UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Idegen fajok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Idegen fajok

Szerző: Gabe » 2005.07.30. 07:30

Olvastam Michael Salla ezzel kapcsolatos írását és elég megdöbbentő.
Állítólag él a Földön egy humanoid gyík faj.Régen olvastam egy ufo-s könyvet és abban volt egy rajz,hogy hogy nézne ki egy bizonyos dinoszaurusz,ha még mindig élne és fejlődött volna (állítólag ez volt a legokossabb dínó). A rajz és Michael Salla leírása eléggé hasonlatos volt.
Lehetséges,hogy volt olyan dínó ami nem halt ki és továbbfejlődött?
(Egyébként a Star Trek Voyager-ben is volt egy ilyen rész, rátalálak egy humanoid dinó fajra miről kiderűlt,hogy földi a dns-e).
Volt egy másik faj, a leírás szerint sárkányok,mint a mesében csak nem köpnek tüzet.(Ezt elég nehéz elhinni)
Ez a két faj a szürkékkel együt az árnyékormányokkal együttműködve ellenünk dolgoznak (rosszfiúk).
A szürkékkel kapcsolatban nem tudom mi a helyzet,mert hol úgy írják le őket mint gonosz manók,máshol meg mint jóságos megmentők.

Vélemény? 8)
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
no avatar
User

St.German

Szerző: St.German » 2005.09.19. 17:47

Kedves Gabe,

Nem régen olvastam David Ickétôl The Biggest Secret I.II. c. könyveit és mondhatom, hogy az eddig olvasottak közül ez volt a leg bizarabb. Mindenkinek ajánlom, akit ez a téma érdekel.

Icke leírja, hogy a sok földönkívüli faj közül él közöttünk egy bizonyos, amely nem a mi "dimenziónkból" való, hanem a negyedik sürüségbôl. A negyedik sürüségben a lények nem szükségszerüen öltenek fizikális testet, de megvan rá a képességük. Ennek a reptil-hüllô fajnak a DNS struktúrája lehetôvé teszi a hüllô-ember alakváltást is.
A negyedik sürüség alsó rétegeiben (nem úgy mint az Universum más részein) nem áll rendelkezésre szabad energia, ezért másokkal kell megtermeltessék. Ezek a haszonállatok vagyunk mi itt a Földön számukra. Ôk a miénkhez képest egy alacsonyabb rezgési szinten élnek, tehát a mi szemünkel nem láthatóak. Az energiánkat a két alsó csakránkra tapadva szipolyozzák, rezgésünket félelem, gyülölet gerjesztésen keresztül alacsony szinten tartva.

Ezek a reptillek földre érkezésük után Istenként imádtadták magukat az emberekkel és vallásokat alapítottak, hogy a valódi tudást eltitkolják az ember elôl. Földi hatalmukat Babylon-Trója-Róma-London-on keresztül terjesztették ki a földre, majd a gyarmatokról látszólag visszavonulva, vérvonalukat otthagyták, hogy a történéseket továbbra is ôk határozzák meg itt a földön. Ôk azok az un. Illuminati, vagy a Kígyó Testvériség nek is nevezik, a Windsors, Rothschilds, Rockefellers, vagy Bush...stb akik képesek külselyük alakváltására, de ahhoz, hogy huzamosan emberi formát hordjanak, rendszeresen emberi vért kell igyanak és sátáni rituálékon gyermekeket gyilkolni, hogy a nyert energiából hamis formájukat megtarthassák. (elnézést a hibákért)
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

2005.06.23. 09:35

Szerző: payne » 2005.09.19. 18:58

lényegében david icke ugyanezeket a dolgokat mondja el a SECRET OF THE MATRIX-ban képekkel illusztrálva.volt mostanában is egy konferenciája a LIVE AT MT.SHASTA.megdöbbentő amiket mond de nem elhanyagolható hogy az ürge már 30 éve kutatja az illuminatusokat.
én személy szerint azt nem hiszem hogy ők a reptilianok lennének a teremtőink.inkább az anunnakik akik hamarosan visszatérnek mivel tul sokan átpártolnak a rossz oldalra és felbomlik az egyensuly.

készül az anunnakikról egy film:.http://www.1anunnaki.com/
no avatar
User

Kree

Szerző: Kree » 2005.09.24. 19:04

szerintem is az annunakik, vagy valami idegen faj teremtett minket, mivel ugye saját képére :roll: de ha eljönnek majd megtudjuk az igazságot
ennek ellenére én hiszek Istenben, és ti?
no avatar
User

Kree

Szerző: Kree » 2005.10.03. 16:59

az a film mikorra lesz kb. kész nemtudjátok?
no avatar
User

Angel

Reptoidok

Szerző: Angel » 2005.10.03. 20:28

olvassátok el Laci honlapján a Lacerta-interjút.
Itt van az összefüggés a fajok között, hogy mi volt előttünk a földön.
no avatar
User

Gagxy

Szerző: Gagxy » 2005.11.13. 00:38

az is krds hogy előttünk mi volt, de az is hogy az előtt mi volt, ugyanis olyanról láttam a TVben egy műsort, ha jól emlkszem Discovery, hogy a Perm korszak végén ugyebár földi élet 90-98%-a kihalt.
A film készítői szerint az előtte végbement evolúció teljesen más utakat járt be mint a mostani. Az akkor lények nem is hasonlítottak a mostanira. Erről az elméletről máshol még nem hallottam, jó lenne tudni hogy ez tudományos alapú elmlet vagy csak egy kis fantázia egy izgalmas müsorért.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2006.05.07. 08:01

Elküldve: 2006 Máj. 07, 2:40 Hozzászólás témája:

--------------------------------------------------------------------------------

Sajnos szabad akaratunkat szemrebbenés nélkül elvehetik!
Akinek erős személyisége, erős akarata van annak nagyobb esélye van az ellenállásra,de aki nagyon akarja az agymosásunkat az meg is teszi.

Az idegeneket nem szabad se gyávának,sem pedig kapzsinak,stb. nevezni, mert a szándékukat és terveiket nem ismerjük.

Az,hogy hivatalosan miértnem léteznek,annak egyszerű okai lehetnek (vannak).

Egy kis logikával:

Előszöris, az ember buta, paranoiás, erőszakos, ostoba és vallásos lény.
Ha megjelennének az idegenek,akkor megjelenne egy embercsoport,akik elkezdenék lepuffantani az összes idegen lényt,akik az útjukba kerülnek (ilyen csoport(ok) amerikában már léteznek),mert gonosz hódítóknak vélik őket.

A vallásos emberek azt hinnék eljött a világvége, a teremtéselmélet összeomlana (hisz Isten megteremtette az embert,arról szó sem volt,hogy más inteligens lényt is alkotott volna).
Sokan emiatt öngyilkosok lennének.

A gazdaságra is nagy hatást gyakorolna.

A vallási fanatisták,merényleteket követnének el ellenük.

Az emberek követelnék az új technológiákat tőlük. Követelnék,hogy halálos beteg szeretteiket gyógyítsák meg. És ha ezeket a követeléseket nem teljesítenék...

Aztán ott van a rasszizmus. A sok barom megtámadná őket,ugyanúgy mint a négereket, ázsiaiakat,stb. A dolgot még tetézné,hogy nem e bolygó szülöttei.

Az emberiség egyszerűen nem érett a találkozásra.

Szerintem!

Gabe

Angel

Szerző: Angel » 2006.05.07. 16:57

Én is pont így gondolom barátom.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2006.05.07. 19:32

Itt egy konferencia ami a közeljövőben lesz:
http://www.exopoliticsinstitute.org/conference.htm
Csak nehogy Eric Juliennek legyen igaza és ránkküldenek egy üstököst darabot,hogy egy kicsit gatyába rázzák az emberiséget.
Annak aki még nem ismerné
http://www.savelivesinmay.com/
Kétlem hogy az összetartás jelét nem mutatva vagyis amíg háborúk folynak kicsiny bolygónkon addig egyáltalán felveszik e a kapcsolatot velünk hivatalosan.
no avatar
User

Anett

Majus 25?

Szerző: Anett » 2006.05.08. 13:32

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:26-kor.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2006.05.08. 14:39

Vagy csak fantáziál....
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2006.05.08. 20:30

És mit szólsz Arany Laci Nostradamushoz és az asztrológiai egybeesésre?Mert a zárt körűn felvetettem de Zsolton kívül más nem igazán válaszol soha semmire.Szerinted beleilleszthető a leírtakba?
Hagytok itt engem kétségek között kínlódni.:))Már kész a végrendeletem is:))
Igaz ő elhaladásról és a következményeiről beszél és nem arról amit Eric Julien irogat.

Mindenesetre tényleg reméljük hogy csak fantáziál és nincs alapja annak hogy a NASA hazudik és meghamisítja az adatokat.Márpedig a NASA ügyét a Cyberspaceorbiton is taglalják az adatokra vonatkozólag.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2006.05.08. 20:48

Kedves Anett

Igen valóban.Elég furcsának találom hogy nem igazán verik nagy dobra az elhaladást a TV társaságok vagy akár az ujságok szerkesztői.Legalábbis hazánkban.Külföldön nem tudom mert nem igen jártam utána.Nem mintha nem lenne nagy esemény pont a föld elött az elhaladás elött egy 30-40 darabra eső üstökös.
Bezzeg a Jupiternél mindenki tudott mindenről.Azzal tele voltak a híradások.Biztos fontosabb számukra a földre nem veszélyes üstökösök híradása mint az ami épp felénk tart pár leszakadt darabbal a háta mögött.
Mindenesetre pár nappal elötte okosabbak leszünk talán.Persze ha elmondják az embereknek mint mostanában szokásuk a katasztrófára utaló dolgokat.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2006.05.09. 12:26

Hazai szaklapok megírták az elhaladást és a megfigyelhetőséget.

A végzetünket mi magunk okozzuk, ha lesz is kisbolygó-becsapódás legfeljebb a folyamatokat fogja felgyorsítani. De ezzel a választók csak nyernek, kaphatnak új kormányt...:)))

Szeretettel:
Aranylaci
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2006.05.09. 13:22

Igaz nem olvasok csillagászati szaklapokat.De nem is tulságosan erre értettem.Mivel a köznép nem tulságosan vásárolja ezeket a lapokat én inkább az átlag hír ujságokra értettem.Ezekben is szerepelt esetleg?Mivel amikor a rokonságnak vagy ismerősnek tesz említést az ember róla akkor ugy néznek mintha ördögöt látnának,hogy erről ők miért nem tudnak.Persze ez rajtuk is kéne hogy álljon.Hisz milyen a mai ember.Csak azt hiszi el amit a híradó meg az Országvezető mond.Na meg azt ami épp a fejére esik.Szóval csak ugy fogják majd megtudni általánosságban az emberek amikor már beüt a baj.

Lehet hogy lesz egy uj kormány.Talán az Uj Világkormány.:((
Persze majd meglátjuk mi sül ki belőle.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2006.05.09. 15:59

Átlagos hírújságban a Győzike számít hírnek...., mega többi "gy"-betűs, tehát ilyeneket a kezembe se veszek, vagyis nem tudom beszámoltak-e róla.

Az emberek többsége a 10 bolygó nevét sem tudja, fogalma sincs, hogy mi az a fényes izé jelenlegesténként a keleti-délkeleti égen. Honnan tudnák, milyen csillagászati események lesznek?

Különösebben a dolog nem izgat. Volt egy időszak, amikor még izgatott - volna. Most úgy látom: nincs jelentősége.
no avatar
User

St.German

Szerző: St.German » 2006.05.10. 14:42

Kedve Gabe,

Ahhoz, mint egy lehetséges verzióhoz mit szólsz, hogy a Földet már évezredekkel ezelött megszállta egy födönkívüli faj, és ez lenne a legnagyobb titok amit elölünk elakarnak titkolni. Ez magyarázatot adhatna sok mindenre, pl. a valódi tudomány eltitkolására, a vallások hamisságára, a hamisított történelmünkre, a politika arcátlanságára, stb ?

Tegyük fel, mi egy teljesen más formában étünk valamikor régen, beszédet, viszályt, háborút nemismervén telepatikusan kommunikáltunk. Az elejtendö vadat is telepatikusan hívtuk ki a sürüböl. Magántulajdont nem ismertünk. Az idegenek Földre érkesésük után beszédet ajándékoztak nekünk, amiáltal telepatikus képességünkböl veszítvén gondolataink eltitkolásával elkezdödött a magántulajdon és ezzel a viszályok kialakulása....

Az idegenek akik a génmanipulációnak is mesterei voltak, a 12 DNS standart spirálunkból 10-et kikapcsoltak - amit a "tudósok" szemét DNS-nek neveznek - hogy a világgal való kapcsolatunkat az öt érzékszervünkre redukálja, ami az egész Egy energiának ("Universumnak") egy parányi töredéke.
Lehet, hogy a szégyenteljes történelmünk nem is a mi való természetünk, hanem ezek a hüllö-human hybridek akiknek külsöre emberi fomájuk van és alakváltásra is képesek, állnak minden viszály és háború mögött, hogy félelem-gyülöleten keresztül, egy alacsony rezgési szinten tartva minket energiát szolgáltassunk nekik ?

Lehet, hogy elakarják elölünk titkolni, hogy mi valójában sokkal hatalmasabbak vagyunk mint ök, mert nekünk van valamink ami nekik nics, és ez a valami egy teljesen kifejlödött érzékitest. Mi eredetileg képesek vagyunk gondolattal teremteni, ök csak gépekkel. Mi a Mer-Ka-Ba-k aktiválásával képesek vagyunk ürutazásra dimenzió váltásra teleportálásra, ök csak repülö lapokkal -ami a Mer-Ka-Ba utánzata- az az gépekkel képesek ?

Lehet, hogy ezek a hybridek akik a 3. és 4. dimenzió közötti síkon rekedtek, -és mivel energia forrásra van szükségük a miénket szipolyozzák- pánikban vannak, mivel tudják, hogy a Földünk 26000 éves ciklus váltása 2012-ben következik be, amikor visszatér a három dimenziósból az eredeti öt dimenziós létbe, mi pedig visszanyerjük az eredeti 12 DNS standart spirálunkat ?

Lehet, hogy a human embriók klónolásával akarnak maguknak egy új "szellem hordozót" kreálni, hogy a váltáskor ök is felemelkedhessenek, minket pedig be chippelni, hogy továbbra is a szolgáik maradjunk ?
Lehet, hogy Lacetra gyík kisasszony egy kicsit hazudós, mert sok mindenröl beszél csak éppen ezekröl nem ?

Szeretettel,

St.German
no avatar
User

Angel

Szerző: Angel » 2006.05.10. 20:37

Hm, nekem nagyon tetszik ez a verzió, és ha jobban belegondolok nem is olyan légbölkapott dolog. Hasonlókon már én is elgondolkoztam, hogy végülis miért csinálják az egészet (pl. háborúk, stb.... a kormányok). Igazad van, és ha nem is ők csinálják, csak őket is irányítják? Jó kérdés.
Egy biztos, nagyon izgalams!!! YEAH

Viszont erről már sokat hallottam, hogy fejlettebbek vagyunk mint ők, szellemileg, lelkileg.

Amúgy meg teljesen mindegy. Tapasztalatra építek, minden úgy történik, ahogyan történnie kell.
Folytatom tudatom felébresztését meditációk által. Ez egy óriási adomány, ez egy olyn feeling, hogy ha megtapasztalja az ember óóóóóóó. Cool. (mi teremtjük belülről a külső világot barátaim)
Ilyen módszer a Mer-Ka-Ba is.
Evvel is akarok majd a késöbbiekben foglalkozni.

További szép napot barátaim.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2006.05.10. 21:26

Csak az a lényeg akármi is történik 2012-ig meg kell próbálni kiállni a próbát és nem lehajolni elöttük.Amig az a bizonyos idő el nem jön szipolyoznak minket amennyire csak tudnak nem kímélve senkit.Értem ezt az anyagi ellehetetlenítésre aminek hatását még személy szerint nem érzem de elég ha körbenézek kicsiny országunkban.Elég ha Kóka Móka szinpadra áll egy-két vigyort megejtve és már mehet is az üzlet,pajtások meg had ússzanak az anyagi jólétben.
Világkorszakok általában,vagy mindig háborúskodással-vérengzéssel zárulnak.Nem hiszem hogy most elkerülhető lenne egy ütközet ahogy áll a helyzet.Ja és nem is ezt traktálták prófétáink.
Jól elmentem a témától. 8) Egy a lényeg:jól végzik a dolgukat.Ahogy gondolom nem mi vagyunk az elsők akiket megvezetnek.Bár ha Cotterell elméletét nézzük:azok is mi voltunk csak más szerepben.
no avatar
User

Mr lala

Szerző: Mr lala » 2006.05.11. 01:19

aranylaci írta:Hazai szaklapok megírták az elhaladást és a megfigyelhetőséget.

A végzetünket mi magunk okozzuk, ha lesz is kisbolygó-becsapódás legfeljebb a folyamatokat fogja felgyorsítani. De ezzel a választók csak nyernek, kaphatnak új kormányt...:)))

Szeretettel:
Aranylaci

a földön 1 veszélyes vírus van,ugy hivják ember.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2006.05.11. 12:48

Elképzelhető a dolog!

Bár,ha az emberek képesek voltak a telepátiára,akkor tudniuk kellett a tervükről,meg amúgysem hiszem,hogy hagyták volna magukat az emberek.

Az emberi természet eléggé rossz. Gyilkosság,kapzsiság,árulás,erőszak,stb. Ha ezt vesszük,akkor nem muszáj minden háború és egyébb gaztett mögé rosszándékú idegeneket sejteni.
Ha az idegenek variáltak a DNS-ünkel és ezért vagyunk ilyen brutálisak,akkor természetesen az elöző mondat érvényét veszti.

Ez az 5. dimenziós téma nekem egy kicsit erős.
Mivel az ember a 4D-s környezetet sem bírja,akkor az 5D-s környezet hogy fog ránk hatni.
És ha eljön az idő,akkor minden ember, a legelveteműltebb gyilkos is felemelkedik és "jedi erővel" fog rendelkezni?

Miből gondolod,hogy ezek az idegenek nem képessek arra mint az ember?
Szerintem nem szabad senkinek sem jobbnak hinnie magát a másiknál!
Ugyanaz a lélek van mindannyiunkban, ugyanaz az erő éltet mindent és mindenkit, akkor ők miért lennének kevesebbek mint mi?
Arról lehet szó,hogy valaki nem találta meg az utat a tökéletességhez (mint az emberiség 99,9%-a),de ez még nem jelenti,hogy ő nekik nem adatott volna meg a lehetőség a tökéletességhez!

Az energia szipolyozást azt hittem valami másdimenziós (más síkon élő) energialények végzik.

Persze az is lehet,hogy az egész tök nemígyvan, és csak a felszínt karcolgatjuk.
Egyikünk sem volt ott,nincs hiteles információnk,úgyhogy csak találgathatunk!

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
Következő