Itt lehet beszélni bármiről!

Érdekességek

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

Fruitilla

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
12

2015.12.11. 13:07

Re: Érdekességek

Szerző: Fruitilla » 2016.02.13. 14:48

aranylaci írta:A természetben - semmilyen formában - nem létezik végállapot, mert ha egyetlen egy is létrejönne, az az egész - végtelen - Világegyetem megsemmisülését vonná maga után. Mivel pedig a Világegyetem nem akar "öngyilkos" lenni, ezért tiltja a végállapotok létrejöttét. Már azelőtt szétrobban az égitest, mielőtt akár csak megközelíteni a fekete lyuk állapotot.

Csak azt nem értem, hogy akkor a mainstream tudomány miért erőlteti a fekete lyukak kutatását, egyáltalán létjogosultságát?

Miben lenne más a világ, amennyiben el volna ismerve, hogy nem léteznek fekete lyukak? Milyen változást idézne elő?
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

2015.08.08. 21:55

Szerző: obelixx » 2016.02.14. 14:10

Sziasztok.

Erre kiváncsi vagyok én is. Miért nem létezhetnek fekete lyukak? Mi történik a Szupernovákkal akkor felrobbanásuk után? Akkor mit érzékelnek a csillagászok a naprendszerek, galaxisok közepén?
Én nyitott vagyok az új elméletekre, és biztos hogy az emberiség meg keveset tud a világegyetem igazi mivoltáról, müködéséről. Az ummitákról már elolvastam az előadásodat, de kiváncsi vagyok hogy is nem létezhet valam,i amit majdnem mindenki állit hogy tele van velük a világegyetem??? Bizonyára tudsz további cikkeket, előadásokat ajállani a témához.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.15. 09:59

A hivatalos tudomány - szánt szándékkal - téveszméket terjeszt. Pontosan igyekszik megfelelni az illuminátus rend megalapítója, az egyévként jezsuita szabadkőműves Weisthaupt 250 évvel, ezelőtt egy Rotschild bankár részére megfogalmazott 25 pontjának. Ezt a bizonyos 25 pontot számos kormány saját kormányprogramjává tette... (Honlapomon és a youtube-on természetesen megtalálható: Hinni vagy nem hinni? - című munkámban.)

Ilyen, teljesen hamis elmélet pl.: ősrobbanás-tan, darwini evolúció-felfogás, naprendszer-keletkezési elmélet, standard modell, einsteinizmus, stb. stb. Nagyjából minden, ami nem Bruno, Descartes, Galilei, Tesla, Leonardo, Verne, Wells, Newton, Leibnitz, Gauss, Arp, Cuvier - nevéhez fűződik, hamis. "A tudás - hatalom", következésképpen, a "nem tudás = elnyomás". Ennyire egyszerű.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.15. 09:59

A hivatalos tudomány - szánt szándékkal - téveszméket terjeszt. Pontosan igyekszik megfelelni az illuminátus rend megalapítója, az egyévként jezsuita szabadkőműves Weisthaupt 250 évvel, ezelőtt egy Rotschild bankár részére megfogalmazott 25 pontjának. Ezt a bizonyos 25 pontot számos kormány saját kormányprogramjává tette... (Honlapomon és a youtube-on természetesen megtalálható: Hinni vagy nem hinni? - című munkámban.)

Ilyen, teljesen hamis elmélet pl.: ősrobbanás-tan, darwini evolúció-felfogás, naprendszer-keletkezési elmélet, standard modell, einsteinizmus, stb. stb. Nagyjából minden, ami nem Bruno, Descartes, Galilei, Tesla, Leonardo, Verne, Wells, Newton, Leibnitz, Gauss, Arp, Cuvier - nevéhez fűződik, hamis. "A tudás - hatalom", következésképpen, a "nem tudás = elnyomás". Ennyire egyszerű.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.15. 14:21

Már egy ideje én is foglalkozom az illuminátusokkal,is. Sajnos bármire képesek és akettős beszéd, a félrevezetés az egyik alap szabályuk.kár hogy miattuk tele van a világ hazugsággal, erőszakkal, gyülölködéssel, hamis beszédekkel, stb.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.16. 08:20

Érdekel engem is a téma, ha valamilyen "érdekes" hírre találsz, kérlek oszd meg, vagy írd le gondolataidat.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.16. 17:28

Itt egy igazán ütős leletegyüttes, arról hogyan látták és formálták meg a régiek az általuk látott csészealjakat és fura lényeket.

Mysterious Ancient Artifacts found in Nochistlan, Zacatecas, Mexico ₪
Are we looking at incense burners?
What do you think?

https://www.facebook.com/MysteriousAnci ... 4687636980

Forrás, Mysterious Ancient Artifacts facebook. :D
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.16. 17:58

Szia Aranylaci.

Egyik fontos forrásom az illuminátusok, szabadkőmüvesek müködéséről Dr. Drábik János köziró előadásai.
http://fixhd.tv/videotar/lejatszo/4713
Itt http://fixhd.tv/videotar/lejatszo/4713 megtalálhatod azokat a müsorokat, amelyekbe bele szövi a történelem folyamába a titkostársaságok munkásságát, személyiségeit a régi időktől, Trianonon, háborúkon, magyar szabadkőmüvességen keresztül napjainkig. Már nehezen lehet engem meglepni, de néhány alkalommal, új információkkal sikerült. Ő ezt a témát nagyon ismeri, komoly kutatásokat folytat már régóta és olyan helyekről szerzett információkat, ahonnan csak nagyon kevesen. Szinte minden előadásában beszél a rejtett hatalomról és keresi az összefüggéseket a mai és mindenkori valósággal.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.19. 08:56

Köszönöm szépen, de Drábik maga is erősen "érintett", tehát számomra nem hiteles forrás. Pláne, hogy súlyos tévedéseket (hazugságokat) kever össze valós ismeretekkel. Ez a vakolók módszere - többek között.

Európa Titkos történelme - című könyv számomra sokkal hitelesebb.

Ezek a társaságok egyáltalán nem titkosak. Ott van pl. a Bildenberg-csoport.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.19. 21:33

Valóban nem titkosak a titkostársaságok, de a médián keresztül igyekeznek bagatelizálni őket, elterelni a figyelmet róluk, hogy az emberek ne tudjanak eligazodni a valóságban és főleg őssze akarnak zavarni mindenkit abban, hogy valójában milyen szerepük, befolyásuk is van a politikára, a világ eseményeire, háborúkra, kormányok manipulációira, stb.
Az általad emlitett Bilderberg csoport szerepét is lekicsinylik, és ha ha valaki azt bizonygatja hogy igen fontos szerepük van a poltikában, gazdaságban, akkor nevetnek egyett hogy az már megint csak egy jó kis konspirációs elmélet. Tehát hiába van dokumentálva hogy összegyülnek, találkoznak és a találkozók után szépen lassan érdekes dolgok kezdenek történni a világban, az úgy sem lehet igaz. És ez a hozzáállás méginkább jelemzi a politikailag elpuhult nyugatiakat, akiket főleg arra tanitanak hogy amit nem látsz az nem is igaz, amit nem a média sugall az konspiráció. Ilyen értelemben isten és a vallások is csak konspirációs kitalálmnyok-szerintem is legalább, kivéve a konspirációs részét.
Sok olyan csoport van amit a CIA és mások müködtetnek amelyek fals, hoax inforációkkal öntik el az internetet, hogy aztán mindenre azt mondhassák hogy rosszindulatú kitaláció. A politika melett mi jól tudjuk, hogy ez folyik az úrkutatásban, Ufókkal kapcsolatban, Mars, Hold, régészet, őskor kapcsán és még sokáig sorolhatnám. A lényeg hogy csak az igazság ki ne derüljön.
Meg ugye ott van a sok szabadkőmüves jelképp szétszorva a világ nagyvárosaiban, a Vatikánban, templomok, régészeti leletek bizonyitják a létezésüket, csak beszélni róluk nem ildomos, még mindig.
Amerikában a Koponyák és Csontok-Skull and Bones- titkos társaság is fontos szerepet tölt be, főleg ha a Bush klánra gondolunk. Mindenki fontos akar lenni ebben a világban, nagyobb, hatalmasabb mint mások és ezért nem birják ki hogy belépjenek egy-egy ilyen társaságba, hiszen csak onnan válhatnak kiemelkedő politikusokká, bankárokká, vezetőkké,stb. Ilyen -félelmetesen-gyarló az emeber.
A Nasa alapitói is titkostársaságok tagjai voltak és nagyon is jól meghatározott célból tették amit tettek.
https://www.youtube.com/watch?v=_t7WsjaRwVk Ebben a dokumentumban sok érdekességet mondanak, állitanak a Nasa-ról és annak alapitóiról.

Dr. Drábik János egy múvelt, okos ember és több helyen is rátapint igazságokra, de nyilván bizonyos érintettség nélkül nem juthat olyan információkhoz amikről beszél. Nem veszem szetirásnak amit mond, de össze szoktam hasonlitani más információkkal, forrásokkal is,hogy tisztábban lássak. A Szeptember 11, Hitler támogatói, magyar szabadkőmüvesek szerepe, a Közel-Keleti háborúk okai, az USA szerepe a világban, az EU müködése kapcsán sokmindent a nevén mond ki, és nyilvánvaló már sokaknak hogy a dolgok nem véletlenül történnek meg, hanem előre elhatározott módon. A Bilderberg csoport fontosságát a világpolitikában ő is hangsúlyozza. A P2-es páholy müködéséről is gyakran beszél.

De sajnos a világ nem tisztán müködik, mindig is voltak emberek, csoportok akik uralkodni akartak mindenen és nagyon úgy túnik hogy sem istenek, sem emberek ezt nem tudják megakadályozni. Úgy túnik hogy van egy emberi gonosz erő felttünk, akik a hazugság, káosz, kiszolgálatatottság irányába visznek minket, kriziseket, háborúkat kirobbantva céljaik elérésének érdekében és akik kézben tartják az egész politikai, gazdasági osztályt, ők maguk adva hozzá az embereket, akik pénzért, hatalomért, státuszért bármikor, bármire képesek.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.20. 11:42

Teljes mértékben egyetértek.
Igen, az utolsó bekezdésed megvalósítói mögött állnak a szabadkéművesek. Ők képviselik ezt az "erőt".
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.21. 20:24

Szia.

Ime egy könyv ajánló cikk egy olyan témáról amelyről mostanában beszélgetünk.

Ady és a szabadkőművesek románca.

http://tortenelemportal.hu/2013/06/ady- ... eg-raffay/
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.23. 17:33

Black Knight újratöltve. Új videó, mely az idén készült az ISS-ről.

https://www.youtube.com/watch?v=WsEvt1SAcEg

Érdekes, hogy homályos a kép a mai HD, meg 4k felbontású világban. Nem véletlenül.

Új felvételen a Fekete Lovag “műhold”
Nemrég került fel az internetre egy videó, a méltán híres vagy éppen hírhedt Black Knigh, azaz a Fekete Lovag űrszondáról, amint az egy nemzetközi űrállomást követ. Bár a szkeptikusok nem győzik hangoztatni, hogy a Fekete Lovag nem létezik, ennek cáfolatára számos bizonyíték áll rendelkezésünkre.
A Fekete Lovagról ugyanis az a hír járja, hogy olyan erős rádiófrekvenciákat bocsát ki magából, amiket nem csak a világűrben, de megfelelő érzékenységű rádióval, akár a Földön is be lehet mérni.
Az egyik leghíresebb elmélet szerint, már Nikola Tesla is képes volt jeleket fogni a Fekete Lovagról. Felfedezéséről levélben értesítette Julian Hawthorne riportert. 1899 December 8.-i keltezésű levelében említést tett egy „másik világból érkező, számokban kódolt üzenetről…”
Nem Tesla volt az egyetlen, aki felfigyelt a szonda misztériumára. Guglielmo Marconi, olasz feltaláló és mérnök, akinek munkássága leginkább a nagy hatótávolságú rádióhullámok kifejlesztése és tökéletesítése révén vált ismertté, szintén észlelte a Fekete Lovag jeleit. Néhány évvel Tesla után, ugyanazt az üzenetet fogta saját rádióvevőjén.
Később a Grumman Aircraft Corporation még fotót is készített a Fekete Lovagról. Természetesen a katonaság is felfigyelt a Fekete Lovag jelenlétére és nagy erőkkel dolgoztak rajta, hogy a lehető legtöbb információt szerezhessék meg az űrszondáról.
A szonda létezését övező vita tehát már jó ideje folyik. Azonban úgy tűnik 2016 januárjában újabb bizonyíték került elő a Fekete Lovag létezéséről. Napvilágot látott ugyanis a fenti videó, „Az ISS felvétele a Fekete Lovagról” címmel. A videó Oroszországból került feltöltésre, és készítéséhez az ISS saját kameráit használták. A felvétel akkor készült, amikor a szonda túl közel került az orosz Soyuz űrállomáshoz. A felvételen mellesleg hallható, ahogy az orosz asztronauták rácsodálkoznak a misztikus űrszondára.
Amennyiben a szonda ősi, vagy földönkívüli eredetű, kérdéses, hogy a NASA miért nem vizsgálta meg eddig komolyabban?
Vajon mi lehet a Fekete Lovag valójában. Egy titkos földi űrszonda? Ősi technológia, vagy egy UFO? Mi a célja? Talán információkat gyűjt, de ha így van akkor kinek?
(Felfedés) :D
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.24. 13:28

A mellékelt videó alapjaiban hamis.
A Fekete Lovagot az egyik űrrepülőgép filmezte le, poláris pályán. Ha jól emlékszem, a Discovery. Az ISS egészen más pályán kering. Lásd a cikket a honlapomon. A felvételek Össze vannak vágva. Itt-ott még a Fekete Lovag képe is hibás. Manipulált. Pontosan az életlenség az egyik érv a hamisság mellett.
A Szojuz-TMA-19 2010-ben repült az űrállomáshoz. Ha csupán 10-15 cm-es tárgy kerül közel az Űrállomáshoz, az egész ISS pályáját megváltoztaztják. Nem engednek és nem mennek közel semmiféle ennél nagyobb objektumhoz.

Köszönet az adys cikkért!
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.03.09. 19:36

Végre minden kiderúlt. Sem a Nasa, sem a Vatikán nem tagadhatja tovább az igazságot.

12821494_1190308947702658_8698195355314102157_n.jpg
12821494_1190308947702658_8698195355314102157_n.jpg (29.4 KiB) Megtekintve 796 alkalommal.

:lol: :lol: :lol:
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.03.11. 09:40

:) :) :)
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.04.07. 13:37

Szia.

Egy eset a sok Nasa-s közvetités közül. Szerintem nincsenek véletlenek ilyen helyzetekben.

http://avilagtitkai.com/a-nasa-megszunt ... mas-korul/
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.04.08. 11:27

Azóta sem adtak erre magyarázatot.
A "piros gombos" ember intézkedett.... Mindig és mindenhol úgy sem tud.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.04.08. 22:04

szia.

Láttad már ezt a videót? Állitólag eddig még nem tudták eddig megcáfolni a felvétel hitelességét. Ha csinálták az egészet, akkor nem rossz munka, élethünek látom a kis idegent.

http://www.ufosightingsdaily.com/2016/0 ... ck-in.html
:shock:
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.04.08. 22:47

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.04.12. 17:23

Már a sokadik koponya, de ezt nem ismertem. Köszönöm.

A film igen érdekes. Ezt sem ismertem. A baj az, hogy manapság már olyan hamisítványok készülnek, melyekről a profik sem tudják eldönteni, hitelesek-e vagy sem. Egyet tudok mondani, azok a kis szürkék, akikkel én találkoztam, nem így mozognak. Ennek a lénynek a mozgása inkább majoméra emlékeztet. Némi buherálással persze. A film fekete-fehér, azzal kevesebb a gond, amikor hamisítani kell. Életlen, homályos, ami ugyancsak a hamisság melletti érv. Persze, akár infrafelvétel is lehet. De. Ha nekem egy ufonauta va na szobámban, akkor tisztességes kamerával figyelem. Végső következtetésem tehát: hamisítvány. Nem életszerű.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.04.25. 10:40

Szia.
Sajnos valóban sok a hamis videó készül, nekem is gyanús volt a videó életlensége.
De nagyon érdekel a te személyes találkozásod az Ufókkal. Egy Youtube felvételen hallottam a beszámolódat, amikor egy rádiónak adtál interjút. Milyen érzés volt velük találkozni? Nem volt félelmetes? Én lehet hogy hirtelen megijedtem volna tőlük. Milyen nyelven kommunikáltak veled?
Ami nagyon megragadt a beszámolódban az a meggyógyitásod volt, hogy súlyos betegségből gyógyitottak meg téged. Jó lenne sok ilyen földönkivüli az emberiségnek. Éreztél valamit közben? Esetleg elvittek téged is a csészealjukra? Szerinted egy ideje miért nem kerestek, látogattak meg újból? Hasonlitottak a mások által leirt lényekhez? Rengeteg kérdés van a fejemben, de most ezek a legfontosabbak számomra amit felteszek. Nekem nem volt ilyen élményem, igy még kiváncsibb vagyok.
ElőzőKövetkező