UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Idegen fajok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Re: Idegen fajok

Szerző: aranylaci » 2009.10.22. 12:10

Az emberszabású majmok életét úgy derítették fel, hogy velük laktak a kutatók. Pl. Goodal, vagy a meggyilkolt kolléganője.
Meg aztán ott a kíváncsiság is. Nem csak emberi tulajdonság.
Miért él itt akár egy is? - Mert el sem mentek soha.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2009.10.22. 19:29

Fregat! Azért, bár sok kamugyanús dologgal kapcsolatban én is szkeptikus vagyok, de jóval több lehetséges magyarázat, ok van, ami indokolja,hogy valamiért a Földdel foglalkozzanak,földönkívüliek, az meg mindenképpen egy hasznos gyakorlat, ha az ember a saját reflexióit megvizsgálja a témával kapcsolatban..... :D
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2009.12.12. 20:54

Hát ha én elmehetnék egy másik bolygóra, én is együtt élnék velük.
Kíváncsi lennék a társadalmukra, a viselkedésükre, milyen munkákat végeznek, hogy szórakoznak,stb.

Ezt át kell élni, velük kell lenni. Tankönyvből, vagy távcsövön keresztül nem lehet kideríteni.

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2010.01.05. 14:26

A maja kódexek azt feltételezik, hogy a Vénusz atmoszférája hasonló volt a Földiéhez.

Forrás:
http://translate.google.de/translate?hl ... u%26sa%3DG

A pucér néninek négy ujja van és "úszóhártyái"...
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

martin21

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2005.10.28. 18:27

Miskolc

Szerző: martin21 » 2011.01.29. 08:11

Sziasztok!

Érdekes videót hoztam nektek.

A Csillaggyermek-koponya (magyar feliratos)

http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

Ez a koponya lehet az első igazi, tudományos bizonyíték földönkívüli lények létezésére. Mi több, az emberi faj eredetére és evolúciójára is új fényt vethet. Egyes szerzők már régóta boncolgatják az ember "földönkívüli" eredetét, miszerint fejlődése során külső erők genetikailag manipulálták az emberiséget kényük-kedvük szerint. Ezek után nem kell meglepődni, ha olyan lényekkel találkozunk majd egyszer, akik hasonlítanak ránk (már most is rengeteg ilyen beszámoló van). A kérdés nem az, hogy miért hasonlítanak ránk, hanem hogy mi miért hasonlítunk rájuk?
" Minden művészet hasztalan, kivéve a zenét! "
-Platon-
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2011.01.29. 16:50

martin21 írta:Sziasztok!

Érdekes videót hoztam nektek.

A Csillaggyermek-koponya (magyar feliratos)

http://www.youtube.com/watch?v=lb-5l9HGvp8

Ez a koponya lehet az első igazi, tudományos bizonyíték földönkívüli lények létezésére. Mi több, az emberi faj eredetére és evolúciójára is új fényt vethet. Egyes szerzők már régóta boncolgatják az ember "földönkívüli" eredetét, miszerint fejlődése során külső erők genetikailag manipulálták az emberiséget kényük-kedvük szerint. Ezek után nem kell meglepődni, ha olyan lényekkel találkozunk majd egyszer, akik hasonlítanak ránk (már most is rengeteg ilyen beszámoló van). A kérdés nem az, hogy miért hasonlítanak ránk, hanem hogy mi miért hasonlítunk rájuk?

Igen. Ez lehet az első tudományos bizonyíték . Kérdés csak az, hogy kinek ? Mert a hivatalos ! tudomány ezzel hivatalosan nem foglalkozik. Ennél sokkal konkrétabb bizonyítékokat is lesepernek az asztalról a hivatalos tudomány képviselői akkor, amikor a nyilvánossággal kell kommunikálni.

Van egy másik koponya is, de ahogyan az általad idézettről, erről sem nagyon nyilatkozik a tudomány......

Illetve ha fog, akkor cáfolni fog mindent, ami a darvini evolúció elméletével, akarom mondani - dogmával -
ellentétes..........

http://www.youtube.com/watch?v=Oo71OarS ... r_embedded
no avatar
User

shroomrider

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2011.12.22. 07:37

Szerző: shroomrider » 2011.12.22. 07:43

User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2011.12.23. 11:12

Gratulálok shroomrider! nekem nagyon tetszett ez a megvalósítás.Bukottak az különösen izgalmas volt,csak kár hogy a vége az majd csak jön. :D Sok sikert a továbbiakban,remélem hogy még készítesz hasonlót. (a többit is elkezdem olvasni)
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

animastudio50

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2012.02.20. 18:59

Budapest

Szerző: animastudio50 » 2012.02.20. 19:23

Az idegen fajok kérdését én úgy kezelném,hogy lehetséges a létezésük,mert a világmindenség túl nagy ahhoz,hogy csak egy "értelmes" faj birtokolja azt.Az emberek sokfélék,"sokszínű' lények,ezt feltételezhetjük az idegen fajokról is,sokfélék lehetnek,akár békések,de harciasak is.Módszertől és technikai szinttől függ,hogyan tudunk majd kommunikálni velük,de feltételezzük azt,hogy nem akarnak nekünk ártani,ezért próbáljunk meg békésen közeledni,de legyünk résen is,hogy milyen hátsó szándékok jöhetnek számításba.Természetesen nem feltételezem az idegenekről azt a butaságot,hogy előre felfedjenek mindent,mert ők is lehetnek olyanok mint például mi.Gyanakvóak,önzőek,kapzsik vagy csak egy leigázandó fajnak tartanak minket.Képzeljünk el egy olyan fajt,ami sok dimenzióban képes létezni,tudja,hogy lehet az időt manipulálni és képes fejlett űrutazásra is.Egy ilyen faj egész biztosan veszélyes lehet számunkra,főleg ha nem tudjuk a szándékot,mivel nekik a technológiájuk fejlett,ezért azt alkalmazhatják is rossz indulattal,de akár jól is alakulhat.Feltételezhető az is,hogy ha intelligensek,akkor nem ártanak nekünk,mert itt a földön az intelligens emberek elég sok dolgot felismernek és sok dolgot a saját,vagy mások javára is tudnak fordítani (mivel látják mi merre).Viszont elképzelhető olyan idegen civilizáció is,ami még csak gyerekcipőben jár és körülbelül ott tart mint mi,vagy még lejjebb.Sok érdekes fejtegetést lehetne írni róluk,akkor lesznek ezek tények,amikor a kapcsolat felvétel megtörténik.
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2012.02.21. 15:55

Az elmúlt 2ezer évben nem volt kapcsolatfelvétel akkor mért most lenne? Ha csak nem egy mesterségesen generált földi "kapcsolatfelvétel" lesz. Mint ahogy a mai égen repkedő "ufo"-k is lehetnek mesterségesek...sőt!
no avatar
User

viza07

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
25

2011.10.25. 13:57

Szerző: viza07 » 2012.02.21. 18:41

Lehet, hogy egyszer majd a saját kíváncsiságunk áldozatai leszünk, nem is kell semmilyen idegen faj hozzá...A NASA, az Oroszok, visszatérő-mintahozó egységeivel is kiírthatjuk saját magunkat, elég néhány agresszív mikróba, amit nem tudnak izolálni, ( visszatérő-egység külső burkolatán túlélők ) és a Földön táptalajra lel....A phobos-Grant visszatérő kapszulája is "csak visszatért volna valahová"...aztán majd megtalálják.....Nem feltételezem, hogy a Phoboson mikróbák léteznek, de sosem lehet tudni. Lehet, hogy ezért nem bírt elmenni, mert mások is ( magasabb helyen ) ezt gondolják? üdv! :Wink: :)
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2012.02.21. 19:12

Painkiller írta:Az elmúlt 2ezer évben nem volt kapcsolatfelvétel akkor mért most lenne? Ha csak nem egy mesterségesen generált földi "kapcsolatfelvétel" lesz. Mint ahogy a mai égen repkedő "ufo"-k is lehetnek mesterségesek...sőt!

Hivatalos kapcsolatfelvételre gondolsz?
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2012.02.21. 20:26

Például!:) Az elég gyanús lenne szerintem! Voltak ugye ilyen kósza "hivatalos" jellegű hírek is már asszem!
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.02.22. 18:53

Painkiller írta:Például!:) Az elég gyanús lenne szerintem! Voltak ugye ilyen kósza "hivatalos" jellegű hírek is már asszem!

Csak azért kérdezem - nem kötekedni akarok -, mert nem hivatalos rengeteg történt. Mind kormány(ok), mind magánszemélyek által...
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.02.22. 19:17

Igen, az amerikai kormány az ötvenes években, amiről a legtöbb infó van, de vannak más pletykák is. De ha valaki azt ignorálja is, sok magánszemélynek bizonyiithatóan volt (van) kapcsolata, ami nullától négyig(? :P ) bármilyen tiipusú lehet. A honlapon is sok példa van, de számomra egyértelműen a kapcsolatfelvétel kategóriába tartozik pl. Jean Roberts, Darryl Anka, Cannon Dolores (mind a három megkérdőjelezhetetlen), CAC stb. és még sorolhatnám, de ott vannak az eltériitések is (az is valamilyen szinten kapcsolatfelvétel (vagy nem)). Sok eset van szavahihető emberekkel, elérhetőek, ha valaki keresi megtalálja. Azt nem tudom, hogy az embereket miért nem érdeklik ezek a dolgok. Bizonyára komplex dolog, talán a túlzottan materialista világkép, a mindennapi megélhetésre való -sajnos az emberek önhibáján kiivüli - koncentráció, a tudatos butiitás és sötétségben tartás, az ilyen és hasonló dolgok lejáratása a fősodratú sajtóorgánumokban és ki tudja hány oka van még... Sajnos ez van...
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2012.02.22. 22:31

Engem nagyon érdekel a dolog, egyszer 1 éve kb álmomban volt egy érdekes sztori de inkább betudom paralízisnek vagy minek mer utána napokig alig bírtam elaludni :D Szóval biztos vagyok benne, hogy van földönkívüli élet/ intelligencia stb. Csak abba nem vagyok biztos, hogy amiket UFO-kat az égen látunk és egyre több videó van (még a legjobb féle is) hogy azok mind valósak lennének. Nem tudom pontosan megfogalmazni, hogy mire célzok de valami sántít nekem!
Már egyszer belinkeltem egy idézetet de senki nem reagált rá, de most, hogy van partner a témában kedves Curro, így idézem még egyszer:
Íme:

""Komoly figyelmet szenteltek annak az elképzelésnek, hogy a világűrből idegenek inváziót hajtanak végre a Földön. A jelentés megemlíti, hogy ebben az irányban már több kísérletet is végeztek. A közönség reagálása azonban nem volt eléggé kiszámítható, mert a fenyegetés nem volt eléggé "hiteles". Erről ezt írja a Jelentés:

"A háború politikai helyettesítését célzó erőfeszítések döntő problémája a hihetőség. Éppen ez volt az, amiért a világűr-versenyjavaslatok, amelyek nagyon jól megfeleltek volna a háború gazdasági helyettesítésére, kevésnek bizonyultak. A legambiciózusabb és legfantasztikusabb világűri projekt sem képes felidézni az emberekben a külső fenyegetettség érzését. Hevesen vitatták, hogy egy ilyen fenyegetés lenne a "társadalmi béke utolsó reménye", stb., amely egyesítené az emberiséget a más bolygókról érkező "űrlények" pusztító támadásával szemben. Lehetséges, hogy a "repülő csészealjakkal" kapcsolatos néhány nehezen megmagyarázható incidens az elmúlt években valójában ebben az irányban folytatott kísérletek voltak. Ha ez tényleg így van, akkor ezek a kísérletek aligha tekinthetők bátorítónak."

A Jelentést 1966-ban hozták nyilvánosságra, amikor idegenek, űrlények jelenléte még igen messzinek tűnt egy átlagember számára. A következő években azonban ez a felfogás változott. A lakosságnak egyre növekvő része már hisz abban, hogy bolygónkon túl is létezhetnek az értelmes élet formái, és ezek az űrlények figyelemmel kísérhetik a mi civilizációnkat. Nem az a kérdés, hogy ez a hit helyes vagy helytelen. A lényeg az, hogy a drámai találkozás, amelyet a televízió-hálózatok sugároznak, még akkor is - ha teljes egészében komputerekkel előállított grafikák, vagy az égre vetített lézersugarakkal előállított jelenségek - felhasználható arra, hogy a nemzetek pánikszerűen meneküljenek a világkormányzathoz, hogy az megvédje a Földet a világűri lények inváziójától. Ezzel szemben, ha ezek az űrlények békés szándékúak, akkor az alternatív forgatókönyv az lenne, hogy szükség van egy világkormányzat megalakítására, amely tárgyal az egyetemes emberiség nevében, és ez a világkormány képviseli őt a galaktikus federációban. Mindkét forgatókönyv ma sokkal hihetőbb lenne, mint amilyen volt 1966-ban."" A report from the Iron Mountain c. elég komoly hangvételű írásból idéztem, ajánlom az egészet elolvasásra (nem az UFO-król szól ez csak egy kiragadott rész az egészből... ez a rész ki is meríti az UFO témát a műben) de készülj fel, hogy sokat lesz ökölbe szorítva a kezed!:)

Nem erre alapozom a szkepticizmusomat, csak részben! (Ismétlem, hiszem, hogy vannak intelligens lények a világűrben...logikus, egyértelmű stb...nehéz téma nagyon és komplikált) :)
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.02.23. 08:25

Lacával valamelyik posztban beszélgettünk erről, neki voltak 'megérzései' egy lehetséges hasonló forgatókönyvről, hogy az elit egy ilyen 'áltámadással' (ami lehet nem is annyira 'ál') akarja a világkormányt létrejöttét kikényszeriiteni. Nyiilvána technológia a rendelkezésükre áll.
A különböző felvételek nagy része hamisiitvány, egy része földi eredetű, de biztos lehetsz benne, hogy bizonyos hányada valódi. Nem könnyű kiszűrni, lásd a videós topikot, én is bedőltem már egyszer-kétszer.
Az irományt nem olvastam, össze tudnád foglalni néhány mondatban, esetleg linkelni, hogy hol találhatom meg? Előre is köszönöm!
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2012.03.13. 13:16

curro! szerintem ez lessz a könyv: http://www.teachpeace.com/Report_from_Iron_Mountain.pdf
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Igazából azért tévedtem erre, mert 1 hete, de lehet 5 napja, valaki belinkelt az egyik oldalon egy másik oldalt(:D), ahol a Galaktikus Fede-Föderáció (nemtudom melyik :/ ) üzenetei találhatóak. Lényeg, hogy ott olvastam ponnt egy aznapi "sűrgős" üzenetet amit elég jól jött ki. Mégpedig azért, mert ismét legyűrt egy hirtelen(mostmár 2 napos) lázas betegség, ami életemben először intenzív csontfájásokkal járt.Alkarom, bordáim, lábszárak, stb. A lényeg, hogy utána olvastam a bizonyos üzenetet, amiben megtalálható volt, hogy most erre lehet számítani mert, ez meg az történik, a test változik és csontfájás, láz valamint nemtudom még mi lessz tapasztalható.Életemben kétszer olvastam ezzel eggyüt ezeket az üzeneteket, tehát nem vagyok ennek a rabja, csak már megint érdekesen adta ki magát.Sajnos nemtudom melyik oldalon volt ez, nem is tudom az istennek se megtalálni, de azt tudom, hogy ríkító volt a szememnek.Ja tegnap pedig barátnőm kezdte el ezt a "folyamatot".Nem olvastam utána, hogy mivel járnak ezek a tünetek, nem is fogok, inkább itt kérek kijavítást, avagy tapasztalást?
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2012.03.13. 16:15

Semmi ilyesmit nem érzek. Viszont egészségesen élek és sportolok.
no avatar
User

yupiter

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
987

2005.11.03. 14:23

Szerző: yupiter » 2012.03.13. 19:25

Mi az Beni, dengi-lázad van? Jártál a közelmúltban egy brazíliai favellában?
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2012.03.14. 11:05

Nem-nem, nincs ilyen veszély, gyors lefolyású volt a dolog.Még a régmúltban sem voltam egyelőre Brazilíában.Egészséges életmódot én is támogatom, már amennyire megengedhetem, sport az meg megy(vagyis a télen meg sem mozdultam, de máskor :oops: ).Csak azért tértem ki erre a "betegségre" ismét, mert 15-6 év alatt kétszer voltam beteg amiből egy döntött ágynak, most pedig fél éven belül kettő komolyabb.De nem szeretnék túlnagy feneket a dolognak, inkább néhány hónap múlva jelentkezem a következővel. :?
no avatar
User

farkas77

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
145

2011.06.20. 19:31

Berettyóújfalu

Szerző: farkas77 » 2012.03.14. 11:55

Szerintem ezt hívják influenzának. :D