UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Idegen fajok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

bhalaaz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
75

2007.11.26. 14:05

Re: Idegen fajok

Szerző: bhalaaz » 2008.01.07. 13:56

Ha ilyen létezhet, akkor mi lehet az akadálya hogy nem lépnek kapcsolatba velünk? A bizalom hiánya, vagy esetleg más játszik közre?
Érdekes felvetés az hogy ha tényleg ismerik Laci oldalát, fórumát, netalántán be is regeltek rá, ezeket az üziket olvasgatják...ezen az üzeneten is el-el mosolyodhatnak (jószándékú idegenről lévén szó) :lol:

Üdv.:
Balázs
no avatar
User

Eridu

Szerző: Eridu » 2008.01.22. 17:58

Gabe írta:Olvastam Michael Salla ezzel kapcsolatos írását és elég megdöbbentő.
Állítólag él a Földön egy humanoid gyík faj.Régen olvastam egy ufo-s könyvet és abban volt egy rajz,hogy hogy nézne ki egy bizonyos dinoszaurusz,ha még mindig élne és fejlődött volna (állítólag ez volt a legokossabb dínó). A rajz és Michael Salla leírása eléggé hasonlatos volt.
Lehetséges,hogy volt olyan dínó ami nem halt ki és továbbfejlődött?
(Egyébként a Star Trek Voyager-ben is volt egy ilyen rész, rátalálak egy humanoid dinó fajra miről kiderűlt,hogy földi a dns-e).
Volt egy másik faj, a leírás szerint sárkányok,mint a mesében csak nem köpnek tüzet.(Ezt elég nehéz elhinni)
Ez a két faj a szürkékkel együt az árnyékormányokkal együttműködve ellenünk dolgoznak (rosszfiúk).
A szürkékkel kapcsolatban nem tudom mi a helyzet,mert hol úgy írják le őket mint gonosz manók,máshol meg mint jóságos megmentők.

Vélemény? 8)

A következö fordítás: konspiracio.extra.hu/?p=5#more-5 lenne a véleményem, tudom sokaknak nem fog tetszeni, mert a hétköznapi szemlélethez túl bizárr, de sokszor a legmeredekebb dolgok állják meg a helyüket. Döntse el mindenki maga magának a valóság alapját.
no avatar
User

Rozicska

Szerző: Rozicska » 2008.03.14. 23:35

Szia

Szerintem sem nem jóságosak, sem nem gonosszak.
Nem hiszem, hogy rendelkeznek ilyen érzelmekkel, és azt sem, hogy számít nekik a Mi érzelmünk.
Nem tudni biztosan hogy honnan jöttek és minek jöttek ide.
És, hogy Ki küldte ide őket.
Minket már régen eladott az " árnyék kormány" ezeknek az idegeneknek, akikkel tuti kapcsolatban állnak.
Kisérleti patkányok vagyunk, és minden skrupulus nélkül elvisznek, megvizsgálnak, és ki tudja mi a fenét csinálhatnak az emberekkel.
Ha bármiféle kapcsolatról olvasunk, találkozásról, azonnal jönnek a cáfolatok, megkérdőjelezik az alany szavahihetőségét.
Ködben vagyunk és ott is akarnak tartani, ne lássuk át, az igazi célt.
Túl sok fura, és idegen dolog történik ahhoz, hogy kételkedjünk a jelenlétükben, mégis remekül rejtőzködnek.
Valami nagyon kell nekik . És el is veszik.
De az is lehet, hogy elöbb itt voltak mint mi, és Ők az őrök :)
Vigyáznak, nehogy ki jussunk innen :D
no avatar
User

chottosan

Szerző: chottosan » 2008.03.15. 15:36

Olvastam itt a sárkányokról,de azok nem lehetnek idegenek, ez nekem túl durva Nem tudom elhinni, hogy gyíkok élnek a föld alatt akik fejlettebbek mint mi, puszta udvariasságból engedik, hogy mi lakjunk a felszínen.
A kínai sárkányokról biztos hallott mindenki, nem is beszélve a magyar népmesében lévő sárkányokról.
Acambaróban, Mexikóban találtak több tízezer dínó szobrot a kicsitől egészen az 1.5m - ig. Több faj is ábrázolva van ezek megegyeznek a mai tudomány által megállapított formával. Olyan rajzok is vannak ahol gyerekek játszanak dinóval, csúszkálnak a hátán. Tehát vagy nem 70 millió éve haltak ki,vagy már akkor is fejlett társadalom létezett
no avatar
User

Paul

Szerző: Paul » 2008.03.18. 10:43

Sziasztok!

Hallottatok már a Chupacabra-ról? Ez egy "gyíkszerű" lény vörös szemekkel. Dél- és Közép-Amerikában nagy pusztitást végzett sok gazda házatáján, több száz háziállítot megölt /legalábbis, állítólag ez a lény tette/. Sokan állítják, hogy látták már, van akire rá is támadt, van akit követ, van akiket egy nagy fa ágairól kémlel.

A háziállatok tetemeiben a különlegesség, hogy a nyak és hát környékén, két pont szerű bemetszés látszik, mintha szikével vágták volna fel, csak kör alakú, nem hosszanti vágott. Sem a seb, sem a tetem körül nincs nyoma vérnek. Az tetemek testében sem találtak vért, mintha soha nem is lett volna.

Kép:
http://www.alienvideo.net/images/articl ... acabra.gif

Videó:
http://www.youtube.com/watch?v=SmHmnfgON4A

A kép persze csak illusztráció, a videó hitelességéről pedig nem vagyok meggyőződve. Nem állítom, hogy hiteles, döntse el magában mindenki. : :?
no avatar
User

Paul

Szerző: Paul » 2008.03.18. 18:31

Csak most látom, hogy van egy külön topic a Chupacabranak... bocsesz...
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2008.05.30. 07:46

http://atv.hu/hircentrum/2008_maj_elo_u ... erben.html

Hm. Csak tudnám, mire ez a NAGY TITKOLÓZÁS, hogy nem lehet egy sajtájon filmezni/fotózni...

Szerk: "Peckman azonban azt ígéri, hogy az anyagot más ufójelenségekről szóló dokumentumokkal együtt júniusban DVD formájában nyilvánosságra hozzák." - húúúúú, de pénzszagúúúú :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mind 2008.05.30. 08:08-kor.
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.05.30. 08:06

Abban csak reménykedhetünk,hogy a felvétel tényleg nyilvánosságra kerül és ha ez megtörténik,akkkor már csak abban kell bízni,hogy a felvételen nem egy
teletabi fog szöcskézni.... :wink:
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2008.05.30. 11:06

Gabe,most olvastam elsö hozzászólásod-a "dinó idegenekkel" kapcs.
Leirtam korábban ismerősöm történetét,akit szintén ez a hüllő idegen faj rabolt el.Ő jónak tartja öket,mert meggyógyitották..
de ha belegondolunk,az emberek között is vannak olyanok akik kedvesen állnak hozzád,mások csak ártani tudnak..valószinüleg egy idegen fajnál is igy van-vannak egyedek amelyek nem ártó szándékúak, vannak amelyek azok...
Én úgy olvastam h a "hüllő emberek" :mrgreen: és a kis szürkék kifejezetten ellenséges viszonyban állnak..
Nem akarok hinni,csak tudni...
no avatar
User

fecske

Szerző: fecske » 2008.08.14. 10:55

Pár hónappal ezelőtt, mikor utaztam Pesten a metrón, láttam egy furcsa nőt. Mikor a metróvonat megállt az egyik megállóban, egy nő fel akart szállni, de mikor meglátott, meggondolta magát, és inkább megvárta a következő vonatot.
Nagyon figyelt, mint az ufóleírásokban szereplő lények szoktak. Olyan rezgést bocsátott ki, mint aki nagyon fél attól, hogy felfigyelnek rá, megismerik. Szeintem ezzel hívják fel magukra azoknak az embereknek a figylemét, akik fogékonyak az ilyen rezgésekre. Ezt vehette észre nálam, és ezért nem szállt fel a metró kocsiba. Egyébként egy kicsit csúnyácska földi nőre hasonlított, aki nagyon fél valamitől. Egy kicsit idejét múlt divatú nyári szoknyában volt. A rezgése, és a viselkedése volt furcsa.
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2009.08.28. 15:18

no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Szerző: Geri » 2009.09.16. 00:09

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:20-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Szerző: Geri » 2009.09.21. 16:54

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:20-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.09.22. 07:21

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:26-kor.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2009.09.22. 07:33

"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.09.22. 09:05

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:27-kor.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.09.22. 09:16

Anett bármennyire is idegent szeretnél látni benne, :mrgreen: az csak egy szerencsétlen lajhár. Hogy miért kopasz ez kérdéses, talán genetikai betegsége van, vagy mitudomén... :shock: :D Valami olyasmit írnak hogy brazil kölkök csinálták ezt vele, de ebben nem vagyok biztos, mert nem vagyok egy angolt tudó "zseni".
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.09.22. 09:42

*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anett 2010.02.04. 14:28-kor.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2009.09.22. 10:19

Error a serveren! Az mutáns.... egy mutáns lajhár,annyiban mutál hogy marhára gyors és csupasz, most már miután szőrtelenítették. De már nem is gyors sőt lassú sem, tehát egy döglött lajhár aki pucér ennyi, de ragozhatod még ha kedven van, pl. idegen beszivárgó aki nem bírta az itteni brazil kölköket, vagy a szőrtelenítő gyár kísérleti áldozata szegény.... :))) Neked is szép napot, és csak pozitívan!
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2009.09.27. 23:37

nekem is az jutott róla elsőre eszembe, hogy valami új lajhárfaj lehet.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Blase Von B

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
84

2008.02.13. 21:41

Pécs

Szerző: Blase Von B » 2009.09.30. 20:22

bocsi de levok maradva a témával szal csak az elejét olvastam s ahhoz szólnék hozzá!
ahm gyíkszabású sztori, furcsa! Nemtudom nemvagyok elmélyülve ezen irodalmak mélyébe (de a megfilmesítéseket és számítógépes játékokat szeretem/tem) melyekben a törpök,orkok,tündék,gyíkemberek, stb stb léteznek! gondolom én ezekis ősi mendemondák átemelése irodalomba és a mai modern "irodalomba" filmek,játékok. Szóval lehet van a dologban valami. Ha jól tudom ezek a lények népi hagyományból ragattak ránk, a vallások meg politikusok okos propagandái (földi v azonkívüli politikusoké nemtom mikor ki) szal ebből éles logikámmal kikövetkeztetve, lehet h a nép száján is megmarattak e.t.-eink. Túlsok elmélet van amik egymással sokszor ellentétesek de van egy előnye h mindenki talál magának egyet (feltehetően a logikusabbakból) habár ezen elméletbe még nemmerültem bele:) nemtartom relevánsnak.

szal a gyíkszabásúak nagyon az efféle mondaköröket juttatják eszembe! ja mondákról jut eszembe a hős román nép mikor még ugye nemtudták h ők róma leszármazottjai és magyar vazalusállamként üzemeltek híres neves havas alföldi vajdájuk állítolag lakott kis városunkban pécsen! Világ által ismert "vérszívó román báró" drakula. Szal ennek a mendemondának is van eléggé kézelfogható, bizonyított alapja! De ezis elég homály pedig ez csak 500-550 éve történt!
no avatar
User

Fregat

Szerző: Fregat » 2009.10.22. 10:54

Sziasztok

Én is csak az elejét olvastam s egy nehány beszolás után már ugy éreztem magam mindha valami képregényben landoltam volna.
Elképesztő , hogy néhány pihent alak miket ki nem talál, s mindenben valami földönkivüli életformát keres.
Gyiklény ide vagy oda de néha elképesztő, hogy néhány embernek ugyan az jut az eszébe tértől és időtöl eltekintve.
Egy pld mondanék kis koromban mielőtt még életemben valaha is hallotam volna Xmen nevű rajzfilmről,képrgényről olyasmiről almodoztam, hogy milyen jó lenne repülni vagy a szemünkkel lőni.
És mikor először láttam a képregényt mindha én képzeletem alapján csinálták volna, pedig nem, hihetetlen de rengeteg embernek ugyan az jut az eszébe.
Amugy hiszek abban, hogy vannak földönkivüliek, de nem hinném, hogy 1 is itt élne a földön és miért nem.
Mert az a faj amely már olyan fejletségi szintre jut ahol képesek más bolygokra elutazni miért viselkedne ugy pont mint egy ember épül be szervezeteinkbe stb. Miért mindenki azt hiszi, hogy olyan fontosak vagyunk?
Ennek semmi értelme. A többi lény pedig az ember szüleménye amely bármennyire is eltérő még is vannak közös gondolatok, de szerintem ez a képzeleterő az amely minden előre mozgat és probal lehetetlen dolgokat megfejteni mikőzben uj dolgokat fedezünk fel.
ElőzőKövetkező