A "kezdet és vég", a "miért" és a "van-e miért" kérdéskör
User

nyuszkó

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
120

2007.08.14. 19:38

bp

Szerző: nyuszkó » 2007.12.09. 22:20

Faußtinnak jok a beszolásai :D:D
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Re: Csodak, nem e vilagi megjelenések, Kapcsolatok

Szerző: Valka » 2008.06.12. 17:09

úgy döntöttem én is megosztom egy ilyen élményemet.
pár hónappal ezelőtt - talán ősszel - egy éjjel arra ébredtem, hogy nem vagyok egyedül. éreztem valaminek a jelenlétét, de nem csak azt a szokásos "mintha lenne itt valaki" félét, hanem teljes bizonyossággal, olyan szinten tudtam a jelenlétéről, mint ahogy most ti biztosak vagytok a monitor jelenlétében, amit néztek. arra ébredtem, hogy kommunikál velem ez a valami, de nem hanggal és nem is telepátiával, hanem inkább valami emocionális közlés volt, de tisztán értettem, hogy mit akar. akkor. hogy mi volt az, azt nem tudnám leírni, de azt tudom, hogy valamit akart tőlem, hogy megtegyek, ami nekem nem tetszett (valamilyen érzést irányított belém, ami a lelkiállapozomat(?) próbálta befolyásolni), ezért 'ellöktem' magamtól ezt a megnyilvánulást. akkor fordultam meg, de nem láttam semmit, a jelenlét érzete is megszűnt 1-2 mp-en belül. mindent összevetve nem éppen őrangyali vagy isten találkozás volt, a legjobb szó talán a nyomasztó lenne, de az nem eléggé kifejező. először életemben elsőkézből tapasztalhattam meg egy nyilvánvalóan létező test nélkül jelenlévő szellemi megnyilvánulást. persze korábban nekem is voltak olyan élményeim, mintha érezném istent, vagy valakit, valamit, ez szerintem mindenkivel így van. de ez más volt. minden szinten valóságos, szinte kézzelfogható. egyszerűen nem tudom jobban leírni. amíg tartott a kommunikáció egy kép-féleség jelent meg az agymban róla, leginkább egy "narancsvörös" ovális mozgó kontúrokkal rendelkező valami, amit széles "fekete" udvar vett körül. tudom, hogy hülyén hangzik, meg sokan beszélnek ehhez hasonló marhaságokat, de ez nem az. ennél jobban nem tudom visszaadni ami történt. nem álom volt, ezt már most leszögezem - ha volt valami valóságos az életemben, hát ez az volt.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: Csodak, nem e vilagi megjelenések, Kapcsolatok

Szerző: Laca » 2008.06.12. 19:41

Nekem is voltak hasónló élményeim, azt hiszem valami ősi életforma lehet, akinek mások a rezgéstartományai mint nekünk.
Hasonló érzés a szellemek jelenléte. Sok még a relytély, de ez benne a jó!
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
Előző