A "kezdet és vég", a "miért" és a "van-e miért" kérdéskör

Halál

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: Halál

Szerző: Laca » 2008.06.30. 14:01

Meg az a helyzet hogy ehez kell egy "kis" beütés is... :D mondjuk nekem az is megvan! Komolyan , szóval nem kell hozzá más mint egy magnó lehetőleg hifi mikrofonnal, de jó a szám.gép is. És kell hogy legyen ott szellem a lakásban, vagy el kell menni oda ahol tapasztalták a jelenlétüket. Ki kell tenni róla egy képet ha van, és ott hagyni az egész cuccot bekapcsolva. Bizonyitani akar a legtöbb hogy ő még igenis létezik, és fog is. Gyertsát nem javaslok ott hagyni égve mert könnyen lehet hogy tűzoltok fogadnak mikor haza mész, felvétel helyett! Igyekeznek eloltani a gyertyát, van hogy felborul! Dióhéjban ennyi, a többi már komolyabb nekikészülést igényel, ahoz már idézni kell! És nem árt hozzáértő médium ami olyan kevés, mint mákostésztában a
fokhagyma. Sok kókler van aki isteniti magát, és ha netalán sikerül megnyitni az átjárót az úgy is marad, és akkor már gondok vannak! De jobb ezt filmen nézni, mert könnyen szörnyet halhat valaki ha gyenge a szive!!!
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.30. 14:16

Erről ,így most hallok először.
Felvevő cucc stimmt.
"szellemes helyszín" - ez új
Idézés- ez is új
Kép - ez is
Mielőtt azt hinnéd,hogy....Nem tervezem,hogy belevágok.
Egyszerüen csak érdekel.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.06.30. 14:24

Ne tervezd..jobb is, nekem ez a módszerem. Ufót sem lát mindenki! Ja és miért szólalna meg a szellem pajtás, ha nincs okozat!? Kell valami motiváció nekik is amire rákattanak. Hülye hasonlattal élve olyan mint a pecázás, kell csali!
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.30. 17:35

Szellemidézésnél persze,de EVP-nél?
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.06.30. 17:58

Szerinted honnan jön az EVP?
Link : http://www.premierpark.hu/cikk.php?cikk=1009024
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.06.30. 18:22

no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.30. 18:49

Azért a megfigyelés és az idézés nem ugyan az.
Sajnos a parnormálos dolgok nem mennek nálam,már néztem őket.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.06.30. 19:01

Persze hogy nem ugyanaz, de ha meg akarom figyelni, nagyobb esélyem van ha megidézem.
link és EVP : http://www.aaevp.com/conference/aaevp_conference.html
no avatar
User

Facipán

Szerző: Facipán » 2009.09.08. 19:01

Sziasztok.
Szerintem az EVP nem annyira bonyolult. Ha abból indulunk ki, hogy más a különböző síkokon (dimenziók) jelenlévők rezgése, és ha tudjuk, hogy a legtöbb állat hall (kutya, macska. ló) lát(denevér) az emberi érzékszervek észlelési tartományán kívül eső részen is, akkor csak egy eszközre van szükség, ami lelassítja a magasabb rezgésű síkon, illetve felgyorsítja az alacsonyabb rezgésű síkon lévők "zaját" a mi tartományunkéra...szerintem...Hallottam egyszer egy lelassított madárcsicsergést, talán valamelyi Beethoven dallam jött ki belőle...a szerzőben nem vagyok biztos, de a lényeg, hogy az emberek között is élnek olyanok, akik a belső hallásukkal tudják fogni ezeket a jelekt...ilyenek a hallók, vagy látók, vagy az álmodók..például
Üdv.
Laca. Én ló-ember fejú, angolnatestű szárazföldi lénynek ál,odtam magam, és nagyon jó volt látni a többieket...De hát tudod...a küldetés, feladat, meg a verseny a Földre való leszületésért...azt mondják, mi választottuk...nem vagyok benne biztos..
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

2006.07.12. 15:35

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.21. 11:46

Honnan tudhatom meg hogy megszállt valamilyen lény? :shock: :?
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2010.06.21. 15:12

onnan, hogy nem vagy önmagad. :lol:
de tényleg! ennél jobb válasz nincs erre a kérdésre.
talán befolyásoltságra gondoltál inkább?
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.21. 17:44

Depressziót is okozhat? :(
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.06.21. 20:21

Kedves Imperátor!

Te magad, lényegében nem tudhatod meg. (Az esetek többségében.)
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.21. 23:26

Szóval keresnem olyat aki ezt érzékeli és el is tudja űzni? :sad:

Azt hiszem pont a két Laci tud ilyet ezen a fórumon.
no avatar
User

Yunnan

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
35

2008.12.27. 12:21

Sopron

Szerző: Yunnan » 2010.06.22. 06:13

Hello Imperator,

szerinted ha megszállna és uralna valamilyen lény, képes lettél volna feltenni ezt a kérdést?
Egyébként érzel késztetést olyan dolgokra, amik ellen belül tiltakozol?

Üdv: Yunnan
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.22. 12:04

próbálj meg lenyugodni! keress egy csendes helyet ahol senki nem zavar és ürítsd ki a fejed, ne reagálj, ne figyelj semmire, ne hagyd, hogy gondolatok, gondolatmenetek keringjenek a fejedben. de ami a legfontosabb, hogy ne érezz semmit.

ha depressziós vagy, akkor először egy nagyon sötét és nyomasztó érzés kezd majd eluralkodni rajtad, ami egyre erősebb, egyre elviselhetetlenebb lesz. rövid idő alatt el fogsz jutni odáig, hogy valami azt sugallja; fejezd be a meditációt, mert csak még mélyebbre sűlyedsz, eluralkodik rajtad a félelem, hogy valamit el fogsz veszíteni. (ez már lehet valamiféle manipuláció eredménye.) ez ne rettentsen vissza, nem veszíthetsz semmit.

(((a depresszió általában kötődik valamihez, egy ki nem élt vágyhoz, be nem teljesített elhatározáshoz, vagy valami hasonló komplikált dologhoz, a lényeg, hogy egyfajta hiányérzetből fakad. hasonló a reményhez, csak pont az ellenkezője. általában nagy és erőteljes, be nem teljesült remények utóhatása a depresszió. mindkét érzet tökéletesen elhibázott és felesleges. a remény valójában lúzereknek való, (bármennyire is népszerüsíti a romantikus irodalom) akik nem tudják véghezvinni a céljaikat, mert olyan illúziót kergetnek, aminek a megvalósítása túlmutat a képességeiken.( pl. nagymagyarország határainak visszaállítása, a magyar gazdaság helyreállítása, vagy a Schultzok eltüntetése a világból, hogy csak néhány szélsőséges példát mondjak). mint ahogy azt már ebben a topicban kifejtettem pár éve, vannak olyan entitások, amelyek az emberi "lelken" élősködnek. ott le is írtam, hogy működik ez a dolog, nem fogom megtenni mégegyszer. a remény és a depresszió változtatgatása az áldozatban, is egy ilyen energiakinyerő folyamat.)))

hagyd, hogy az érzés fellángoljon magától, de vigyázz, hogy még véletlenül se tápláld! olyan mint a tábortűz. minél hevesebben lángol, annál gyorsabban leég, feltéve hogy nincs utánpótlás. szóval koncentrálj a depresszió érzésére, figyeld, ahogy fellángol, de ne reagálj rá! ne gondolj semmit, ne érezz semmit vele kapcsolatban. először félelmet kelt majd, aztán olyan érzésed lesz, mintha szükséged lenne rá, mintha elveszítenél valamit azáltal, hogy elveszted "őt", majd végjátékképen megpróbálja beadni, hogy voltaképpen te valami rossz dolgot csinálsz azzal, hogy megszünteted, megpróbál szánalmat ébreszteni maga iránt, majd bűntudatot próbál elhinteni benned. de te ne reagálj semmire, ne tápláld! ez a legfontosabb! ha jól csinálod, még arra is rájöhetsz, hogy milyen érzelmek és gondolatsorok sodortak depresszióba. ezzel persze nincs vége a játéknak, még sok-sok ilyen lesz és egyre ravaszabb fogásokkal kell megbirkóznod. azt az egyet ne felejtsd el, hogy a befolyásolás a gondolatok, gondolatmenetek irányításával kezdődik, melyek felesleges, 'oda nem illő' érzelmeket váltanak ki. ezen érzelmek kiváltása a parazita célja.
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.22. 14:22

Ha jól értem kezdjek el meditálni?
Ki fejtenéd kicsit réeszletesebben hogy mit csináljak?
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.22. 15:14

ennél jobban nem tudom részletezni. csak lazíts és engedd, hogy a lényeg felfedje magát előtted.

van még két másik lehetőség is. azt nem részleteztem eléggé sem a mostani, sem a korábbi írásaimban, hogy néhány ilyen "lény" szimbiózisban él az emberrel, azaz nem csak simán manipulálja.
jó lenne, ha utánanéznél mi olyat tettél - vagy nem tettél - ami ezt a depressziót előidézhette.

az is lehet, hogy egyszerűen csak legyengült a szervezeted, vagy nem mozogsz eleget és az emiatt felgyülemlett méreganyagokra figyelmeztetés ez az állapot.

nehéz ezt körülírni, mert minden mindennel összefügg. neked kell egy jó kiutat találnod ebből és erre a legjobb az, ha kiüríted teljesen a fejed és a szíved és új irányt szabsz a dolgok menetének, amerről a "fényt" áradni érzed. sajnos muszáj ilyen elcsépelt fogalmakat használnom, mert nincs kedvem túl sokat szöszmötölni. de ha meg akarod érteni, akkor megérted.

nem kell félned semmitől, ami a lényed legbelső lényegét alkotja, az sérthetetlen. a félelem csak a személyiségedet fogja romba dönteni, esetleg a "józan" ítélőképességedet veheti el, úgyhogy azt tanácsolom, hogy ne engedd, hogy a félelem eltereljen az útról. minden gondolat és érzelem ami a félelem miatt keletkezik, hazugság. szóval ne meséld be magadnak, hogy legyőzted. ha legyőzted, biztosan tudni fogod, hogy győztél, összetéveszthetetlen érzés. csak kezd el és ne add fel.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.22. 15:17

ha bármi komolyabb ellenérzésed van azzal kapcsolatban amit leírtam, akkor inkább felejtsd el az egészet, vedd úgy, hogy nem szóltam egy szót se!
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.22. 15:37

Megpróbáltam meditálni de nem török ülésben hanem az agyon mert úgy nem tudok ülni.
Amikor elkezdtem ellazulni fél percen belül mint ha akaratlanul ki akartam volna nyitni a szemem, de ezt még letudtam győzni.
Utána ahogy mondtad próbéltam ki üríteni a gondolatokat a felyemből de mindig mindig beugrott valami amit nagyon nehezen tudtam csak elhesegetni. Sajnos a belső "fényemhez" nem sikerült eljutni.

azt nem részleteztem eléggé sem a mostani, sem a korábbi írásaimban, hogy néhány ilyen "lény" szimbiózisban él az emberrel, azaz nem csak simán manipulálja.

Mi féle lények ezek?
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.22. 16:04

nem muszáj csukva tartanod a szemed. ha képes vagy úgy egy irányba bambulni, hogy a látvány nem tereli el a figyelmedet, az is jó. csak azért szoktak csukott szemmel, nyugodt helyeken meditálni, mert a külső ingerek kizökkenthetik az elmélyült elmét. gyakorlottabbak akár a metrón is megcsinálják. elvileg. azt még nem próbáltam.
nem megy rögtön, türelem és kitartás kell hozzá. persze nem kérdeztem, hogy milyen régóta tart ez nálad? lehet, hogy egy jó alapos edzés elmulasztaná. menj ki az erdőbe és fuss amíg bírsz. aztán vissza. jót fog tenni. a meditációt pedig gyakorolni kell. ha elég elszánt leszel sikerülni fog!

a lényekről már írtam korábban. mondtam is, hogy nézz utána, úgy teljesebb a kép.
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.22. 16:21

"ördög űzést" ki válal?