UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.
no avatar
User

h_kata

A földönkívüliek genetikai beavatkozása...

Szerző: h_kata » 2005.11.04. 12:32

Szia Laci!

"A földönkívüliek genetikai beavatkozása az emberiség fennmaradása érdekében".

Elovastam fejtegetéseidet, és felmerült bennem pár kérdés ezzel kapcsolatban.

Szerinted honnan tudhatjuk, hogy kik a kiválasztottak?
Vagy honnan tudják a kiválasztottak, hogy Ők azok?
Hogyan vethető össze fejtegetésed a reinkarnációs elmélettel?

Válaszodat előre is köszönöm.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.11.04. 20:34

Szia Kata!

Szeretettel üdvözöllek "hazai pályán"!

Igazából a különleges képességű embereket kerestem és olyanokat, akiknek életében "parajelenségek" fordultak elő. Azt tapasztaltam, hogy ezek az élmények egyes családokban, nemet váltva "öröklődnek", kivéve, ha az adott szülőnek nem lehet bizonyos nemű gyermeke. A "kiválasztottság" egyébként felismerhető, az illető rendkívül nyitott, emelett rendelkezik természetesen "különleges" tulajdonságokkal is, ezenkívül nem olyan a nézete az idegenekről, ahogyan azt a filmek és a politika sugallni próbálja. Mellesleg, az aurarezgésükben is hordozzák a kapcsolat tényét.

A "kiválasztottak" nem feltétlen tudják, hogy kiválasztottak. Általában csak bizonyos életkorban "világosodnak meg".

A harmadik kérdéseden még nem gondolkoztam. Most tervezek egy komolyabb tudományos kutatmunka megkezdését, az általad felvetett harmadik kérdés is része lesz. Szerintem létezik ilyen kapcsolat. Sőt, olyasmit is említenek kutatók, hogy egyes idegen fajok egyes képviselői szándékosan emberként inkarnálódnak. Ugyanis - szerintük - vannak olyan fajok, melyek képesek a reinkarnációt irányítani. Nemtudom. Utána fogunk nézni.

Köszönöm kérdéseid.

Szeretettel:
Aranylaci
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.11.05. 11:01

Kedves Mixi!

A dolog úgy áll, hogy mindenféle hatás, ami téged a külvilágból ér, az aurádra, mint rezgés rárakódik. Pontosan igaz ez visszafelé is, ha egy tárgyat megfogsz, a tárgy sajátrezgéséhez szuperponálódik a tied, tehát egy tárgyról ki lehet mutatni és le lehet vezetni, mikor ki fogta kézbe.

Nos, mivel nekem több személyes találkozásom is volt idegenekkel, hordozom a rezgésüket, több fajtájuknak is, ezért kapásból meg tudom mondani, hogy valaki hordozza-e ugyanezt a rezgést, vagy sem. Tehát az illető találkozott-e idegenekkel, vagy sem. Tehát élménye valós, vagy sem. Ez az egyik olyan momentum, ami miatt nem tudtak átverni a különböző emberek különböző történeteikkel. Ez nem "különleges adottság", hanem az élet így hozta. Persze, ettől még örülök neki, hogy ez van.

Szeretettel:
Aranylaci
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2005.11.13. 01:54

Kiváncsi lennék,hogy holttestekről készítettek-e aurafotókat,mivel (én Így tudom) a köveknek és egyéb élettelen? dolgoknak is van aurájuk.Tehát,ha egy halott embernek is van aurája,akkor egyértelműen kiderülne,hogy az aura összefüggésben van-e a lélekkel.
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2005.11.13. 02:12

Ha vannak olyan lények,melyek képesek irányítani a reinkarnációjukat,akkor az azt jelentené,hogy nincs Isten,nincs egy felső hatalom,mely írányítaná ezt a mindenséget.Egyszerűen csak fizikai törvények,bonyolúlt képletek alkotják és irányítják az Univerzumot!
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2005.11.13. 08:55

Kedves Gabe!

Igen, a halottaknak is van aurája. Fekete.

Szeretettel:
Aranylaci
no avatar
User

Mixi

Szerző: Mixi » 2005.11.14. 06:28

Ha azt mondom, hogy látom minden élőnek és élettelennek a körvonalait a testén kívül, az azt jelenti, látom az auráját v inkább menjek szemorvoshoz :?: ...na jó az emberek auráját megfelelő háttér mellett tényleg látom.
no avatar
User

Mixi

Szerző: Mixi » 2005.11.15. 06:56

A színekkel még hadilábon állok, mostanában nem gyakoroltam az aura látást. Hmm...de hogyhogy nem vesztettel el ezt a képességemet a többiekhez hasonlóan, egy-kétéves koromban?
no avatar
User

Gagxy

Szerző: Gagxy » 2005.11.15. 17:04

igazából ez nme elveszik, fellüíródik. Rgen a szülés árnyas, csendes helyen zajlott. A gyerek nyugalomban volt. MA az orvos ordibál, vakít a neon, aztán TV, rádió, zene, füst

a szetrvezet gyerekkorban több ingert vesz fel mint amit fel tud dolgozni, vagy el tud viselni...

pl ázsiai népeknél ahol a gyereket 2 hétig félhomályban tartják a születése után, ott az emberek minden gond nélkül bele tudnak nézni a napba...
no avatar
User

oceangirl

...

Szerző: oceangirl » 2006.08.14. 08:12

Én egyszer elmeséltem egy barátomnak ezt az "istenek" kicsit beleavatkoztak a fejlődési dolgainkba, és csak csóválta a fejét.
Azt mondta, nem így volt, ő már csak tudja, hisz ott volt:DDD
Emléxik az össze előző életére, és ez neki az utolsó:D
Meg olyat is mondott ami nekem nagyon nem tetszertt, pedig teljes meggyőződéssel mondta, hogy jó lenne ha egyszer az ember magába fordulna, és tojna másokra. Én mondtam neki hogy egységben az erő, sztem az emberek összefogással sokkal többet érnek el, mint egyedül. De ő csak az egót istenítette:(
Sztetek miért van az, h egyesek ilyeneket képzelegnek, és 20 olyan ember találunk, aki váltig állítja hogy előző életében mátyás király vagy Petőfi volt?
Mitől zavarodnak be az amúgy egész normális emberek?(mert ez az ismerősöm amúgy eszes, naggyából normális gyerek)
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2006.08.14. 10:09

Kedves Oceangirl!

Sajnos egyes vallások is pontosan ebben az irányban viszik el a hívőiket. Itt van pl. a budhaizmus. Igyekszik az embereket lebeszélni a társas kapcsolatokról, a sexről, húsevésről, s egyebekről, s a "belső utat", az egyéni megvilágosodást erőltetik. Magyarul: ne barátkozz, ne szerelmeskedj, egyél zöldségeket és gyökereket, és tojjál mindenki másra. Hm. Mit mondjak. Nem egy építő kezdeményezés..... De megmagyarázzák....

Azt vallom, hogy a fentebb felsorolt dolgok éppenséggek az emberi lét legbelső gyökerével ellenkeznek, tehát ember ellen valók. Viszont jól lehet ezzel (is) irányítani tömegeket.... Mert aki magával foglalkozik, az nem figyel arra, hogy a "mestere" hülyeségeket beszél....

előző életek. Ja. Eléggé hadilábon áll a bizonyítás, holott a "mesterek" irányítják tudatosan a leszületéseiket. Emellett és ennek ellenére akkora butaságokat mondanak, hogy majd elszállnak...

Ráadásul az egész agyszüleményükből kimaradnak az idegen lények. Azok nélkül pedig nem lehet beszélni ilyesfajta filozófálgatásokról komolyan.

Szeretettel:
Aranylaci
no avatar
User

Angel

Szerző: Angel » 2006.08.15. 05:41

Ez nem igaz a Gyémánt Út buddhizmusra. Ennek amit mondtál pont az ellenkezője.

Beleugrani a sűrűjébe.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2007.08.16. 07:43

Kedves Gabe!

Én is Üdvözöllek!

Az igaz hogy tök mindegy, mikor érik be, a beavatkozásuk.Ezt nem is vitatom.
Az agyról is azt irtam, hogy szerintem is kihasználjuk annak teljes
kapacitását. Csak a tudomány halgat! Azt sem mondtam hogy az agyunk tárolja
az infót,Nem is lehetne a végtelen tudást tárolni. Létezik egy totális tudás
és onnan kapjuk egy részét, már aki kapja. Ezért tudjuk a multat vagy a
jővőt, "lehivni".
Az információáramlásról annyit, Hogy a "földönkivülinek" hiszek a
legkevésbé!
De a saját késői unokáink is vissza jöhetnek az időben, hogy "helyre hozzák"
azt amit anno elrontottak. Ami persze nem lehetséges, csak "tódózgatni"
lehet azt. De ez csak ez én véleményem,
Persze hogy gondolkozni kell! És ellemezni a tudást, azért vagyok itt.
Így aki akarja megvitatja velem amit "lehivok".

Köszönöm épitő jellegü kritikádat, és szivesen várom úgy a te, mint más
véleményét.

Üdvözlettel Laca!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Laca 2007.09.10. 13:34-kor.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2007.08.16. 07:45

Elnézést nem tudom miért lesz ilyen ronda amit írok! Amikor bemásolom,
szét ugrik.
no avatar
User

horpad

Szerző: horpad » 2007.08.16. 12:03

Köszöntelek Benneteket.

Nekem egy kicsit más a véleményem. Úgy gondolom, hogy a jelenlegi agykapacitásunkat csak kis részben használjuk ki, és ennek történelmi okai lehetnek. A beszéd és az írásbeliség kialakulása előtt az ember kizárólag képszerűen gondolkodott, képtelen volt a kódolt gondolkodásra. A mai ember viszont szavakat, hangokat, fogalmakat tárol és alkalmaz, és a gondolkodás sebessége már nem is teszi lehetővé, hogy a hozzájuk tartozó képeket rendszeresen kivetítse a homloka mögött. Legjobb példa erre talán a szótárazás, vagy egy vers megtanulása.

Hasonlítsátok össze egy JPEG (ami már tömörített) kép, és egy oldalnyi txt szöveg (ASCII-kód) memóriaigényét.Óriási a különbség. Vagyis a kezdeti képi gondolkodás alakíthatta ki ilyen nagy méretűre a szürkeállományt.

És maradva a számítógépes analógiánál, emlékezetünk müködése hasonlíthat a dinamikus RAM-ok működéséhez. Az adatok megőrzéséhez folyamatos órajel (frissítés) szükséges. A gép kikapcsolásakor ez a memória teljesen kiürül. Talán ezért nem képes találni a tudomány egy halott ember agyában semmilyen tárolt információt.

Másik. Szervátültetéssel kapcsolatban rémlik valami, hogy az egykor élt donor tulajdonságai, élményei, érzései időnként „visszaköszönnek” az új gazdának. Tudtok erről valamit?

Üdv : horpad
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.08.18. 09:43

Kedves Laca!

Igazából Sitchin könyve nem fantasztikus, a sumér írások alapján próbálja megfejteni a Nibiru visszaérkezésének dátumát, illetve magának a Nibirunak a mivoltát. Nyilván, nem lehet pontos a munkája, mert nem tud magyarul, a sumér pedig egyenlő magyar. De a bátorságát tisztelni kell, hogy hozzá mer nyúlni a témához. Aztán persze nagy butaságokat is kihoz, de a legtöbb kutatónak becsúsznak hibák. A gond az, ha nem korrigálja senki, a hibák és a tévedések mennek be a köztudatba.

Semmi ilyesmi nem történt. A világűrben végtelen mennyiségű lakott és lakható égitest van, ha egy civilizáció „űrvárosai elpusztulnak” miért jönne a Földre, pláne, ha űrvárosokhoz szokott? Különben sem tehetné, mert léteznek kozmikus törvények. Amit viszont tesznek, és ezt vélhetik néhányan „genetikai beavatkozásnak” az az, hogy az ősi tudást hordozó génjeinket kicsit megpiszkálják, illetve szinten tartják. Hiszen, a magyarok ősei a világűrből érkeztek. Nem vitás. Leírva – Arvisurák – ábrázolva – Csepregi kövek -, tehát dokumentálva van. Ahonnan jöttek, nyilván nem nézik jó szemmel, mivé lettünk. Azt sem, hogy a kapcsolattartó sámánjainkat sorba legyilkolták és ma sem jobb a helyzet. Nyilván, vissza akarják állítani a korábbi állapotot, miszerint a magyar a tudás népe, miként ma is, de nem így bánnak velünk…. Vagyis egyes vérvonalakat követve, óvják és védik az ősi törzsek leszármazottait és családjukat, hogy alkalmas időben egyesítsék tudásukat, és akkor visszaáll a régi rend. Nos, a ma urai nyilván ezt tudják és érzik, ezért a lehető legkeményebb magyarirtást végzik. Nemcsak szellemi magyar irtást, hanem fizikait is (kórházak felszámolása, közlekedés felszámolása, gyógyszertárak felszámolása, posták felszámolása, gazdálkodók tönkretétele, stb. stb.) Sőt, megjelent ugye a fizikai fenyegetés is, akinek nem tetszik a rendszer, kilövik a szemét…

Semmi ilyesmi nincs amit Te említesz, egyetlen faj sem egy bolygóhoz kötött, mint ahogy az ember sem, az űrből érkezők tekintélyes része ember, Nem „emberszerű”, hanem ember. Mint Te vagy én.

A „varrásnyomok” nem komoly érv, bár hallottam már ilyesfélét. Nekem meg bütykös koponyám van. Hüllő vagyok?.....)))) Ugyan.

Agyunk működését mi magunk korlátozzuk be. Sőt tovább romboljuk, sőt, hagyjuk, hogy az önmagunk által végrehajtott agyrombolást még kívülről is segítsék reklámtévékkel. Az agyunk nagyobb százalékkal való használatának lehetősége adott. Pl. agykontroll. Hányan élnek vele? (és hányan vissza?...) De persze vannak más módszerek is. A lehetőség tehát adott.

Miért adna a tudomány olyan dolgokra választ, amire nem érdeke, hogy választ adjon?...

Köszönöm az elismerést. Csak egy vagyok a néhány közül. Majd ha Varga Csaba, Baráth Tibor, Padányi Viktor, stb. valamennyi munkáját elolvastad, kicsit másként fogod látni az én „nagyságomat”,

Idő – ahogyan a hétköznapok és a tudomány állítja – nem létezik. Megfelelő állapotban, amit a klinikai halál is nyújt, illetve a szürke idegenekkel való találkozáskor fordul elő, de meditációval is elérhető – az ember totális térérzékelésre tehet szert. Ebben az „idő” csak egy paraméter, vagy az sem, merthogy nem érzékelhető, nincs jelentősége.

Nálunk ez visszafelé működik. Éppen a macskám megy oda ahhoz, aki beteg. 14 éve van már nálunk, annál csak idősebb lehet. A kézrátételes gyógyítás teljesen normális dolog, minden rendes anya él vele, hétköznapi jelenség. Akiben ez a képesség erősebben kifejlődik, az gyógyítóvá válhat, ami külön „szakma” volt őseink körében. Persze a táltos pap is rendelkezett ezzel a képességgel, merthogy nem lett volna táltos pap enélkül. Mondom, az ősi dolgokat fokozatosan hozzák ki belőlünk őseink, távoli (közeli) rokonaink.

Miért „dobnálak ki”? tény, előfordul már több esetben, hogy valakit „kidobtam”, mindez olyankor történt, amikor valaki itt akarta ezt a fórumot felhasználni „hittérítésre”, vagy az illető olyan szinten volt kommunista, amit már nem bírok és nem is akarok elviselni, pláne agitprop módon. Pontosan ezért a „rálépnek” dolog miatt nem kedvelem őket, bár a „taposás” és a „rugdosás” kifejezések jobban illenének a helyzetemre.

A tapasztalataidra mindenképpen kíváncsi vagyok, olvasom is minden megnyilvánulásodat – ahogy persze másokét is -, ha megtennéd, hogy egy levélben, magánlevélben, elküldenéd az eddigieket egyben, igen nagy segítségemre lennél. Merthogy a legkülönbözőbb helyeken vannak. De olyan élményeket is megírhatsz magánban, melyeket nem szánsz a köz elé, vagy legalábbis egyelőre nem.

Köszönettel:
Aranylaci
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2007.08.18. 10:23

Kedves Aranylaci!

Elfogadom a hozzám intézett részletes észrevételeidet. És köszönöm,
hogy időt forditottál iirásaimra.

Valóban úgy tünik igazad van! Az általad emlitett szerzőket, sajnos nem ismerem, de bepótólom mulasztásomat.
A lehető legrövidebb időn belül, összegyüjtöm amiket írtam, ás elküldöm
magánban. Meg még hozzá irok egy két dolgot is. De nem tudom, a magánt
emailban gondoltad?

Tisztelettel ás köszönettel! Laca
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.08.19. 09:40

Kedves Laca!

Igen, a magánt e-mailben gondoltam. De természetesen csak olyan esetekben, amikor úgy gondolod, a széles nyilvánosság felé még nem akarsz valamit jelezni. Illetve, mint említettem, nekem segítesz általa, ha egy helyen szerepelhetnek tapasztalataid.

Rendkívüli tudásra tehetsz szert az általam felsorolt szerzők munkáinak megismerésée révén. Ha "végeztél velük", majd még adok további tippeket.

KÖzben látom, valamennyi privát üzenet megérkezett, ez persze nem azt jelenti, hogy ne folytathatnánk itt is az elmélkedést valamennyiünk okulására.

Amennyiben az eddigiekkel egyetértesz, léphetünk tovább. Várom az újabb felvetést.

Szia!
Aranylaci
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2007.08.19. 11:22

Szia Laci!

Egyszer kb. 15 évvel ezelőtt, arra ébredtem, hogy egy mély hangot

hallok. Emberi beszédnek tünt, de nagyon mély volt. Arra emlékszem
hogy megint nem tudok mozogni, /tudom hogy van alvási paralizis/
valami olyasmit mondott, idézem: Domine patri et fili.....a többire
nem emlékszem.A nejem azt mondta reggel, hogy ez valami áldás féle
a keresztény vallásban. Nos én templomba nem járok, úgy hogy
nem is foglalkoztam vele többet. Gondoltam álmodtam. De!
Másnap elmentem igazolvány képet csináltatni. Amikor a fotos
lány elsütötte a vakut, erősen össze rándultam, a fény hatására.
Harmadjára sikerült csak a felvétel, mert mindig bemozdultam.
Pedig abban az ídőben én is sokat fényképeztem vakuval, és
soha nem volt ilyen reakcióm.Szabályosan féltem amikor kijöttem
a fotostól! És egész nap nagyon kutyául éreztem magam!
Aztán eszembe jutott amit hallotam hajnalban. És
keresgélni kezdtem ufo magazinokban, hogy talán megtudok
valamit. Csak annyit sikerült fellelnem, hogy amikor elviszik az
embert a földön kivüliek, erős fény jelenségek vannak.
Meg az is eszembe jutott, amikor még gyerek voltam, amit már
leirtam neked. Hogy azt hittem éjjel hogy ég a villany.
És akkor is "béna" voltam!

Tisztelettel és szeretettel! Laca
User

WIM

Rang

UFO kutató

UFO kutató
524

2006.12.08. 14:46

Szerző: WIM » 2007.08.19. 14:28

Kedves Laca!

Egész pontosan így hangozhatott:

In nomine Patris et fillii et Spiritus Sancti

Azaz: Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében.

Üdv! wim
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2007.08.19. 14:36

Kedves! WIM

Köszönöm a kiigazitást, már utána néztem. a vége pedig az hogy: AMEN

egyébként római katolikus vagyok, de más elképzelésem van a vallásról.
Amit itt most nem taglalnék!

Üdvözlettel és szeretettel! Laca
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.08.20. 10:38

Az idegenek senkit sem visznek el.
Tanulságos a Színes UFO legutolsó számában az idevonatkozó cikk. És igaz.
Következő