A magyar nép- és a magyar nyelv eredete, Arvisurák, Móricz-levelek, stb.
no avatar
User

Japan

Re: A Magyar nyelv miért hiányzik egy külföldi oldalról ?

Szerző: Japan » 2009.02.03. 12:56

Ezzel csak arra akartam utalni, hogy nem egyedi jelensegrol van szo....
Amig egyesek ugy gondoljak, hogy egy angol nyelvu reklammal barmit el lehet adni, nem lesz valtozas
User

sheriff

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
860

2006.02.11. 17:15

Szerző: sheriff » 2009.02.08. 05:47

A Google Translate az albánnal, észttel, galíciai portugállal, máltaival, thaijal, törökkel és a magyarral együtt összesen hét nyelvvel bővült.

A Google keresőjét elindítva a linkek mellett már megtalálható a " [ Oldal lefordítása ] " funkció.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
938

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2009.06.28. 00:12

Japan írta:Azt hogy Mo-t sokan nem ismerik kulfoldon, szomoru, de nem egyedi jelenseg.
Pl egy magyar sem tudna megmondani, hogy hol van Kalmukia-ami pedig az egyetlen europai buddhista "orszag".

én nem tudom, mi az a kalmukia - majd megnézem a gugliban - de azt tudom, hogy a magyarok már legalább 1100 éve közép-európa meghatározó népe és az egyik legrégebben létező ország. minden délben mikor európa szerte és az egész keresztény világban megkondulnak a harangok, azt hirdetik, hogy a magyarok legyőzték és megfutamították a hatalmas oszmán birodalmat. azt sem tudom, hogy ez a kalmukia milyen szerepet játszott a világtörténelem alakításában, de azt igen, hogy évszázadokig mi védtük meg európát a keleti invázióktól. de nem tudom azt sem, hogy a nyugati országok népei alapjáraton ennyire hülyék, vagy egyszerűen csak nem tanítanak nekik történelmet?! de ez biztos azért van, mert egy alacsonyabb rendű kultúrával rendelkező kis balkáni országban élek, ahol az emberek még lóháton járnak és viskókban laknak, de ez nem is meglepő, hisz indiából származunk - kvázi cig@nyok vagyunk. :x :x :x hát hogy jövök én ahhoz, hogy megszóljam a nagy nyugat-európai ........?! :x :x :x
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
Előző