UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Re: magas szöszik és társaik;)

Szerző: Gabe » 2009.06.25. 21:14

Mondjuk amikor kékre színezi az egyik embert a másikat meg pirosra, akkor nem kell rászólni, hogy az nem úgy van, hanem tessék szépen narancssárgára rajzolni az embert mert olyan a bőre színe.
Meg ilyenek.
Szerintem, nem kell megmondani neki, hogy ez igy és így van, ez így működik és punktum!
Persze vannak dolgok amiknél muszáj, pl. hogy az ember nem tud csak úgy repülni, szóval kisfiam ne ugorj ki az ablakon.

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2009.06.26. 00:05

Szinte semmit sem kell nevelni, irányt kell mutatni, vele együtt élni tanulni...elfogadni olyannak amilyenek született. Ahogy ő is elfogad engem(néha nem :D ) de igyekszik. Annyira egyik sem hülye hogy kiugorjon az ablakon, életösztönük nagyon erős, aztán később ez megváltozhat de akkor már tök mindegy ha befolyásolható a marhaságokra. Erőltetni semmiképpen nem jó, mert dacból is mást fog tenni a végén és képes lesz állatokat kinozni
és megölni.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2009.06.26. 08:43

A négy éves fiam még ovi előtt meg tudta különböztetni a pirosat és a bordót, a színek leírására szinte ösztönösen használta a sötét, világos jelzőket. Pár hete megkérdeztük tőle, hogy milyen színű körülöttem a levegő, és megmondta, hogy zöld, a feleségem körül kék. A slussz poén ezután jött, megkérdeztük, hogy a mami körül milyen szokott lenni (a távolság miatt ritkán látja)? És megmondta: bordó, de van amikor barna.
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2009.06.28. 15:32

Sziasztok!

Igazabol kerdezni szeretnek, ugyanis annyi mindent olvastam mar, es hol itt hol ott irkalnak mindenfele idegenekrol. Szurkek, Reptilianok, Magas szokek, Venusiak, stb.. ha netalan eljonne a nap, hogy esetleg talalkoznek valamivel, honnan tudjam azt, hogy megbizhatok e bennuk! Marmint most kik a gonoszak, ill kevesbe gonoszak, ha egyaltalan fogalmazhatok igy! En eddig ugy tudtam, hogy 600,000 eve volt vmi haboru a szurkek es a reptilianok kozot, es hogy ok nem igazan vannak jo viszonyban, de pont a minap neztem egy videot a Dulce bazisrol, es ugye annak a 6-7 szintje fogott meg leginkabb, bar inkabb a 7-es, ahol elvileg szurkek es reptilianok + emberek dolgoztak egyutt!!!! Ez hogy lehet? Marmint ha haboru van kozottuk, hogy hogy itt a foldon dolgoznak es raadasul cooperativak ennyire egymassal! Szeretnek kicsit tisztabban latni, mert mar annyi mindent olvastam, hogy kicsit osszefolynak a dolgok, es az egyik cafolja a masikat! Letezik valami "hiteles" verzio, vagy esetleg direkt ekkora a desinformalas?
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
Előző