A hétköznapi problémák fóruma! Bármi ami a többi fórumba nem illik, azt ide írjátok!

Testi furcsaságok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

2008.02.07. 11:46

Re: Testi furcsaságok

Szerző: Tyrael » 2008.02.12. 13:02

Szervusztok!

Ha már a génmanipulációnál tartunk, akkor elmondanám, hogy ha egy szuper génorvos lennék akkor biztosan valamiféle univerzális embert hoznék létre. Egy afféle tökéletes katonát szuper érzékszervekkel és látással. Mindenféle érzékszervvel amely az állatvilágban is megvan de mi csak gépekkel vagyunk képesek elérni. Sok scifi filmben a kromoszómaszám megnövelésével akarnak szuper embereket alkotni. A kromoszómák tartalmaznak bizonyos géneket. Ha pl sikerülne egy olyan kromoszómamutációt kifejleszteni, mely kompatibilis az emberi kromoszómával (pl gyík) visszanöveszthetnék levágott testrészeinket és nem kéne különfélébb szar gépeket bevetni. És sorolhatném még. Pl cápa a foghoz meg ilyenek.
no avatar
User

Paul

Szerző: Paul » 2008.03.18. 19:05

Ha már úgyis manipulálgatunk a génekkel, akkor elmesélem milyen műsort láttam. Hányingerem lett tőle, de nem a látványtól, hanem attól a pár tudóstól, akik nyálcsorgatva várják, hogy valami össze-vissza manipulált embert kiszedhessenek a lombikból....

Volt egy tudós nő, annak tényleg megszállott feje volt, szóval, csinált kísérletet patkányokkal. Van egy medúzafaj, ami foszforeszkál a sötétben, kiszedte belőlük azt a gént ami ezért felelős és átültette egy csoport patkányba. Miután elmesélte ezt az egészet, megmutatták a patkányokat, volt két ketrec, mindegyikben pár patkány, aztán lekapcsolták a lámpát és az egyik ketrecben az összes patkány világított... nagyon durván nézett ki. :O Utána, mesélte hogy valami férgeknek megötszörözte az életét, és alig vájra hogy embereken kísérletezhessen. Egy másik tudós, aki férfi volt, pedig csótányokból akar géneket emberi embriókba ültetni.

Nekem erről az egészről az a véleményem, hogy ami jól működik abba ne nyúljunk bele, mert amibe az ember belenyúl, annak mindig rossz vége lesz. Egyszer a saját végzetünk okozzuk majd... De... képzeljük el, hogy ötször tovább élünk, ez már nem lesz elég, rakjunk magunkba géneket amivel látunk a sötétben, és ha már ezt is meguntuk, rakjunk magunkba géneket amivel változtatjuk a bőrünk színét, és miután meguntuk a kaméleonosdit a szobában, miért ne rakjunk magunkba olyan géneket amitől kis szőröcskék nőnek rajtunk mint a pókoknak és tudunk tőle falra mászni... Én inkább nem kérek belőle a mellékhatások és stb miatt.
no avatar
User

zepulch

Szerző: zepulch » 2008.03.19. 01:15

Üdv!
Darkh, ehhez mit szólsz?

http://kepfeltoltes.hu/view/080319/Istv ... es.hu_.jpg

Egy ismerősöm karján jelent meg minden átmenet nélkül, később halványodott és eltűnt. Azt mondja nem tudja hogyan került oda, és elhiszem neki. Elég furcsán viselkedett utána, és azóta csak árnyéka korábbi önmagának, kemény szmélyiségváltozáson esett át, de nem azért, mert "hű, volt egy jel a karomon, elvittek az ufók", hanem úgy általában.

És nyomatékosítom, ez nem photoshop, hanem az eredeti fénykép mindenféle effekt meg képjavítás nélkül! Akkor készült, amikor már halványodott, kb három hét-egy hónappal a megjelenése után. Eredetileg rendesen, élesen látszottak a körök meg a vonalak. És nem festék volt az a karján, úgy nézett ki, mintha ott pigmenthiányos lenne a bőre! A hennaféle festékeket nem nagyon ismerem, de azok másféle nyomot hagynak, sárgásabbat, a fehér henna meg nem ilyen, már amilyet láttam.

Ha valaki látta már valahol ezt, konkrétan ezt a jelképet/szimbólumot/rajzolatot/nevezd-ahogy-akarodot, az kérem jelezze, linkelje, írjon róla! Bármi info jól jönne...
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2008.06.08. 19:33

hasonlít arra, mikor egy élesebb, forróbb vasdarabbal egy pillanatra megpörkölik a bőrt. a cserépkályha vasajtajának az élét, ha egy pillanatra megérinted hasonló nyomot hagy, csak nem ilyen széleset és viszonylag gyorsan elmúlik. se fájdalmat, se maradandó sérülést nem okoz.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.08. 19:37

Valka írta:hasonlít arra, mikor egy élesebb, forróbb vasdarabbal egy pillanatra megpörkölik a bőrt. a cserépkályha vasajtajának az élét, ha egy pillanatra megérinted hasonló nyomot hagy, csak nem ilyen széleset és viszonylag gyorsan elmúlik. se fájdalmat, se maradandó sérülést nem okoz.

Az lehet de itt szerintem erről nem lehet szó,hiszen a szőr szálak megmaradtak,ha meg annyi idő telt el,hogy újra kinőhettek,akkor viszont maga a sebhely nem lenne ennyire vastag vonalságú,tehát elvékonyodott volna valamennyire.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.08. 19:43

bár itt a szőr nincs megégve. az alakzat leginkább egy horoszkóp alaprajzra hasonlít a 12 osztással és a két körrel - kívül a napjegyek, belül a házak, a legbelső kör üres - bár a házak legtöbbször eltérő méretűek és nincsenek is egy vonalban a napjegyekkel. ez jutott eszembe róla először.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.08. 19:44

aha, szóval ezért nem tudtam szerkeszteni az előzőt! :D te is írtál közben
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.09. 12:54

Valka
Ez nem az a hely ahol az ilyesmi furcsaságnak tünik,vagy még is? :mrgreen:
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.09. 16:09

csak vicc volt. de legalább láttad, mielőtt törölték :)))
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.09. 16:52

ha viszont félretesszük a srác feddhetetlenségét, akkor a karon látható ábra legkönnyebben úgy hozható létre, ha egy ilyen mintájú tárgyat bekensz valamivel, rányomod a bőrre, aztán kiteszed a napra. sokáig megmarad és nyom nélkül felszívódik.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.09. 16:54

Akasha írta:Valka
Ez nem az a hely ahol az ilyesmi furcsaságnak tünik,vagy még is? :mrgreen:

valszeg igen, mert eltünt :)))
na, mindegy csak vicc volt!
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.09. 18:27

Igen még láttam,de nem tudom,hogy jól jártam-e? :mrgreen:

Valka írta:ha viszont félretesszük a srác feddhetetlenségét, akkor a karon látható ábra legkönnyebben úgy hozható létre, ha egy ilyen mintájú tárgyat bekensz valamivel, rányomod a bőrre, aztán kiteszed a napra. sokáig megmarad és nyom nélkül felszívódik.

Esetleg ezt meglehetett lépni és most azon gondolkozom,hogy,hogy kössek bele ebbe a felvetésedbe.... :mrgreen:
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.09. 21:06

Akasha írta:Igen még láttam,de nem tudom,hogy jól jártam-e? :mrgreen:

miért :?:
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.10. 06:28

Szerinted????
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.10. 11:15

ok... viszont ez esetben tananyagnak nem rossz.... :)))
(bocsi)
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.10. 11:16

Remélem nincs szükségem ilyen tananyagra :mrgreen:
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.06.10. 11:59

ja, te már tudod! :mrgreen: hmmm.... fincsi! :)))
no avatar
User

Akasha

Szerző: Akasha » 2008.06.10. 15:15

Ezt inkább hagyjuk... :mrgreen:
User

Khiya

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.10.08. 12:06

Szerző: Khiya » 2008.11.04. 13:54

Lehet,hogy nem ide való a téma,de gondoltam megosztom veletek. Nekem elég fura...hisz ezzel kell éljek!
Úgy 6-7 éves koromban kezdődött,addig semmi bajom nem volt. Estem-keltem mint minden gyerek.Aztán kezdtem rosszul lenni a sérülések okozta sebektől, a más orrvérzésétől,a disznóölésektől, szóval minden kiömlött vértől....Persze akkor még nem tudtam mi is ez.(igaz ma is találgatok csak...) amikor kb.7 évesen az étertest leválik az anyáról-ritkább esetben az apáról,akkor már a gyereknek a saját étereit kell használni.+ biztos,hogy karma is vagy egy bizonyos fokú érzékenység is. Illetve azt tudnám nektek mondani egy érzékelés vált lehetővé,mert bizony a vér információt szállít és közöl. ha pedig kiömlik,kipárolog! Na, ezt emberek tök jól feltundák venni vagy érzékelni. Én nem tudok ezzel mit kezdeni ezért a test kikapcsol! Elájulok,de magamtól még sose tértem észhez! Mázlim volt,hogy mindig van ott valaki! Ja és össze-vissza vizsgáltak persze a vérszegénységen kívül semmit nem állapítottak meg. Röviden ennyi. Ha valakinek van hasonló "gondja" szívesen veszem ha megosztja velem.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2008.11.04. 23:04

Érdekes nagyon!!

És más szituban nem volt ájulás?? Pl. erős érzelmi állapot, stressz, pl. iskolai verekedés??

A vér valóban fontos infókat visz...Akkor te azt levetted az infót?? És attól lettél rosszul?? pl. tankönyvi fotón,megnézni,szokni... stb nem tudod ezt kezelni?? Akkor gondolom a konyhában se te főzöl mindent... (szintén információ, ha valamit nem szeretünk megenni... a leg egészségesebb nek mondott kaja is árthat!! pl. Kautzky Armand semmi gyümölcsöt nem bír megenni, még citromot se...)
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2008.11.05. 09:25

Khiya írta:Lehet,hogy nem ide való a téma,de gondoltam megosztom veletek. Nekem elég fura...hisz ezzel kell éljek!
Úgy 6-7 éves koromban kezdődött,addig semmi bajom nem volt. Estem-keltem mint minden gyerek.Aztán kezdtem rosszul lenni a sérülések okozta sebektől, a más orrvérzésétől,a disznóölésektől, szóval minden kiömlött vértől....Persze akkor még nem tudtam mi is ez.(igaz ma is találgatok csak...) amikor kb.7 évesen az étertest leválik az anyáról-ritkább esetben az apáról,akkor már a gyereknek a saját étereit kell használni.+ biztos,hogy karma is vagy egy bizonyos fokú érzékenység is. Illetve azt tudnám nektek mondani egy érzékelés vált lehetővé,mert bizony a vér információt szállít és közöl. ha pedig kiömlik,kipárolog! Na, ezt emberek tök jól feltundák venni vagy érzékelni. Én nem tudok ezzel mit kezdeni ezért a test kikapcsol! Elájulok,de magamtól még sose tértem észhez! Mázlim volt,hogy mindig van ott valaki! Ja és össze-vissza vizsgáltak persze a vérszegénységen kívül semmit nem állapítottak meg. Röviden ennyi. Ha valakinek van hasonló "gondja" szívesen veszem ha megosztja velem.

Minden egészséges embert elborzaszt a vér látványa, van aki érzékenyebb és ájulással reagál, ez amolyan menekülési forma. A piros szín sem véletlen, hiszen felhívja az alany figyelmét hogy baj van és tenni kell valamit sürgősen. Amikor felcseperedik az ember, már feltudja fogni hogy milyen veszélyekkel jár a vérzés, és túlreagálják sokan, ilyenkor beindul a fantázia és látja már szinte saját halálát egy két csepp vér láttán is. Ha kék vagy zöld lenne a vér akkor is elájulnál, vagy fekete fehér képen néznéd? Ez nem testi furcsaság, és nem is betegség, egyszerűen érzékenyebb vagy mint mások. Van aki a csikorgó hangoktól kap frászt, mert rögtön a fogorvosi fúróra asszociál. Engem
egyik sem zavar, de gyerek koromban engem is az ájulás kerülgetett vérvételkor, én is vérszegény voltam. Ilyenkor mélyen lélegezz gyomorba nagyokat 1-2 percig és elmúlik.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Khiya

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.10.08. 12:06

Szerző: Khiya » 2008.11.05. 10:41

Sziasztok!

Köszönöm a hozzá fűzött gondolatkat,meglátásokat!
Igen, sokan vannak rosszul rendezvényeken vagy valamilyen stressz hatására. Velem még ez nem fordult elő és a szuriktól sem félek :) Valójában ,nagyon bátor vagyok! Sokat voltam egyedül és tök jól megtanultam vigyázni magamra. (A konyhában is) Vannak dolgok amit nem én csinálok, pl. sajtot szelni,káposztát reszelni ilyenek... És megvannak a technikáim is. Amit írtál Laca,meg hideg zuhany,mászkálás,kéz láb,szív dörzsölés.
hegylakó, nagyon függött-függ a rosszullét az én állapotomtól is! Ezt vettem észre az évek során. Vannak filmek amit nem tudok megnézni mert rosszul voltam tőle (Interjú a vámpírral). Van amikor fel sem veszem, mára már. a szülések megerősítettek azt vettem észre,de pl. a fiam vérvételén én lettem rosszul.Na,de nem untatlak ezzel benneteket. Érdekes az az egészben,hogy az akkor "felfogott" érzelmi-gondolati kipárolgást be lehet fogadni?! az ilyen érzékeny embereknek.Inkább átok mint képesség. Nem is tudom mire lehetne ilyet használni!Nagyon érdekes állapot ez!
Azt sem hiszem,hogy maga a vér mint anyagtól van,hiszen voltak véres dolgok az életemben és akkor inkább észnél kellett lennni és nem elájulni.Gondolom a tudat ilyenkor nem tud kiszorulni,hiszen szükség van rá. Talán ezért. Meg persze arról nem is beszélve,hogy utánna 2 nap totál gyöngeség,állmosság...Arra jutottam ezek a lények ilyenkor tök jól letudják csapolni az ember energiáját.Sajnos. Nagyon nem mindegy mit is csinál az ember!
Üdv.
ElőzőKövetkező