UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Genetikai betegségeink

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Genetikai betegségeink

Szerző: Gabe » 2005.10.07. 13:56

Hallottam nem egy olyan állítást miszerint az emberiség több földönkívüli faj génálományából lett kitenyésztve.
Rengeteg genetikai betegségünk van ami elváltozásokat okoz és állatoknál nem igen vannak ilyenek (legalábbis én nem hallottam dankóros macskáról).Mi van akkor,hogyha a fogantatás után a mindennapi mutáció miatt egy bázispárocska megsérül,ami a kompatibilitásért felelős a többi faj génálományával és emiatt a születendő egyed fölveszi az adott faj külsö hasonlatosságát.
Mivel nem kompatibilis ezért nem funkcionál rendesen és így értelmi és testi fogyatékosság jön létre. :shock:
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.10.07. 16:33

Kedves Gabe!

HA van is bennünk idegen gén, akkor csak igen kis számban lehet, hiszen a csimpánzokéval 99%-ban egyezik a génállományunk, s a csimpoánzokat - talán - nem az idegenek tenyésztették ki. De az egérrel, a disznóval, stb. is jó 90% fölötti az egyezés. Ebből meg az derül ki, hogy minden faj a földönkívüliek "mesterkedésének" eredménye. Ami nem kizárt, csak nehéz elképzelni.

Az embernek azért van annyi genetikai betegsége, mert bemocskolta környezetét, életterét, és önmagát is. A külső mocsok belsővé - lelkivé - válik és fordítva. Az állatok nem mocskolják ilyen ütemben környezetüket és önmagukat, tehát nincs is köztük annyi genetikai betegség. Az állatok közt, ha genetikai betegség lép fel, akkor az adott egyed általában elpusztul, vagy nem szaporodik. Az ember ellenben kiemelten foglalkozik- szinte tenyészti - a genetikai sérülteket.

Szeretettel:
Aranylaci
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

Pécs

Szerző: Gabe » 2005.10.10. 07:35

Nos,tényleg 99%-ban hasonlít a DNS-ünk a csimpánzéval,de akkor az azt jelentené,hogy igaz az evolúciós elmélet és tényleg a majomtól származunk és egyetlen egy egysejtű volt az ősünk (ebből ez következik)?
És az ember akkor a földönkívüliek általi teremtése is csak annyi,hogy fogtak egy ősmajmot és kitenyésztették az embert belőle (vagyis a majomtól származunk).
A beszennyezésről annyit,hogy az állatok is ezen az agyon szennyezett planétán élnek(mérgekkel teli vizet isznak,sugárfertőzött és mérgezett talajban nőt növényeket esznek,stb.),vagyis nyugodtan lehetnének ilyen betegségeik.
A vadonban tényleg elpusztúlnának,de a farmerek nem szokták leölni,hanem direkt megtartják ezeket az állatokat,pl. 3 lábú tehén
(de még sehol nem jelentettek tudomásom szerint dankóros tehenet,disznót,juhot,stb.).
A másik,hogyha ilyen sok %-ban hasonlítanak,akkor miért nincsenek olyan genetikai betegségeik,mint nekünk? :shock:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.10.10. 14:51

Kedves Gabe!

A dologennél sokkal izgalmasabb. Úgy tűnik, a dolog éppenséggel fordítva történt. MIntha a csimpánz származna tőlünk és nem viszont... Viszont van egy rendkívül érdekes probléma: az ember kromoszómáinak száma 46 az összes emberszabásúnak 48. Vajon hova lett az emberből két kromoszóma és mikor? A másik érdekesség, hogy az emberben valamennyi alapvércsoport megvan. Az emberszabásúakból egy vagy akár több is hiányzik. Vajon miért? Mi nem származhattunk tőlük, mert akkor honnan a teljes vércsoport-skála? De mivel nekünk megvan, nekik meg nincs, tehát inkább az emberszabásúak származnak tőlünk. Már ha persze volt evolúció. De a kisetebb kromoszómapár viszont arra utal, hogy az ember származása bizony nem "természetes" folyamat eredménye volt, magyarán "belepiszkáltak" kromoszómakészletünkbe. Egy kromoszómapár ugyanis nem szokott csak úgy magától "kiesni".

Iegn az állatok is ezen a mocskos bolygón élnek. Pusztulnak is szép számmal. De az állatok nem vedelik a piát, nem bagóznak mint aki nem normális, és nem ... hm. nem párosodnak fűvel-fával ész és értelem nélkül jól benarkózva. Ja, és nem nézik a Győzike sót... Tehát az állatok immunrendszere még jobban áll.

Én nem annyira a testi veleszületett bajokra gondoltam, hanem a lelkiekre. A nők fele dohányzik, miközben terhes, a gyerek már eleve fél ... hm. esélyekkel születik, hogy normális lesz. Agyilag. Aztán ott a terhesség alatti stressz, a veszekedések, a kiegyensúlyozatlanság, stb. Csoda, hogy még normális gyerekek is születnek. Tényleg csoda!

A Down-kóros tehén általában már a születésig sem jut el. Míg az embereknél ez nem így van. De a tehén mama nem csinálja a fentebb említett dolgokat, tehát már eleve az esélye is kisebb, hogy ilyen vagy olyan értelemben vett nyomorékol eljen.

VAnnak az állatoknak is sokféle betegségeik. Egy csomó állat pl. lehet aids-es. Viszont nem pusztulnak bele. A mocsoktól az állatok is kaphatnak bőrrákot, meg egyebeket. De a szervezetük - még - alapból erősebb, mint az emberé, tehát jobban viselik. Az állatoknál nem divat még a wc-re is autóval járni...

Szeretettel:
Aranylaci
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

Pécs

Szerző: Gabe » 2005.10.13. 07:53

Olvastam,hogy az emberi gének nagy része "árnyékolatlan" ezért nem működnek,az állati világban pedig nincs ilyen,minden állatnak működnek a génjei. Valószínűsítik,hogy ezek az inaktív gének az "erő" használatát teszik lehetővé.Ha ez igaz,akkor a génjeink olyan egyedektől származnak akik képesek bánni az "erővel" és direkt kikapcsolták nálunk.De az állatok nem bírnak az "erővel" (max. telepátia),a + vércsoportok is származhatnak az idegenektől.
A csinpánzok és köztünk csak 1% az eltérés és mégis milyen hatalmas a különbség.
Ha tényleg idegenektől származunk,akkor köztük és köztünk még kisebb az eltérés (humanoid,ember féle idegenek természetesen) és így ha szereznék mintát tőlük és bevizsgáltatnám,hogy itt a bizonyíték akkor lehet,hogy emberi DNS-nek találnák és hülyének néznének.
Nem állítom,mert nem állíthatom,hogy tőlük származnánk,de ez is egy lehetőség.
Ez a téma is tipikusan olyan,mint a legtöbb,még csak a közelében sem járunk az igazságnak.Csak ha egy idegent faggatok ki akkor tudhatok meg valamit,de még akkor is fenn áll az esélye,hogy direkt félrevezet.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

Pécs

Szerző: Gabe » 2005.10.27. 08:05

Most jutott eszembe!
Ha tényleg idegenek alkottak minket és erre a bolygóra szántak minket,akkor természetes,hogy génjeinket a földi létformáktól vették,hiszen egy teljesen idegen génekkel rendelkező egyén teljesen védtelen lenne a földi betegségekkel szemben és nehezebben alkalmazkodna. Ezért lehet,hogy fogtak egy humanoid felépítésű élőlényt,melynek testi és szellemi adotságai megfelelőek voltak és kikevertek saját génjeikkel egy hibrid fajt,mely életképes volt a Földön és birtokában volt az idegenek képeségeinek.
Később kisebb igazításokkal kifejlődött a mai ember! :shock:

Vagy nem! :?:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.10.27. 11:48

Kedves Gabe!

Erről szól - többek között - Zsoldos Péter: Feladat - című regénye. Érdemes elolvasni. Városombéli volt, szegény már meghalt.

Szeretettel:
Aranylaci
no avatar
User

angelique

Szerző: angelique » 2005.12.03. 08:51

Belém túl sok majomgén került. :x Hol lehet reklamálni? :D
De tényleg. Lehet hogy a gombafejű kispajtások tehetnek bizonyos dolgokról. És lehet hogy a majmok a teremtés csúcsa? :) Vajon mik lehetnek azok a plusz kromoszómák és mit tesznek lehetővé?
Bár az okos génműszerésznek elég egy pisztolypáka meg szigszalag, kimarad pár alkatrész de jobb lesz mint újkorában... :)
no avatar
User

Gagxy

Szerző: Gagxy » 2005.12.03. 10:39

idegenek... én olyan elméletet is hallottam hogy egy meteorbecsapódás okozta radioaktív sugárzás mutáló hatásának az eredményei vagyunk. Olyat is mely szerint beltenyészet eredményei.... sok sok elmélet van. Mindegyikre lehet bizonyítékot és ellen bizonyítékot találni.

Az igazság hogy jelenleg lövésünk sincs miért lett az emberisg. Minden csak teoria/tippelgetés...
no avatar
User

kola

Szerző: kola » 2007.12.08. 16:22

Olvastam olyanról is hogy az egész emberiség 1 nőtől és 3 férfitól származik.
És ezek szíriuszi hajótöröttek voltak. :shock:
no avatar
User

kola

Szerző: kola » 2007.12.08. 16:24

Olvastam olyanról is hogy az egész emberiség 1 nőtől és 3 férfitól származik.
És ezek szíriuszi hajótöröttek voltak.
no avatar
User

cartman88

Szerző: cartman88 » 2007.12.08. 19:37

hi
1 nő és három férfi?
akkor a második generáció már erősen beltenyészet lett volna, így hamar kipusztultunk volna :?
olvastam arról h megpróbálták leutánozni az "őslevest", nem vagyok biológus de mennyi az esélye h az élet véletlenül kialakuljon, a különböző anyagok pont úgy "találkoztak" h élő lett :?: :wink:
Genetika: a történelem során volt már rá példa h tökéletes embert "tenyésztettek" ki. és mi lett a vége :?:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.12.09. 11:27

Egy időben én is elfogadtam az Éva, illetve az Ádám hipotézist, van is fenn írásom ezekről a neten, de nem törlöm le, mert az is én voltam. Most már úgy gondolom, hogy a rrendelkezésre álló idő alatt, egésze egyszerűen nem alakulhatott volna ki ekkora genetikai, vércsoport, anatómiai és egyéb különbség maroknyi emberből. Ne feledjük el, a csimpánzok, orangutánok, gorillák, sstb. is emberek, csak a kozmetikai és a gyógyszergyárak nem hajlandüók ezt elismerni...

Crick és Watson próbálkozott először őslevessel, kaptak is aminosavakat, de ez nem jelenti azt, hogy azok mindjárt sejtekké állnának össze. Ilyen jellegű munkákat Oparin és Gánti Tibor végzett, azaz bizonyos molekulák, bizonyos feltételek közepette, igeni összeállnak sejtszerű formákká, koazervátumokká, és még anyagcserét is folytatnak, meg szaporodnak is. Az élet tehát benne van az anyagban, nem kell "létrejönnie".
no avatar
User

cartman88

Szerző: cartman88 » 2007.12.09. 13:07

aminosavakból véletlenül nem lesz se ember se majom, de még férgek sem. mennyi az esélye h ezekből az élő cumok amiről beszéltél felépüljön 1 olyan összetett rendszer mint 1 féreg.
De ha már a termtésnél tartunk Isten hagyná h Afrikában és a harmadik világban annyi gyerek éhenhaljon gerillák mészárolják le őket, stb?!
Küldjük el Isten 1 erkölcs fejlesztő táborba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.12.10. 13:07

Teremtés sem volt, ahogy ősrobbanás sem.

Aminosavakból koacervátum már lesz, sőt, fehérjék is, ezek már szaporodnak és anyagcserét folytatnak.

Az evolúció vs. teremtés című tanulmányomra még várni kell, legalább tavaszig.
no avatar
User

cartman88

Szerző: cartman88 » 2007.12.10. 18:04

hi
és az inteligens tervezés?!
Sajna kevés a hozzá fellelhető anyag, én is örülnék ha vlk tudna 1 hosszabb irást róla!
A Holdra-szállás kapcsán olvastam h a Hold felszinén elméletileg 6 méter vastag a meteorpor és a Földön se lenne élet csak több méter vastag por minndenhol, de a Holdra szálláskor mégsem ezt tapasztalták :|
nem vagyok benne biztos h azok a felvételek eredetiek
a, nem is voltak a Holdon (akkor amikor a felvétel készült)
b, nem az igazi anyagokat hozták nyilvánosságra
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.12.11. 14:48

Az "intelligens tervezéssel" is ugyanaz a probléma: HOL van a tervező.

Igaz. A Hold sokkal nedvesebb. Erről viszont "elfelejtettek" beszámolni.
no avatar
User

zzzzz

Szerző: zzzzz » 2007.12.13. 10:25

aranylaci írta:
Igaz. A Hold sokkal nedvesebb. Erről viszont "elfelejtettek" beszámolni.

Kedves Laci!

Neeeeee!
Érdeklődve olvastam az írásaidat eddig, van amivel egyet értek, van amivel nem, de ez kiverte nálam a biztosítékot. :-)
Ez annyira tipikus paranoiás összeesküvő duma, hogy tanítani lehetne... Pl. "Manipulálástan" órán...

Ja, elfelejtettek róla beszámolni, de neked azért megsúgták, ugye? :wink:

Vagy te annyira a tűz közelében vagy, hogy nem mertek kihagyni abból a körből, akik tájékoztatva lettek? Ne má', fijúk! :wink:

Az ilyen és hasonló jólértesültséget sugallni próbáló infók tudják nagyon hiteltelenné tenni ezeket az ufo-para-izé témákat...
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.12.13. 15:29

Kérlek, mielőtt "biztosíték cserére" szorulnál, nézd át a NASA és a JPL HIVATALOS beszámolóit a holdkőzetek (elsősorban a regolitok és a bazalt) kristályvíz-eloszlásáról és tartalmáról Ha megtetted, esetleg a megjegyzéseidet is vissza kellene vonni...

Meg ezt a stílust is hanyagolni kellene. Itt nem ez a menő.

Továbbá: Közismert az az elmélet, miszerint a földi óceánok teljes vízmennyiségét üstökösök szállították a Földre. Az is közismert, hogy a kontinensek mélyén, a földi óceánok teljes vízkészletének 2-3 szorosa tárolódik sziklazárványokvan és kristályvízként. Ha a Földre képesek voltak az üstökösök ekkora mennyiségű vizet hordani, akkor nyilván a Holdat is elérhették. Sőt. Biztosan elérték. Azaz: kötelező, hogy a Hold felszíne vízben gazdag legyen. Amit megerősítenek az Apolló árhajók által gyűjtött anyagminták is.

Igen, vezetőségi tagja vagyok a British Interplanetary Society-nek, annak a társaságnak, mely űrszondákat és űrhajókat tervez. Miként az honlapomon is olvasható életrajzomban. Azaz, meglehetősen "közel" ülök a tűzhöz, de ennek jelen esetben semmi jelentősége, hiszen ott vannak a hivatalos adatok. Néha egész korrektek. Máskor pedig nyilvánvalóan nem.
no avatar
User

zzzzz

Szerző: zzzzz » 2007.12.15. 13:30

aranylaci írta:Kérlek, mielőtt "biztosíték cserére" szorulnál, nézd át a NASA és a JPL HIVATALOS beszámolóit a holdkőzetek (elsősorban a regolitok és a bazalt) kristályvíz-eloszlásáról és tartalmáról Ha megtetted, esetleg a megjegyzéseidet is vissza kellene vonni...

Ezek szerint mégsem felejtették el publikálni azokat az adatokat... Elvégre utána lehet nézni.

Erre utaltam, mikor azt írtam, hogy "Ja, elfelejtettek róla beszámolni", Mivel eszembe jutott, hogy erről már sok-sok évvel ezelőtt hallottam és egyáltalán nem tűnt úgy, mintha szerették volna elhallgatni, vagy akkor jutott volna eszükbe (amit korábban "elfelejtettek" megosztani a nyilvánossággal).

Az az érzésem, hogy vannak emberek, akik szeretnek ott is mumust látni, ahol nincs mumus. Ez sokszor felmerül bennem. A biztosítékot az vágta ki, hogy ebben a konkrét esetben tudtam, hogy ezt nem hogy nem felejtették el publikálni, hanem erről még én is hallottam. (Értsd: én, a kis senki laikus.) És mindez nem is valami friss felfedezés. Van már vagy 20 éve is, hogy hallottam róla.

Ha tehát most azt mondod te is, hogy utána lehet nézni (vagyis nincs elfelejtve semmi, mivel publikált dolog), akkor miért írtad azt korábban, hogy "elfelejtettek róla beszámolni"?

Érted? Ez okozta a túlfeszt. :-)

"Meg ezt a stílust is hanyagolni kellene. Itt nem ez a menő."

Mivel ez egy fórum, így a metakommunikáció nem megy át, nem látod, hogy mikor vigyorgok, mikor legyintek, mikor áll fel a szőr a hátamon, stb. Ennek helyettesítésére három smiley-t is tettem az előző levelembe. Ha megnézed egyik sem ilyen: :evil: vagy ilyen: :twisted:

Mindössze arról van szó, hogy a fentiek tükrében nem tudtam hova tenni a beírásod és ezért provokálni akartam egy választ. Lehet, hogy a "wink" smiley helyett a "confused" jobb lett volna, de azt egy kicsit negatívabbnak éreztem (nem mosolyog egyértelműen), így a winket használtam.

"a Holdat is elérhették. Sőt. Biztosan elérték. Azaz: kötelező, hogy a Hold felszíne vízben gazdag legyen. Amit megerősítenek az Apolló árhajók által gyűjtött anyagminták is."

Kérdés mit nevezünk valamiben gazdagnak. Ha azt írod, hogy x% víz, akkor nincs vita, annyi és kész. Lehet, hogy ami egy kaktusznak vízben gazdag, az egy halnak porszáraz, nem? Tegyük fel, hogy a meteoritos vízszállítás elmélet igaz, a Földön ennek köszönhetően vannak óceánok, stb. Ebből miért következik az, hogy a Holdon is így kell lennie? (Mint ahogy nincs így.) A holdon sokkal kisebb a gravitáció, a légnyomás és a holdnappal idején a felszín nagyon felmelegszik. Emiatt a víz könnyen elpárolog és elszökik az űrbe.
Persze megin ott tartunk, hogy mi a vízben gazdag és mi nem az. Lehetnek esetek, mikor a frissen kihevített szilikagél is vízben gazdagnak tekinthető, máskor a pár százalék vizet tartalmazó talaj is csontszáraz...

" a tűzhöz, de ennek jelen esetben semmi jelentősége, hiszen ott vannak a hivatalos adatok. Néha egész korrektek. Máskor pedig nyilvánvalóan nem."

Akkor meg hol nézzek utána, hogy van-e ott sok víz vagy nincs? Mi alapján tudom eldönteni, hogy egy hivatalos adat igaz vagy sem? Ha van olyan hivatalos adat, ami szerinted nyilvánvalóan nem korrekt, akkor mire alapozod ennek a ténynek a nyilvánvalóságát? Talán arra, hogy sokan kritizálják és ezeknek a kritikáknak nyoma is van (hivatalos szaklapokban pl.)?
Mondjuk ez független a konkrét vizes példától. Úgy általában hogy döntöd el, hogy melyik adat korrekt és melyik nem?
no avatar
User

Pallos

Re:

Szerző: Pallos » 2007.12.20. 21:43

kola írta:Olvastam olyanról is hogy az egész emberiség 1 nőtől és 3 férfitól származik.
És ezek szíriuszi hajótöröttek voltak.

szerintem ez elég hihetetlen h 4 fő népesíti be a bolygót... elég belterjes lenne az emberiség, nem beszélve a genetikai hibákról
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Re: Genetikai betegségeink

Szerző: aranylaci » 2007.12.21. 09:02

Hogy mi számít a hivatalos adatok között valósnak is mi nem azt bizony nem könnyű eldönteni. Ehhez kell a "tűz közelsége" és több évtizedes kutató- és gyűjtőmunka, mely során az ember megismerheti ennek az információs és (félre)tájékoztató rendszer működését. Forogni kell azokban a magyar körökben (is), ahol hivatalból megkapnak adatokat, pl. MTA. Ott pedig - ahogy máshol is -, mindig vannak emberek, akik egy-egy pohár (vagy több) vörösbor után egészen mást moindanak, mint az előadásukon az előtt fél órával... Szóval, ismerni kell ezt a világot és (fel)használni a korrekt tájékozódás végett.

Személyesen beszéltem Holdon járt űrhajóssal 1986-ban Budapesten és megkérdeztem, milyen a Hold talaja, légköre, stb. A Holdnak ugyanis VAN légköre. HA van egy erősebb távcsöved, láthatod is. Az 1/6-ot gravitáció nem ok ara, hogy a víz elszökjön, pláne, köztudott, hogy a Naprendszerben, a Holdhoz hasonló méretű holdak pl. a JUpiter körül, de kijjebb is, nagymennyiségű vizet tartalmaznak, az Europán éppenséggel több km-es vastagságban.

Utánanéztem leveled nyomán a holdkőzeteknek, az Apollo-17-ről találtam bővebben. "Érdekes" módon, rendkívül jellemző módon, EGYETLEN EGY lelőhelyen sem adják meg a hidrogéntartalmat, csak az oxigéntartalmat. Az viszont eléri a 40% (!!!)-ot is. HA viszont valaki összedja a százalékokat, talál "némi" hiányt. Ez pedsig nagyjából annyi, ami az oxigén mellé kell a kristályvíz-tartalom meglétéhez, azaz és nagyjából 2.5%. Nos, EHHEZ kell szem, hogy ezt valaki észrevegye.

Ugye ki a fene veszi észre, hogy 40% oxigén 2.5% hidrogén, merthogy nagyjából ennyi a tömegarány. A molekuláris hidrogénnél 5%-lenne, de mivel fémoxidok is vannak, a teljes oxigéntartalom nem víz formájában van megkötve, azért a 2.5%-os arány. (oxigén tömegszáma 16, hidrogéné 1)

Nem ilyesmin kell szerintem túlfeszt kelteni, hanem azon a hazugságkampányon, amit a "hivatalos" tudomány igaznak ad ki. Azon tényleg be lehet rágni, de nem az a megoldás. Hanem a két-három pohár vörösbor. Amikor élő adásban beszélgettünk a tévében az UFO-król, és ott ült egy csillagászprofesszor a szemben lkevő székben, direkt nem írom ide a nevét, és elkezdte a szokott szöveget, hogy meteor, meg rakétafokozat meg stb. akkor bedobtam neki, hogy ezen meg ezen a konferencián két pohár vörösbor után egészen másként beszéltél - merthogy tegeződtünk. Onnantól nem is hívnak élő adásba...

Értem a metakommunikációs dolgot, de szerintem ennek jelentősége jelen esetben másodlagos, hiszen tudományos érveket és elméleteket tárgyalunk ki. Szavaim a lelkiismeretem szerinti legpontosabb valóságot tükrözik. Ezen vagyok. Tény, az én biztosítékom is olykor kiég, de hát emberből vagyok. Tudom, ez nem mentség, ez tény.

A helyzet az, hogy nagyjából ismerem azokat az embereket, akik szavahihetők. Akik akkor is a valóságról írnak, ha aztán két nappal később visszavonattatják velük. Emellett, hozzájutok olyan belső anyagokhoz, mint pl. a British Interplanetary Society elnökségi tagja, aminek létezéséről más nem is tud. Én ezeket az anyagokat - tartalmukat illetően - felhasználom. A dolog egyébként nyitott, bárki beléphet a fenti társaságba, s leellenőrizheti állításaimat. Persze, ehhez kell némi tudományos előélet, de az megszerezhető.

Nos, igyekeztem mindenre felelni. Ha van még kérdésed, csak gyerünk tovább! De talán más topicban kellene folytatni, nem itt a genetikánál.
Következő