UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
no avatar
User

phlegma

Szerző: phlegma » 2007.08.20. 10:44

"Isten megteremté az embert"......a majmokból fejlődött ki az ember....az idegenek hoztak létre minket.....a majmokból fejlődtünk ki,de az idegenek genetikailag beavatkoztak.......na most akkor hogy is van?:D:D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2007.08.20. 11:21

Aranylaci:

Szerintem sem vittek el, nincs ilyen élményem.

Phlegma:

Kitudja? talán csak egy gondolat vagyunk, vagy egy álom, ilúzíó!

Üdv! Laca
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Odin

Szerző: Odin » 2007.08.20. 21:02

arra még nem gondolt senki, hogy minden a lét legegyszerűbb formájára törekszik, így minden belőlünk fejlődött ki? :D
Volt az ember, és egyre csökevényesebb ltt, amíg csak nem papucsállatka lett.
Najó, ez abszolút baromság tudom, de ha elméletnek csúfolnánk és lenne pár diplománk meg elismertségünk, kb ugy helyt állna mint a Darwin-elmélet :)
no avatar
User

izabella

Szerző: izabella » 2007.08.21. 08:42

no avatar
User

Tron

Szerző: Tron » 2007.08.21. 17:52

Odin írta:arra még nem gondolt senki, hogy minden a lét legegyszerűbb formájára törekszik, így minden belőlünk fejlődött ki? :D
Volt az ember, és egyre csökevényesebb ltt, amíg csak nem papucsállatka lett.
Najó, ez abszolút baromság tudom, de ha elméletnek csúfolnánk és lenne pár diplománk meg elismertségünk, kb ugy helyt állna mint a Darwin-elmélet :)

Tökéletesen látod a lényeget.
Ám, ha belegondolok, milyen primitív főnököm van, kizárt dolognak tartom, hogy létezne nála is alacsonyabb rendű életforma :-)
Hozzá képest még egy cserép petúnia is több intelligens gondolatot ereszt meg...
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.08.22. 08:45

Negatív entrópia uralja a világot. Éppen ezért törvényszerű, hogy az anyag tudatos legyen, enélkül nem működne a negatív entrópia, csak a Newton-törvények és a Maxwell-törvények. Viszont a valóság ugye más.
no avatar
User

fecske

Re: A földönkívüliek genetikai beavatkozása...

Szerző: fecske » 2008.08.14. 11:49

Én sok tanítást kaptam álmomban, sokra emlékszem. Az egyik az, hogy eddig volt két világméretű háború. A másodiknál pusztult ki az Isten által teremtett emberi faj. Az akkor ismert univerzum határán volt egy naprendszer, ahol az addig élő emberek táplálékául szolgáló majmok éltek. Csak ez a naprendszeren maradt fenn a biológiai élet, és a rengeteg testét vesztett lélek ezeket foglalták el. Ezért van, hogy úgy tartják az emberek, hogy a majomtól származnak.
Ezt az álmomat is megelőzte az elalváselőtti filozófálgatásom. Soha nem tudtam elfogadni, hogy az ember a majomtól származik. Az Isten által teremtést éreztem igaznak. Erre jött ez az álmom.
no avatar
User

Claris Dei

Re: A földönkívüliek genetikai beavatkozása...

Szerző: Claris Dei » 2008.08.14. 12:03

Ez a majomtól származás, azért nagyon sántít!
Ha megegyezőek lennénk kromoszómailag, akkor talán hihető lenne, de nem vagyunk.

Élvezetből szaporodni is lehet (mondjuk kecskével is), kinek m az ízlése :), de nem termékenyül meg a petesejt.
Eleve kizárt.
A minap olvastam egy homo sapiens sapiens génvizsgálatot, már amennyit pontosan meg tudtak határozni.
Abból azt a következtetést vonták le, hogy a Neandervölgyi ás a Homo Sapiens sapiens, akár párosodhatott is. (24 pár kromoszóma)
De nekünk csak 23 pár kromoszómánk van.
Előző