UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

A Lacerta interjú

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Re: A Lacerta interjú

Szerző: Valka » 2011.04.22. 20:46

pmarci1 írta:Találtam egy könyvet: "Inuaki, a bennem élő reptilián"

Először is kíváncsi lennék a véleményetekre....

tessék: viewtopic.php?f=12&t=2117&start=0
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

pmarci1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
191

2011.03.13. 00:24

Bp.

Szerző: pmarci1 » 2011.04.22. 21:02

bocsi nem láttam még azt a topicot :(
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2011.04.23. 11:51

sebaj, én se láttam még a topicok nagy részét. :)
meg az amúgy is szét van barmolva, hála az anett nevű "kedves" felhasználónak /lásd még: tamás/

:!: itt ragadnám meg az alkalmat, hogy ismét szót emeljek az utólagos hozzászólás törölgetések ellen!

illetve nem itt. akit érdekel az nézze meg az üzenőfal\észrevételek alatt.
pmarci1 ez most nem rád vonatkozik, ne vedd magadra, rendben?
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Ádám

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

2011.07.17. 12:08

Szerző: Ádám » 2011.07.17. 12:34

Sziasztok!
Hozzászolnék a témához.Szerintem ez a történet úgy ahogy van kamu.Hogy miért gondolom ezt?.Elsősorban azért mert az ilyen "gyíkemberes" történetek mind egy David Icke nevű embertől származnak.Ő szerinte a világot egy másik dimenzióból jött titkos gyíkember csoport irányítja akik magukat "Babyloniai testvériségnek" nevezik.Továbbá szerinte George W. Bush,II. Erzsébet királynő és még másik 43 ember ehhez a csoporthoz tartozik illetve ők maguk is alakváltó gyíkemberek.Szintén ö találta ki ezeket a nevetséges "new world order" meg egyéb konteos marhaságokat is.Szóval szerintem jelen esetben az történt hogy az egyik fanja átvette tőle ezt az gyíkemberes dolgot egy kicsit kiszinezte és ez lett az eredmény.Pont az ilyen történetek járatják le az ufó kutatást.Nálam ez a történet annyira hiteles, mint amikor valaki elmegy a monika showba és ott adja elő az ufó történeteit.
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.07.17. 12:51

Azért David Icke ( http://www.youtube.com/watch?v=VC0hJEY8jrc ), mint volt zöld párt szóvivője, majd könyvíró és szónok, nem hinném, hogy annyira buta emberke lenne. Főleg egy ilyen beszéd után mint amit linkeltem. Az új világrend sztori meg nagyon is valóságos csak egy kicsit nyitott szemmel kellene járni a világban, sokat olvasgatni kutatni, és nem a tvből informálódni. nem utolsó sorban pedig kiszűrni a lényeges információkat. Üdvözletem
no avatar
User

Ádám

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

Szerző: Ádám » 2011.07.17. 14:27

Igen igazad van David Icke nem buta emberke a barátjával Alex Jones-al együtt hülyére keresik magukat a konteós ökörségeikkel.Tudatosan hülyítenek másokat és dollár milliókat keresnek rajta.Ezektől az emberektől nem szabad semmit sem komolyan venni.Nálam nevetség tárgyait képezik.Különösen ez a videó:http://www.youtube.com/watch?v=gx0jQAh0aaw
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.07.17. 14:40

Mint már mondtam, ki kell szűrni a lényeges információkat, szelektálni kell. Senki sem lehet tökéletes, egy mondani való nem mindig fedi a valóságot tökéletes mértékben nyilván mondanak olyan dolgokat amik túlzásnak tűnhetnek, vagy amik nem oda illenek. De az alap mondanivalójukon van a hangsúly, amit én maximálisan osztok. Az, hogy nálad nevetség tárgyát képezik az szerencsére nem jelenti azt, hogy másnál is. Még jó, hogy nem vagyunk egyformák.Olvass az illuminátusokról (itt a fórumon sok minden van róluk asszem), az sokat elmond arról, amit David Icke, Alex jones, és még rengeteg más ember közvetíteni akarnak még ha néhol túlkapásnak is tűnhet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Painkiller 2011.08.11. 10:08-kor.
no avatar
User

Ádám

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

Szerző: Ádám » 2011.07.17. 15:32

A konteós történetekkel az a baj hogyha igazak lennének akkor a készítők (Alex Jones) és társai akik hirdetik ezeket már mind halottak lennének.Ráadásul a Bilderberg csoportnak nem tagjai az Indiaiak,az oroszok,a kínaiak,és az arab világ nélkülük igen nehéz lenne "világkormányt" alakítani.Illetve a filmekben szereplő áltényekre 1000 és 1 más magyarázatot is lehet adni.Illetve az összes ilyen történet úgy áll össze hogy, hiperultra gonosz Schultzok+FBI+valamilyen világcég különös tevékenységei=konteo.Na de mindegy nem akarom szét offolni a topikot evvel a konteós dologgal úgyhogy szerintem fejezzük be ezt a vitát.Hosszútávon ugyse lenne érdemes vitázni.Én már vitáztam egy pár konteóssal hoztam fel nekik elég sok érvet de ők csak fujták a maguk hülyeségeit és csak linkelgettek ilyen-olyan megbízhatatlan áltudományos oldalakról dolgokat, magyarul elbeszéltünk egymás mellett.Én csak olyan oldalak olvasok amik tudományosak és megbízhatóak te erre azt mondanád hogy ezeket az oldalakat a gonosz kormány pénzeli hogy lejárató cikkeket írjon.Amilyen forrásokat te olvasgatsz arra meg én mondom hogy megbízhatatlan.
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.07.17. 15:37

Így van...én nem is vitáztam, sorry ha úgy tűnt részemről. Nem is akarok és nem is célom meggyőzni senkit sem. Persze kinek mi a tudományos és megbízható...
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2011.04.01. 13:48

Re: Re:

Szerző: curro » 2012.01.13. 22:14

nyuszkó írta:
WIM írta:S (lsd. K-Pax: ami igaz történeten alapul!!!)
...

szija erről irnál bővebben...egyik kedvenc filmem de ezt éppenséggel nemtudtam :?

WIM, ha majd egyszer olvasod... ez engem is érdekelne.
Előre is kösz...
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.01.13. 22:25

habár, most hogy utánanéztem...
K-PAX is the name of the first novel in the K-PAX series by Gene Brewer and a film based on ... Although fictional, the story is presented as based on real events.

K-Pax: Based on a Novel, Not a True Story. The Movie Story: This 2001 movie stars Kevin Spacey, Jeff Bridges, and Mary McCormack and covers the story of a ...

ettől függetlenül nekem nagyon tetszett.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2012.01.14. 09:13

Nekem is. Csúcs film.
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.01.14. 18:49

Igen, igen. Tegnap elkezdtem nézni a skyline-t... na azt viszont nem ajánlom senkinek.
User

WIM

Rang

UFO kutató

UFO kutató
524

2006.12.08. 14:46

Szerző: WIM » 2012.01.14. 23:08

Curro, a könyv azt állítja, hogy megtörtént eset alapján íródott, ezt felkapta néhány híroldal - persze lehet, hogy ez volt a cél.
no avatar
User

curro

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

Szerző: curro » 2012.01.15. 13:02

WIM írta:Curro, a könyv azt állítja, hogy megtörtént eset alapján íródott, ezt felkapta néhány híroldal - persze lehet, hogy ez volt a cél.

Mint az ideglelés. emlékszem, mikor megnéztük a moziban. valaki azt mondta, hogy valódi. azt is úgy tálalták. persze, nem nagyon informálódtunk előtte. de pont ezért sokkal 'ütősebb' volt... :)
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2012.01.15. 14:18

curro írta:
WIM írta:Curro, a könyv azt állítja, hogy megtörtént eset alapján íródott, ezt felkapta néhány híroldal - persze lehet, hogy ez volt a cél.

Mint az ideglelés. emlékszem, mikor megnéztük a moziban. valaki azt mondta, hogy valódi. azt is úgy tálalták. persze, nem nagyon informálódtunk előtte. de pont ezért sokkal 'ütősebb' volt... :)

Jajj az egy rossz időszak volt :D
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2012.04.03. 14:23

kar lenne elutasitani a "gyikemberek" letezeset...egyik ismerosom Sopron melletti faluban ahol semmit sem tudnak David Icke-rol sem a Lacreta interjurol rendszeresen latogatjak hullo szeru idegenek...en elhiszem a tortenetet,fizikai bizonyiteka is van ra,hogy meglatogattak...David Icke elmeleterol kapcsolatban tenyleg kicsit hihetetlennek tunik ez az alakvaltos dolog,es hogy gyikember lenne mindenki...ebben en sem igazan hiszek...sok mindenben David Icke-nak igaza van,talan ha utananezel reszletesebben rajossz azert erdemes meghallgatni amit allit......vegeredmenyben ami teny:a penz ural mindent es hattarkomanyok tevekenykednek a szinfalak mogott,mindez teny nem fikcio..a Bilderberg csoport valoban letezik,szinten teny erdemes utananezned (Wake up call c dokumentum film)...tagjai vezeto poziciot toltenek be,magazinok tulajdonosai...nem is ertem,hogy mindez ott zajlik a szemeink elott,es sokan meg el sem hiszik....dehat megint az embereket mar elegge elbutitottak,mindezt csak "osszeeskuves" elmeletkent emlegetik,pedig ez teny nem elmelet...erdekuk,hogy robitikus modon dolgozo,fogyasztoi tarsadalom(marpedig mi azok vagyok kitermelok,fogyasztok de lehetoleg tobb penzt szorjunk el,mint amennyit keresunk igy meg szepen el is lehet adositani a kovetkezo generaciot,a tvben is csak a reklamok folynak,azert nincs is tv-m otthon :mrgreen: )celjuk,hogy nem gondolkodo embereket termeljenek ki akik maguk menetelnek onkentesen az o kis hatalmi torekveseiknek megfelelo "globalizalt vilaguralom" fele...marpedig ha tenyleg megalakul egy globalis vilagallam,meg kontrollaltabb lesz hova mehet az egyen es hova nem,mikrocsippek,kamerak a privat ter megszunik es meg mi magunk fogjuk kerni hogy igy legyen(last felelem keltes terror veszelytol,pedig nincs semmilyen terror veszely itt az arab tersegben hacsak nem aze amerikaiak krealnak valamit hogy idejohessenek haboruzni es elvenni az utolso csepp olajat is ami van..meg tobb ado(adossag),egy kis laza vilagvalsag gerjesztese a vilagbank altal,kibocsajtott penzmenyiseg kontrolalasaval(last ujra Bilderberg csoport,Rockefellerek akik kezeben oszpontosul a hatalom)..az arabok nagyon is vedik sajat onallosagukat( en is egy arab orszagban elek eppenseggel) de a hatalmi jatszmak folyatodnak last haboruk kozelkeleten....az olaj itt van es egy jo kis haboru mindig jol jon amerikanak,hogy megszedjek magukat,a tobbi nem szamit...aztan hogy akik ezt alakitjak foldonkivulek vagy emberek..nem az a lenyeg,csak remeljuk,hogy nem sikerul a tervuk...
Nem akarok hinni,csak tudni...
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2012.04.04. 09:38

És mit csinálnak velük a gyíkemberek Sopron mellett?

(A pénz csak a felett uralkodik, aki hagyja...)
User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2012.04.05. 10:32

sziia!

Elösször is a gyíkemberekre reagálnék, engem is érdekelne, hogy mit-miért-hol csinálnak. Most egy kis ideig még én is sopron melleti településen tartózkodom és szívesen utánajárnék.

A pénzhez pedig többet nem is tudnék én sem hozzáfűzni, az araboktól pedig félek :oops:
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

Dark

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
7

2014.02.26. 23:17

Szerző: Dark » 2014.12.26. 03:45

Lacerta az Alpha Draconis kolonizáló csoportjának a leszármazottja akiket nagyon régen küldtek ide a hüllők,hogy népesítsék be a bolygót,de valamiért a 4D-s föld alatti világban élnek.

http://youtu.be/tq1SgXIKI3U
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.12.26. 09:58

Szép mese.
no avatar
User

Alkotó

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
44

2014.10.31. 23:04

Szerző: Alkotó » 2014.12.26. 21:48

Az egyikről az jutott eszembe, hogy olyan mint a népmeséink sárkánya.
ElőzőKövetkező