UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: Földönkívüli technológiák

Szerző: Laca » 2008.01.08. 17:37

Egy kis link 1870 től -2007 ig UFO k!

http://www.ufocasebook.com/bestufopictures8.html
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

zzzzz

Szerző: zzzzz » 2008.01.09. 14:09

Na ez egy jó kis link volt, köszönet érte!

Nem nagyon akarom elhinni ezt az Adamski-sztorit, mert a fénykép nagyon low-tech ufonak tűnik (vagy high-tech lámpabúra?) :D De ahogy végignéztem ezeket az ufo képeket, be kell látnom, hogy ez nem jelent semmit. Úgy látszik csak mi emberek vagyunk úgy oda a formatervezésért, a minél modernebb megjelenésű autókért, stb. :) Ezek az ufok ugyanolyan "gagyik" voltak 1927-ben is mint 2003-ban... Ugyanaz a retro lámpabúra alak :) Ha nem is mindegyik képen, de elég sokon... Meg azon is elgondolkodtam, hogy ugyan lehet, hogy 1954-ben egyszerű volt ilyen lámpabúrát találni (vagy 1927-ben), na de hogy minden hamisító, még a maiak is olyan fantáziaszegény lenne, hogy mindig az ószereshez menjen, ha ufó képet akar hamisítani? Meg úgy egyáltalán, nem tartom valószínűnek, hogy a hidegháborús ötvenes-hatvanas években olyan sok ufokép szivárgott volna be Kelet-Európába nyugatról - hogy aztán Lengyelországban is amerikai mintájú lámpákat fényképezzen valaki...

Igaz ugyan, hogy ezekről a fényképekről nem lehet megállapítani, hogy csak hasonló vagy azonos típusú ufo van-e rajtuk, de az látszik, hogy van néhány alap-forma és nem túl nagy a változatosság. Mondjuk lehet, hogy egy 1927-es meg egy mai repülőgép se nagyon különbözik külsőleg, ha távolról készült FF képen látjuk őket... Kétségek, kétségek. :D

Tudjátok, hogy mit csodálok? Azt, hogy manapság nincs sokkal több ufókép, mint régen. Úgy értem, mint mondjuk 15-20 évvel ezelőtt. Pedig ma mennyivel több fényképező alkalmatosság van kinn az embereknél. Néztem azt a tavaly februári islingtoni képet, a fénypontokkal az emeletes ház fölött. Islington egy londoni városrész. A kép délután 5 körül készült, mikor tele van a város emberekkel, mindenki megy haza a munkából, viszi haza a gyereket az oviból, stb. Nem hiszem, hogy pl. erről az eseményről is csak ez az egy fénykép tudott elkészülni! Nem azt mondom, hogy a többi kép gazdájának is meg kellett volna találnia ugyanezt a weboldalt és beküldeni a fényképeit. Azt mondom, hogy statisztikailag valószínűtlen, hogy manapság is kb. annyi kép készüljön és jusson el mondjuk ehhez a webszájthoz, mint 20 évvel korábban.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.01.10. 12:03

User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.01.11. 17:02

Ezen a linken vannak újjabb UFO formák is! :geek:
http://uforth.com/index.htm
kiemelném ezt az észlelést : http://uforth.com/midair.htm :wink:
no avatar
User

Sequator

Szerző: Sequator » 2008.01.22. 00:59

Sziasztok!

1936-ban egy érdekes régészeti leletre találtak, valahol Mezopotámia környékén. Valószínű a Sumér idők ből származik. Ez a tárgy egy kör alakú, kb. 60cm átmérőjű nagyon precízen megmunkált kerék. Nem is tudták, sokáig mire használták. Aztán 1976-ban az űrkutatás újabb technológiai szintre lépett és feltalálták a hidrodinamikus lendkereket, ami pont úgy néz ki, mint a több ezer éves tárgy. Egy ősi földönkívüli űrhajónak lehetett az alkatrésze. Zecharia Sitchin aki lefordította a Sumér írásokat, könyveiben leírja ezeknek az űrhajóknak a kinézetét, amik nagyon hasonlítanak a mostaniakra. Tehát mi is ufo technológiát használunk, csak levagyunk maradva. Ott tartunk mint ők több ezer évvel ezelőtt. Legalábbis hivatalosan. De biztos van már jóval fejlettebb hajónk is, mint amiről tudunk.:)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.01.22. 01:57

Sziasztok!

Aki még nem látta volna a térváltást, UFO esetében egy link:

http://www.youtube.com/watch?v=u7NGppE6 ... re=related

A film első harmadában jól látható a villanás miközben teret vált az UFO és eltünik,a talajt kell figyelni!! Érdemes többször megnézni!

Üdv! Laca
User

misx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
110

2006.05.24. 22:30

Békés megye

Szerző: misx » 2008.01.22. 09:28

http://www.ufocasebook.com/strangecraft3.html
A pár hsz-szel fentebbi linkről ez tetszik a legjobban, elég valódinak tűnik. Ha ez hamisítvány, akkor le a kalappal előtte!
Persze ez lehet idegen, de akár földi fejlesztés is, ám mindkét esetben felvet jónéhány kérdést.
Mondjuk nem kizárt, hogy számítógépes trükk, én nem értek hozzá...
Az élet az univerzumban inkább törvényszerű, mint véletlen.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.01.22. 14:47

Ezt már láttam valahol. A lényeg, hogy nem földönkívüli szerkezet, hanem egy kis távirányatott, rotoros repülő szerkezet. Láttam róla fényképet a födön kikapcsolt állapotban.
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.03.15. 01:55

no avatar
User

chottosan

Szerző: chottosan » 2008.05.04. 20:39

szerintem fogalmunk sem lehet a földönkívüli technológiáról , mégpedig a több ezer éves lemaradásunk miatt.
Egy bushmann sem tudna mit kezdeni egy mobiltelefonnal mert nincs térerő, elektromos áram. Ezért max. szakrális tárgyként kezeli, elkezdi tisztelni és már meg is született egy vallás.

Az " Egy bogár élete " c. filmben 2 részeg katicabogár beszélget. az egyik azt kérdezi:' szerinted van olyan, hogy van egy nálunk sokkal nagyobb valami aminek a mi csak apró részei vagyunk ?

Valahogy velünk is így lehet. Érezzük, hogy amit beadnak nekünk az kamu és kell lennie egy értelmes magyarázatnak,csak a saját korlátaink miatt nem fogunk fel bizonyos dolgokat , agyunknak azzal a pár százalékával amit egyáltalán használunk
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.08.31. 11:46

Sziasztok!

Igazából nem is tudom hogy hová tegyem ezeket a képeket, és linkeket. Azért választottam ezt a topikot, mert elgondolkodtató a téma hogy földi eredetú e egyáltalán!

Puma Punku!
4100 méter magasan van, oxigénhiányos környezetben.
Andezit, gránit, diorit, tömbökkel van tele. A dioritnak 8 -as keménységi értéke van, kettövel kissebb csupán mint a gyémántnak! Az egyik diorit kőlap 89 méter hosszú volt. Ma 3 darabra van törve súlya kb 900 tonna volt!

http://go.webassistant.com/wa/cont_pub_ ... 0&-Nothing

http://www.pacal.de/pumapunku.html
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.08.31. 11:47

Még pár kép:
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.08.31. 11:49

Még három :
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.08.31. 13:56

Egy részlet Daniken filmjéből ami a kövekkel is foglakozik : http://www.videoplayer.hu/videos/play/205620
User

martin21

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2005.10.28. 18:27

Miskolc

Szerző: martin21 » 2008.08.31. 17:14

Kedves Laca!

Nézegetve ezeket megmunkált köveket ez jutott az eszembe: LEGO. Óriási lego elemekből építkezni. Nem is olyan elborult ötlet. Kíváncsi lennék, vajon hogyan sikerült "puzzle-darabokra" vágni ezeket a kemény kőzeteket? Elképesztő mi minden van még, amiről még csak nem is hallottunk...
" Minden művészet hasztalan, kivéve a zenét! "
-Platon-
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.08.31. 19:33

Kedves Martin!

Mindenképpen fejlett kultúrára vall, hogy előregyártott elemekből épitkeztek. És főleg hogy ennyire kemény anyagból. Az sem lehetetlen hogy nagy tudásukkal, ismerték az anyag minden csinját binját, és öntötték ezeket a nagyszerű elemeket! Bármilyen jó is a megmunkálási technikája egy fajnak, munka és költség igényesebb faragni és csiszolni a dioritot, mint formákba önteni! Hacsak nem valamilyen lézersugár félével vágták ki mint ahogy Daniken mondta a ( A múlt megoldatlan rejtélyei) cimű filmjében, amit tegnap nagy élvezettel néztem végig. A világ teli lehetett ilyen és hasonló kövekkel, de valószinüleg beépitették őket a későbbi emberek, ahogy egyiptomban is, a fél város a piramisok köveiből épült fel. Ezek a leletek a legfőbb bizonyitékai annak hogy előttünk számos nagyon fejlett humanoid faj élt itt a földön! Itt nem hordták szét a köveket mert 4100 méter magasan vannak, és senki sem vállalkozott rá hogy lecipelje őket, így szépen megmaradtak. A tengerfenéken is rengeteg lelet lehet még, tanújaként a régi városoknak. Jacques-Yves Cousteau, sokat tudhatott a titkokról,és hiába keresem a neten a titkos kutatásait, sajnos semmit sem találtam szinte. Pedig Atlantiszt is kereste és ahogy tudom van is róla elképzelése hogy hol lehetett.
no avatar
User

Blase Von B

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
84

2008.02.13. 21:41

Pécs

Szerző: Blase Von B » 2008.09.01. 00:36

őő honnan lehet olcsón, esetleg ingyen magyar szinkronos danikenes vagy hasonló témákat taglaló filmeket szerezni??? kérlek segítsetek (daniken űrutazás a múltban és linkeltet megnéztem de többet nemigazán találtam)
atlantiszhoz hozzászólva (nemsok dok filmet láttam róla) de régi "gyermekkori" gondolatom h inkább az antarktisz felé kéne keresni, névben is hasonlít, és elég sok rejtélyes dolgot hallhatunk affellől, és nemborította mindig jég. namind1 nem akarok elmélkedni de ien filmekben ha tudtok plíz segítsetek???!!!!
User

sheriff

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
860

2006.02.11. 17:15

Szerző: sheriff » 2008.09.01. 06:21

Blase Von B!

Daniken.VhsRip.HUN-BD. ( 10.85 GB )

-Az aztékok nagyvarosa
-Az Időgép
-Az Istenek űrhajói
-Chichen Itza
-Elveszett városok
-Fény a fáraóknak
-Kőbe vésett geometria
-Szent vonalak
-Űrutazás a múltban
-Üzenet a világűrből

Ezeket letudom kapni. Az oldalra a meghívás szünetel ezért meghívót küldeni nem áll módomban.

Ha lent van akkor majd egyeztetünk valamit.
no avatar
User

stiletto

Szerző: stiletto » 2008.09.01. 15:26

A Szent Vonalak nagyon érdekelne, ha valahogy el tudnád hozzám küldeni, nagyon megköszönném.
User

sheriff

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
860

2006.02.11. 17:15

Szerző: sheriff » 2008.09.01. 18:12

Csak egyben tudom leszedni torrenten packban.
Ha majd lejön, akkor jelzem.

Valamint ha van rá módom akkor valamelyik videomegosztóra felpakolom külön-külön, mivel a minősége úgy is VHS.
no avatar
User

Blase Von B

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
84

2008.02.13. 21:41

Pécs

Szerző: Blase Von B » 2008.09.02. 16:39

oh nagyon hálás lennék! annyi kérésem lehet ha télleg sikerül feltölteni egy privát üzenetet tudsz rám küldeni?! nagyon szépen köszi előre is!
no avatar
User

Tron

Szerző: Tron » 2008.09.02. 18:03

Blase Von B írta:oh nagyon hálás lennék! annyi kérésem lehet ha télleg sikerül feltölteni egy privát üzenetet tudsz rám küldeni?! nagyon szépen köszi előre is!

Engem is érdekelne...
Következő