A "kezdet és vég", a "miért" és a "van-e miért" kérdéskör

Szabad akarat, véletlen, sors?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: Szabad akarat, véletlen, sors?

Szerző: Laca » 2008.07.19. 08:34

Sajnos manapság rengeteg ember droid, reggel felkel dolgozni megy, vagy tanulni nézi a TV-t olvassa a neki szánt beprogramozó cikkeket, és aszerint keresi az életútját. Példákat keres amiket követni fog, más droidokat akik "menők" (valójában média bohocók) a példaképei lesznek már kora gyermekkorban ezeknek az üres lelkeknek. Szabályok között élnek amik jól kifundált láncok vajójában, majd gyerekeiket is erre nevelik, megfosztva őket a szabad gondolkodás lehetőségétől.
Angyay, én a TV-vel szoktam "játszani", előre elhatározom hogy mit akarok látni, pl. azt mondom magamban most látni akarok egy delfint, a TV csatornákat sorban kapcsolgatom pár másodpercet hagyva 1-1 csatornának és pár kapcsolás után valamelyik adón ott a delfin, vagy bármi amit előre kigondolok. Természetesen nem egyszerű képeket keresek hanem olyanokat amik ritkán vannak általában, olyasmi ami nem népszerű és bonyolult. Teszem azt kék mártás egy tálban, amit egy nő eszik, piros abroszos asztalról. Miután előre rögzitett műsorokat adnak leginkább, kérdés hogy én éreztem e meg hogy mit akarok látni, vagy sugalta azt valamilyen erő. Ez hasonló a könyv "módszerhez". De olyan is van hogy ledobok egy újságot csak úgy, és ott nyilik ki amit éppen tudnom kell, ezek a "fentről jött segitségek.
A családom is kipróbálta és nagy meglepetésükre bevált nekik is.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

2005.07.09. 00:53

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.07.19. 16:54

Bírom az ilyen bölcs szavakat, hogy nyisd meg elméd, hallgasd a szférák zenéjét, világosodj meg,stb.
Csak mennek a parasztvakító magasröptű szövegek, de lényeges kérdésre, a "Hogyan?"-ra egyik bölcs sem adja meg a választ.
Pedig a "hogyan" a lényeg!
Nekem beszélhet akárki a telepátiáról, az asztrális utazásról, megvilágosodásról, meg a magas röptű szövegekbe ágyazott semmiről, ha egyszer nem tudom, hogy hogyan!

Egy mester kell, aki tényleg képes ezekre, és át tudja adni a tudományát, aki leül velem és megmutatja,a "hogyan"-t, nem pedig csak beszél bele a nagyvilágba.

Ha meg nem vagyok elég érett a tudás elsajátítására akkor meg mondja a képembe, hogy erre még nem vagyok képes, majd a következő életben talán! Nem pedig mondogatni a nagy bölcsességeket az emberek meg reménykednek, hátha belőlük is dzsedi lesz valamikor egy csapásra!

Gabe
"Nektek embereknek szemeitek vannak, hogy lássatok, és mégsem láttok semmit"
User

Knéda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
68

2008.06.18. 20:22

Szerző: Knéda » 2008.07.19. 18:52

Kedves Gabe! Az asztrális utazás, a megvilágosodás.. vagy bármilyen egyéb tudati szinten megvalósuló cselekmény alapvető "hogyan?"-ja és "miként"-je a fizikálisan történő tudatos ráhangolódás. A fizikális ráhangolódás alatt azt értem, hogy pl. asztrális (mondjuk időutazás) előtt a fizikai tested kell legelőször is megfelelő állapotba hoznod. Aranyszabály pl.: előtte 2 órával ne étkezz (főleg nehéz kaját ne egyél), 1 órával előtte már ne igyál - és ha van benned bármilyen pszichikai feszültség azt mindenképpen vezesd le valahogyan (bármilyen sport jó erre, vagy egyszerűen csak rugdosd meg a falat :) - nekem ez jön be)!

Ha ez megvan, akkor bármilyen hanganyag (a neten is van sok) a segítségedre lehet a további lépésekben, attól függ milyen "gondolati" cselekvést akarsz megvalósítani! Legfontosabb a türelem és kitartó gyakorlás... ha ennek ellenére nem fejlődik a telepatikus képességed, vagy nem utazol asztrálisan - akkor valóban nem vagy még felkészülve rá!... vagy egész egyszerűen más területen kell impulzívnak lenned - de ez már életfeladat kérdése....

Mindenesetre azt tanácsolom, ne görcsölj rá a témára - ha kell, úgyis jön majd magától a "hogyan"! :)
"A hit ideája magában foglalja a kételkedés kizárását, a tudáson azonban nem hagy nyomot a szkepszis."
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.07.19. 19:02

Igen! :)))
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

2008.02.07. 11:46

Szerző: Tyrael » 2008.07.19. 21:18

Üdv emberek!

Végigolvasva az előző hozzászólásokat én megint csak a Jó "Öreg" Lacának adok igazat! :)
Nincs elrendelve senkinek sem a sorsa, hisz ilyenkor hülyeség beszélni bármiféle lelki kreativitásról és szabadságról, mert nem vagyunk többek előre beprogramozott robotoknál. Ha csak magamra gondolok, akkor nekem semmi izgalmas nincs abban, hogy előre megírt történet alapján (persze nagy ismerettel) végignézek mondjuk egy filmet, vagy végigtolok egy játékot. Abban semmi izgalmas nincs. Ez az eleve elrendelés szerintem is egy nagy marhaság. Lehetséges, hogy vannak "történetszálak", melyek futnak és ahhoz csatlakozol vagy épp úgy éled meg, ahogy szeretnéd az adott küldetésed -amit voltaképp te magad állítottál fel magadnak leszületéskor esetleg. Ez olyan, hogy pl Brazíliába is eljuthatsz ezerféle módon. Azt, hogy éppen hogy akarsz ezt te döntöd el, de ha küldetésed van ott akkor előbb vagy utóbb úgy is elmész. Max ennyi van elrendelve véleményem szerint is. De, hogy ki mit hisz, nos ez az ő privilégiuma. Nem szólok bele. De ne állítsa be azt mindenek fölötti törvénynek. Különben is ha van szabad akarat, akkor mindenki szó szerint a saját világát éli!

Üdvözletem!
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.07.19. 21:32

Szerintem előre megírva a célok vannak.

Kivan tűzve a cél, és ahhoz, hogy elérd megvannak a személyek, helyek, események az adott életben.
Az, hogy sikerül-e megtalálnod az adott személyeket, hogy eljutsz az adott helyekre és átéled az adot eseményeket, és hogy mindezt hogy hogyan teszed az rajtad múlik.
Aztán amikor végeztél az életben, értékelheted, hogy mennyire sikerült elérned a kitűzött célt és, hogy mit tanultál ez alatt.
Utána jöhet a következő lecke.

Nem gondolom, hogy minden egyes másodperc az életedben ki van centizve. Egyszerűen vannak az életben fő pontok, amikhez az úton vannak segítségek, terelőtáblák,stb.
Aztán, hogy mennyire sikerül észre venni a táblákat és, hogy felfedezted-e az összefüggéseket csak rajtad múlik.

Gabe
User

Knéda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
68

Szerző: Knéda » 2008.07.19. 22:10

Végülis mindannyian egy dologról beszélünk. Életcélok vannak megírva, azokhoz kapcsolódó "történetszálak" amely alapján megvalósulnak az célok. A megvalósítás módja már valóban 1000 féleképpen történhet.
"A hit ideája magában foglalja a kételkedés kizárását, a tudáson azonban nem hagy nyomot a szkepszis."
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.20. 06:24

Én a való életben teszem ezt, amiről írsz a tv előtt ülve. Szórakoztatod magadat e dolgokkal, hát tegyed Laca. Gabe én nektek az utam állomásit mondom, amiknek a segítségvel vagyok az ami. De figyelembe se veszed ezen írásokat, mert a reagálásod nem ezt mutatja, tegyed nem zavar, mára. Csak ebben az évben fogok ily témákat az életemből elmondani megígértem magamnak „mindenki azt mondta, ne tegyem” lehet igazuk, van de, tudniuk kell a dolgokról.
Képzeletedet kell fejleszteni először. Ha nem látod belső látással az elképzelt dolgot működés, közben nem tudsz fejlődni. Elébb látni kell meg tanulni. Magyarázd el amanoziában lévő őserdő mélyén lakó embernek a villanymotort működését és mire való ki sosem látott ilyen féle dolgot. Sokat tudsz de, elébb megkel tanulni a belső látást, és fejleszteni kell a képzeletedet én 40éve a mai napon is, fejlesztem a képzeletem, jobban tudjam a dolgokat. Tesla ilyen belső látásban fejlesztette ki a találmányait javarészben érted, amit beszélek.
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.07.20. 06:38

Szerintem nincs megírva előre a végcél.
Hiszen minden döntésed más irányba viszi a dolgokat.
Ha eldöntöd,hogy merre tovább,ott az út végén van egy lehetősége,hogy pl ha ezen az úton haladsz akkor esetleg "ez és ez" lehet a végkifejlet.
De mivel állandóan jönnek a külső immpulzusok ezálltal lefogsz térni róla,azaz eldöntöd,hogy lelépsz-e,de ha igen ott megint más lehet a történet vége,
ezért szerintem a sorsod beteljesülésének a vége számtalan variáció lehetséges.
Nincs megírva az,hogy egy felé visz az út és csak ott érhetsz célba.
Mert ha így lenne,akkor nem lenne szabadakarat,nem lennének a döntéseidnek és választásaidnak súlya,nem fejlődnél.
User

Knéda

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
68

Szerző: Knéda » 2008.07.20. 07:39

Egy-egy élethez életcélok és életfeladatok vannak megírva. Hogy ezek megvalósításához milyen utat választassz - vagy esetleg letérsz-e az útról - az már valóban tőled, szabad akaratodtól függ (bizonyos mértékig).

Ha nem lennének célok az életben - akkor az "céltalan" lenne, nem lenne ami motiválná a cselekvéseinket és "csak úgy" élnénk bele a világba. Az, hogy az életünk során a sok felkínálkozó lehetőség közül végül is melyiket választjuk - az sem a véletlen műve... és éppen ezért azt követően, amikor már leszületsz egy-egy földi életedre a szabad akaratod is bizonyos mértékig "korlátozott" - de ez már a karmikus törvények témájába tartozik.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.07.20. 07:51

Én az életben is használom amit tudok Angyay, másoknak így mutatom meg a lehetőségeket...TV-vel vagy könyvvel újsággal.
Csupán ezért írtam amit írtam...Hogy megértsék akik olvassák ezt a fórumot. Én a saját uatamat járom a saját feladatomat teszem, amit rám mértek..szerencsére! Te pedig a tiédet...majd megérted egyszer!
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.07.20. 11:06

Üdvözletem!

Emberek, ha már itt tartunk honnan tudja valaki, hogy számára az a helyes cél e, amit éppen jár? Vagy, hogy számára azok lettek kitűzve! Ez nagyon nehéz feladat az életben. Felismerni a célt. Jó vannak kissé hétköznapibbnak mondható "sablonosabb" célok. Pl: neveld fel a gyereked, élj becsületesen stb... Ezek az általános erkölcs által diktált célok, melyek, hogy úgy mondjam alapdolgok! De a valódi célt felismerni... Igen Tesla valóban belső sugallatok hatására találta fel ezeket a csodálatos dolgokat, de ő egy bonyolult lélek volt. Mindannyian azok vagyunk. Ő egyből meglátta a számára helyesnek vélt célt!
És adott a világnak. Tehát jó célt tűzött ki. Boncolgatni lehetne életfogytig ezeket a dolgokat...
Majd ha újabb hibbanat jut eszembe, akkor közlöm! :)

Üdvözletem!
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.07.20. 12:53

Sziasztok!

Szóval!
Vannak céljai amit szeretnél megvalósítani. Kiválasztasz egy életet, amiben ha nem is sikerül beteljesíteni a végcélod de közel kerülhetsz hozzá.
Az életed során aztán segítenek bizonyos tényezők a helyes irányba terelni. Hogy angyalok, más szellemek, emberek, vagy magad teszed ezt, nem tudom.
Biztos ti is voltatok már úgy, hogy látszólag véletlen eseménysorozatok után kerültetek egy helyzetbe, vagy találkoztatok valakivel ami számotokra nagyon jól sült el.
Én már felleltem némi törvényszerűséget és igyekszem figyelni rájuk és kivárni a megfelelő alkalmat.
Pl. sok kis apró bosszantó dolog történik veled egy nap, hogy elkerülj egy nagy balszerencsét, aztán apró pozitív dolgokkal kárpótol az élet.
Ha egyszerre túl sok pozitív dolog ér akkor készülj valami komolyabb negatív dologra.
Ha túl sok negatív dolog ér, vagy egy nagy, akkor sok kis pozitív dolog fog jönni, hogy kárpótolva légy.
Személyes tapasztalatok:
Valamit nagyon meg akartam nézni a neten, fontos lett volna. Egy csomót jártam, meg minden, de a könyvtár zárva volt. Mérges lettem és csalódott, gyorsan haza akartam jutni. Amint beálltam a buszmegállóba már jött is a buszom, a zebráknál azonnal zöldet kaptam és már pillanatok alatt otthon is voltam.
Érettségire és technikusi vizsgáimra nem készültem különösen. Az évek során összeszedtem valamennyi tudást és tapasztalatot és nem idegeskedtem a vizsgákon. Lesz ami lesz, úgy is sikerülni fog. Az érettségin olyan tételeket húztam amit el tudtam mondani, technikusin olyan tételeket húztam amiket folyamatosan csináltam az évek során, szóval kapásból vágtam.
6 hónapig nem volt állásom a suli után. Szüleim habzó szájjal mondták, hogy csináljak már valamit, legyen már munkám. Ezzel idegeltek.
Természetesen fenn voltam egy csomó álláskereső oldalon, bejelentettem magam a munkanélkülinek néztem a hirdetéseket, de semmi.
De nem idegeskedem, mert tudtam, hogy lesz munkám, jön majd egy hely ami nekem van kitalálva.
Aztán nagynéném félfüllel hallotta, hogy rendszergazdát keresnek a Vasutas Művelődési Házban. Fel is vettek.
Tudom gyakorolni a szakmám, ráadásul emberek között vagyok, rendezvényeken veszek részt és olyanokat csinálok amiket eddig nem és jótékony hatással van személyiség fejlődésemre.
Egyből tudtam, hog ezért kerültem ide, mert itt meg van a lehetőségem a fejlődésre.
Észre kell venni az összefüggéseket, hogy mi miért történik, és észreveszitek majd, hogy semmi sem véletlenül történik, minden mindennel összefügg és mindennek célja van.

A másik, hogy egy mesternek nem azt kell megmutatnia, hogy hogyan működik a dolog, hanem hogy hogyan használd!
A többi meg jön magától.
Az autót sem azért tudod használni mert érted a működési elvét.
A bennszülött indián is motorozhat, ha érdekli. A mester sem azt csinálja, hogy oda megy a szkeptikushoz, hogy megpróbálja jedi-vé képezni, hanem azt az egyént keresi akit érdekel a dolog és van hozzá affinitása.
A mester megtanítja használni a képességeket, és amikor a tanítvány eljut a megértés bizonyos szintjére szép lassan rájön a működési elvre is.
Ha én telepátiát akarok tanulni, akkor nem azt kell elmagyarázni, hogy a telepátia azért lehetséges mert..., hanem azt hogy hogyan tudom használni.

Lehet egyedül, teljesen kezdőként próbálgatni a dolgokat és úgy halunk meg, hogy éppen csak kezdesz rájönni a dologra, és lehet úgy is, hogy egy mester rávezet a helyes útra és tanít, és rövid idő alatt megtanulsz egy csomó mindent.
Persze ahhoz is tenni kell, hogy a mester méltónak találjon, hogy a tanítványa légy.

Gabe
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.20. 14:17

Tyrael Tesla nem arról beszéltem milyen sugallatok hatására talált fel dolgokat. Arról beszéltem a belső látása volt látta működés közben a találmányait és javított, ha kellet rajta érted, amit írok. Akasha minden meg van írva előre álmodban, és másképpen kapod az útmutatást amifelé kell menned, ha hiszel, ha nem. Gabe azt mondom neked, ha nincs belső látásod, nem tudsz a képzeletedet elrugaszkodni a valóságtól szerintem ezen kéne változtatni neked. Jó hír számodra lehet nem is, kell a belső látás (Vidd hírét az igazaknak című könyvet, olvasd el) szereplők tudnak a féregjáratban utazni, csak épp nem mondják el. Azért mert a féregjáratott megnyitom, ne várd el tőlem, hogy elmondjam minden részletében neked kit, ha ismernélek, akkor sem mondanám el bizonyos részleteit. Majd a felét elmondom nekem milyen, mikor megnyitom de, ha nincs engedélyed, nem tudsz utazni benne. Hol kapsz engedélyt, hanem tudod a választ, hát keresgélj. Figyelembe se veszed, amit írok csak a sajátodat, mondod nekem ez nem baj nektek, így jó hát legyen.
User

Gabe

Rang

Site Admin

Site Admin
1102

Pécs

Szerző: Gabe » 2008.07.20. 16:34

Szia!

Nekem a fantáziámmal semmi gondom, olyanokról tudok fantáziálni és képileg megjeleníteni, és karaktereket megszólaltatni, hogy csak na.

A féreg járat használatához miért kell engedély?
Ha mondjuk olyan helyre akarom nyitni, amivel felségterületet sértek, természetes, hogy az ott lakóktól engedély kell.
De nem értem, hogy maga az alkalmazáshoz miért kell?
Ki(k) sajátítják ki magának a lehetőséget?
Ez megint olyan szöveg, hogy az istenektől meg angyaloktól kell kérni a felhatalmazást különben nem lesz féregjárat?
Még az is lehet, hogy nem is te nyitogatsz, hanem az akitől az engedélyt kéred, mert a képesség nem is a tied.

Én olvasom amit írsz és azért írom amit írok mert nem értem.
Mert ha független, önálló lények vagyunk, akik próbálnak megvilágosodni, akkor miért kell engedélyt kérni, miért nem lehet segítséget kérni,stb.?
Mert rendben van, hogy fejleszd ki a belső látást, de ahhoz hogy valaki tudja, hogy olyan is van,ahhoz meg kell neki mutatni, vagy születésétől fogva kell lenni neki valami kezdeménynek amit felfedezhet magában és fejleszthet.

De mindegy, lehet, hogy igazad van, én azt mondom, hogy minden lehetséges, csak én vagyok az értetlen. Az én logikám és tapasztalatommal nem értem meg. Ezért kell egy tudó aki elmondja nekem, hogy miért kell nekem ahhoz valakitől engedélyt kérnem, hogy használjam a képességeim.

Gabe
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.07.20. 16:48

Kedves angyay!

Nem tudom, te mindig azt hiszed téged senki sem vesz észre... Nem értelek! Különben meg mikor Tesláról beszélsz ugyan azt mondod amit én is mondtam. Belső sugallat (tudod tudatalatti és test kommunikációja) és nagyon jól tudom, hogy Tesla milyen ember volt, ugyanis előadást is tartottam belőle. Mindenki akinek van egy kis fantáziája látja egyből 3D-ben a fejében azt a tárgyat -akár működés közben is- amit meg szeretne tervezni. Így kiküszöbölhető rengeteg hiba. Tesla kísérletező ember volt. A kíváncsisága vezette rá rengeteg felfedezésére. És közvetlen közelről tanulta meg egy-egy elektromos jelenség természetét így értette mit is csinál -ellentétben sok mai főként elméletre alapozó- fizikussal. Nem is véletlenül nincs több róla egy kis 10 centis hasábnál minden fizika könyvben... És látod te is elolvastál egy könyvet amit ajánlottál is imént amit kézpénznek veszel.
Nem akarlak megsérteni kedves angyay, de nem kell másokra ráerőltetned az esetleges saját tapasztalataidat. Honnan tudod, hogy valósak? Tudod ez egy igen kemény dió még az esetlegesen beavatottaknak is. Különben meg ki sajátíthatja ki magának a féregjáratot? Nem egy kevesek kiváltsága ez. Ez -amíg be nem bizonyítod esetleg fizikailag- számomra csak szenzációhajhászás. Részemről teleportálás párti vagyok. Tudod ahová gondolok ott termek. Ahhoz nem kell semmiféle járat, ha már itt tartunk...

Különben meg aki idejár, annak általában van fantáziája csak sokan nem szeretik ha rájuk erőltetnek egy "fikciót".

Az engedélyekről meg annyit, hogy mikor elterjedt a puskapor nem kérdezték meg a feltalálót, hogy bocsi használhatjuk?
Igaz, hogy főleg emberölésre alkalmas de semmi baj!
Ezek éppen olyan dolgok. A mentális és technológiai vívmányokat épp úgy ki lehet sajátítani mint egy földterületet...

Üdvözletem!
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.07.21. 07:07

angyay írta: Akasha minden meg van írva előre álmodban, és másképpen kapod az útmutatást amifelé kell menned, ha hiszel, ha nem.

Az elég nagy baj,ha csak álmomban van megírva.
Itt az a gond,kedves angyay,hogy osztod az észt a semmire....Ráadásul még érthetetlenül is.
no avatar
User

Claris Dei

Szerző: Claris Dei » 2008.07.21. 10:27

Álmok...

Van egy ötletem, ha már lehet irányítani az álmokat.

Való igaz, hogy az ember fejlődését a szellemi szubsztanciák léte generálja.
Gondolkodunk, tehát vagyunk.

Viszont... kell tegyek egy nagy "vargabetű" kanyart, és azt mondjam, hogy a szellem fejlődéséhez, materiális javakra is szükség van.

Nos és akkor az irányított álom ötlet! És ezért az ötletért, ha bejön csak 10%-ot kérek! Nekem az bőven elegendő. :)
Szóval... Le kéne írni ide, egy "álmodási receptet", aki meg profi, az rá is hangolhatja magát.

Meg kell álmodni 5 számot a 1-90-ig és 6 számot 1-45 ig. És beszállok a sorjegy árába is! :)

Angyay kedves! Menni fog?
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.21. 16:18

Téves az információm hát legyen. Nincs engedélyed nem biztos, hogy oda érkezel, ahová indultál, mert vannak kapu örök (legjobb tudomásom szerint). A teleportálás és a féregjáratban közlekedés szerintem ugyanaz. Ha a környezetedben eltűnnek dolgok, majd újra feltűnnek hazai szakemberek is, mondják képes, leszel teleportálni. Úgy olvastam, van egy spirituális vezetője minden embernek, aki felügyeli a fejlődésedet, lehet, hogy tőle kapod meg a válaszokat a kérdéseidre. Én nem vagyok a te tudó embered saját tapasztalataimat, mondom, lehet, hogy nincs igazam ez az én tévedésem, ha így van, ha félre értetted sajnálom. Féregjárat megnyitásáig vezető út az asztrálutazás című könyvben szépen le van, írva. A plusz, amit személyesen kapsz, attól függ milyen a felkészültséged (saját véleményem) és akkor kapod meg azt, amivel tudni fogsz utazni a térben (nálam így volt ezt, mert személyes sose várd, hogy elmondjam). Igen a mentális dolgokat ki lehet sajátítani neked is de, fejlesztened kell magadat. Észt nem oszthatok én képzeletfejlesztő dolgokat, mondok ti néktek azt jónapot. Lottó számokat már volt olyan személy, aki megadta de, olyan sokan nyertek hogy a felháborodást, amit kiváltott inkább ne nyertek volna, ezt mondták azok is, akik nyertek én nem tartok itt.
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.07.21. 21:01

Nos kedves angyay!

Te nem kevesebbet állítasz, mint hogy tudsz közlekedni ilyen féregjáratokban vagy megnyitni egyet-kettőt?
Tényleg nem lehet érteni a sok vessző halmaztól a tagmondataid hangsúlyát sem. Abszolút nem bántó szándékkal mondom!
Én is bénáztam anno rengeteget, de mára úgy ahogy kikupálódtam! :D
Ha van valakinek szuper képessége, akkor azt előbb utóbb használni fogja! :)

Üdvözletem!
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.21. 21:07

Írtam hogy kell hologramot nézni kipróbáltad Tyrael s van e kérdésed evvel kapcsolatban. A helyesírásom mindig gyenge volt nem tagadom, hát ez van.
no avatar
User

kkukac1

Szerző: kkukac1 » 2008.07.22. 18:32

A fizikusok azt mondják: Ha nincs szabad akarat akkor elméletileg müködik az időutazás ha van akkor nem...
ElőzőKövetkező