Hold-kutatás, titkos Hold-programok, élet
no avatar
User

Intuíció

Re: 15 leleplező tény a Holdról

Szerző: Intuíció » 2011.04.07. 13:38

Phobos írta:Félre tetszett érteni ismét. :?
"Ebből az 579 esetből 308 eset 1944 augusztusától 1967 októberig lett feljegyezve. Ezek az anomáliák állítólag olyanok, melyek erősen emlékeztetnek jelekre, üzenetekre és szünet nélküli tevékenységre."
Én ebből a 308 anomáliából szeretnék néhányat hallani, olvasni. Örülnék mind a 308-nak, de az eddigi tapasztalataim alapján nem kergetek felesleges illúziókat. Úgyhogy megelégszek 5-10 anomáliával is. Szeretném, ha ez az 5-10 db. kicsit magasabb színvonalú lenne, mint a korábban említett 15 "leleplező" pont. Legjobban az üzenetekre és szünet nélküli tevékenységre utaló típusok érdekelnének.
Tisztában vagyok itt a fórumon leírt véleményekkel. Nem ezek érdekelnek, hanem azok a dolgok, amikre te hivatkoztál.
Ha már hivatkozunk valamire, akkor arról a konkrét dolgokról beszélgessünk, ne a hitbéliekről! Hagyjuk az önhipnózist a tamás-féléknek.

Akkor néhány eset " A Hold-anomáliákról szóló jelentések időrendi katalógus"-ából, melyet a NASA adott ki 1968-ban :

" 1881. július 04 : két piramis alakú kidomborodás a Hold szélén "
" 1895. május 02 : fényes párhuzamos sávok a Platon kráter közepén "
" 1964. július 16 : a Ross D. kráter délkeleti felén 3 km átmérőjű "átmeneti domb" árnyékkal "
" 1966. szept. 03 : villogás a Gassendi- kráter északkeleti, kelet -északkeleti falán, valamint a központi hegycsúcs
délnyugati és keleti felén "
" 1966. szept. 25 : három percen keresztül villogás a Platonn kráterben "
" 1966. dec. 23 : ötvenöt percen keresztül számos fénysáv a Platonn kráter medrében, három fényes villogó folt a
mederben "

Néhány érdekesebb foto :
arg_44b.jpg
arg_44b.jpg (74.25 KiB) Megtekintve 4421 alkalommal.
arg3small.jpg
arg3small.jpg (94.75 KiB) Megtekintve 4421 alkalommal.

A második kép az Argosy magazin címlapján található, amely az 1970-es számában foglalkozik a Lunar-Orbiter által fotózott szokatlan tárgyakkal.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2011.04.07. 16:46

Kozirjev nevéhez számos "holdanomália" felfedezése fűződik. Különösen a fényfelvillanásokat kutatta. A Kopernikusz-kráter vidékén látta a legtöbbet.

Ha már vulkánok nem törtek ki, és talán a holdrengések fényei sem látszanak el idáig, akkor akár közönséges villámokat is láthatott...
no avatar
User

horpad

Szerző: horpad » 2011.04.29. 07:10

Könyvajánló Intuíciónak! Most akciós.

http://cydonia.blog.hu/2011/04/27/konyv ... latnivaloi
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2011.04.30. 16:06

horpad írta:Könyvajánló Intuíciónak! Most akciós.

http://cydonia.blog.hu/2011/04/27/konyv ... latnivaloi

Kedves horpad !

Lekötelez a figyelmességed. Ugyan valószínűleg egyikőnk sem tudatlanul tekint a Holdra, és mielőtt valamit leír róla, esetleg utána nézhetett egy-két dolognak. Nem tudom, te mire gondolsz, hogy pl. nekem milyen irányban kellene a Hold után kutakodnom.

Ha pedig esetleg az általad ismét beidézett személyre szeretnéd a figyelmemet felhívni, el kell, hogy keserítselek.

Engem azok a kutakodók nem érdekelnek, akik egy síkúan azt akarják bizonyítani, hogy akik nem hisznek el mindent, azok keveset tudnak.

Véleményemet róla már megfogalmaztam. Ha esetleg elfelejtetted, megismétlem:

"......... nem hiszem, hogy ebben az országban csak nekem volt UFO élményem. És még tudnék néhány dolgot mondani, ami számomra magyarázhatatlan jelenség - legalább is a tudomány által. De ha elmondanám hivatalos fórumon, te is tudod mit kap olyankor az ember. Nos, ebben szerepe van az olyan személyeknek - és elsősorban nekik - akinek a védelmére keltél.

Már ezért az egy tulajdonságáért is: szóra sem érdemes, akit említettél......."
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2011.04.30. 16:10

no avatar
User

Phobos

Szerző: Phobos » 2011.04.30. 20:06

Igen, ezt már többször megbeszéltük.
viewtopic.php?f=35&t=78&start=176#p29221
no avatar
User

horpad

Szerző: horpad » 2011.05.01. 09:47

Nincsen igazad, Intuíció!
Másokat teszel felelőssé azért, hogy valamit nem tudsz, nem ismersz, vagy nem vagy képes megérteni.
Tanulni kell!
Van rá időd, mert gondolom soká leszel még 63 éves. De ha teheted, utána se hagyd abba.
Tudom, hogy eléggé önjáró és öntörvényű vagyok, de nálam kizárólag az ismeret és a tudás az egyetlen,
amely feltétlen tiszteletet és alázatot követelhet meg magának. Mindenkor.
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2011.05.02. 20:07

horpad írta:Nincsen igazad, Intuíció!
Másokat teszel felelőssé azért, hogy valamit nem tudsz, nem ismersz, vagy nem vagy képes megérteni.
Tanulni kell!
Van rá időd, mert gondolom soká leszel még 63 éves. De ha teheted, utána se hagyd abba.
Tudom, hogy eléggé önjáró és öntörvényű vagyok, de nálam kizárólag az ismeret és a tudás az egyetlen,
amely feltétlen tiszteletet és alázatot követelhet meg magának. Mindenkor.

Kedves horpad !

Te pedig nem mondasz igazat ! Senkit semmiért nem tettem felelőssé.
Ha neked még nem volt UFO élményed, a témában illetéktelen vagy.

Ismeretlen emberek kioktatása helyett foglalkozz magaddal. Hogy ki mennyi éves, jelen helyzetben magán ügy.

A fórumokat azért szeretem, mert olyan témákban lehet eszmét cserélni, amely engem érdekel.
A témák érdekelnek, a személyek csak akkor, ha tisztességes a szándékuk. A te esetedben ennek az ellenkezője áll fenn.
Ezért a véleményed nem érdekel. Az olyan szavakat pedig, hogy tisztelet és alázat, az embernek először saját magának kell gyakorolnia, és ha magáévá tette, akkor ajánlhatja másoknak.
no avatar
User

Tamás

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
86

2010.10.18. 10:33

Szerző: Tamás » 2011.06.03. 08:46

Darci írta:Íme:

15 leleplező tény a Holdról...

Köszönöm Darci, hogy újra betetted ezt a kulcsfontosságú dokumentumot, mely a valódi Hold- és Naprendszerkutatás egyik alapja lehet!
no avatar
User

Tamás

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
86

2010.10.18. 10:33

Szerző: Tamás » 2011.06.03. 08:51

Laca írta:Pl. itt található többek között a 15. "leleplező tény" : http://felemelkedes.forumx.hu/viewtopic ... lemelkedes
És még vagy 4 másik helyen magyarán bemásolt cucc...

Ugyanakkor köszönöm Neked is Laca, hogy belinkelted azt az egész oldalt, mivel ez is kulcsfontosságú szintén az egész eljövendő Naprendszerkutatásban!

Persze ennek a forradalmi, világtörténelmi jelentőségű szemléletét majd csak néhány évtized múlva fogják értékelni!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2011.06.03. 10:06

Most erre mit lehet mondani...szívesen ha ez neked örömöt okoz! :shock:
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.08.07. 20:59

http://www.youtube.com/watch?v=iIW2cLOg ... grec_index TV-ben adták le! Az azért nagy szónak számít!
Előző