Itt lehet beszélni bármiről!

Kérem, támogassa kutatásainkat!

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Kérem, támogassa kutatásainkat!

Szerző: aranylaci » 2007.11.18. 12:24

Kedves Látogató!

Több évtizedes kutatási munka áll mögöttem. Nagy segítségre voltak és vannak ebben barátaim, akikkel közösen dolgoztunk és dolgozunk, mind nagyobb és távolabbi célokat tűzünk magunk elé. A látogatottságból és a hozzászólásokból ítélve sok embert megérintenek eredményeink, gondolataink. Köszönjük támogató hozzászólásaikat, kritikai megnyilvánulásaikat, építő jellegű gondolataikat, köszönjük, hogy olvasnak bennünket!

A tudományos kutatás igazi és csodálatosan nagy kaland, ha az őszinte kíváncsiság és a tudás utáni vágy vezérli. A Világegyetem megismerésével párhuzamosan eleget teszünk az ősi parancs felhívásának is: "Ismerd meg Önmagad!".

Ennél is többet tudnánk nyújtani, ha több támogatást kapnánk. Nagy szükség lenne nyelveket beszélőkre, akik önként beszállnának fordítási munkákba, amennyiben idejük engedi. Szükségünk lenne képfeldolgozásban jártas kutatókra, szakemberekre, elsősorban a marsfotók feldolgozása kapcsán. Szükségünk lenne "önkéntesekre", akik különböző kísérletekben vennének részt. A fórumon nyithatnánk egy "hírek" rovatot, ahol megjelentetnénk az aktuális és érdeklődésre számot tartó eseményekről szóló beszámolókat, vagy legalább a linkeket.

Mindezeken túl - akinek lehetősége van rá és áldozna erre -, anyagi támogatást is örömmel fogadnánk, ez esetben több szakirodalmat tudnánk megvásárolni, mélyebb információkat tudnánk átadni. Emellett lehetőség nyílna kiadványok megjelentetésére, tanfolyamok szervezésére, szakmai napok tartására, a legkülönbözőbb területeken. Mindenekelőtt a Maghar Akadémia (http://magharakademia.hu) szakembereinek bevonásával.

A támogatóink nevét - kérésre - feltüntetjük oldalainkon.

Kérem, írjon nekem: aranylaci@freemail.hu
User

martin21

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2005.10.28. 18:27

Miskolc

A tudás mindenkié

Szerző: martin21 » 2007.11.20. 08:37

Kedves Laci!

Részemról nem vagyok egy gazdag iparmágnás:( Viszont szivesen felajánlom photo retusálási képességeimet. Akár egy oktató videót is összehozhatok az alapvető képi manipulálásokkal stb. Természetesen ingyen.
Vagy ha valami szgépes vagy elektronikai problámáról szeretnétek többet tudni, szintén szívesen segítek,ha tudok.

Tisztelettel

martin
" Minden művészet hasztalan, kivéve a zenét! "
-Platon-
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2007.12.12. 10:30

Kedves Martin!

Köszönöm szépen!
Aranylaci
User

martin21

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2005.10.28. 18:27

Miskolc

Re: Kérem, támogassa kutatásainkat!

Szerző: martin21 » 2007.12.17. 22:54

Igazán nincs mit!

Dobj nyugodtan egy e-mailt,ha bármiben segíthetek.

Üdv.!

martin
" Minden művészet hasztalan, kivéve a zenét! "
-Platon-
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2008.05.09. 23:44

nem tudom, milyen kísérletekről van szó, de ha lokálisan nem kötött, akkor szívesen részt veszek benne.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.05.10. 23:39

Pl. telepatikus kísérletekről.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.05.13. 13:00

amennyiben nem igényel előzőleg személyes, vagy közben vizuális köntaktust, akkor szívesen részt veszek ilyen jellegű kísérletekben, valamint megfigyelési kutatómunkában is a saját "körzetemben". ehhez van egy 800x600-as felbontású 16x optikai zoommal és éjjellátóval felszerelt videókamerám (ami nem sok, de ez van). valamint nagy tapasztalatom a szabad ég alatt való táborozásról, minimális felszereléssel, nehéz körülmények között.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.05.13. 16:51

Ez nagyon klassz!
Hogy némi tanácsot tudjak adni, megadnád lakhelyedet? Talán segíthetek a legjobb megfigyelési pont meghatározásában.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.05.13. 18:57

jelenleg a zselic és környéke ami szóbajöhet.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.05.14. 14:25

A térképem szerint arra nem vezet fő Ley-vonal. Nos, nyilván a térkép nem tökéletes, hiszen az a terület felmérve sincs. Jó lenne, ha valaki megtenné.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.05.14. 18:36

ha tudok segítek ebben.
bár lövésem sincs, hogy ez hogy működik.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.05.15. 14:28

Érdemes összeírni a környék szent helyeit. Ezek lehetnek jelenési helyek, ősi romok, különleges források, gabonakörök megjelenési helyei, ufómegfigyelések helyszínei. Ilyen helyeket fel kell rajzolni a térképre, és aztán kimenni a helyszíne és sugárzást mérni. Ha az alap-háttérsugárzáshoz képest eltérés adódik, többszörös eltérés, az már figyelemre méltó. Alap háttérsugárzási adatokat lehet szerezni a netről, de lehet próbaméréseket is végezni, az is legalább annyira használható.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2008.05.17. 23:52

amint lehetségessé válik elkezdem a kutatást, bár azt meg kell hogy mondjam, nem igazán tudok ilyen helyekről. persze eddig nem is nagyon fókuszáltam erre a kérdésre. de nem lepne meg, ha kiderülne, hogy a zselic attól különleges, hogy nincs benne semmi különleges... :)))
User

Froze

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
6

2008.06.02. 16:26

Budapest

Ley vonalak

Szerző: Froze » 2008.06.09. 16:03

Amikor olvastam a ley vonalakról az egyik cikkedben, akkor kezdett el foglalkoztatni, hogy hátha van e egy találkozási pont a lakóhelyem, Hatvan közelében. Kiindulási pontnak a cikkben szereplő fekete-fehér térképet használtam és próbáltam rá "montirozni" egy sima magyarország térképre, hogy hátha kijön valami közelebbi igy, de valahogy az arányok sehogy sem stimmeltek, annyit valószinüsítettem belöle hogy talán pár kilométerrel délre Hatvantól van 3 ley vonal csomópontja(remélem jól valószinüsitettem :)), de hogy pontosan hol azt nem tudtam kivenni. Nyáron el szeretnék menni és megnézni párszor hátha van e ott valami érdekes.

Az lenne a kérdésem hogy van e esetleg egy jobb felbontású térkép amit meg tudnál osztani velünk?
Próbálkoztam rákeresni interneten de elég szegényes a magyarországra vonatkozó részlet, próbáltam google earth-re is keresni valamiféle add-on -t ami egyből mutatná a vonalakat, de eddig még sajnos nem sikerült. pedig az lenne az igazi, müholdas képpel egyből összevetni...
Ha esetleg van valami ilyen örrömmel venném a ha megosztanád. :)

Üdv Froze
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.06.09. 20:10

Kedves Froze!

Hatvanon egy fő Ley-vonal megy keresztül. Hatvantól délre három vonal kerül egészen közel egymáshoz, nagyjából és légvonalban Jászágó és Csány között félúton. Sajnos a szkennerem XP alatt nem működik, a digitális géoem meg nem hajlandó makro fotóra... Ha írsz egy e-mailt, előbb-utóbb be lesz szkennelve.

Szia!
Laci
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.19. 16:23

Telepatikus kísérleteknél ajánlom a növényeket. Fejletlennek nevezet civilizációk évezredekóta használják (úgy, mint mi a telefont) a keresztül beszélgetnek egymással. A fákat használják javarészt. Dobogókőn van egy nem-tér barlang jobb szavam nincs rá. Bizonyos képességekkel vagy be tudsz e barlangba menni. Hiszem, nem csak itt van ilyen barlang, hanem a többi energia helyeken is. Vöröskövár 12 ley vonal kereszteződése volt valamikor de mára szétcsúszót.
no avatar
User

angyay

Szerző: angyay » 2008.07.20. 05:59

Dobogókőn a barlang informálódtam, nemigen tudsz még oda bemenni. A ley vonal nem egyezik a sárkány vonallal és radiesztézia eszközeivel, nem tudod bemérni. Minden ley vonal mellet nem messzire ott van a sárkány vonal is. Szóval részese lehetek e nagy kísérletezésnek.
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2008.08.24. 18:47

Én itt köszönöm meg Aranylacinak, hogy válaszolt a mailekre, és a többieknek is ,aki keddig csak olvasták a fórumot, javaslom, hogy lépjenek be,írjanak, vagy fordítsanak külföldi honlapokról.... pl. nagyon erős lehet,és az is az orosz irodalom, kutatás.. (talán suliban is megtanultuk volna rednesen oroszt, ha előre látjuk, meg akkor ott tudjuk, mi folyik ott színfalak mögött...)hátha neten azóta márfenn vannak erről új adatok.... elvetemültebbek meg ,ha nyelvet tudnak.... mi lehet más földrészeken? Országokban?? Mindenkinek sok-sok erőt ehhez!!!
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2009.08.19. 14:46

*
no avatar
User

Leyla

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2019.02.11. 09:39

Szerző: Leyla » 2019.02.11. 10:32

aranylaci írta:Kedves Látogató!

Több évtizedes kutatási munka áll mögöttem. Nagy segítségre voltak és vannak ebben barátaim, akikkel közösen dolgoztunk és dolgozunk, mind nagyobb és távolabbi célokat tűzünk magunk elé. A látogatottságból és a hozzászólásokból ítélve sok embert megérintenek eredményeink, gondolataink. Köszönjük támogató hozzászólásaikat, kritikai megnyilvánulásaikat, építő jellegű gondolataikat, köszönjük, hogy olvasnak bennünket!

A tudományos kutatás igazi és csodálatosan nagy kaland, ha az őszinte kíváncsiság és a tudás utáni vágy vezérli. A Világegyetem megismerésével párhuzamosan eleget teszünk az ősi parancs felhívásának is: "Ismerd meg Önmagad!".

Kedves László!

Nem régen találtam az oldalra, fórumra, mikor a hazai Ley-vonalakról kerestem információkat.
Örülök, hogy ilyen részletes írásra leltem, roppant kíváncsivá tett. :) Nem csak engem, hanem a fiamat is, aki megszállott tudomány-kutató, aki 9 éves létére már kémiai alapokat tanul és a naprendszer iránt is érdeklődik. S most, hogy szó esett itthon a Ley-vonalakról, ez is érdekes számára.
Nézegettük a kis térkép részleteket, s az egyiken látható, hogy mifelénk is húzódik ilyen vonal.
Komárom-Esztergom megye, Tardos, Tata.
Izgalomba jöttünk, vajon, pontosan hol megy keresztül? Nekem van tippem, csak nem vagyok benne eléggé biztos.
Neten keresve sajnos nem találtunk másik, esetleg nagyobb felbontású térképet, amin látszódna, pontosan hol megy ez a vonal.
Van erről a megyéről konkrétabb ley térkép?
Megfigyeléseim szerint, errefelé az időjárás is más, mint kicsivel odébb. Azt nem tudom, hogy ezt egyszerűen csak a domborzati tényezők befolyásolják, vagy valami energetika is beleszól-e.. Vannak források, hasadékok, (kőbánya), zarándok hely, gyakoriak a villám tevékenységek.
Nagyon érdekel, hogy ezek összefüggnek-e.
Megköszönöm, ha kapunk egy kis segítséget ez ügyben, illetve szívesen rögzítem a megfigyeléseinket, ha ez számít a hazai kutatás szempontjából. :)
Köszönöm, kellemes napot kívánok!