A magyar nép- és a magyar nyelv eredete, Arvisurák, Móricz-levelek, stb.

Jóslatok

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Re: Jóslatok

Szerző: Darkh » 2008.01.29. 11:52

A nyirkai jóslat felvet néhány igen érdekes összefüggést a jövőt illetően.A hét teve a menórát jelenti.Nem szabad elfelejtenünk,hogy Herzl Tivadar is utalt magyarország bevételére a Schultzok által.Jelenleg ott tartunk,hogy minden cionhéber hatalmi törekvés nem kitaláció, hanem tény.Ezer évek tanulsága, hogy ahol a héberek megjelennek nagy bajok támadnak.Nagyon nagy bajok.Példa erre a folyamatos Európai zsidóüldözések és nem a holodogmára gondolok, hanem több száz év harcára a héber identitás ellen.A 20. század olyan fordulópontot jelentett a zsidóság számára ami megalapozta a világ kézben tartását.Beszélhetünk a Háborúkról miért kellett több száz millió embernek meghalnia a Schultzok miatt
(II.Vh kirobbantása,komcsiuralom,közelkeleti vérengzések, Afrika teljes kizsákmányolása és háborúba taszítása,amerika lefizetése és még napokig lehetne sorolni.) vagy beszélhetünk arról, miért a cionrasszista héber kézben van a sajtó,a média,a bankok,az ingatlanok,és szinte minden az usában ill. hazánkban is.A felállás a következő:Simon Perez beszéde a háború nélküli gyarmatosításról,a honvédség leamortizálása,a Schultz érdekeket szolgáló pártok hatalmon tartása,az emberek hüjítése és kizsákmányolása, a konfliktus okozás, mind mind egy célt szolgál, egy olyan háború kirobbantása ami ürügyként szolgál a bevonulásra a szegény Schultzok megvédése érdekében.Még mielőtt tovább mennénk tudnunk kell, hogy Izraelt nem tudják tartani sokáig az egyre nagyobb a feszültség miatt (az usa inváziós terve miatt is: az ellenség nélküli és a nem befejezhető háború kiterjesztése: Irán,Szíria,stb.).Magyarországon még mindig komcsihéber uralom van akár teccik akár nem.Olyan stabil,hogy ezt senki nem vitatja.Budapesten található a világ! második legnagyobb zsinagógája az első New Yorkban van.Hazánk potenciális célország minden téren.Az etnikai válság ami erősebben van kibontakozóban mint eddig bármikor hazánkban nem kialakult, hanem kialakították.Idővel elszakad a húr és ha robban az etnikai bomba, megelégelik az emberek a Gazsi hordák pusztítását továbbá a magyar emberek kettéosztottsága ill. az eljövendő ínséges idők miatt kialakulhat egy helyrehozhatalan probléma amit teljes káosznak hívunk.Mivel tudjuk, ahol káosz van ott háború is lesz.
A jóslat részletesen adja meg a jövőképet,de a jelen pillanatát figyelembe véve nagyon is esélyes a dolog.
Egy rövid vázlat elemzés a jóslathoz:
http://www.asztralutazas.hu/index.php/m ... oslat.html
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.01.30. 14:06

A szerző, aki maga is érintett Schultz kérdésben, gondolom a saját terveiket írta le a könyvében. Merthogy az egész jóslat, csak kitaláció, az ő fejében született, illetve azokéban, akikkel együtt dolgozik.
User

Darkh

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
174

2007.11.14. 07:13

Béta kvadráns

Szerző: Darkh » 2008.01.30. 15:02

Kétkedve fogadom én is a polgárháború beteljesülését,tényleg nem lehet tudni mi fog pontosan történni csak azt érezzük, hogy közeleg valami ami nem jó.Az összesküvés elméletek többnyire azért érdekesek, mert mi van, ha az egyik tényleg igaz.
A történetet illetően egy kis kutatással össze lehet rakni az internetről csak szortírozni kell kicsit.
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

2008.02.07. 11:46

Szerző: Tyrael » 2008.02.07. 14:44

Eggyet értek az előttem felszólaltakkal metszettfityeszesek ügyében.
Csakhogy finom legyek és nőies. Sokan tagadják pl a Cion Bölcseinek jegyzőkönyvét.
Nos én beleolvastam. Akár kitaláció akár nem, mindeki mondhat akármit (pontosabban az nem, aki nem olvasta) de egy biztos, amit ebben a jegyzőkönyvben leírtak az kísértetiesen meg is történt! Mintha egy valódi forgatókönyv lenne...
no avatar
User

izabella

Szerző: izabella » 2008.03.20. 10:36

Ugy hirlik Dr MESTERHÁZI ATTILA közgazdász váltja fel Gyurcsányt a kormányfői poszton.
no avatar
User

Nusar

Szerző: Nusar » 2008.06.25. 05:19

Kb. 1-1.5 éve elhangzott a rádióban egy jóslat, ami úgy hangzott, hogy nemsokára találni fognak a Dunakanyarban valamit, ami világszenzáció lesz, és minden országból jönnek majd emberek, hogy megnézhessék. Kíváncsian várom, vajon a Pilis, vagy a Börzsöny rejti-e? A Lánszki Imre Ősbudánál már bejutott egy alagútba, most dolgoznak benne, hordják ki a köveket, amivel eltorlaszolták a járatot. Csak az már nem a Dunakanyar- szerintem. Mindenesetre kíváncsian várom, hogy mit fognak találni, és bejön-e a jóslat.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.06.25. 09:05

A Duna régen nem ott kanyarodott, ahol most.
no avatar
User

Nusar

Szerző: Nusar » 2008.06.25. 22:54

Laci!
Ez a mondatod, hogy a Duna régen nem ott kanyarodott, ahol most, így igaz. Akkor viszont az a kérdés, milyen messze kell visszamenni az időben, mert több felé is kanyarodott, olyan helyeken, ahol most esetleg egy rét van. Tudok egy ilyen helyet, csak ez a Börzsönyben van, és kanyarabb kanyar már nem is lehetne. Most fogják a kulturális Örökségvédelmi Hivatal támogatásával kiásni azt az ősrégi hajót, amit ebben a kanyarban találtak, több méter mélyen a föld alatt. És ez a hely pontosan az a hely, ami miatt majd találkoznunk kell.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2008.06.26. 09:21

Szia!

Kezd a dolog érdekes lenni. Nos, úgy tudom, a börzsönyi kanyar még a Észak-Bakony - Pilis kanyarulatnál is ősibb. Ha azt a hajót tényleg kiássák, akkor kora tízezer években mérhető. Minimum. Kérdés, ebből mennyit vallanak be... De gondom, már előre lehet tudni: honfoglalás-kori....
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.06.26. 11:25

Hmm Ez érdekes. Miféle hajó? Afféle régi gályaféleség lehetet. Vagy valamiféle folyami hadigajó, esetleg kereskedelmi "uszály".
Kíváncsian várom a fejleményeket, azonban sajnos Laci szerintem is rátapintott a lényegre! ...

Üdvözletem!
no avatar
User

Nusar

Szerző: Nusar » 2008.06.26. 16:53

Sziasztok!
A hajó még a II. világháború idején került elő tankcsapda ásáskor. Azt mondják, úgy nézett ki, mint egy kisebb viking hajó. Akkor visszatemették. Szerintem az, hogy akkor levegő érte, sokat ronthatott az állagán. Még él az, aki a saját szemével látta a háborúban, mert ő is ásta az árkot. Azóta mérték a helyet radarral, de a fagyos föld miatt a radar csak 4 m-ig "látott", és nem talált semmit, mert a hajó mélyebben van. Mostanában fognak újra kijönni radarozni, mert már akár 10 m mélyen is meg lehet állapítani, és akkor kezdenek majd ásni, ha lokalizálták. Kíváncsi vagyok én is, milyen kort állapítanak meg. Tegnap az erdőben majdnem ráléptünk egy tányér-aknára. Ki kell hivatnom a tűzszerészeket. Még a végén felrobban egy kiránduló, vagy gombászó az erdőben. Soha nem lehet tudni, mi van a lábunk alatt.
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.06.26. 21:03

Az igen! Viking hajó? Mondjuk azokkal lehett sekélyebb vizű folyókon is közlekedni. Nem kizárt, hogy őseink is hasonlót használtak, elvégre folyami hajzásra volrunk ráálva a legjobban. Tányérakna? Az nem semmi! Oda sem megyek akkor... Nem akarok öngyílkos lenni! :D
no avatar
User

Frankie

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
35

2008.05.20. 18:32

Csitár, Nógrád megye

Szerző: Frankie » 2008.06.27. 17:22

Sziasztok!
Tényleg érdekes; legfőképp az, hogy egyik média sem terjeszti. Itt a fórumon olvastam először Nusar hozzászólásában a börzsönyi hajóról és a pilisi szarkofágról is. Jó lenne valahol többet is megtudni ezekről a témákról.
Üdv!
User

Tyrael

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
621

Szerző: Tyrael » 2008.06.27. 20:55

El kell utazni a helyszínre tapasztalt vagy amatőr régészcsoporttal, kutatókkal. De inkább tapasztaltakkal akiket a tudás és nem a szenzáció érdekel! És természetesen vigyázni a Nusar álltal említett dolgokkal! :)

Pár link a Pálosokról és vidékeink misztikumáról:

http://www.hidlap.net/modules.php?name= ... e&sid=1517
http://www.kitalaltkozepkor.hu/szantail ... losok.html
http://www.mancs.hu/index.php?gcPage=/p ... p&id=11616

Jó böngészést, ha még nem ismeritek! :)

Üdvözletem!
no avatar
User

pmarci1

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató