenni(persze csak képletesen). mi köze van ennek a földönkívüliekhez? most már valaki mondja el nekem mik azok az anunakik, mert annyi verziót hallottam, hogy szerintem mindegyik mese.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2010.02.06. 08:18

Ezek mesék, amolyan scifi szerű irományok innen onnan összeszedett részigazságokkal tarkított divatos észosztások.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2010.02.06. 23:52

ok, de akkor kik az igazi 'másik értelmes faj(ok)' (van itt olyan egyáltalán?)honnan jöttek, mik a céljaik? és főleg; milyen szinten avatkoztak és avatkoznak be az emberiség és a föld bolygó ügyeibe? konkrétan milyen eszközökkel? mik a távlati terveik a minket is érintő ügyeikkel kapcsolatban (ha vannak ilyenek)? miként viszonyulnak az emberiséghez? önálló individuális lényekként kezelnek minket külön-külön, vagy egy fajként, melynek kollektív tettei alapján ítélnek meg mindenkit? milyen számban vannak jelen? akarnak-e tőlünk valamit?

ugyanakkor: elképzelhető-e, hogy jelenlegi ismereteink róluk - tetteikről, kinyilatkoztatásaikról, egyáltalán a létükről - kizárólag pusztán egy megtévesztés alapjait szolgálják, melyet
1. a háttérhatalom generál
2. öngerjesztő "mozgalom" mely kontroll nélkül terjed
3. mindkettő.

azt hiszem ezek lennének alapból azok a konkrét kérdések, melyekre a legtöbb ember választ és bizonyosságot vár, várhat várhat el.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.02.07. 10:24

Ezek nagyon jó kérdések. Pontosan ezekre kerestem én is a választ, ezekre érdemes ugyanis választ keresni.
De az általam talál feleleteket írásban nem teszem közzé. De szívesen elmondom.
User

etogpx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
18

2010.01.09. 15:47

Szerző: etogpx » 2010.02.07. 19:49

aranylaci írta:Ezek nagyon jó kérdések. Pontosan ezekre kerestem én is a választ, ezekre érdemes ugyanis választ keresni.
De az általam talál feleleteket írásban nem teszem közzé. De szívesen elmondom.

Üdv mindenkinek, Üdv Laci!

Ez az első hozzászólásom itt a fórumon habár már egy jó ideje olvasgatom. Igaziból sok mindenről van szó a különböző topicokba, de a legtöbb esetben azt olvasom mikor valami izgalmasnak kéne következni, hogy ezt nem teszem közzé, mert... Én viszont egy nagyon kíváncsi ember vagyok :( . Valka által feltett kérdésekre a válaszok engem is nagyon érdekelnének, nem tudom van e rá mód, hogy megkapjam privátba, vagy így ismeretlenül egyenlőre hanyagoljam az eféle kéréseket?
Előre is köszönöm a bármilyen választ!

Üdv Etogpx
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.02.07. 21:48

Szia!
Természetesen az ezekre a kérdésekre adandó válaszok azokat is érdeklik, akik ezen válaszokra építve kívánják hatalmukat fenntartani. Lehetséges megoldás: zárt körű előadás.

Tudom, ezt a fajta hozzáállást sokan zokon veszik. Igazuk van. De az mégsem megy, hogy több évtized alatt szorgalmasan összegyűjtött tudásanyagot közzétegyek, hogy aztán tanulmányok és regények tucatjait írják belőle... - Már megtették párszor ezt velem ugyanis. Sőt, alkalmanként az ilyen jellegű előadásokra összeállított jegyzeteimet is ellopták. Meg egyebek. Szóval, a fenti ajánlat áll.
no avatar
User

Toma

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
81

2008.09.15. 14:47

Szerző: Toma » 2010.02.07. 22:57

Már jelentkezem is.
Erre én is kíváncsi vagyok.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.02.07. 23:28

Akit érdekel, kérem, szervezze meg.
User

real.alien

Rang

UFO kutató

UFO kutató
487

2008.05.29. 13:20

Temesvar

Szerző: real.alien » 2010.02.08. 14:33

Udv Lacifonok :mrgreen:

Valalom a feleloseget az alabbi soraimert ...
Oszinten ... NEM ajanlom egy "felvilagosito " (meg zartkoru) eloadast sem . Hidd el nekem , nagyon-nagyon keves az aki megertene ... es csak a hetkoznapi kivancsisagok kielegiteseert ... nem eri meg ... idovesztes lenne , a normalis , kellemetlen kovetkezmenyekkel .
Aki akar TUDNI tobbet, az tud is. Akinek KELL tudni , azt mar felvilagositottak ... De hallgat rola ....
Nincs felkeszulve az emberiseg java resze. Tul sok olyan esemeny tortent az utobbi evtizedekben , amelyek felboritottak, eszmeket, tudatokat , hiteket es bizonyitottak , hogy mihez vezet egy kise tobb tudas ... Azonnal nyomorult eszkozokre hasznaljak .
Lassan , ovatosan kell elorehaladni ... Meg kell szunjon bizonyos nagyhatalmak uralma ... Lenyegeben kell egy .... "nagytakaritas " ...
Hiszen ... gondoljunk csak vissza ... ha akarki megjelent volna, valami hires egyetem dobogojan ezelott kb 300 evvel , es elkezdett volna eloadast tartani ... technikank jelenlegi allasarol bizonyara agyonvertek volna . Vagy par evszazaddal elobb maglyan vegezte volna ...
Ki tudta volna megerteni az elektromos aram jelenlegi felhasznalasanak a fokat ?! A Tavkozlest ...A tomegszallitast ...
Ki tudta volna megerteni a sugarhajtasu repulogepek mukodeset ? Ki hitte volna el , hogy alig 3-4 ora alatt el lehet jutni Londonbol N.Y -ba ...
Ez valasz arra , hogy jelenleg nem tudjuk felfogni , hogy egy emberolton belol el lehet jutni ... nemcsak az Alfa Centauri , de meg egy masik galaxis kellos kozepebe is ...
Az ugynevezett UFO-k ... persze hogy leteznek !!! Nagyon is sok valtozatban ... De jelenlegi tudasunkkal , NEM tudjuk felfogni mukodesi elvuket ...
Nincsenek felfogo kepessegeink (nem is lesznek egyhamar ...) , hogy megertsuk /erzekeljuk egy mas dimenzio lehetosegeit ...
Csak egy pelda : a 4-kik dimenzio azt jelentene (a tobbek kozott ) , hogy a szemben levo fal masik oldalan levo festmenyt (amely most hattal al felem)lathatnam , anelkul , hogy atmennek a masik szobaba ...
Na lam , ez a magyarazat kiakaszt nagyon sok embert ... pedig ez az ertelmezese ...
Megallok , mert igy is tul messze mentem...
Tiszta lelekkel , meg egyszer mondom ... hogy NE ... egyelore meg NE ... de hamarosan ...

Tiszteletem :mrgreen:
NE ROHANJ GYORSABBAN MINT AZ ANGYALKAD SZARNYAI ELBIRJAK
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

Szerző: hegylakó » 2010.02.08. 16:55

Azt lehet és kell is elmondani, mik azok a nem manipulált módszerek, amikkel mindenki aki rászánja az időt, maga tud így átlátni a fal másik oldalára... ez nehéz, elején, meg ha élőben nem tudja megbeszélni senkivel az eredményeket, de ezért van a forumban a határtudományok topicban több, hogy legyen hol gyakorlati kérdéseket kibeszélni... A gond tényleg az, hogy aki nem ismeri az információszerzés módjait, az nem nagyon fog pár dolgot elhinni...
User

etogpx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
18

2010.01.09. 15:47

Szerző: etogpx » 2010.02.08. 17:09

Szia real.alien!

Zárójelben pár sor felvezetés.
Mint ahogy első hozzászólásomban is írtam (pár sorral lejeb) egy ideje már olvasgatom a fórumot, de sokáig nem szóltam hozzá semmihez. Eleinte adhoc jelleggel beleolvasgattam a különböző témákba, éppen ami érdekelt. Ezek után, mint minden rendes fórum olvasónak egy-két hozzászóló hozzászólásai kiváltottak belőlem valamiféle tiszteletet és elkezdtem az összes fórum beírásukat visszaolvasni. A mai napig Te és a Laca nevű Fórumozó hozzászólásait olvastam vissza és Titeket (és természetesen Lacit) tartalak a legautentikusabbak.

Na ennyi felvezető után rátérnék arra amit szeretnék mondani. Előző hozzászólásodat elolvasva még kíváncsibb lettem. Gyerekkorom óta hajt egy belső hang ezen témák felé, habár azóta sem vagyok semmi nagy titok tudója, semmi különleges képesség birtokában és szakirodalmi műveltségem is kíván némi 'nem jut eszembe milyen szó kell ide' maga után (Közbe eszembe jutott: hagy némi kívánni valót maga után- de már nem írom át). Azt is le kell, hogy írjam, hogy sok esetben bizonyos dolgok megismerése inkább megrémiszt , mint sem elégedettséggel tölt el a tény, hogy na ezt is sikerült megtudnom. Szóval van abban valami amit írtál, nem kell siettetni a dolgokat. De mégis nagyon kíváncsi vagyok! (Gyakorlatilag saját magamnak mondtam most ellen.)

Remélem egyszer eljön az a pillanat, amikor kíváncsiságomat kielégíthetem. Ezek után is lelkesen fogom olvasni hozzászólásaid!

Üdv Etogpx
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.02.08. 17:50

Azt a bizonyos "4. dimenzió érzékelését" én másként nevezem, de nagyjából és pontosan az említetteket éli át az ember olyankor. Annyival egészíteném ki, hogy ezekben az esetekben minden fényben van. Akármilyen sötét is legyen egyébként, a jelenséget elneveztem egyfajta "belső fénynek". Persze, lehet, rossz az elnevezés, és nyilvánvaló egészen más(?) ez a fény, mint az általunk a hétköznapokban megtapasztalt. A jelenséget magát "totális térérzékelésnek" kereszteltem el, s klinikai halál állapotában éltem át, illetve olyankor, amikor személyesen találkoztam idegenekkel. A "totális térérzékelés" állapota - úgy gondolom -, csak percekig tartható fenn az ember számára, mert utána - gondolom én - komoly károsodások érhetik az agyműködését. Ezt az állapotot mesterségesen is ki lehet váltani, egyes vegyszerek erre alkalmasak (sámánok), illetve érzékelési technikák. NEM az asztrál-utazás, attól mindenkit óvnék.
no avatar
User

Toma

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
81

2008.09.15. 14:47

Szerző: Toma » 2010.02.08. 21:20

T.real!

Jelen esetben az előadás nem erről szólna,fel sem merült itt technológia.-és/vagy(visszaélésre lehetőséget adó információ)
Lásd Valka kérdéseit és Laci köv. hozzászólását.
Persze lennének kérdések, ill. remélem ,hogy lehetne kérdezni Lacitól.
Amire meg nem akar, vagy nem tud, arra úgyse válaszol.

Laci
Ha nem lesz előadás akkor szeretnék priv.-ban kérdezni pár dolgot.
Lehet???
no avatar
User

Freko

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
52

2006.06.30. 20:35

Budapest

Szerző: Freko » 2010.02.08. 21:55

Sziasztok!

Egy ilyen előadás engem is érdekelne, régóta foglalkoztatnak engem is ezek a dolgok. Ha szerveződik egy ilyen találkozó,én is szívesen részt vennék!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.02.08. 22:17

Természetesen magánban is lehet kérdezni.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2010.02.08. 22:40

nos, ha aranylaci az mondja, hogy vannak válaszai a kérdéseimre, akkor én bízom benne annyira, hogy elmenjek egy ilyen találkozóra. pesttől elég messze vagyok, szóval szervezni valaki olyannak kéne aki ismeri a lehetőségeket.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2010.02.08. 23:23

szevasz real!

real.alien írta:Udv Lacifonok :mrgreen:

Valalom a feleloseget az alabbi soraimert ...
Oszinten ... NEM ajanlom egy "felvilagosito " (meg zartkoru) eloadast sem . Hidd el nekem , nagyon-nagyon keves az aki megertene ... es csak a hetkoznapi kivancsisagok kielegiteseert ... nem eri meg ... idovesztes lenne , a normalis , kellemetlen kovetkezmenyekkel .
Aki akar TUDNI tobbet, az tud is. Akinek KELL tudni , azt mar felvilagositottak ... De hallgat rola ....
Nincs felkeszulve az emberiseg java resze. Tul sok olyan esemeny tortent az utobbi evtizedekben , amelyek felboritottak, eszmeket, tudatokat , hiteket es bizonyitottak , hogy mihez vezet egy kise tobb tudas ... Azonnal nyomorult eszkozokre hasznaljak .
Lassan , ovatosan kell elorehaladni ... Meg kell szunjon bizonyos nagyhatalmak uralma ... Lenyegeben kell egy .... "nagytakaritas " ...

és ki fog takarítani? amiről beszélsz az kizárólag úgy lehetséges, ha az emberek megismerik a tágabb valóságot és ráeszmélnek saját megvezetettségükre. akkor majd változ(tat)ni fognak. más lehetőség egyszerűen nincs. talán csak egy globális katasztrófa, vérfürdővel és a szokásos dolgokkal karöltve, de abból senki nem kerülne ki győztesen (névlegesen talán). mert a végén a győzteseknek ugyanazokat az elnyomó, hazudozó, erőszakos módszereket kellene alkalmaznia, amiket most is alkalmaznak, csak sokkal szélesebb körben. csak így lehetne megfékezni a káoszt. és ugyanott lennénk mint előtte, csak kicserélődne az "elit". esetleg. de lehet, hogy még ennyi eredménye sem volna. csak egy kollektív paradigmaváltás jöhet szóba és a kívánt eredmény csak úgy érhető el, ha minél szélesebb körben terjed az igazság. egyébként teljesen megértem aranylaci aggodalmait és a tieidet is real. csak amíg az egyik a tettei miatt aggódik melyeket hite szerint cselekszik, a másik tétovázása egyszerűen érthetetlen. óvatosság kell, nem tétlenség!

real.alien írta:Ki tudta volna megerteni az elektromos aram jelenlegi felhasznalasanak a fokat ?! A Tavkozlest ...A tomegszallitast ...
Ki tudta volna megerteni a sugarhajtasu repulogepek mukodeset ? Ki hitte volna el , hogy alig 3-4 ora alatt el lehet jutni Londonbol N.Y -ba ...

nem akarlak elkeseríteni, de az emberek 99.99%-ának halvány lila gőze sincs ezekről a dolgokról, egyszerűen csak használja őket. az aerodinamika legalapabb tételeit sem értik meg, nem is ismerik azokat - hogy egyáltalán mitől marad a repülő a levegőben - nemhogy a sugárhajtómű működését! mi, a "nyugati civilizáció" vagyunk a legprimitívebbek az egész bolygón, mert csak használjuk a dolgainkat, de nem tudjuk, hogy működnek, miből készülnek, hogyan állítják elő az anyagokat amiket felhasználnak. semmit. egy busman legalább meg tudja csinálni a kis íját meg a mérgezett nyílvesszőket, a dél amerikai indián a fúvócsövét, az ausztrál a bumerángot és még sorolhatnám. a mi korcs fajtánk egy napot sem élne túl a valódi világban, mert arra vagyunk tenyésztve, hogy ebben az illúzióban éljünk amit biorobotok számára kreáltak.

real.alien írta:Ez valasz arra , hogy jelenleg nem tudjuk felfogni , hogy egy emberolton belol el lehet jutni ... nemcsak az Alfa Centauri , de meg egy masik galaxis kellos kozepebe is ...
Az ugynevezett UFO-k ... persze hogy leteznek !!! Nagyon is sok valtozatban ... De jelenlegi tudasunkkal , NEM tudjuk felfogni mukodesi elvuket ...
Nincsenek felfogo kepessegeink (nem is lesznek egyhamar ...) , hogy megertsuk /erzekeljuk egy mas dimenzio lehetosegeit ...
Csak egy pelda : a 4-kik dimenzio azt jelentene (a tobbek kozott ) , hogy a szemben levo fal masik oldalan levo festmenyt (amely most hattal al felem)lathatnam , anelkul , hogy atmennek a masik szobaba ...
Na lam , ez a magyarazat kiakaszt nagyon sok embert ... pedig ez az ertelmezese ...
Megallok , mert igy is tul messze mentem...
Tiszta lelekkel , meg egyszer mondom ... hogy NE ... egyelore meg NE ... de hamarosan ...

Tiszteletem :mrgreen:

pontosan a lehetőség az amit érzékelnünk kell, még akkor is ha az értelmünk nem képes beilleszteni a dogmái közé. új távlatok kellenek, új perspektívák. kétségtelen, hogy az emberiségnek más irányba kell haladnia, mint a jelenlegi kényszerpályája.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2010.02.19. 22:07

" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
ElőzőKövetkező