A hétköznapi problémák fóruma! Bármi ami a többi fórumba nem illik, azt ide írjátok!

VilágVége - VilágEleje

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

gaal lajos gyula

Re: VilágVége - VilágEleje

Szerző: gaal lajos gyula » 2010.04.22. 14:12

EGESZ EJJEL AZON GONDOLKODTAM HOGY EZT HOVA IS TEGYEM
KÖSZÖNET A CSODAS KEPEK ERT es milyen betükkel is irjak, es mekkora szemöveget
rakjak fel, de nem ez a lenyeg hanem mi itt alattta van az,

BIZVA HOGY SOKAN NEM TUDNAK ROLA;

MIT IGEN CSAK RITKAN LATHATUNK;

http://www.boston.com/bigpicture/2010/0 ... okull.html
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2010.06.22. 14:10

:?
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

2006.07.12. 15:35

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.22. 15:48

Na ez biztos meg van szállva!! :mrgreen:
no avatar
User

pmarci1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
191

2011.03.13. 00:24

Bp.

Szerző: pmarci1 » 2011.03.19. 00:07

User

beni

Rang

Scott Pilgrim

Scott Pilgrim
264

2010.09.19. 19:20

változó

Szerző: beni » 2011.04.02. 13:52

http://index.hu/kulfold/2011/03/30/500- ... yi_esoben/

Most ez csak engem zavar? vagy mi ez hogy elhanyagolható az 500x radioaktívitás,ilyen alapon belemárthatom a szendvicsem egy radioaktív tócsába és megehetem baj nélkül,mert az csak egy töredéke az egész tónak. Engem ez azért nagyon idegesít,mindenki tudta hogy 1-2nap alatt eléri MO-got is,mégis aztmondták hogy fél év :D Ennek milyen következményei lehetnek még?
the world is not a vicious place its just the way we've been raised discovering time and space by Dub FX
no avatar
User

X-Bozon85

Szerző: X-Bozon85 » 2011.12.14. 23:38

Sziasztok....

Világvége 2012 vagy 2013..........és így tovább ? Kik hisznek ebben még mindig...?? Szegénykék....Komolyan...azok.A Világ vége lesz, de nem holnap vagy 2012-ben, s se nem 1000 év múlva.Az emberi faj "hajlamos" pusztítani önmagát, de "bármilyen furcsa is "tudatosan" s nem kell arra gondolni hogy Atomfegyverekkel támadják egymást---ez igaz kiírtaná a emberi fajt a bolygóról, de sok más élőlény ezt még túlélné---a másik "kedvelt" elmélet a aszteroida becsapódása.Nos ez valószínű, de nem írtaná ki a emberi fajt, gondoljunk bele a emberi faj több mint 7 milliárd fő, szétszóródott ezen a bolygón, egy kisebb aszteroida ( 0,01-0,5 Km ) nem írtaná ki a emberiséget, de hatalmas kárt, s áldozatokkal járna.Nagy sziklák meg szerencsére igen ritkák már a Naprendszerben, s sok idő elteltével találkozik a Föld egy egy ilyen nagy sziklával. ilyen becsapódástól bár lehet ( s kell is ) tartanunk , de ez nem jelenti azt is hogy ezzel eljönne a Világvége.

Az aki szereti hangoztattni a témát, az vagy már nem akar élni itt, ebben a világban, vagy fél a haláltól. Közlöm a illetőkkel akik "Világvége-Harangok" ébrtedjenek fel, és ne hiddjenek el mindent amit épp a Média feldob.A Világunk elég nagy,s nem lenne olyan könnyű kiirtani minket mint azt sokan gondolnánk.........

Üdv...X-Bozon85.
no avatar
User

Painkiller

Szerző: Painkiller » 2011.12.22. 11:51

http://www.youtube.com/watch?v=a6SRPCVE1dA Aranyat ér az előadó minden szava.... ellenben a többi hamis prófétákkal, akik a világ végét várják és hírdetik.... pff
no avatar
User

pmarci1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
191

2011.03.13. 00:24

Bp.

Szerző: pmarci1 » 2011.12.31. 12:33

Megnétem a videót. Sok jót mond, de bennem van egy olyan hajlam, hoyg más népekkel nem kel foglalkozzunk. Engem nem érdekel, hogy hány afrikai gyerek, felnőtt születik aidesen, nem érdekel, hoyg thaiföldön ilyen olyan cuami van meg vulkánkitörés... Itt hangsúlyozom, hoyg más népeknek a problémái nem érdekel. Foglaljuk vissza az elcsatolt területeinket, toloncoljuk ki a külföldieket és egyéb nem hiába született testvéreinket és boldoguljon mindenki, úgy ahogy akar. Már annyira unalmas, hogy ami jó és értelmes azt mi találjuk fel és mások húznak belőle hasznot. Inkább szigetelődjünk el a többi néptől tartsuk meg magunk a tudást. De ettől még nem azt mondom, hogy használjuk fel ellenük, maximum kényszerítsük őket a tiszta energia használatára, legalább annyi hasznuk lenne, hogy nem barmolják szét a földet amin mi is élünk. Szerintem ez egy teljesen logikos cselekvés lenne. Az földönkívüliek sem nyalják ki a seggünket, haggyák, hoyg magunk oldjuk meg a problémáinkat. Egyébként én vízöntő vagyok^^ :)
Előző