UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

A Lacerta interjú

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

Linda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

2015.01.20. 15:42

Re: A Lacerta interjú

Szerző: Linda » 2015.01.20. 22:23

Látom rég szólt valaki is, sebaj majd én :)

Természetesen az interjúról osztanám meg gondolataim. Én csakis azért "tudom" vagy hiszem hogy ez igaz, mert mióta megszülettem piszkál néhány faj. Emellett a jövőt is sokszor látom. (Aki kíváncsi és nem nevet ki azzal szívesen elbeszélgetek a jövőről, de igazából ezek olyan események amik a térben sok érzelmet váltottak ki lényekből, emberekből. Ezáltal jut el hozzám is. Én csak azt tudom amit "kaptam", nagyon nehéz irányítani ezt, bár tanulom. Ja és erre mindenki képes, biztosan állítom.) Ja és kép alapján kapcsolatba tudok kerülni személyekkel és az ő életükbe bekövetkező ilyesfajta eseményeket el tudom mondani nekik. Folytassam, vagy már hülyének néztek? :D Nem vagyok ufó se reptilián, csak egy lány. A személyről annyi lenne a gondolatom, hogy (ezek csak gondolatok, őt se akarom megbántani, de muszáj leírnom) nagyon primitívnek gondol minket. Jogos, na de pont ő és azok a bizonyos fajok azok, akik az ÖSSZES tudóst eltávolították így vagy úgy, hogy NE szabaduljon fel az emberiség. Nem fura, hogy az összes tudós aki feltalálta az ingyen energiát, mind eltűnt vagy elvesztette a támogatóját? Az ingyen energia mindig is volt és lesz is. Keressetek rá, pl. a két akkus módszerre. Az egyikből kifolyó áramot átvezetik a fogyasztón és VISSZA a másikba. Azzal töltik a másikat. Az áramszolgáltatók ezt nem mondják el, hogy fizessünk. Hogy dolgozhassunk. A fluoriddal mérgezett ételekért. Mért fluorid? A nemrég patkányméregben használt anyag? Mert ez a képességeinket eltompítja. Teljesen. Erre még rájön a kormányok félrevezető hírei és hogy minden a legnagyobb rendben és kész is a kísérleti ember! Vissza vagyunk tartva. Így könnyű Primitívnek mondani. Számomra az a primitív akinek anyagi dolgok kellenek mint fémek. Aki fejlett az a térből nyer energiát, és az energiából teremt meg bármit. Bármit. Ételt, ruhát, házat. Az idegenek pedig ha NEM fél tőlük a kísérleti ember, akkor nem nagyon tudják irányítani. Személy szerint én múltkor szívemből arra gondoltam mikor jöttek, hogy az akaratom ellenére teszitek ezt velem? Ennyire fejletlenek vagytok? Én soha nem tenném ezt, így én már fejlettebb vagyok mint ti. A technikátok semmit sem ér, azt birtokolnia lehet bárkinek. Hálisten békén is hagytak. Nemrég viszont egy másik faj zaklatott. Tény hogy próbálják rejteni maguk, de mindig meglátom kik is ők valójában. Ez volt a 3. faj életem során. Éreztem a gondolatuk. Azon gondolkoztak hogy vajon radioaktív sugárzás hatására lehet-e olyan sejteket egyesíteni, amit egyébként nem. Gondolom itt a hibridizálásra gondoltak. Bőrük olyan volt mint ha hüllőé lett volna, viszont hasonló volt a miénkhez is. Sűrűségük sokkal nagyobb volt mint a miénk, kb. akkora volt mint én. A tükörbe a szobámba egy pillanatra meglátta magát, valamiért úgy tűnt mintha meglepődött volna, pedig tuti látta már magát, vagy nem is tudom. Azért élnek a Föld alatt mert a felszínen nem jó nekik, terraformálást akarnak végezni és minket hozzájuk hasonlóvá tenni, hogy szabadon élhessenek itt fenn is. Nem tudom ez így van-e, ez csak az amit én érzek. A populációt csökkenteniük kell hogy könnyebben lehessen minket irányítani. Netán hogy újra ők legyenek az istenek idefenn is. Viszont azt tudom hogy vannak akik úgy éreznek mint én, vagyis hogy még egy kukacot sem tudnak szenvedni hagyni, mert tudják jól hogy az is mint minden egy energiából van. Szerintem ez a bizonyos energia az amit sokan istennek hívnak, vagyis nekem ezt jelenti. Így ez alapján az a kukac is valahol én vagyok, és magamnak ugye nem akarok rosszat. Ha igen akkor meg dolgozni kell rajta, el kell engedni minden félelmet. A félelem alapján irányítanak minket. Hiszem hogy ha látunk egy hajót képesek vagyunk érezni milyen szándékú. Persze be lehet csapni bárkit, elég sok munka ezt megtanulni. Mikor az Ison itt volt, azt "kaptam" hogy jövünk a hajónkkal, és egy bumeráng formát láttam az űrben. Meglepődtem mikor megláttam a neten milyen formájú volt. Ezekre nincs magyarázat, magyarázatom. Igazából decemberbe tudok róla hogy egy nukleáris katasztrófa volt megakadályozva. Én csak az előkészületeket "láttam", láttam amint egy tesztbombát robbantottak és mérték a fényességét meg a hangját olyan régi fotógépekhez hasonló valamikkel, nem tudom mi a nevük. Annyit tudok hogy ez alapján számították ki milyen erős, és láttam hogy örültek, mert létrehozták a legerősebbet. Azon gondolkoztak hogy ha a levegőbe robbantják, úgy több kárt okoz-e? Ez is mint mondtam azért "jött" mert rengeteg ember halálát okozta volna. A hüllők alattunk biztosan több sugárzást kibírnak mint mi, így őket ez nem érintené. (Egyébként ez is csak egy kapott infó, nem tudom így van-e.) Na de fenntartom a lehetőséget hogy mindez nem igaz amit eddig "kaptam", én csak azt tudom amit tapasztaltam mikor tudatom nem csak ebbe a kis emberi testbe volt. Szerintem ez azért van mert tudatosan pár éve úgy éreztem hogy muszáj "kapcsolódnom" a körülöttem lévő térrel. Ez csak annyi hogy elkezded érezni a levegőt körülötted, a falakat, és aztán egyre tovább "érsz", úgy érzed mintha a tested lenne a ház, a Föld, és az egész univerzum. Szerintem ez az amiért sokszor látom mások gondolatát, mert ez alapján az ő testüket alkotó energiához kapcsolódva vagyok a levegő energiáján keresztül. Ugye minden anyag ugyanazon energiából van, csak a frekvencia határozza meg mit alkot az energia. Egyébként ez az ahogyan abból a bizonyos energiából "teremteni" lehet bármilyen tárgyat vagy anyagot, de ezt csak a "fejlett" lények tudják. Nekünk is lehetne ilyen, csak ugye mi laborba vagyunk tartva, és le vagyunk primitívezve. Sziasztok!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.21. 08:51

Köszönet a részletes beszámolóért.

Pontról-pontra lenne érdemes végignézni, ugyanis tartalmaz valós és helyesen értelmezett elemeket, valós ám tévesen értelmezett részeket, és valótlan és hamis részeket is. Azaz, rendet kellene tenni ebben a hatalmas információ-áradatban, akkor helyükre kerülnének a dolgok és megérthető lenne sokkal jobban minden. Van kedved hozzá, kedves Linda?
no avatar
User

Linda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

Szerző: Linda » 2015.01.21. 20:16

Persze és bocsi igazából magam is el vagyok veszve a sok behatástól. Nem tudom mikor tisztázódik bennem mindez, remélem egyszer igen.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2015.01.21. 22:57

Remélem mielöbb le lesznek szerelve ezek az ártó lények!

Ha minden igaz aprítják őket rendesen : http://spiritufo.ditro.hu/videotar/24-l ... mennyekben
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.22. 13:30

Az idegenek között nincsenek ártó lények. Az emberek között vannak.
Egy állítás megoldva.
User

Pezo

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
328

2011.03.28. 01:09

Csertő, Szőlőhegy 446.

Szerző: Pezo » 2015.01.25. 09:37

Laci, ez hogy értendő? Azaz az ÖSSZES létező idegenek között nincs ártó szándéku, vagy csak a JELENLEG ISMERTEK között nincs ilyen?
Török Zsolt
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.25. 15:26

Igen, pontosan így értendő. (legalábbis a néhány százerer vagy több millió fényéves körzetben)
Akik mást állítanak, nem mondanak igazat.

1. A dolog nagyon egyszerű. Fegyvereket nem lehet az űrbe kijuttatni - legalábbis a Földtől távol nem. Ezt megakadályozzák. Nem csak számunkra akadályozzák meg, minden ilyen szándékű "intelligens" lénynek.

2. Ha bárki bármikor ártó szándékkal lett volna irányunkban, már régen letörölte volna az emberiséget a Föld színéről. Akik ártó szándékkal vannak, azok "emberek". Igaz, csak faji besorolás szerint, mert természetüket tekintve állatabbak az állatnál. Ugye nem kell földi helyszíneket sorolni, ahol ez a "viselkedés" tetten érthető.

Az idegenek vagy segítő szándékúak, vagy pedig közömbösek. Számukra kötelező érvényűek a kozmikus törvények.
User

Pezo

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
328

2011.03.28. 01:09

Csertő, Szőlőhegy 446.

Szerző: Pezo » 2015.01.26. 00:56

Igen, sajnos az emberi faj - az összképet tekintve - egy önző, agresszív és hatalomvágyó faj.
Török Zsolt
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2015.01.28. 23:30

aranylaci írta:1. A dolog nagyon egyszerű. Fegyvereket nem lehet az űrbe kijuttatni - legalábbis a Földtől távol nem. Ezt megakadályozzák. Nem csak számunkra akadályozzák meg, minden ilyen szándékű "intelligens" lénynek.

ki akadályozna meg ilyesmit és milyen eszközökkel?
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.29. 10:26

A világűrben közlekedő és/vagy ott élő intelligens, vagy kevésbé intelligens (állati szintű) életformák.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2015.01.29. 14:00

egy pillanatra elhittem, hogy komolyan mondod. :lol:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.30. 12:10

A lehető legkomolyabban mondtam.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2015.01.31. 17:54

egy "állati szintű intelligencia" hogyan lenne képes azonosítani bármilyen eszközt, pláne technológiát, amit fegyverként lehet bevetni? és főleg mi késztetné arra, hogy megakadályozzon ezzel kapcsolatban bármit is?
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.01.31. 18:00

Ahogy a vadállatok is védekeznek, ha a területükre lépsz és felismerik támadó jellegű szándékod, vagy éppenséggel a félelmed.
A világűri lények már Isten tudja hány 10-100 millió vagy még régebb óta élnek ott. Olyan érzékeszerveket fejleszthettek ki, amiről nekünk fogalmunk sincs. Mi a késztetés? Az önvédelem.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2015.02.01. 13:09

pont hogy nem így van. ha egy vadállat területére megyek és az veszélyt érez, akkor elmenekül. feltéve hogy nincs sarokba szorítva. ez a veszély azonban a világűrben nem fenyeget. de egyáltalán honnan szedted ezt az egészet? :? nem akarok sértő lenni, de enyhén szólva ésszerűtlen az egész koncepció.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.01. 14:03

Jó, akkor kezdj el piknikezni egy hangyabolyon, ússz át egy piranhákkal teli folyót, vagy hasonlót, tetszés szerint.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1098

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2015.02.01. 15:07

Vagy közelíts meg egy elefánt, bivaly, orrszarvú, víziló csordát, lépj be az oroszlánok, tigrisek területére, stb.

A prédaállatok, főleg a kistestűek elszaladnak, de a ragadozók, vagy a szelíd, de nagy testű állatok, melyek képesek megvédeni magukat, nem fognak elszaladni, főleg ha kicsinyeik is vannak.

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

Szerző: Valka » 2015.02.01. 19:37

ezek a példák eléggé sántítanak.
1. a hangyák bárkit megtámadnak, aki ráül a bolyra, függetlenül attól, hogy van-e fegyvere. nem mintha meg tudnák állapítani. amúgy meg elképzelem ahogy megy a vadász a mezőn és egyszer csak ráront egy csapat vérszomjas hangya, mert nem bírják a puska látványát.
2. akkor is elfutnak az állatok, ha kölykeik vannak, legfeljebb akkor nem, ha úgy érzik nem tudnának velük futni. de ez már a sarokba szorítás kategória. viszont ha eléggé megrémülnek, nemhogy otthagyják őket, de még le is tapossák, ha nagyon útban vannak. pláne ha még puskád is van és a levegőbe lősz párat.
3. darabokban is vihetnének fegyvert a zufókok amit aztán az adott bolygón raknak össze... stb.
4. ezt már a fantáziátokra bízom. ezer és egy sebből vérzik az egész tétel, azzal együtt, hogy semmilyen bizonyítékot nem mutattatok be.
no avatar
User

Linda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

Szerző: Linda » 2015.02.04. 22:38

Nem mondom azt hogy nincs igazad, hisz nincs bizonyítékom. Annyit tudok csak, vagyis annyit "tapasztaltam", hogy akik "ártó" szándékúak azok nagyon nem akarják hogy tudva legyen róluk. Ezt sajnos személyesen tapasztaltam bár nem mennék bele a részletekbe. Steven Greer (remélem jól írtam) szintén azt mondja amit te, lehetséges hogy ez az igazság. Addig is hiszem hogy vannak jóindulatúak, de gondolom nem haragszanak ha óvatos is maradok. Azt tudom hogy múlt év végén "meg voltunk mentve", bár erről egy hozzáértő tudna bármit is mondani, én csak "megkaptam". Az interjút elolvasva lehet akaratlanul "kapcsolatba" kerültem az alannyal, igazából semmi rosszat nem éreztem csak kiváncsiságot. Ez lehet nektek elég vicces amiket írok, nem kérem hogy higgyétek el :D bár azért ennyire nincs jó fantáziám hogy ennyi mindent kitaláljak :D
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.05. 13:40

Meggyőződésem, hogy a "gonosz idegenekre" vonatkozó hírek szándékos hisztéria-keltések. Az ilyen hírek segítségével lehet az emberekben félelmet és rettegést kelteni, miáltal irányíthatóakká válnak, és újabb ezermillirdokat szavaznak meg az "idegenek elleni fegyveres" harcra, aminek persze esélye sincs, de arra jó, hogy a pénz a hatalmat bitorlóknál maradjon és csak náluk. És még az emberek - egy része - még hálás is érte...

"Azt tudom hogy múlt év végén "meg voltunk mentve", bár erről egy hozzáértő tudna bármit is mondani, én csak "megkaptam".

A fenti kijelentéssel nem tudok semmit sem kezdeni. Ki? Mitől? Hogyan? stb. Ez pedig a "másik oldal" befolyásoló tette, hogy "imádd őket és bízz bennük", miközben ugyanolyan gazemberek, mint az első csoport. Csak másként.

Az interjú alanyával meglehetősen nehéz lenne kapcsolatba kerülni, merthogy a történet hamis és kitalált. Nagyon jó fantáziájú és nagyon rossz indulatú emberkék is vannak...
no avatar
User

Linda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
5

Szerző: Linda » 2015.02.06. 11:23

Az tuti akkor. Aki ezt kitalálta annak se semmi a fantáziája :D Basszus évekkel ezelőtt esküszöm még a sötét foltokat is láttam rajtuk amiről az interjúban szó van. Azt hiszem akkor az hím volt? A lényeg hogy évekbe telt leküzdenem a félelmem. Attól még nem hagynak békén örökre. Minden jót!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2015.02.08. 12:41

Egy saját fénykép róluk?