A hétköznapi problémák fóruma! Bármi ami a többi fórumba nem illik, azt ide írjátok!

Földsugárzás

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

Freko

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
52

2006.06.30. 20:35

Budapest

Földsugárzás

Szerző: Freko » 2009.07.02. 20:59

Sziasztok!
Bocsánat hogy új témát hoztam létre, de ezek a hatások fontosak szerintem az ember életében,és jó lenne,ha megbeszélnénk ezeket a dolgokat is,biztos vannak akik sokkal othonosabban mozognak ebben a témában,mint én.
Úgy tűnik,nekem is ezek az energiák zavarnak bele az életembe. Röviden összefoglalnám a dolgot,talán akad valakinek jobb/más ötlete ezzel kapcsolatban, vagy kitalálunk valamit,ami segít a jelenlegi helyzeten. Szóval a sztori: kb másfél éve költöztünk össze a párommal. A hálóban egy franciaágy van. Az elején ő aludt a jobb oldalon,én a balon. Egy idő után fáradságra panaszkodott és arra,hogy rosszul alszik éjszaka. Nem tudtam,miért lehet,hisz ritkán beteg, és régebben nem voltak ilyen gondjai (költözés előtt). Aztán nem is tudom,hogy merült fel,hogy cseréljünk helyet az ágyon. Furcsa mód azóta ő jól alszik,és a fáradtsága is elmúlt. Viszont én,aki mindig jó alvó voltam,elkezdtem rosszul aludni, amit azért gondolok,mivel 8-9-10 óra alvás után is fáradtan kelek reggelente. Ez rám régebben soha nem volt jellemző,csak miután a jobb oldalon fekszem az ágyban. sőt mostanában már a memóriám is kezd ki-kihagyni,ami azért elég ijesztő...Régebben jó eszűnek tartottam magam,de mostanában mindent elfelejtek, és különben is,28 évesen a szenilitás még nem jellemző betegség. Ami még érdekes,ha elutazom,bárhova,és ott alszom,soha nem tapasztalok ilyen problémákat, sőt minden éjszaka után jobban érzem magam... Az életmódom nem változott,így azt kizárnám a lehetőségek közül...Más a negatív földsugárzáson kívül nem jut eszembe,ami ezt okozhatja. Szóval ha nektek van ötletetek,hogy mi lehet ez,vagy mivel lehetne kívédeni,akkor légyszi írjátok meg. És amúgy is, a földenergiákról kevés szó esik,pedig ha az igaz,amit az interneten lehet olvasni ezekről, jelentősen befolyásolják az ember egész életét...
Sokan kínálják a tudományukat,hogy felmérik a különféle vonalakat és hatásokat,kiküszöbölik a negatív áramlásokat, de nem tudom,kiben lehet megbízni,és ki az, aki csak a "hiszékeny" emberek pénzét szeretné elszedni. Jó lenne rendet tenni az eszközök és módszerek között,hogy jobban feltérképezhessük ezeket a hatásokat.
Na ennyit kezdetnek.
Üdv:

Freko

U.I: ha a téma máshova illik,vagy volt már máshol,légyszi helyezzétek át oda.Köszi
no avatar
User

gaal lajos gyula

Re: Földsugárzás

Szerző: gaal lajos gyula » 2009.11.28. 17:13

FÖLDSUGARZASSAL KAPCSOLATBAN !!

VELETLEN AKADTAM ERRE A KERESVE VAGY EPPEN CIKKRE TELJESEN MINDEGY !!
TUDOMASOM SZERINT MAGYAR HONBAN ELEG SOKAN ELNEK ABBOL HOGY KIMERIK A HAZAT A LAKAST HOGY
MILYEN HELYRE IS TEGYEK AZ AGYAT VAGY EPPEN MIT IS KEZDJENEK EZZEL

A LATHATALAN GYILKOS SUGARZASSAL;

BIZONYARA A NETEN VAN ERROL ELEG ANYAG HA VALAKI A GOOGLE:HU KERESOJEBE VAGY EPPEN
A KANADAI KERESOBE NEZ UTANNA AKKOR VAN BOVEN MIT OLVASNI; GOOGLE:CA ITT
EGESZ MAS JON KI MINT A WWW:GOOGLE:DE BEN IS VANNAK JO CIKKEK;

A LENYEG;

VALHOGY IGY NEZEVEZIK KAROSITTO FOLDSUGARZAS VAGY EPPEN HARTMANN RACS DE MEG VAN TOBB
RACSSZERKEZET IS MELYET A NETEN NAGYON JOL ALAMAGYARAZNAK;
HA NEM TALALSZ AKKOR MAJD KULDOK MOST EGY KET PERCEM VAN ES AZ UJJAIM MINT A CIMBALOMVEROK
UGY JARNAK; HOGY MIT AKAROK GYORSAN LEIRJAM

A HARTMANNRACS ES OLYAN GYILKOS MIKOR MAR BAJ VAN AKKOR KAPALOZUNK; MAR KESO;
HA OLYAN HELYEN VAN AZ AGY AKKOR A PACIENS RAKOS LESZ EGY KET EV VALATT;
LEGJOBB HA VAN SUGARMERO EZZEL MEGLEHET MERNI HOGY MI IS VAN A HAZ ALATT;
TORESVONAL VAGY VIZ VAGY KITUDJA MILYEN ALTALAJ HOL A FOLD MELYEBOL JOVO RADIUM VAGY
URANIUM SUGARZAS FELJON ES AZON VAGYUNK; FEKSZUNK DE A VIZ EREK EZT CSOMOSITJAK VAGY
EPPEN SZETSZORJAK; A HARTMAN RACS HALO SZERKEZETE VELEMENYEM SZERINT VALTOZIK NEM
UGYVAN HOGY ALLITJAK; HOGY ESZAK DEL KETTOMERT KILENCVEN CENTI ES KELET NYUGAT MEG EGY METER
HATVAN VAGY HETVEN CENTI;

ALLITASOM SZERINT NAGYON SOK EMBER TUDJA EZEKET KIMERNI;
CSAK ODA KELL FIGYELNI ARRA HOGY MIT MOND VAGY UZEN AZ AGY;
TEHAT ERRE LEJOBB A LENGYEL VAGY MERT LENGYEL NEMTUDOM; DE EGY OLYAN VASDROT
MIT MEGHAJTUNK DEREKSZOGBEN KG EGYIK SZAR HUSZ SZAZALEKKAL LEGYEN HOSSZABB ES AZT
A LEFELE MENO AGNAK HASZNALJUK;
KELL EGY IRANYTU IS MIT SZEPEN ELHELYZUNK MERT EZEK A RACSOK ESZAK DEL ES KELET NYUGAT
UGY HELYEZKEDNEK EL;
ES SZEPEN HA VAN EGY KIS ERZEKUNK AKKOR MEGKERESHETJUK A RACSOKAT;
DE LASSAN ELINDULVA UGY HOGY EZEK A DOROTOK ELORE NEZZENEK HALADUNK AT A RACSOKON
VAGY EPPEN ESZAK ES DE IRANYABAN VAGY KELET NYUGAT LASSAN;
MIKOR ATERUNK EGY RACSON AKKOR

A PALCAK SZETMENNEK MEGMOZDULNAK AKARATUNK ELLENERE;
ITT A SOK KOKANY ES A SOK SZELHAMOS SOKAT BESZEL DE ITT AZ IGAZSAG

MIKRO A RACS FELETT ELHALADUNK AZ ALATTUNK LEVO SUGARZAS JELZI AZ AGYUNKNAK HOGY ITT
BAJ VAN VALAMI GOND ES EZT UGY VESSZUK ESZRE HOGY MAS EGYENSULY ALLAPOTBA DULUNK MEG
AKARATUNKTOL FUGGETLEN;

HA MOST A VASDORTOKAT MI NE LEGYEN VAGSTAG EGY MILIMETER VAGY IGY AKKOR EZEKET A DROTOKAT
LAZAN MEGFOGJUK ES AZT KEZUNKEL A MELLIZOM ALA LEVO HELYRE HELYEZVE
UGY HOGY KONNYEDEN MOZOGJON AKKOR TAPASZTALNI FOGJUK HOGY AKARATUNKTOL FUGGETLEN
MOZOG A PALCA ILLETVE A DOROT

FOLEG HA ATHALADUNK EGY SAVON;
A KERESZTEZODESEK LEGVESZELYESEBBEK OTT HA VALAKI AKKOR VEGE;

TEHAT LEHET VELE GYAKOROLNI; HOGY SETALGATUNK;VALAKIT MEGKERUNK HOGY MIKOR
SZOLUNK NEKI AKKOR A KET LABUNK KOZOTT A FOLDON JELOLJE MEG HOGY MIKOR ES HOGY
MOZGOTT A DROT;
SOT EZT ELLENKEZO IRANYBAN IS MEGTEHETJUK ESAKKOR A KETTO KOZOTT BIZTOS OTT LESZ A
HARTMANN SAV VAGY A RACSSZERKEZETET IS KIJELEOLHETJUK;

VALAHOGY UGY LESZ HOGY HAROM METER KORUL VAGY EPPEN A KELET NYUGAT AZ KEVESEBB
KET METER KORUL;
MAJD LEGKOZELEBB MIKOR MEGYEK A CARIB SZIGETEKRE OTT IS MEGNEZEM HOGY OTT ALLITOLAG
NAGYOBBAK A RACS SZERKEZETEK MINT AZON A FOKON MINT VAN MAGYARORSZAG VAGY EPPEN
ITT AHOL VAGYOK;

LENYEGES !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ADDIG HUZZUK AZ AGYAT ES ADDIG FOROGJUNK AZ AGYBAN MIG JO NEM ALSZUNK ES
NEM PIHENJUK KI MAGUNK HAT VAGY NYOLC ORA KOZOTT VALAHOGY IGY
MERT AZ AGYUNK JELZI HOGY RETTENETES VESZELYBEN VAGYUNK HA NEM JOL ALSZUNK
AKKOR VAGY A RACS VONALAIN VAGYUNK VAGY EPPEN MAGABAN A KERESZTEZODESBEN VAN
BENNE A FEJ; AKKOR AZTAN VEGE AZ EJSZAKANAK;

ITT VAN EGY KET OLDAL
MOST MIT KAPASBOL ELOTUDTAM SZEDNI;

http://www.google.ca/search?hl=en&q=hartmann+net&meta=
http://www.leyman.demon.co.uk/
http://www.healthastro.com/geopathic_stress.html

GONDOLOM A GOOGLE:HU KERESOJEHEZ MAR JOBBAN LESZ IDOD;

AZT MONDJAK HOGY A FEJNEK ESZAKRA KELL LENNI;
LEHET MOST EN IS EBBEN A GONDBAN VAGYOK; ES NEM SOK HELYEN TALALOM A HELYEM
ILLETVE PIHENEM KI MAGAM;
ADDIG KELL FOROGNI VAGY HUSZKODNI AZ AGYAT MIG JOL NEM ALSZIK AZ EMBER
ES UGY NEM EBRED MINTHA UJBOL SZULETETT VOLNA;

REMELEM MAJD MEG HALLOK ERROL A DOLOGROL
UDV

HA TOBB IDOM LESZ AKKOR TOBB ERDEKESSEGET IS MAJD IROK;
JO EGESZSEG

http://radiesztezia.hu/
van a google.hu sok okossag meg sok szelhamossag is,
abban nem ertek egyet mikor a lakast egy ket femmel kiegyensulyozzak,
ilyen nincs
ezek a foldsugarak az urben gyengulnek el 100 vgy 150 kilometer magassagban
valahogy igy
de hat ott meg nem mertek meg,
de nem gond egy ket emelet sot
velemenyem a vas epuletek meg veszelyesebbek,
nekem van egy ket jo elgondolasom,
egy ket ismerossel mar a hazukat eladattam nemetben es kanadaban is
de hogy valojaban mi is ez hogy is lehet rajt segitteni ugyvok vele
az emberek nem erdemlik a josagot es nem erettek meg ra arra hogy segittsek
nekik,
mert a tobbseg nez mint a hat hetes szopos borju, errolvan szo !!!!
nincs idom megegyszer atovasni igy a hibakert elenezest
no avatar
User

Balogh lászlóné

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
4

2010.09.12. 20:14

Szerző: Balogh lászlóné » 2010.09.12. 20:34

Sziasztok! Nagy valószinűséggel,a fekhely vizréen van. A föld sugárzása lehet káros. Hartmann zónák:
Kétszer két méteres, szabályos négyzethálós elrendezésű rendszer. Behálózza az egész földet. Sávok szélessége harminc centiméter. Amennyiben fekhelyünk ilyen ingersáv fölé kerül (aminek igen nagy a valószínűsége), eleinte nyugtalan alvást tapasztalunk, kimerülten ébredünk, majd gyulladások jelentkeznek szervezetünkben és ezen gyulladások kezelést követően újra és újra visszatérnek. A gyulladások hátterében szinte mindig ez a jelenség van, amely a betegségeket krónikussá teszi. Mindaddig, amíg ágyunk helyét meg nem változtatjuk, lehetetlen a krónikus gyulladásos betegségünktől (pl. petefészek, prosztata, hasnyálmirigy, vállizület, kötőhártya, arcüreg, sokkizület, epehólyag, hólyag, vese, bélgyulladás) megszabadulni.e hasznos is.
A Hartmann zónák:
Kétszer két méteres, szabályos négyzethálós elrendezésű rendszer. Behálózza az egész földet. Sávok szélessége harminc centiméter. Amennyiben fekhelyünk ilyen ingersáv fölé kerül (aminek igen nagy a valószínűsége), eleinte nyugtalan alvást tapasztalunk, kimerülten ébredünk, majd gyulladások jelentkeznek szervezetünkben és ezen gyulladások kezelést követően újra és újra visszatérnek. A gyulladások hátterében szinte mindig ez a jelenség van, amely a betegségeket krónikussá teszi. Mindaddig, amíg ágyunk helyét meg nem változtatjuk, lehetetlen a krónikus gyulladásos betegségünktől (pl. petefészek, prosztata, hasnyálmirigy, vállizület, kötőhártya, arcüreg, sokkizület, epehólyag, hólyag, vese,
egészséget károsan befolyásoló, negatív hatásait:
no avatar
User

császár sándor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2011.01.06. 20:34

Szerző: császár sándor » 2011.01.06. 21:21

Bár a kérdés nem arra utalt , hogy hányféle sugárzástípus érzékelhető az Élettérben , de a kérdés kapcsán meg kell jegyeznem , hogy az én osztályozásom szerint a földsugárzások mellett további sugárzásokat is érdemes figyelembe venni , amelyek az Ember testi -, mentális egészségét , sorsát befolyásolják , valamint az Élettér harmónia állapotát kormányozzák, az azt szolgáló erőket szándékosan ,vagy civilizációs gőgtől vezérelve káros céllal eltérítik :
SUGÁRZÁS TÍPUSOK AZ ÉLETTÉRBEN (sugárzás=kölcsönható képesség )
1. A LÉTRENDSZER , a TÉR és az ÉLETTÉR STRUKTÚRA SUGÁRZÁSAI ,(pl- a Hartmann ide tartozik)
2. AZ ÉLETTÉRBEN TÖRTÉNT ESEMÉNYEK SUGÁRZÁSAI (és az aktuális jövő )
3. A KOZMIKUS HIERARCHIA SUGÁRZÁSAI
4. a LÉTSÍKOK , dimenziók és lényeik SUGÁRZÁSAI
5. FÖLDSUGÁRZÁSOK (pl.törésvonal , vízér , érctelér , ércsugárzás , háttérsugárzás )
6. a CIVILIZÁCIÓ TECHNIKAI SUGÁRZÁSAI (anyagok , elektromos készülékek , kommunikáció, geometriai formák )
7. AZ EMBER testének , az Ember részeinek , valamint tartozékainak a SUGÁRZÁSAI ,
8. a TUDAT ÁLTAL TEREMTETT SUGÁRZÁSOK (pl. fekete mágia )
( a sugárzások lehetnek károsak , semlegesek és kifejezetten az Embert , vagy az Életteret segítők/gyógyítók)

Amint a felsorolt 8 csoportképző ismérvből is látható , ebből csupán egy a földsugárzások csoportja . Amiért mindezt leírom , annak az az oka , hogy jó dolog , ha a földsugárzások tényére felhívjuk a figyelmet , de el kell kerülni, hogy minden káros sugárzást a Földanyának tulajdonítsunk . Ha a felsorolt típusok mögé nézünk , akkor felfedezhetjük , hogy a káros sugárzások túlnyomó többségéért mi Emberek vagyunk a felelősek .
User

Pezo

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
328

2011.03.28. 01:09

Csertő, Szőlőhegy 446.

Szerző: Pezo » 2014.01.04. 01:20

Egy kis érdekesség:
Mikor öt évvel ezelőtt költözni kényszerültem jelenlegi házamba akkor a berendezkedést követően "kényelmetlenűl" éreztem magam. Nem tudtam megfogalmazni miért, de határozottan éreztem.
Aztán gondoltam eggyet: átrendezem a helyiséget. A kelet-nyugat tájolásu ágyat áttettem a szoba északi részére a nyugati falhoz párhuzamosan, fejjel északra tájolva. (addig itt a könyvespolc volt).
És azóta a kellemetlen érzés megszűnt. Sőt, határozottan jól érzem magamat.
Török Zsolt
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2014.01.07. 11:49

le lehet árnyékolni valamivel a káros földsugárzásokat?
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Bőkény

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
218

2013.01.19. 21:59

Dévaványa

Szerző: Bőkény » 2014.01.07. 16:44

Talán az újságpapír felfog belőle valamennyit. Vagy inkább a kartonlap, de lehet bőr is. Lényeg, hogy természetes anyag legyen.
Üdv.: BB
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2014.01.07. 18:18

nem tudtam, hogy az újságpapír természetes anyag :)
meg ennyi erővel egy pamut lepedő is megteszi...
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.07. 20:25

Valka írta:le lehet árnyékolni valamivel a káros földsugárzásokat?

Semmivel nem lehet leárnyékolni. Ami a leggyakoribb ezáltal a legveszélyesebb a hartman vonal, ami négyzetrácsos és a víz ér. Ezt - már mint a hartman hálót- ki lehet kerülni, mert kb. 180-220x180-220 cm. Ez mindig észak déli és kelet-nyugati irányú. A legnagyobb gond a víz ér probléma. Ezek lehetnek akár 20, 30 cm-re egymástól, de a szélességük is lehet szobányi is. Ha keresztezik egymást, vagy a hartman vonalat, vagy a hartman kereszteződés egybeesik a víz ér kereszteződéssel, akkor igencsak "csengettek" annak a testrésznek, amely fölötte ül, pihen vagy fekszik.

Ha "szerencséje" van a paciensnek, akkor -ülő munka esetén- nappal is rossz helyen van. Olyankor hallod, hogy milyen hamar meghalt az illető...

Az én tapasztalatom, hogy minden betegség okozói az említettek. Ezt sokan nem hiszik, sőt, ha mondod hülyének is néznek, de akkor is így van....

Az előző írások közül a Gál Gyuláé hiteles. Pezonak pedig mázlija volt, hogy véletlenszerűen sikerült megoldani a problémáját. Vagy nagyon kevés a víz ér a lakásában.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.01.10. 11:16

Kérdéseim:

Miért és mitől lenne "káros" a földsugárzás? (Mitől veszélyesebb, mint pl. a mobil-, a radar-, és/vagy a tévéközpontok?)

Ha annyi vízér létezne ténylegesen, mint ahányat "mérnek", akkor Velence hozzánk képest sivatag lenne...
Ráadásul, ahány "radioesztététa" annyi különböző "vízér-hálózat"...

Újabb kérdés: mitől veszélyesebb, ha egy vízér "alattam" van, mintha mellettem - azaz pl. patak vagy folyó partján lakom.
És ha alattam (nagynyomású) vízvezeték húzódik, (távhőcső) az is "veszélyes"?
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2014.01.10. 23:30

Intuíció írta:Semmivel nem lehet leárnyékolni. Ami a leggyakoribb ezáltal a legveszélyesebb a hartman vonal, ami négyzetrácsos és a víz ér.

és mivel lehet mérni ezt a hartman vonalat? mármint varázsvesszőn meg ilyesmiken kívül.
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.12. 16:00

aranylaci írta:Kérdéseim:

Miért és mitől lenne "káros" a földsugárzás? (Mitől veszélyesebb, mint pl. a mobil-, a radar-, és/vagy a tévéközpontok?)

Ha annyi vízér létezne ténylegesen, mint ahányat "mérnek", akkor Velence hozzánk képest sivatag lenne...

Újabb kérdés: mitől veszélyesebb, ha egy vízér "alattam" van, mintha mellettem - azaz pl. patak vagy folyó partján lakom.

Laci!

Több, mint másfél órát írtam. Be voltam jelentkezve. Mikor küldeni akartam, kiírta, hogy jelentkezzek be. Bejelentkeztem. Az írás meg elszállt......
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.12. 16:37

Még egyszer, de ez már nem olyan ...:))

Csak röviden a vízérről:

"...A vízerek kialakulásáért mindig a különböző vízzáró rétegek a felelősek. A talajra lehulló csapadék és egyéb beszivárgó vizek eljutnak egy vízzáró rétegig, ahonnét lefelé már nem tudnak tovább szivárogni. Így a víz összegyűlik és elindul egy alacsonyabb rész felé. Egy alacsonyabb energia szintű terület felé. Ilyenkor beszélünk egyszeres vízérről.
Az egyszeres vizér mindig negatív töltésű és energia elvivő. Ez azt jelenti, hogy amikor az ember belefekszik egy vízérbe, akkor az minden esetben az ember energetikai rendszeréből energiát visz el, ezzel rontva az energetikai állapotán.
Veszélyességét ezen kívül az okozza, hogy a víz erek által kibocsájtott frekvenciák egybe esnek az emberi szervezet szerveinek működési frekvenciájával...."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Intuíció 2014.01.12. 19:31-kor.
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.12. 16:59

Most ennyit...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Intuíció 2014.01.12. 19:32-kor.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.01.12. 18:33

Dícséretes összeállítás. Köszönöm.

Bárhol és szinte bármikor tökéletesen jól tudok aludni.

Műszeres visszaigazolás kellene, merthogy így az egész nem több puszta elméletnél.

Azt látom, hogy ebben az esetben sincs semmi másról szó, mint figyelem-elterelésről. A mobil-átjátszó állomások, a TV-adók, a különböző radarállomások, a vegyi szennyezés, stb. stb káros hatásainak vizsgálata és az ellenük való védekezés megoldása helyett, kezdjünk el mutogatni a földsugárzásokra, keltsünk emberekben félelmet olyan dolgok iránt, melyek (ha egyáltalán léteznek), nagyjából több tízmillió éve vannak velünk és köztünk, és semmi, de semmi bajt nem okoznak.

Fontos azt is tudni, hogy számos ember, közte én is, puszta akaraterejükkel képesek az iránytűt kitéríteni. Puszta akaraterejükkel képesek a "pálca"' mozgását befolyásolni, még akkor is, ha az másnál van. Azaz, a "pálca mozgása", a világon semmit sem bizonyít.

Hajszálcsövesség. Miért kellenének "vízerek", amikor a hajszálcsövesség révén a víz igencsak jó sok helyre el tud jutni.

Az orvos tüneteket kezel általában, nem az okot. Az okot a betegnek magának kell feltárnia. Ahogy pedig az agy képes megbetegíteni a szervezetet, úgy képes is azt meggyógyítani. A betegségek 90%-a lelki eredetű. Azaz, a lelket kell először rendbe rakni és akkor a test is meggyógyul. Automatikusan.

Reggeli fejfájás - rossz a párna vastagsága, keménysége.
Éjjeli vizelési inger - szív- és/vagy veseelégtelenség. (esti bokaduzzanat is jelzi).
Lefekvés utáni erős szívdobogás - szívelégtelenség, a vérnyomás hibás szabályozása, sófogyasztási problémák.
Vizelési nehézségek - Hm. Problémák a társas kapcsolatban.
Lefekvés utáni gyomorlüktetés - ugyancsak szívelégtelenség.
Vastagbéldaganat - alkoholizmus, dohányzás, ülőmunka, helytelen táplálkozás, mozgáshiány.
Magas vérnyomás - idegesség, sok tévénézés, nyugalom hiánya, fokozott koncentrálás hosszú időn át. (elemcsere a vérnyomás-mérőben, mert az újratöltött elem akár 20%-kal is magasabb értéket mutathat...)

A gyógyszer tehát: sok testmozgás, egészséges életmód, stabil és örömteli társkapcsolat, jó munkahely és munkahelyi légkör, tiszta levegő, éjjel nyugodt pihenés (azaz csend), stb. Mit hagytam ki?

Hiszen nincs műszer, amivel mérhetnéd, akkor bizonyíték sincs, hogy bármit is mérnél és nem marad hozod létre az egészet.

Így születnek a paranoiák... Magánvélemény természetesen.
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.12. 19:34

aranylaci írta:Dícséretes összeállítás. Köszönöm.

Műszeres visszaigazolás kellene, merthogy így az egész nem több puszta elméletnél.

Azt látom, hogy ebben az esetben sincs semmi másról szó, mint figyelem-elterelésről. A mobil-átjátszó állomások, a TV-adók, a különböző radarállomások, a vegyi szennyezés, stb. stb káros hatásainak vizsgálata és az ellenük való védekezés megoldása helyett, kezdjünk el mutogatni a földsugárzásokra, keltsünk emberekben félelmet olyan dolgok iránt, melyek (ha egyáltalán léteznek), nagyjából több tízmillió éve vannak velünk és köztünk, és semmi, de semmi bajt nem okoznak.

Fontos azt is tudni, hogy számos ember, közte én is, puszta akaraterejükkel képesek az iránytűt kitéríteni. Puszta akaraterejükkel képesek a "pálca"' mozgását befolyásolni, még akkor is, ha az másnál van. Azaz, a "pálca mozgása", a világon semmit sem bizonyít.

Hajszálcsövesség. Miért kellenének "vízerek", amikor a hajszálcsövesség révén a víz igencsak jó sok helyre el tud jutni.

Az orvos tüneteket kezel általában, nem az okot. Az okot a betegnek magának kell feltárnia. Ahogy pedig az agy képes megbetegíteni a szervezetet, úgy képes is azt meggyógyítani. A betegségek 90%-a lelki eredetű. Azaz, a lelket kell először rendbe rakni és akkor a test is meggyógyul. Automatikusan.

Reggeli fejfájás - rossz a párna vastagsága, keménysége.
Éjjeli vizelési inger - szív- és/vagy veseelégtelenség. (esti bokaduzzanat is jelzi).
Lefekvés utáni erős szívdobogás - szívelégtelenség, a vérnyomás hibás szabályozása, sófogyasztási problémák.
Vizelési nehézségek - Hm. Problémák a társas kapcsolatban.
Lefekvés utáni gyomorlüktetés - ugyancsak szívelégtelenség.
Vastagbéldaganat - alkoholizmus, dohányzás, ülőmunka, helytelen táplálkozás, mozgáshiány.
Magas vérnyomás - idegesség, sok tévénézés, nyugalom hiánya, fokozott koncentrálás hosszú időn át. (elemcsere a vérnyomás-mérőben, mert az újratöltött elem akár 20%-kal is magasabb értéket mutathat...)

A gyógyszer tehát: sok testmozgás, egészséges életmód, stabil és örömteli társkapcsolat, jó munkahely és munkahelyi légkör, tiszta levegő, éjjel nyugodt pihenés (azaz csend), stb. Mit hagytam ki?

Hiszen nincs műszer, amivel mérhetnéd, akkor bizonyíték sincs, hogy bármit is mérnél és nem marad hozod létre az egészet.

Így születnek a paranoiák... Magánvélemény természetesen.

Máskor ne tegyél fel kérdéseket, ha azt hiszed, hogy tudod a választ. Az utolsó mondatod oda-vissza igaz.
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.12. 20:04

aranylaci írta:Dícséretes összeállítás. Köszönöm.

Hogy is van ez?

Azt írod, hogy műszeres visszaigazolás kellene. Rendben.

És azt hogy bizonyítod, hogy az akaraterőddel kilendíted az iránytűt? Már mint milyen műszerrel igazolod, hogy az az erő a te akaraterőd?

Te paranoiát írtál, én csak annyit: a "dugádba" dőltél....ne haragudj, hogy találkoztunk.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.01.13. 20:30

És ez mind "érv" volt a részedről? Hát, ez bizony nagyon kevés.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2014.01.24. 14:28

idézet egy webáruház lapjáról:

"Az akadémikus tudomány egyenlőre nem foglal állást, vagy tagadja a geopatikus tereket.
Ezek közül a két legismertebb a Hartmann sugárzás, ami kb. 2m-es négyzetráccsal borítja be a földet, valamint a vízerek. Magyarország egyik legpontosabban mérő radiesztéta mérései alapján a Hartmann-hálót a textilréz 90% fölött árnyékolja, a vízereket 30 %-ban. Sajnos ezeket a méréseket nagyon nehéz kontrolálni, mivel az ingával vagy pálcával mérő emberek sok esetben a saját maguk által forgalmazott eszközüket mérik hatékonynak. "
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2014.01.25. 17:56

"Magyarország egyik legpontosabban mérő radiesztéta mérései alapján a Hartmann-hálót a textilréz 90% fölött árnyékolja, a vízereket 30 %-ban."

Sajnos, az ilyen állítással ismét csak semmit sem lehet kezdeni. Hiszen ha nincs kontroll, nincs referencia, akkor "mihez képest" a "legpontosabb".

Teljesen jól rávilágottál a dolog lényegére: üzlet. Egy kis félelemkeltés, egy kis hülyítés, egy kis ez egy kis az...
no avatar
User

Intuíció

Szerző: Intuíció » 2014.01.25. 21:34

Valka írta:idézet egy webáruház lapjáról:

"Az akadémikus tudomány egyenlőre nem foglal állást, vagy tagadja a geopatikus tereket.
Ezek közül a két legismertebb a Hartmann sugárzás, ami kb. 2m-es négyzetráccsal borítja be a földet, valamint a vízerek. Magyarország egyik legpontosabban mérő radiesztéta mérései alapján a Hartmann-hálót a textilréz 90% fölött árnyékolja, a vízereket 30 %-ban. Sajnos ezeket a méréseket nagyon nehéz kontrolálni, mivel az ingával vagy pálcával mérő emberek sok esetben a saját maguk által forgalmazott eszközüket mérik hatékonynak. "

Kedves Valka!

Kérdéseidből arra következtetek, hogy komolyan foglalkozol, illetve érdekel a földsugárzás. Az oldal gazdájának kérésére, kérdésére a múltkor elég részletesen leírtam kizárólag a saját tapasztalatomat. Ezt ő azzal nyugtázta, hogy akik ezzel foglalkoznak, ill. állítanak dolgokat, azoknál valamilyen mentális probléma van. Ezt csak azért írtam le most, mert ezért töröltem az akkori hsz-emet.

Már leírtam, hogy semmilyen - legalább is eddig ismert - módon sem a hartman sugárzást, sem a vízérsugárzást nem lehet semlegesíteni. De, mivel ez a leggyakoribb probléma az emberek egészségi állapotának romlásában, nagyon sok matrac, ágynemű, stb. gyártó ígéri, hogy az ő terméke ezeket kiküszöböli. És a rossz alvás nem az ágynemű milyensége, minősége miatt van...Azokra csak ráfogják, a tudatlan ember pedig elhiszi.

Mióta világ a világ, azóta nagyon sokan megpróbálták már az emberi hiszékenységet pénzszerzésre használni. De, ez nem azt jelenti, hogy minden hazugság.

Azoktól talán még jobban kell óvakodni, akik mindenre azt akarják rásütni, hogy hazugság, amit nem tudnak felfogni, megérteni, vagy mérni. Miközben nem veszik azt figyelembe, hogy van egy sor ismert "dolog", melyet semmilyen módon nem lehet mérni, pedig a Világunk működésében talán a legfontosabb szerepet játszák. Az érzelmek és indulatok vezérlik a világot. Szeretet, harag, vágyakozás, küzdeni akarás, stb.

Azoktól is óvakodni kell, akik azt hiszik, hogy megtalálták az igazságot. Mert azzal a te munkádat, adott esetben kutató tevékenységedet, próbálják semmissé tenni, önmagukat föléd emelni. Azt javaslom, hogy elsősorban a saját tapasztalatodnak higgy.

Ilyen a földsugárzás is. Mert igaz, hogy ha több radiesztétával méretsz ki egy helyet, többféle eredmény születhet.
De, nem biztos, hogy csalók. Ez több annál, mint hogy földsugárzás...

Ha komolyan megfogott ez a dolog, azt jelenti, hogy annak oka van. Ahhoz meg kell tanulnod saját magadnak kimérni egy adott helyet. És meglátod,hogy te is be tudod "csapni" magadat.

Még annyit: nem hittérítő vagyok, csupán a saját tapasztalatom szeretném átadni annak, akit ez a téma érdekel.

http://www.youtube.com/watch?v=62XCQsQW0kY

Ebben a videóban Kovács András hitelesen beszél.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2014.01.25. 22:04

az tény, hogy létezik az a jelenség, miszerint az élőlényeknek megvan a maguk választotta helye. ez állatoknál nagyon jól megfigyelhető.
az is tény, hogy természeti népeknél a sámánok "látják" is ezeket a helyeket - saját elmondásuk szerint - ahol erőt gyűjthetnek és ahol "zavarodottak" lesznek.
magam is tapasztaltam hasonló jelenséget (látni azért nem láttam)

de ez még nem támasztja alá semmilyen háló létezését.
mert az állatok viselkedése nem utal semmilyen konkrét geometriai elrendeződésre.
mert ha lehet hinni a sámánoknak ők sem társítanak semmilyen rendszert ehhez. (a valódiak - nem az urbanizált hirtelen-sámánok) én legalábbis nem tudok róla.
saját tapasztalataim sem utalnak semmi ilyesmire.

azonkívül: egy akkora valami, mint a föld bolygó - ami ráadásul teljesen szabálytalan alakú - hogyan tudna ilyen precízen 2x2 méteres négyzethálót termelni?
még ha tudna is, mitől lenne az stabil? két méteres elmozdulás egy ekkora rendszerben szinte semmi. a lokális domborzat befolyását már nem is említem.
az már csak hab a tortán, hogy nem tudni mitől van, mérni nem lehet, de árnyékolni viszont igen. a "szakértők" meg ellentmondásos dolgokat állítanak.

röviden ennyi, így hirtelen.

közben átolvastam és pontosítanék. szóval a kérdés, hogy honnan sugárzódik ki egyáltalán? ha van egy központja, akkor hogyan lehet minden magasságon 2x2 méteres? gömb alakból indulj ki. érted a problémát? ha meg direkt egy felszíni feszültség, ami mint egy háló borítja be a talajt(?) akkor meg nem sugárzódhat felfelé (meg semerre sem). biztos lehetne még tovább ragozni, de szerintem egyenlőre ennyi is elég.
Következő