Itt lehet beszélni bármiről!

Gyógyítás

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

nistvan10

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
2

2018.05.27. 08:13

Békéscsaba

Gyógyítás

Szerző: nistvan10 » 2018.05.27. 08:31

Kedves László!

Valahol láttam egy beszélgetést veled és ott hangzott el ,hogy téged valamikor évekkel ez előtt meggyógyítottak a földönkívüliek,nincs is evvel semmi bajom ,nem vagyok hitetlen ebben a témában és nem rossz májú a kérdés csak éppen szeretném tisztázni ,mivel tudjuk ezek az lények többet tudnak mint mi de ha nekik más a testük felépítése és egyébként is mások akkor a te testedet hogy tudták meggyógyítani mivel nem is ismerhetik az ilyen emberi felépítést mivel az övék más tehát azt is tanulták gondolom én mint laikus.Hiába tanulmányozzák esetleg évek sőt és századok óta az embereket ők nem a mi gyógyításunkra koncentrálnak szerintem miért is tennék? erre szeretnék választ kapni de legalább olyan egyeneset mint ahogy azt én feltettem a nesze semmi fogd meg jól típusú választ hagyjuk meg a politikusoknak.

üdvözlettel :István
User

nistvan10

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
2

2018.05.27. 08:13

Békéscsaba

Re: Gyógyítás

Szerző: nistvan10 » 2018.06.01. 13:03

Na mi van emberek nincsen válassz nagyon szomorú .hogy egyáltalán a kérdésemet válaszra sem méltattad ebből is látszik valami nincsen rendben. De ezt magamtól is tudom humbug az egész mint máshol csak a félrebeszélés megy itt is.

köszönöm szépen.