UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Idegen fajok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Re: Idegen fajok

Szerző: beni » 2012.03.28. 17:18

http://www.hirek.sk/tudtech/20120328164 ... takat.html

Fél évvel ezelött nem erre mondta Obama, hogy nekik nincs semmi ilyen a birtokukban? No nem is ez a lényeg, kicsit most csalódott lettem, hogy úgy érzem ez tényleg egy körforgás. Legjobb példa ugye, hogy annak idején, ha a földet valaki gömbölyűnek mondta, megégették. Most pedig már lassan tényleg úgy kezdik elfogadni ezt, hogy mindenki teljesen alapnak veszi- amit persze kell is -, de mégsem változik ezáltal semmi, hanem megy tovább minden.100-150 év múlva meg lessz valami akkor nem elfogadott dolog, amin megy a csendes lázadás és így tovább.Mert mint tudjuk külső behatást nem várhatunk, akkor vajon vége lessz a körforgásnak, ki tud lépni az ember az írányítás alól önerőből?
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2012.03.29. 09:36

Ki mondta, hogy Obama tud olvasni?...:)
no avatar
User

Katvi

Szerző: Katvi » 2012.03.30. 13:08

Sziasztok,

nem olvastam végig ezt a fórumot ezért ha már volt a téma akkor szóljatok.
Szóval engem a szőke, északi típusú idegenek érdekelnek.
Mit tudtok róluk?
A válaszokat előre is köszönöm!
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2012.03.30. 15:22

Üdvözlet!
Kicsit megzavart ez az északi típusú idegenek, Skandináv ország beli számunkra nem ismert emberekre gondol? Nem sokat tudok egyelőre róluk, de szeretnék arra utazni megismerni a dolgokat. Talán itt többet meg tudhat arról amire kíváncsi: viewtopic.php?f=1&t=296 , http://plejadok.blogspot.com/ . Csak óvatosan, mert nagyon divat lett fanatikussá lenni a szőkék irányába, tehát nem mindent készpénznek venni! :oops:
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

Katvi

Szerző: Katvi » 2012.04.04. 10:00

Köszi.
Hát igen, néhány helyen már elég meseszerűen írják le ezeket az idegen lényeket.
Szerintem sokan elmehetnének inkább sci-fi írónak. :D
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2012.04.10. 20:14

Valamennyire hasonló lény beszélt hozzám álmomban amit leírtam még régebben az elrablásos topicban.
1:58-nál imádkozósáska jó nagy !
http://youtu.be/a0sDbVeprwE

másik rajz 07:04-nél:
http://youtu.be/UWR6WE4z20g

Arra emlékszem, hogy nagyon nagy volt vagy 4 méter biztos megvolt.
És magyarázott valamit a dimenziókról meg ősi dolgokat hagytak itt a földön meg hasonló dolgok.
Lehet az elmém játszott velem, de nagyon valóságos volt és ez az egész kint az űrben egy csillogófekete de mégis átlátszó hatalmas kockában zajlott le mint helyszín.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2012.04.11. 13:40

Netán rákapcsolódtál egy információs csatornára?
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2012.04.27. 11:57

Találtam egy elég jó videót.
http://www.ufocasebook.com/2012/objectnearmoon.html
Még nem láttam ilyen formát eddig, de hasonlít erre:
lelet.jpg
Jobb felső sarok
lelet.jpg (43.2 KiB) Megtekintve 6504 alkalommal.

Ennyien visszatérnek?Elég sok új formát látni mostanság.
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2012.04.28. 09:54

beni írta:Találtam egy elég jó videót.
http://www.ufocasebook.com/2012/objectnearmoon.html
Még nem láttam ilyen formát eddig, de hasonlít erre:
lelet.jpg

Ennyien visszatérnek?Elég sok új formát látni mostanság.

Az alakja olyan, de szerinted a videó valódi? Nekem gyanús...
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

változó

Szerző: beni » 2012.04.28. 10:37

Gyanús persze, nem szabad egyszerre elhinni ez aranyszabály.Utána nézve elég sokan ki is mondják rá, hogy kamu, bár még érveket nem olvastam.Én nem láttam szembetűnő hibát, esetleg azt, hogy a feltöltő tele van UFO videókkal, ami mondjuk régen rossz. Közöttük pedig tényleg sok a kamu.Sebaj, okulni is lehet ebből a videóból. :D
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2012.04.28. 17:19

Ennek elég kamu szaga van... majd hiszem ha látom:)
User

bhalaaz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2007.11.26. 14:05

Debrecen, HUN

Szerző: bhalaaz » 2013.06.03. 10:30

„Amit a cél elérésével kapunk közel sem olyan fontos, mint amivé válunk, amíg azt elérjük.” Zig Ziglar
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Szerző: curro » 2013.06.03. 12:20

Úgy tűnik kamu, olvasva a hozzászólásokat az alábbi oldalon.

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130527183946AAdXLZk
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2013.06.04. 19:53

Igen kamu! Az Animal Planet csinalta/csinaltatta, hogy novelje a nezettseguket, meg indul/indult valami hasonlo nevu sorozatuk.
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
no avatar
User

Alkotó

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
44

2014.10.31. 23:04

Szerző: Alkotó » 2014.12.09. 10:33

El olvastam a hsz.-eket és van néhány dolog amit nem értek.
Miért gondolják sokan azt, hogy egyetlen kollektív tulajdonságot ( jó / rossz ) rá lehet húzni egy faj összes tagjára. Mi emberek sem vagyunk egyformák és a nagy többséget nem is lehet fekete vagy fehér kategóriába tenni. Miért lenne ez másképp a földönkívüliekkel?
Ha létezik egy faj ami évezredek óta a föld belsejében él akkor az miért földön kívüli, nem inkább földön belüli. Ha évezredek óta életvitel szerűen itt vannak, akkor nyugodtan tekinthetjük őket is földi lényeknek.
Semmi meggyőző bizonyítékot nem láttam még arra vonatkozóan, hogy mi buta kis majmok éldegéltünk itt a földön. Majd egy nap jött egy idegen lény aki puszta jó szándékból " okossá tett " minket, aztán haza ment. Sokkal reálisabbnak tartom azt az elképzelést, hogy már eleve intelligens lények voltunk.
Elég vad elképzelésnek tartom azt, hogy egy rossz indulatú alacsonyabb dimenzió beli lény csak úgy ránk tudna kapcsolódni és leszívni az energiánkat. Ha mi nem vagyunk képesek látni sem az alacsonyabb szinten álló entitásokat, akkor ők, hogy a fenébe lennének képesek manipulálni minket?
Elgondolkodott már valaki azon, hogy Krisnát mindenhol kék bőrszínnel ábrázolják? Ami a földön sehol sem számít természetesnek. Legalábbis most. Hallani lehet olyasmiről, hogy vannak kékes bőrű földönkívüliek. Elképzelhetőnek tartjátok, hogy Krisna egy korábbi földi civilizáció tagja lehetett? Talán még valamilyen "rokonság" is fen állhat közte és a kékes bőrű idegenek közt.
no avatar
User

Dark

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
7

2014.02.26. 23:17

Szerző: Dark » 2014.12.26. 03:40

User

mjjbaba

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
37

2010.04.13. 14:09

Marosvásárhely

Szerző: mjjbaba » 2015.06.09. 16:53

89C713E2-ED85-4968-ACB6-DA2AE9D32A7F.jpg
89C713E2-ED85-4968-ACB6-DA2AE9D32A7F.jpg (123.83 KiB) Megtekintve 4087 alkalommal.
Nos, biztos mindenki hallott a DROPÁK-ról.Azt hiszem itt a fórumban nem tárgyaltunk róluk,pedig nagyon érdekes földön kívüli faj lehetett/lehet? még mai napig is élhetnek közöttünk.Ami nagyon meglepett azok a kőkorongok, amit hátra hagytak nekünk és ami még érdekesebb,hogy rovás írással íródott ! most ,hogy írom ,olvasom ősnyelvünk eredeti írásmódját,hát bizony nagyon sok hasonló rovás betűt láttam ezeken a 12.000 éves kőkorongokon!
Jó lenne erről a témáról többet tudni.Ha egy kínai tudós, ki tudja valamennyire bogozni a majdnem mikroszkopikus apró rovás betűket ,szerintem egy magyar rovás szakértő ,még jobban kibogozná,akárcsak az egyiptomi hieroglifákat, amit magyar nyelvre tökéletesen le lehet fordítani ,mivel magyar nyelven íródott!Az erdélyi sziriuszi aranylemezeket is rovással írták...
Ezen a kőkorongon, a következő rovás betűket látom :B,SZ,ZS,N,A... szóval? nagyon érdekes.
"Az Univerzumban az- az érthetetlen ,hogy megérthető" ...Einstein
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.06.10. 08:19

Eljöttek megkeresni a rokonaikat.
User

mjjbaba

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
37

2010.04.13. 14:09

Marosvásárhely

Szerző: mjjbaba » 2015.06.11. 06:05

aranylaci írta:Eljöttek megkeresni a rokonaikat.

Megkeresni a rokonaikat?! és kik azok? 12.000 éves kőkorongról beszélek és ha a sírokba találták meg azt jelenti ,hogy még azelőtt ide jöttek/tévedtek/lezuhant a "járgányuk".... mi a valóság és tudják egyáltalán honnan jöttek? Mert rengeteg ilyen korongot találtak tele írva....
Csatolmányok
dropa-stones1.jpg
dropa-stones1.jpg (127.29 KiB) Megtekintve 4051 alkalommal.
"Az Univerzumban az- az érthetetlen ,hogy megérthető" ...Einstein
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.06.12. 10:07

Éppen ezekre a kérdésekre kellene választ keresni.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

2015.08.08. 21:55

Szerző: obelixx » 2015.08.11. 18:52

Sziasztok.

Indiábbn találtak egy fúrcsa élőlényt, aki kimondottan humanoid formájú, kicsi-hogy még gyerek vagy kifejlett példány azt nem tudom, de a szemei és azok elhelyezkedése nagyon fúrcsák. Kimondottan földönkivüli hatást nyújt a feje.
https://www.youtube.com/watch?v=L6iHJd1L7LY

A Mars kapcsán szóbajött hogy ott valószinü hogy -számos kép alapján -törpe lények is laknak. Hogy a Földön talált kis fúrcsa élőlényeknek van-e közük hözzájuk vagy sem az egy igen érdeks kérdés. De miért ne lehetne, esetleg a génekben vannak elrejtve ezek a fúrcsaságok, vagy éppen füldönkivüli lehet legalább az egyik szülő. Számos fúrcsa lelet kapcsán úgy gondolom hogy bizonyos földöndönkivüli fajok és az ember között lehet biológiai, genetikai kompatibilitás, amit lehet hogy pont az idegenek fejlesztettek ki, kisérleteztek ki. A hamisitás lehetősége persze sokszor felmerül, de nem hiszem hogy minden felfedezés az lenne. Talán ez sem az.

obelix :D :shock:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.08.12. 20:59