A hétköznapi problémák fóruma! Bármi ami a többi fórumba nem illik, azt ide írjátok!

A földiélet kialakulása.

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

X-Bozon85

Re: A földiélet kialakulása.

Szerző: X-Bozon85 » 2011.12.21. 22:12

Üdvözlet !!!

Idegen élet ? Vannak, s nem is egy !!! Ez csupán még fikció, de eljöhet a nap amikor valójában valamiféle jelét , ( legyen ez tárgyi, valós találkozás stb..) megéljük. Én hiszek az idegenekben, de nem úgy mint a legtöbb filmben láthatóak, sajnos ott a filmekben ---szerintem kissé eltúlozzák, s nagyon hozzáhasonlítják a Idegeneket a Földi élőlényekhez. Véleményem az-----vannak idegenek, s nem is egy több millió, szétszórva hatalmas távolságokra egymástól. Az hogy eddig nem léptünk velük kapcsolatban az még nem jelenti azt is hogy ne lennének. Az egyik ok, hogy nem tudnak rólunk, a másik hogy tudnak, de nem akarják felfedni mivoltukat.,...a szkeptikusok "oka" meg az hogy nincsenek. Mondom mért lehetnek idegenek, elméleti okokra hivatkozok......( Ha lehet..)

1)
Mindenhol van víz, s ez a víz akár a Földtől több milliárd fényévre is jelen van. Kimutatták már távoli galaxisokban, és exobolygók légkörében. Mint tudjuk a víz az egyik alapvető eleme a "Földi élet" számára---de ez még nem biztos hogy más életformáknak szükséges.

2)
Szerves anyag- szinte rengeteg Üstökös és aszteroida anyagában már kimutatták, és távoli exobolygókon is.Tehát a szerves anyagok más bolygókon, és galaxisokon is jelen vannak.Az üstökösök mint ismeretes, egyfajta "vándorok amik néha néha átvándorolnak más-más csillagrendszerekbe.Az Élet köveinek is nevezik őket.

3)
Több a exobolygó , mint maga a csillag odakint---1 csillagra kb. 5 bolygó jut. ( Jelenlegi adatokra visszavezetve is ezt a kikövetkeztetést kapunk...) Mivel élet bolygón vagy esetleg holdon ..) képzelhető el, így ezáltal kitágult a életre alkalmas tér kutatási területe.

4)
Több Lakhatósági zónában találtak már exobolygókat, melyek felszínén a hőmérséklet már alkalmas az élet fenntartására. és a én véleményem az----" ahol kialakult életre alkalmas környezet ott élet van "-

Tehát én nem hiszek abban hogy nincs, agyon is vannak !!! Lehet állati, vagy bogári, vagy épp mikróbák , de az is lehet gépiesített formát öltenek. A élet olyan valami ami szaporodik, tudatosan épít, és alakítja ki maga körül a környezetét.

Jujj.,.már lassan bekómálok......Laci....hallod erről mi a véleményed ?...
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2011.12.22. 09:40

Fikció???
Javaslom nézegesd végig a Spectrum, a NatGeo és a History tévé ezirányú - letölthető - műsorait.
Töménytelen sok van. Dokumentum- illetve riport jellegű is. Természetesen mindenféle bizonyítékkal megtűzdelve.
(Ha már az én és mások írásai, szaklaboratóriumok vizsgálatai, nem szolgálnak kielégítő bizonyítékkal számodra....Pl. Kerala, "vörös eső")
no avatar
User

X-Bozon85

Szerző: X-Bozon85 » 2011.12.23. 18:16

Szia..Laci..

Látom Te vagy itt a Fórumon az Orákulum, ha szabad így nevezni..))) Sebaj, szólj ha nem. Én nekem van Internetem, de kábel TV-m nincs s nem is lesz.Nem foglalkoztat a sok műsorok, szeretek egy könyvet inkább a kezembe venni, vagy épp "csavarogni" ahol lakom, menni,s nem gép előtt görnyedni. Amúgy nem tagadom Laci, vannak sorozataim amiket letöltöttem ( java részt csillagászat témájúak..), s tanúságosak is.

ha lehetne egy személyes megjegyzésem feléd Laci, szerintem te hiszel abban , hogy a Idegenek ( vagy nevezzük őket Földönkívülieknek.) itt vannak már a Föld környezetében, vagy épp a Földön. Én nem értem, ha itt lennének szerinted a 7 milliárd emberből valaki nem venné észre senki ? Vagy őket elnyomják ? S Ha itt lennének, s ez is értetetlen számomra, mért nem lépnek velünk kapcsolatba ? De mint említettem nem foglalkoztat a UFO kutatás, sőt rühölöm is...

Szevasz...Kellemes Ünnepeket neked !
X-Bozon85.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2011.12.24. 09:51

Az említett műsorok természetesen letölthetők. A file-cserélők ingyenesek. És reklám sem zavarja a műsorokat.

Keress, és találni fogsz. Meg persze az sem árt, ha figyelmesebben olvasod el a válaszaimat...
no avatar
User

X-Bozon85

Szerző: X-Bozon85 » 2011.12.24. 15:40

Üdv..Laciiiiiiii

Be tudsz nekem linkelni egy-egy dokumentumot írásosat..:? csak hogy tudjam pontosan hol kell keresnem,...kösz.Ja és ezért nem fizetek..))
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2011.12.24. 18:28

X-Bozon85 írta:... mért nem lépnek velünk kapcsolatba ?

viewtopic.php?f=1&t=222
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2011.12.25. 10:13

Írásos?

Tessék. Brit Nemzeti Archívum, 8500 eset.
http://www.nationalarchives.gov.uk/ufos/

A francia, 2500 eset.
www.cnes-geipan.fr

Kezdetnek.
De ott a chílei, a mexikói, az orosz, az olasz - ugyancsak szabadon elérhetőek. Ha már a magyaroknak nem hiszel....
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.05.30. 09:11

no avatar
User

Alkotó

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
44

2014.10.31. 23:04

Szerző: Alkotó » 2014.12.24. 22:47

A sisakról nekem a szent korona jutott eszembe. A sisakon lévő antenna pont úgy működhet mint a koronán a kereszt. A felső energiákat hívatott levezetni. A sisak talán valamilyen beavató szertartás eszköze lehet.
A 12 pohár a nagy kupával. Vérszerződés?
Előző