UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Az Adamski-sztori

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

2005.07.09. 00:53

Pécs

Re: Az Adamski-sztori

Szerző: Gabe » 2008.01.05. 22:49

Sziasztok!

63 évesen még sokan gondolnak ilyesmire. Az más, hogy a gondolatoknál tovább nem jutnak. :roll:
Laci, tetszett a hozzászólásod! :mrgreen:
De ha csak ezen múlik, akkor megigérem, hogy jó leszek! :!:

Elolvastam azt a részt amiben pár balesetről volt szó, köztük a híres esetről, amiben egy vadászpilóta halt meg.
Érekes volt olvasni, ahogy mentegetik magukat, hogy csak baleset volt, meg nem tudták, hogy ez fog történni.
Mi az, hogy nem tudták, hogy hogyan viselkedik majd a vadászgép, ha belekerül az energiaterükbe? Kik azok akik már időtlen idők óta megfigyelnek minket és technikánkat, kik a hiper fejlettek akik ismerik az UFO meghajtás csínját-bínját?

Érdekes, hogy nagyon humánusak, nem akarnak senkit bántani, mégis olyan járműveket küldenek bevetésre, melyeknek megközelítése életveszélyes. Pont emiatt a felderítőgépeiknek más meghajtást kéne alkalmazniuk, hogy még véletlenül se essen bántódása senkinek és semminek, ha a jármű közelébe érnek.

Volt a bozótkéses eset. Egyszerűen kivédhették volna. Pl. azonnal elrepülnek, vagy bekapcsolják a pajzsot, hogy ne tudjon közelebb menni, vagy egyszerűen megbénítják, ahogy azt szokták, stb.

Laci, ez a "megsült" kifejezés tőled származik, mint fordítói szabadság, vagy az idegen tényleg így fogalamzott?
Ugyanis ez elég tiszteletlen megnyilvánulás.

Ne gondolja senki, hogy egy kukacoskodo izé vagyok!
Egyszerűen bele képzelem magam az idegenek filozófiájába, techniájába és az ellentéteket és érdekeségeket ezek alapján felvetem!
(Ha jól belegondolok, tényleg szeretek kukacoskodni. :mrgreen: )

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.06. 09:34

"megsült" - már nem tudom pontosan hogy volt, de a "megégett" gyenge lett volna a szó pontos visszaadására.

Érdekesek a felvetések. Éppen ezek teszik talán a dolgot még hitelesebbé. Ha valaki kitalált volna egy történetet, térhologramról (szerintem, amit Yupiter látott, ott valamilyen "gázra-gőzre" vetítettek), mágneses rögzítésről, meg erőterekről, mint ahogy pl. Verne tette, akkor úgytalálta volna ki, hogy meg se lehessen kérdőjelezni. Ha valaki hiteles UFO-felvételt akar készíteni, és tényleg ez a célja, akkor nem lámpaburát fényképez - mint ahogy itt sem ez történt -, akkor nem megy el a pápához, nem nyúlják le a fotóit a katonaság részéről, nem titkosítja szinte valamennyi felvételét, stb.

Van még négy ilyen könyvem, ki segít lefordítani?

És a Hold enigmákat?
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.06. 11:54

Szia Laci!

Messze ez a legrészletesebb és legteljesebb leírás amit valaha olvastam.
El tudom hinni, hogy valós a történet, de örülnék ha próbálnál valami magyarázatot adni, hogy miért nincs automata robotrepülő rendszerük, és miért használnak sok kis analizáló repülőeszközt, ahelyett hogy a gigantikus anyahajó érzékelőit használnák.

Továbbá érdekes volt, hogy kommunikációs eszközökről beszélt a hajókban, illetve mentőhajókban, miközben folyamatossan hangsúlyozták, hogy a telepátiának nem áll útjába akadály. Persze lehet mondani, hogy a biztonság kedvéért beraknak a hajókba "rádiókat", de lehet, hogy ennek olyan okai is vannak, hogy a hajóikon vannak olyanok akik nem rendelkeznek telepatikus képeségekkel, vagy csak korlátozottan birtokosai.

Gabe
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.01.07. 10:37

Nem tudom tudjátok e, de a vénuszi talplenyomata mintájában egy swastika látható írásjelekkel.A swastikáról tudjuk, hogy az univerzum spirálját jelenti.
User

bhalaaz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
75

2007.11.26. 14:05

Szerző: bhalaaz » 2008.01.07. 11:24

Kedves Darkh!

Tudnál dobni egy linket a talplenyomatról? Kiváncsi lettem :)

Köszi!
Üdv.
Balázs
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.07. 11:42

A távirány0tható roboteszközök, amiket használnak, sokkal pontosabb, és speciálisabb méréseket tudnak végezni, mint a böhöm nagy hajó, emellett, sokkal kevésbé feltűnőek, nehezebben észrevehetőek.

A telepátia gondolatátvitelre való. Sok minden nem tudható meg használata révén.l
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.07. 13:26

Hát nem tudom, ha a böhömnagy hajón sokkal több és nagyobb érzékelők vannak,mint egy pici roboton akkor a pici és kevesebb érzékelők mitől jobbak?
Ahhoz,hogy az érzékelők ellássák feladatukat nem kell a légtérben repkedni, arról nem is beszélve, hogy láthatatlanná tudnak válni a hajóik, plusz így is szoktak a böhömök a légkörbe mászkálni, mégsem tűnik fel senkinek. :?

A választ még mindig várom az önműködő robottechnika hiányára! :geek:
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.07. 13:33

Ja, a telepátiához elfelejtettem írni! :oops:

Mi az,hogy sokmindenre nem jó?

Működhetek úgy általa mint egy jeladó, vagyis bajban vagyok, "speciális vészjelet sugárzok" ami alapján megtalálhatnak, elmondhatom,hol, mi, és mikor történt, jelenleg merre vagyok, milyen az állapotom.
A "rádió" ténylegesen ahhoz kelhet,hogy a mentőhajó aktiválása után automatikus vészjelet küld, hogyha netán egyik utasa sem lenne eszméleténél, vagy olyan állapotban, hogy telepatikusan kérjen segítséget.

Gabe
User

nyuszkó

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
120

2007.08.14. 19:38

bp

Szerző: nyuszkó » 2008.01.07. 17:47

Igaz ami igaz néhol sántit egy picit a köynv.. ha tényleg ilyen fejledtek voltak miért nem tudtak némely dolgokat precizebben pontosabban megoldani ... a nős dolgot én sem értem... órákig ecseteli h baromi jol néznek ki és utána képszakadás? :D.. bár lehet h az ürben valo repkedés technikáját valamely más értelmes lényektől kapták karácsonyra :D:D:D
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.01.07. 17:54

Csak ezt a kis vázlat rajzot találtam de simán kivehető a swastika.
Kép
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.07. 18:54

Volt még egy ami tetszett:
Leírja, hogy a nőnek hosszú bokáig érő szoknyája volt, majd megemlíti szép, formás lábát.
Hosszú szoknya alatt volt a lába, akkor honnan tudta, hogy milyen? :mrgreen:

Gabe
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.08. 15:06

Na, végigolvastam a sztorit (és ujabb kérdéseim vannak :mrgreen: )!

1. Feltünt, hogy az UFO-k nagyon sok sugárzást bocsájtanak ki, ami a hajó belsejében is hat. Ez nem káros az egészségre?

2. Az atom kisérleteink kihatnak a világűrre és ha nem vigyázunk, akkor nehézkessé válhat a térségben az űrutazás és a kozmikus egyensúlyt felborírhatja.
Ezt elég nehéz elhinnem.
Mi van a Nappal, a szupernovákkal és egyébb olyan kozmikus testekkel, jelenségekkel, amlyek hatalmas mennyiségű és igen sok féle pusztító sugárzást bocsájtanak a világűrbe? Ezek nem veszélyeztetnek semmit, csak a mi robbantásaink? Ez azért elég érdekes! :?

3. A Vénusz bemutatása a hologrammal. Leírja a különböző éghajlatokat, állatokat, zöld és burjánzó növényzetet, strandot, a fürdőruhák napsugárzás elleni védelmét,merthogy a nap káros sugarait a víz felerősíti. Ezalapján elképzeltem a gyönyörű napfényes strandot, stb.
Erre jön az,hogy a Vénuszt folyamatosan vastag felhőzet borítja, ami miatt nem látják soha a csillagokat, megvédi őket a káros napsugaraktól.
Szóval egy ilyen felhőzet mellett nem sok fény lehet a bolygón, mégis dús zöld növényzet van, speciális fürdőruha kell a napfény ellen.
Ez felettébb érdekes, elég nagy ellentmondás!

4. A felhőzet milyensége miként képes az élettartamot befolyásolni? Miért fogok én 1000 évig élni, ha vastag felhőzet borítja be a bolygót?

5. Hogyan befolyásolja a páratartalom az élőlények izomzatát?

Gabe
no avatar
User

yupiter

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
995

2005.11.03. 14:23

Szerző: yupiter » 2008.01.08. 18:06

Gabe!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Azt is írja, hogy (egyes) nők ruhára "finoman áttetsző" volt. Lehet, hogy éppen így látta a formás lábat. Az alsóneműről érdekes módon nem ír. :O

Teljesen igazad van az ellentmondásokban, pl. a légköri nukleáris robbantások esetében is. Ez jópofa (nem túl távoli) szupernova a világűrben iszonyatos fluxusú részecskeözönt tud kibocsátani, ami sok fényévre tőle is a szokványos sugárzás többezerszeresét jelentheti. Pl. egy, a Naprendszertől 5-10 fényévre levő szupernova robbanásakor keletkező sugárzás kiölné az életet a Földön. (másrészt viszont szükséges a szupernovák robbanása ahhoz, hogy az élethez szükséges minden elem kialakuljon a széntől a nitrogénen át a kalciumon, káliumon keresztül a vasig és egyéb nyomelemig. Ugyanis ismereteink mai állása szerint a szupernovák csak az olyan csillagok, amelyek szinte az összes fúziós lépcsőt végigjárták a hidrogéntől kiindulva. Pl. egy Nap kategóriájú csillagban nincsenek meg a nehezebb fémek és a köztes elemek atommagjai, nem beszélve arról, hogy szerkezetüknél és a bennük zajló folyamatoknál fogva nemigen robbannának fel. )
Szerintem itt az Adamski korában a légköri nukleáris robbantásokkal szemben megfogalmazódott jogos félelem jelenik meg. Ámbátor nem hinném, hogy egy 60 megatonnás légköri H-bomba felrobbantása jól esett volna a 12 km-es magasságban tartózkodó földönkívüli űrhajónak. De a Föld felszínén tartózkodó emberek számára sem volt ez jó, tényleg ekkora volt a legnagyobb erejű nukleáris robbanószerkezet, amit a felső légkörben (kb. 20 km magasan felrobbantottak). A gazemberek!

A Nap biztosan átsüt a Vénusz felhőzetén, azért kell a speciális fürdőruha.. :lol:
Felhős időben általában tök álmos az ember. Ha álmos vagy, sokat alszol, ha sokat alszol lelassulnak az életfolyamataid, ha lelassulnak az életfolyamataid, lassabban használódsz, ha lassabban használódsz, tovább élsz... akár 1000 évig... :D
Na, megfelel a magyarázat?

Komolyabbra fordítva a szót:
Érdekes, hogy a Mars kivételével a megemlített bolygókon a gravitáció közel azonos a földiével, továbbá a tengely ferdesége a pályasíkhoz képest is kb. egyenlő. Az külön furcsaság, hogy a kisebb marsi gravitáció a szöveg szerint nem látszik az onnan érkezett ürhajós termetén, biztos betelepültről lehet szó. Kisebb gravitáció esetén sokkal magasabbra nőhetne a természetes fejlődés során. Az ugyan a homályban marad, hogy a "szaturnusziak" tényleg a Szaturnuszról jöttek-e vagy valamely holdjáról, vagy egyszerűen csak ez a felvett nevük. A szaturnusziak ugyanis semmit nem beszélnek a bolygójukról a szövegben, miként a marsiak is rendkívül keveset.
Érdekes az is, ahogyan a szövegben le van írva, hogy Adamski milyen lelkiállapotba kerül ezekkel a lényekkel való találkozás során és a társaságukban. Felhívnám a figyelmedet és másokét is az Újszövetség azon részére, ahol Jézus felmegy Péterrel, Jánossal és Jakabbal egy magas heyre, és ott színeváltozáson megy keresztül. Az apostolok leírt lelkiállapota nagyon hasonló ahhoz, amit az Adamski-szövegben írnak. Ugyanilyen lelkiállapotba és tudati állapotba jutott szinte valamennyi olyan látnok, akinek korunkban megjelent Mária vagy Jézus: olvassátok el pl. a medjugorjei jelenések történeteit, vagy a fatimai, vagy a garabandali Mária jelenések leírásait.
(Gabe! Ezért sem biztos, hogy Adamskinak egyáltalán eszébe jutott a látott szép nőkről az, ami neked rögtön eszedbe jutott... :geek: )

Szerintem fontos lenne tudni, hogy Adamskinak milyen szintű tudományos és technikai ismeretei voltak. Lehet, hogy azért van olyan sok, mai szemmel meghaladott technikai dolog leírva, mert nem volt rá megfelelő ismeretanyaga és kifejezése, csak amit a kor lehetővé tett. Bár, ha olyan aprólékosan leír egy csomó mindent, nem tudom, miért nem írta körül részletesen a téchnikai megoldásokat is.
Ami engem még zavart, az a "mesterek" szájába adott szövegek nagy része. Nem tudom, hogy kivonatolt-e a fordítás, netán teljes, de a "mesterek" szövegei többnyire semmitmondóak, elég általánosak, lózungcsokor-szerűek. Kicsit hasonló színvonalú egy "Csilagok háborúja"-beli jedi mester forgatókönyvíró által mélyértelműnek vélt, az univerzum végtelenjébe tekintő szemekkel elmodott zengzeteihez.
Lehet, hogy Adamskiban csak ennyi ragadt meg?

Üdv
yupiter
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.08. 20:22

A fordítás teljes.
Adamskinak komoly csillagászati ismeretei voltak.
A Vénusz felszínén a vastag (kérdés: a valóságban mennyire vastag?) légkör ellenére is tekintélyes a sugárzás, (bár a fürdőruha-dolgot akkor sem értem kifejezetten, de lehet Adamski sem értette.)
Adamski amerikai iskolába járt.
User

WIM

Rang

UFO kutató

UFO kutató
524

2006.12.08. 14:46

Szerző: WIM » 2008.01.09. 22:13

A túlzott kedvesség nekem mindig nagyon gyanús; szűk ismeretségi körömben is akadnak ilyen kétarcú egyének, akik ezt a módot választják sötét dolgaik leplezésére.
Ami az "űrlányokat" illeti, talán jobban járt adamski, hogy nem kezdett ki egy rovarlánnyal. :)))
Állítólag a szürke idegenek közös tudattal rendelkeznek, tehát kell lennie egy központi dolognak ami irányitja őket, lehet ez egy másik faj, és mint bábukat tologatják őket ide-oda.
Lehet, hogy Adamski egy megtévesztés áldozata lett?
http://educate-yourself.org/cn/zetainfo16sep05.shtml
Donald Worley kiemelten foglalkozik az északi-típusú idegenek által eltérített emberekkel már több mint 38 éve, érdemes elolvasni és meghallgatni mások véleményét is:
http://www.abduct.com/worley/worley18.php
http://www.abduct.com/worley/worley.php#index
azt hiszem egy újabb kincsesbányára bukkantam :)
A Vénuszról jöttek, a Szaturnuszon élnek ... talán ott léptek be először a mi világunkba egy féregjáraton keresztül és parkoltak le hatalmas űrhajóikkal.
Tudom, hogy Aranylaci-nak nem fog tetszeni, de ismerjük meg a másik oldalt is:
http://www.eyepod.org/
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.10. 15:36

A valóság független attól, hogy az nekem "tetszik-e vagy sem".

Két oldal van, valaki az igazságot kutatja, és ennek elterjesztésén fáradozik, míg a másik oldal ennek éppen ellenkezőjén. Hogy én melyikhez tartozom, az kétségtelen. Hogy mások melyikhez, azt olykor igen nehéz eldönteni, és komoly szaktudást igényel - feltéve, ha ügyesek a másik oldalon. De sohasem eléggé azok. És ez a tudat biztonságot ad.

Ahogy beletekintettem a belinkelt oldalakba, még a szakértelmemre sem volt szükség az állásfoglaláshoz. De adassék "mindenkinek a hite szerint". A célja is teljesen nyilvánvaló az illetőnek: üzlet. Emellett mások lebutítása sem árt, de ez már "magasabb" cél. Önéletrajzát nem találtam Worleynak. Én inkább azt mondanám, hogy 38 év óta él ebből..., nem azt, hogy bármit és értene a témához. Csak az a baj, hogy nem az szerepel a munkái borítóján, hogy "scifi". De ha valakinek ez kell, csak olvassa, és ne csodálkozzon semmin. Túl vagyok már rajta, hogy ilyen "kutatókkal" foglalkozzak, csak a figyelmemet terelnék el.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.22. 18:20

A felhők életmeghosszabító hatásáról még eszembe jutott valami:
Mi van ha elmennek a Vénuszról?
Járják az űrt, más bolygókon járnak amin nincs olyan felhőzet és mégis 1000 évig élnek!
Hogy is van ez?

De szerintem ez irdatlan nagy hülyeség, hogy én azért fogok 1000 évig élni mert vastag a felhőzet.

Gabe
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.22. 20:17

Ha eltávolodnak a Vénusztól, jóval kevesebb sugárzás éri őket.
User

TakiHUN

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
67

2006.07.24. 08:18

Dad

Szerző: TakiHUN » 2008.01.24. 22:54

Üdv!

Lenne egy észrevételem!

Szerintem ez 100% hogy gázlámpa vagy egyéb igencsask földi eredetű tárgy:
Kép
Látszik hogy közelről lett fényképezve egy aránylag kicsi valami amely valamilyen vékony fémlemezből készűlt felső részén látszik horzsaolás is....ez fake ha adamski csinálta ha nem!

Viszont ez a kép már meggyőzőbb:
Kép

Ezen én első ránézésre egy távolról fényképezett nagy valamit látok...ha nagyon nézem akkor ugyan azt látom mint az elsőn csak elmosottan

Erre a következő magyarázatok vannak:
-véletlen pont úgy néz ki az ufo mint egy gázlámpa teteje és ezt egy ügyes hamisító kihasználta(talán azért hogy lejárassa adamskit)
-az idegenek egy gázlámpáról mintázták járművüket, mert így egy fénykép tuti csalásnak tűnik :mrgreen:
-de ami a legvalószínűbb: mind kettő fake ami adamski mlejáratására született.....nem láttam még origi képet úgyhogy többet nem tudok kilogikázni

Vélemény? :roll:
"A diktatúrák engedhetik meg csak maguknak azt a luxust, hogy hallgassanak dolgokról. A demokráciákban beszélni kell. Tehát folyamatosan hazudnak. De mostanában, a demokráciák is kezdenek egyre többet hallgatni...."
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.24. 23:27

Nekem az egész Adamski sztori sántít!

Tele van olyan apró dolgokkal ami gyanúsá teszi.
A technika, a viselkedés, értelmelenségnek tűnő magyarázatok, stb.
Jópár dolgot felvetettem ami kételyt ébreszt bennem,de ha gondoljátok kifejtem bővebben.

Gabe
no avatar
User

horpad

Szerző: horpad » 2008.01.25. 00:18

OK, Gabe!

Osszuk meg kétségeinket!

horpad
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.25. 01:11

Nos, hol is kezdjem?
Adamnski a 20. század közepén találkozott az idegenekkel. Tudjuk milyen volt a technika akkor. Szóval amikor leírja a látott eszközöket mondja ugyan,hogy milyen csodálatos meg juj de jó,de én többet várnék. Én, aki a 20-21. században élek, láttam már érdekes dolgokat, mégis ha meglátok egy HD tv-t, estleg egy XBOX360-nal játszanak rajta, csak tátva marad a szám, meredten nézem a képernyőt és bambulok,hogy jesszus micsoda képminőség,szebb mint a valóság. Erre Adamski az 50-es években ránéz egy képernyőre mely a HD TV-nél 1000-szer jobb, és mégcsak hasonló reakció sem mint nálam.
Mondjuk én már láttam sok sci-fi filmet,láttam sok érdekes dolgot ezért ha hasonlót látnék biztos nem hatna rám olyan hatalmasat, de aki mégcsak nem is hallott ilyesmikről... Na mindegy.
A fényképekről megírtam a véleményem, gagyi az ufó, vékony lemez, ütött kopott és egy akasztó karika van a tetején.
Aztán az ilyen vastag a felhő tehát 1000 évig élünk szöveg... meg iszonyat vastag a felhő, de olyan napsütéses tengerpart van mint Miami Beach-en a legjobb időben...
Meg minden berendezés sugárzik mint az állat, a hajó belsejében is akkora az elekromágneses sugárzás hogy csoda hogy nem kap senki öngyulladást.
Meg a nem bántunk senkit, úgyhogy hagyjuk lemészárolni a népünket de pusztító fegyver van a hajón ami ha megöl egy embert akkor nem ők a felelősek mert baleset volt...
Iszonyat gyönyörű nők vannak mégsem gondol még csak arra sem,hogy de jó lenne megsimogatni az arcát...
Az idegenek szeretnek nevetni, mindig vidámak,de amikor játszanak, akkor annyira erőlködve visszafogják magukat,nehogy látszódjon rajtuk,hogy mulatnak...
Egy egyszerű manőverhez mindkét pilótának be kell ülnie a székébe és irányíani; nincs beépítet robotpilóta hanem valami külön robot; a robotpilóta által könnyedén végrehajtható feladathoz a két pilóta szükségeltetik...
Nincs önjáró,önműködő robottechnikájuk, a felderítőszondát külön pilótának kell irányítani, ha megszakadna a kapcsolat a szondával,ahelyett hogy transzportálnák,vonósugarat használnának,vagy gyorsan egy roncsmentőt küldenének érte,ahelyett jól szétlövik,amiben az arrajárók bele is halhatnak,de az csak baleset,nem ők a hibássak,mert nem néztek az érzékelőkre,hogy van e valaki a közelbe...
Iszonyat nagy hajóik vannak, nagyon fejlettek és mégis kis szondákat küldenek ki kutatásra, ahelyett hogy a böhöm hajók hatalmas csúcsfejlett érzékelőit használnák...
Az étkezésnél is furcsa volt,hogy az a szelet gyökér amit húsnak nézet,nagyadag marhahús tápértékének felel meg. Kérem, megeszek pár szelet olyan gyökeret, bevágok egy ki zöldséget,husit, gyümölcsöt,desszertet,miegymást a vacsorán és meghalok fehérje meg vitamin túladagolásba, egy étkezéstől!

Nekem olyan benyomást tett a sztori,hogy az illető a kor technikájából az akkori elméletek alapján akart valami jó kis sztorit összedobni,ami a párbeszédeken,eseményeken és cselekményeken,illetve a technikai leírásokon meg is látszik.
Több olyan technikai elem van, illetve filozófiai elem ami meghaladta mára Adamski idegeneinek a technikai szintjét.
Úgylátszik fejlettebbek vagyunk technikailag több szinten.

Nem mondom,hogy nem történt vele valami, de az biztos,hogy rendesen kiszinezte a történetet.
Lehet alig mondtak neki valamit és úgy gondolta,hogy ha hihetőnek akar tűnni,akkor kell bele vinnie egy kis filozófiát,meg pár technikai elemet, plusz kéne pár fotó hiteleség kedvéért.
Engem nem győzött meg!

De szívesen várom vénuszi, szaturnuszi idegenek látogatását, hogy elmondják mi történt valójában!
Győzzenek meg! Mutassák meg nekem amit Adamskinek!
És ha olyan gagyi sztorit írok, amilyet Ő akkor elnézést kérek,beismerem,hogy Adamski a szín tiszta igazt mondta és hirdetni fogom írását!

Gabe
ElőzőKövetkező