Könyvajánló és kibeszélő
User

sheriff

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
860

2006.02.11. 17:15

Zeitgeist - The movie 2007 ( magyar felirattal )

Szerző: sheriff » 2008.01.20. 19:22

Zeitgeist - The movie 2007 ( magyar felirattal )
dokumentumfilm

Összeesküvés elméletek vagy csak érdekes egybeesések?

1. rész
http://video.google.com/videoplay?docid ... 8330713558

2. rész
http://video.google.com/videoplay?docid ... 1173231517

3. rész
http://video.google.com/videoplay?docid ... 7336473908
no avatar
User

bandita

Re: Zeitgeist - The movie 2007 ( magyar felirattal )

Szerző: bandita » 2008.01.20. 22:24

Én még régebben megnéztem mind a három részt. Az első szerintem hülyeség, megpróbálják bebizonyítani, hogy Jézus nem is létezett, stb. A keresztény egyház ténykedését én sem tartom egészen szerencsésnek, de azért nem jó átesni a ló túloldalára sem. Viszont a 2. és a 3. rész nagyon jó, főleg a 3. ütős. Kiváncsi vagyok, hogy a filmben említett RFID chip hozzánk mikor jut el, és mikor köteleznek majd minket arra, hogy ezt beültessék nekünk. És lesz-e kibúvó, mert ez egyenlő a rabszolgasággal. A tervek szerint ugyanis ez lesz a havi bérlet, a bankkártya, a személyi igazolvány, a jogosítvány, stb. egyben. Készpénz pedig nem lesz. Ez majd azt vonja maga után, hogy mindent tudnak és nyilván tartanak az emberekről. Szép kilátások.
Amúgy nekem az a meglátásom, hogy Amerika meg fogja támadni Iránt, és ezzel kitör a 3. világháború. Mert sokkal keményebb falat lesz, mint Afganisztán és Irak, ráadásul vannak erős szövetségesei. Az amerikai embereket ennek hatására meg mégjobban rettegésben lehet majd tartani a terrorizmustól, és mégjobban hajlandóak lesznek rá, hogy önként lemondjanak szabadságjogaikról.
Azt nem értem, hogy azok az emberek, akik ennek megvalósulásáért munkálkodnak, mi a céljuk? A több pénznek nincs értelme, mert már így is elég gazdagok. Hatalmuk is van elég, ennek sincs sok értelme. Valami küldetéstudat lehet a háttérben. A végcélt a szabadkőművesek már többszáz éve eltervezték, és azóta mindegyikük azért dolgozik, hogy egy kicsit közelebb érjenek a kívánt állapothoz, még akkor is, ha tudják, hogy az ő életükben nem fog megvalósulni. Micsoda elhivatottság kell ide, rossz értelemben persze. És aki ezt el meri mondani, vagy le meri írni, akkor persze megbélyegzik, hogy antiszemita, meg fasiszta, meg a többi.
Az is érdekes dolog, hogy amikor a G8 találkozik valahol, jönnek az antiglobalista tüntetők. Régebben még én is más szemmel néztem a dolgokat, és húztam a számat, hogy ezek meg mit balhéznak itt. Aztán mikor "okosabb" lettem, feltűnt, hogy mindig csak azt mutatják a híradásokban, hogy tüntetnek, értelmetlen és öncélú balhézásnak feltüntetve a dolgot, miközben nem szólaltatják meg őket, így nem mondhatják el, hogy mit képviselnek, mi a céljuk. Magyarul a média manipulál rendesen, mint minden területen persze.
Na így hirtelen ennyi jutott eszembe erről, bocs hogy ilyen terjengős voltam :)
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.11.08. 12:52

no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.11.15. 11:13

Sziasztok !
Bandita jól gondolod ezeket, én is ezen a véleményen vagyok. Azt a bizonyos csipet kötelezővé fogják tenni, mert ha nem lesz ilyened,akkor nem adhatsz és nem vehetsz semmit nélküle ..stb Nem tudom mennyire ismered a Bibliát, de ez mind mind benne van. :!:
Üdv: Márti
User

Johnny5530

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
7

2008.01.05. 22:48

Győr

Szerző: Johnny5530 » 2008.11.15. 14:24

Sziasztok!

Most kezdtem el nézni a Zeitgeist - Addendum filmet, és az első felében pont az IMF-ről beszél, akitől mit adj isten pont Magyarország is kapott egy kis "segítséget". És utána beszélt arról hogy mivel nagyon eladósodik egy ország, és nem tud tovább fizetni, akkor jön az hogy add el minden állami tulajdonodat és ásványkincsedet is.... Külön megemlítve a vizet, amiből ugye nekünk sok van..... Tehát nem kell hozzá sok ész, hogy rájöjjünk pusztán az ásványkincseinkre fáj a foguk.... Ráadásul még valós pénzt sem kapunk....

A csipekről meg csak annyit, hogy szerintem nem fog az olyan könnyen menni....

Üdv.: Johnny
no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.11.15. 17:10

Nekem az a gyanúm, hogy épp szemtanúi vagyunk annak, hogyan adják el az országunkat..
A csipes rendszer az elején nem fog egyszerűen menni, mint sok minden... De meglesz, véghezviszik, és kötelezővé fogják tenni .. És rajta lesz az életed a csipen. Adataid,mit vettél és még lehetne sorolni hosszasan..
User

Johnny5530

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
7

2008.01.05. 22:48

Győr

Szerző: Johnny5530 » 2008.11.16. 14:59

Üdv mindenkinek!

Igen lehet hogy most eladják, de azt bármikor vissza lehet szerezni.... A csipről meg nekem csak az jutott eszembe, hogy ez ahhoz kell hogy teljesen eltűnjön a valós fizikai pénz és csak elektronikus fizetőeszköz maradjon. Az egy dolog hogy nem lehet többé semmilyen tranzakciót a nagy testvér tudta nélkül csinálni, de a másik cél hogy lazán lehessen csuklóból a levegőt kölcsönadni, hogy aztán fizess.... Szerintem ez az egész lényege.

Üdv.: Johnny
no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.11.18. 22:09

Igen, olyat én is olvastam, hogy a kézpénzes fizetést meg akarják szüntetni, hogy nyomon tudják követni az pénz mozgását és útját, és ezzel a vásárlót is ugyebár... Teljes ellenőrizni akarnak mindent és mindenkit... És véghez is fogják vinni,mert valamikor nagyon régen eltervezték,és olyan erős az elhivatottságuk,hogy meg is fogják valósítani... Az már nem számít,hogy kivel mi lesz, ki milyen sorsra fog jutni,csak a tervük legyen megvalósítva. És olyan körítést adnak ezekhez a dolgokhoz, és olyan erős lesz a marketingje illetve ezáltal az agymosás (TV hatását erősen kiemelem),hogy az emberek követelni fogják a csipes rendszert is. Pedig a hátulütőjével talán nem is fognak foglalkozni,mert olyan ügyesen meg lesz etetve az emberekkel,hogy bele fognak egyezni, sőt kérni fogják! Tudjuk, hogy a reklámokat se tanulatlan emberek állítják össze, hanem igen erős pszichológia érződik benne... Ha csak azt a tényt nézem, ami a legegyszerűbb,hogy beharangozzák a tv-ben és az újságokban,hogy milyen akciós termékek lesznek az X üzletben, mennyi embert képesek ezek a reklámok megmozgatni... És ebből is látszik,hogy bizony irányítják az embereket... Persze mi is azon vagyunk, hogy spóroljunk, de nem mi vagyunk a legfőbb cél,hogy mi jól járjunk.. A kereskedelemben nem az a lényeg, hogy mi vásárlók jól járjunk... És azzal fogunk a legrosszabbul járni,ha megtörténik az RFID csip beültetése... Kezdetben nagyon szép és jó és hangzatos körítéssel fogják tálalni ..
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.11.19. 16:56

Az agymosáshoz nem csak "mosógép" kell, hanem "ruha" is. Aki tévét néz, s vele reklámokat, önként vállalja ezt. Vessen magára. Irány a falu és az önellátás kisközösségi formában! Egyetlen lehetséges út. És megehetik a chipjüket. Is.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2008.11.19. 17:08

Nincs olyan chip amit ne lehetne hatástalanítani vagy átírni, akárhová is ültetik be! :wink:
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.12.03. 14:42

Sziasztok!

A következő rész mikorra várható? Tudtok róla valamit ?
no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Szerző: Geri » 2008.12.07. 22:28

-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:23-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.12.08. 08:33

Ez már rémálom, én is kiszedem az tuti ha próbálkoznak ilyenekkel, ha jó volt eddig chip nélkül legyen jó eztán is! Nem vagyok borjú akit megbélyegeznek, nem fog az olyan könnyen menni!
no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.12.08. 11:24

Az lesz a gáz, hogy mindenkit be fognak vele etetni, mert már zajlik az emberek manipulálása, hogy elfogadják ezt a nyomorék csipet... Olyan társadalom fog eljönni, amelyben hátrányt fog jelenteni, ha nem lesz csiped azokkal szemben,akiknek lesz... Valahogy ki fogják okoskodni,hogy benned legyen ... Mert ha ellenállsz a rendszernek,akkor eltesznek láb alól, vagy ha már benned van,akkor kikapcsolják a csipedet, és már nem is létezel.. Irányítani akarják az embereket,mert ez volt a nagy tervük azoknak,akik elhatározták,hogy a világkormányt is összehozzák.. Tudjátok mi a legjobb az egészben? Hogy a Biblia ezt már 2000 éve megírta,hogy ez a csipes rendszer meglesz...
Ahogy a Zeitgeist-ben is elmondják:

: "..Mi a végső célotok ezzel? Az,hogy mindenkibe belekerüljön az RFID chip. Minden rajta lesz,még a pénzünk is azon lesz,és ha valaki az ellen protestál,amit csinálunk,vagy ellenszegül az akaratunknak,akkor kikapcsoljuk azt a chipet.. Végül mindenki egy monitorozott,kontrollált hálózat része lenne,ahol minden cselekedeted dokumentált,ha pedig nem tetszik amit csinálsz,kikapcsolják a csipedet, vagyis kizárnak a társadalomból és mindenből,amihez erre a csipre szükség van.Ez a jövőkép.Egy centralizált gazdaság,jogoktól megfosztott,megfigyelt emberek.És a legmegdöbbentőbb:senki sem kényszeríti az embereket erre.Maguk az emberek fogják követelni.A MANIPULÁCIÓ MEGVAKÍTOTTA AZ EMBEREKET,NEM LÁTJÁK A VALÓSÁGOT.."

Több mint 1.5 millió dollárt költöttek annak a kifejlesztésére,hogy felfedezzék a legjobb helyet az emberi testen,ahová ez a csip behelyezhető.Két megfelelő,és hatékony helyet találtak..A fej,a haj alatt,vagyis a homlokon,illetve a egészen pontosan a jobb kézfejen! És erre mit ír a Jelenések könyve 13:16-17? Hát ezt:
" ..mindenkit,kicsiket és nagyokat,gazdagokat és szegényeket,szabadokat és szolgákat JOBB KEZÜKÖN VAGY HOMLOKUKON bélyeggel jelöltessen meg,és hogy senki se vehessen vagy adhasson ,csak az,akin bélyegként rajta van a fenevad neve,vagy nevének a száma. Itt van helye a bölcsességnek. Akinek van értelme,számítsa ki a fenevad számát,mert egy embernek a száma az. Az ő száma pedig a 666.." Ez az ember lesz az antikrisztus aki kötelezővé fogja tenni az RFID csipet! Ez az egyik olyan dolog,amit már több mint 2000 éve megjósolt a Biblia !!!

A Jelenések 16:2 továbbá ezt írja: "..és csúnya rosszindulatú fekélyek támadtak azokon az embereken,akiken a fenevad bélyege volt,és akik az ő képmását imádták.." Ha a csip sebészetileg elmozdításra kerül,a pici kapszula megsérül,és az emberi test érintkezik a lítium vegyülettel,és a mikrobacikkal.. (Mellesleg véletlenül épp fekélyt okoz azon a helyen..)

"Ha valaki imádja a fenevadat és annak képmását,és felveszi annak bélyegét a homlokára vagy a kezére, az is inni fog az Isten haragjának borából..." Jelenések 14:9-10

Azért írtam ezeket le, hogy lássátok és észrevegyétek,hogy a Biblia ezt már kijelentette, és a csipet semmiképpen ne hagyjátok a testetekbe rakatni! Térjetek meg, amíg tart a kegyelem időszaka! Jézus a sátán uralma alól ment meg,ha hozzá fordulsz,és az életedbe hívod Őt! Fel fogjátok ismerni, ahogy én is felismertem ,mert még egy éve Isten tagadó voltam, hogy miért ilyen a világ amilyen , és azt is,hogy Isten utolsó mentőcsónakját elküldte (Jézust),hogy megmentsen a kárhozattól és a pusztulástól! Kérdezzetek bármit, és segíteni szeretnék, hogy hitre jussatok!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.12.08. 12:18

Találunk mi arra megoldást hogy ez ne valósuljon meg...nem lesz vér mentes de ha muszáj! Ketté fog válni az emberiség és azok győznek akik nem hagyják magukat, mindenféle vallás nélkül is.
no avatar
User

Sajbi22

Szerző: Sajbi22 » 2008.12.08. 18:32

Hidd el, kevés lesz a te harcod, ha Isten nem áll melletted benne ... Biztos vagyok benne,hogy a legjobb pszichológusokat és pszichiátereket állítják be a harcba,hogy minden ember megengedje,hogy legyen benne ilyen csip... Olyan nagy lesz a mocsok a világban, és olyan nyomorúság lesz,amilyen még sose volt! Lehet,hogy te nem engeded meg a csipet,és kívánom,hogy így legyen, de találd meg Istent is a harc közben, mert Nélküle kárhozatba jutsz,amikor eljön ítélni a világ gonoszsága felett Jézus!! Jézus az egyetlen mentőcsónakja Istennek,hogy mielőtt visszajön erre a világra ítélni, akkor téged kiment innen! És mindenki,aki hisz Jézusban, az nem kerül ítélet alá! Mert ez a világ hamarosan elmúlik, és minden ember meg lesz ítélve! És csak Jézusban való hited fog megtartani Isten előtt!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.12.08. 21:07

Ezt a hittérítős szöveget kérem mellőzni.
no avatar
User

hegzoli

Szerző: hegzoli » 2009.01.09. 23:12

Sziasztok!

Nagyon erdekes es aktualis temarol van itt szo!
Ez a nagy gazdasagi krizis fel fogja gyorsitani ezt az egesz chip temat...
Amint mar mas is irta jelenesek 13 ban megtalalhato,pontosan leirva.Mivel ez közeledik,gondolatokat ebreszthet egy ket hitetlen tarsunkban hogy a biblia megis valos??? 2000 evvel ezelött leirta Janos apostol jelenesben?---En boldog vagyok hogy ebben az idöben elhetek ahol mar nem csak hit kell a biblia valossaganak elfogadasahoz hanem szepen lassan felismerve a jeleket atmegyünk latasba!Jezus Krisztus visszajövetele nagyon közel "lehet"mar!
Terjetek meg,valljatok meg büneiteket ugy ahogy a biblia keri.
Ez a chiptema olyan hogy aki felveszi az egyben fog imadni is egy vilagdiktatort!Vagy felveszi es egyben imadja,vagy nem veszi fel es meg lessz ölve,mert nem tiszteli ez a szemelyt,aki Istennek mondja magat...

Aki ezt nem nagyon hiszi,olvassa el szemelyesen a jelenesek könyve 13.reszet.

Üdvözlet.Zoli (ekezetem nincs mert külföldröl irok)
no avatar
User

hegzoli

Szerző: hegzoli » 2009.01.09. 23:21

erdekes ez a chip tema
no avatar
User

hakapeszimaki

Szerző: hakapeszimaki » 2009.02.02. 20:02

Nagyon örülök a fórumnak,és annak,hogy reményt látok,sokan vannak akiket nem gyür maga alá ,és gondolkozik a totális globalizácós törekvések miértjén.A 60-as években íródott James Orwell kiváló műve,és a 80-as évek elején készült el a "brazil"című film Terry Gilliam rendezésében,ami szintén remekmű és ajánlanám mindenki figyelmébe aki erre a fórumra látogatott.Készülésük idejében utópisztikusnak hathatott,de az élet keményen igazolja az irányvonalat,nem fogtok csalódni de nem szabad feladni,mert a gyermekeinket meg kell mentenünk ettől a szolgaságtól.Hogyan lehetne felnyitni a tömegek szemét?,de legalébbis sokkal több gondolkozó emberre van szükség.Csak ez szabhat gátat .
no avatar
User

Kr1ce

Szerző: Kr1ce » 2009.02.10. 12:25

Ha ne adj isten össze jön ez a chipes rendszer, remélem az ehhez hasonló forumokat majd még fel lehet lelni az internet mélyén valahol...és olvassák majd hogy hát azok anno nem beszéltek baromságot az biztos...biztos vagyok benne hogy ez lesz, ahogy mindenki mondja itt a forumon, meg-leszünk-eteteve...ez jó dolog, ez kell...mint a mobil telefon annak idején...kicsik nagyon mindenki, nincsen chiped? DE GÁÁÁZ...és valahogy így...Talán egy éve láttam egy ilyen informatikával foglalkozó műsorban ezt a chipes dolgot, ahol természetesen úgy harangozták be hogy ez majd megkönnyítheti az életünket, minden egy helyen, ilyet tud olyat tud...stb stb...nagyon remélem leszünk annyian akik rájönnek arra még korán hogy ez ellenünk van hogy megtudjuk akadályozni, de sajnos az emberek mint a birkák...úgy fogják meg enni ezt a storyt, hogy ezk kell nekik...:\
no avatar
User

katica302000

Szerző: katica302000 » 2009.03.20. 14:03

Felmerult valakinek az a kerdes a masodik resszel kapcsolatosan hogy semmi koze a terroristakhoz es h ezt Amerika tervelte ki, vagy az talan h minden szogbol honnan vannak olyan tokeletes felvetelek az epulet osszeomlasarol?ha amator lenne gondolom mas lenne es aki szemtanu volt az volt az elso dolga h videozzon???
Következő