Mars-kutatás, titkos marsraszállás, élet

A Mars

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

Plutissimo

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

2016.01.02. 16:18

Re: A Mars

Szerző: Plutissimo » 2016.01.02. 17:03

Sziasztok. Most regisztráltam a fórumra. Kérdezném, ismeritek ezeket az információkat? Mi a véleményetek róla? Bocsi, ha erről lett volna már itt szó. Nem láttam.

http://goodethungary.blog.hu/2015/12/27 ... ban_1_resz
no avatar
User

Zola40

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
2

2016.01.01. 21:11

Szerző: Zola40 » 2016.01.03. 13:09

A náci haunebu csészealjakról egy-két gondolat, nem valoszínű hogy a németek a háború közepén két
különböző ilyen nagy fejlesztésbe ölték volna a pénzt. Ha egyszer van antigravitációs csészealj, akkor
minek fejlesztgették a V-2 rakétát a háboru végéig? A Szovjetunioba és az USA-ba kikerült tudosok
köztük Wernher Von Braun, miért a rakéta meghajtást fejlesztették tovább, miért nem az antigravitáciot.
Ezek a tudosok nem hallottak a haunebu csészealjról? Talán azért nem, mert nem is létezett.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.01.06. 19:37

Nagyon érdekes a beidézett cikk, gondolatébresztő feltétlen.

Úgy tudom, a német csészealj-program sokkal kiforrotlanabb votl, mint a V-2-sek. Azokat már tudták gyártani, sorozatban is. Technológiájuk megoldott volt. A csészealjakból csak prototípusok lehettek.
no avatar
User

Plutissimo

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

Szerző: Plutissimo » 2016.01.07. 21:33

Az én számomra nem éppen ez a dolog, ami gondolkodásra ad okot, hanem az, ami a két előadás információjában napjainkra vonatkozik. Azaz, milyen technikai fokon, milyen utazások, találkozások, tárgyalások, háborúk, erők, ismeretek léteznek manapság. Nem szólva arról, hogy itt vannak stb. Persze, én is tudtam ezekről, de nem ilyen fokon gondoltam. Már csak azért is hiszek ezekben a földönkívüli intelligenciákban, mert a múlt év nyarán módom volt egy "fényjárművet" fénygömböt nejemmel látni, amit videóra is vettünk. Sajnos, mire a telómmal a felvétel funkcióhoz eljutottam, addig meglehetősen magasra emelkedett, kb. 50m magasról, így nem lett igazán" izgalmas " a felvétel. Viszont, nekünk egy érdekes, mondhatni szép élmény volt.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.01.08. 09:41

Milyen úrtechnika lehet most? A nyilvánosság számára a 60-as évek technikáját használják, igen sok esetben pontosan ugyanazokat az eszközöket, vagy még azoknál is rosszabbakat... Már a 60-as években is léteztek viszont plazma- és ionhajtóművek, most azt kellene elképzelni, ha 50 év fejlesztési munkát fordítottak azokra a berendezésekre katonai programok keretében, akkor vajon hol tarthatnak? Nem is beszélve esetleges egyéb találmányokról. Azt vallom, hogy a Naprendszerben már képesek hetek-hónapok alatt bármelyik égitest közelébe eljutni.
no avatar
User

Plutissimo

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
3

Szerző: Plutissimo » 2016.01.09. 13:06

A cikkben Randy szerint: a titkos űrprogramok nagyjából minden technológiával rendelkeznek, amit a Star Trek filmekben láthatunk. :O A teleportálást kivéve. Az még nem megy.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Plutissimo 2016.01.16. 12:26-kor.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.01.11. 16:45

Nem gondolnám, hogy jelentősebb sebességre képesek legyenek, miként azt sem, hogy térugrást tudnának tenni.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

2015.08.08. 21:55

Szerző: obelixx » 2016.02.08. 15:14

Kisérleti majmot vittek a Marsra? Ez bizony lehetséges.

http://www.ufosightingsdaily.com/2016/0 ... d-and.html

:shock:
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.08. 15:33

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.09. 11:33

Nagyon jó a majmos-marsos kép, köszi, még nem láttam.
Vagy odavitték, vagy már eleve ott él.

Hát igen, röpködnek is mindenféle gépekkel ott, rendesen.

Köszönet.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.11. 20:09

Szia aranyilaci.

Én is nagyon érdekesnek tartom a képet. Először kisérleti állatként gondoltam rá, akit a Nasa vitt fel azért hogy tanúlmányozzák a környezet élhetőségét, élesben. Mire eljuttatják oda az új telepeseket addigra mindent elő kell késziteni, hogy egy élhető bolygón tudjanak majd boldogúlni. De ha majmok már eleve élnek ott, ahogy te feltételezed, az viszont szenzációs dolog, hiszen mig a Nasa még mindig hivatalosan csak baktériumok, mikroorganizmusok után kapirgál, addig már javában virágzik ott az élet ilyen szinten is. Számos állatot, maradványt fedeztünk már fel a Nasa fotóin ami régi civilizációra utal és jelenleg létező életre is bizonyiték, de az biztos hogy ha egy majom ott megél, túlél, akkor nyitva áll a kapu a mars meghóditására, benépesitésére. És mi már ezt tudjuk szemben a megvezetett sokasággal, akik még mindig csak találgatják hogy mi van a Marson.
:D
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.12. 08:24

Hát igen. Ez se nem rossz kép. Van vagy 20 méteres!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.15. 14:14

aranylaci írta:Hát igen. Ez se nem rossz kép. Van vagy 20 méteres!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Nagyon nagy szobor, ráadásúl gyönyörü. És mennyi ilyen van még ott.
Ehhez hozzá is csatolom az általam talált cikket, mellyel ezúttal svájci tudósok rukkoltak elő. Nagyon hihetőnek tartom és lehetséges hogy őssze függ a Marson talált egyiptomi jellegü szobrokkal. Maguk az egyiptomiak is állitották, hogy Amentetből származtak.

Az At­lan­tiszt va­ló­já­ban a Mar­son ke­res­sük? Svájci tu­dó­sok vad el­mé­lete!
At­lan­tisz rej­té­lye már év­szá­za­dok óta iz­gatja az em­be­ri­ség fan­tá­zi­á­ját. A ti­tok­za­tos hely­ről már az ókor­ban azt re­bes­get­ték, nem is a Föl­dön ta­lál­ható... Nos, svájci ku­ta­tók arra ju­tot­tak, hogy ez nem is annyira vad el­kép­ze­lés...
A német Bild.de számolt be arról, hogy a feltevést a modern korban is időről időre felkapják. Már 1991-ben is jelent meg olyan könyv, amiben szakértők azt fejtegetik, hogy lényegében Atlantisz szigetét nem is a mi bolygónkon kellene keresni! Az elképzelés újra lábra kapott, sőt svájci kutatók sokkal tovább merészkedtek.
Szerintük ugyanis Atlantisz valóban nem a Földön, hanem a Marson létezett. Az elgondolásuk szerint a "marslakók" és az egyiptomiak régen üzleti kapcsolatban voltak, arannyal fizettünk azért, hogy megmutassák a technológiát, amivel fel lehet építeni a piramisokat.
Ha ez önmagában nem lenne elég, azt is megkockáztatják az új tanulmányban, hogy Tutanhamon fáraó is a Marsról érkezett egy űrhajó segítségével.
Az új teóriával dr. Weisz egyiptológus állt elő. Meggyőződése, hogy a NASA birtokában olyan bizonyítékok vannak, amelyek bizony alátámasztanák az ő elképzeléseit, de a NASA ezeket örökre titkosította.
(Ripost)
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.02.16. 08:19

A most megjelent "A földönkívüliek" című könyvemben, van is erről egy fejezet.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.02.16. 18:02

Köszönöm az infót.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.03.02. 23:00

újabb piramist találtak egy marsi képen.

http://www.ufosightingsdaily.com/2016/0 ... ms-of.html

:D
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.03.04. 12:16

Mintha darabokból lenne összerakva.
Néhány képpel lejjebb az a tökéletesen szabályos téglatest is érdekes!
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.03.09. 19:33

Én is úgy látom, hogy több részből van összeállitva, lépcsős mint a földi piramisok. Ez biztos nem természet alkotta képződmény, és ezt még a mellette lévő tárgy is bizonyitja. Egy kissebb piramis lehet az is, vagy egy szobor talapzata. A megtaláló fejet lát a tetején, én nem tudom biztosan eldönteni mi is az.
Én abban hiszek, hogy onnan jöttek az őseink, akik valószinü hogy az atlantiszi kúltúrát hozták létre, még az emberiség előtti időben. Az egyiptomi mitológia arról számol be hogy ők bizony atlantisziaktól származnak-amentet-és hogy tőlúk kapták a piramis modelt. Az atlantisziak az ő leirásaik szerint fényes repülőkön, nagy robajjal lettek a Földre hozva és onnantól épitették fel a civilizációjukat. Atlantisz közepén egy hatalmas piramis állt és az lett a többi piramis elődje. Hiszek ebben és abban is hogy a piramisok nem temetkezési helyek voltak, hanem más spirituális, energián alapuló funkciójuk volt. Rengeteg van belőlük a Földön és mind hasonlit egymásra, az álltalunk látott marsi piramikos, egyenlőre néhány, szintén nagyon hasonlitanak a földiekre. Az iagazi kapcsolatot ebben az irányban keresem. Ráadásúl számos egyiptomi jellegú szobor, arc is található a Marson. Ezek további bizonyitékúl szolgálnak. :D
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2016.03.11. 09:40

Egyetértek. Sőt. Régen a kapcsolat mindennapi lehetett a két bolygó között.
Az időpontot azonban jóval távolabbra tolnám, legalább 200.000 évvel ezelőtt érkezhettek - ami a jelen kutúrákat illeti.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.05.17. 22:34

no avatar
User

yupiter

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
994

2005.11.03. 14:23

Szerző: yupiter » 2016.05.20. 12:51

Ez nem semmi. A Hubble brillírozott, noha nem is a legközelebbi pozícióban van a Mars (kb.75 millió km-re).
Külön figyelmet érdemel a Syrtis Major fölötti felhőzet: az bizony igen vastag gomolyfelhőzet. Érdekes, senki nem írja már, hogy szén-dioxid jégtű felhők, azt meg senki nem meri leírni, hogy porfelhők láthatók... :P :P
Csatolmányok
mars-hubble-photo-annotated.jpg
mars-hubble-photo-annotated.jpg (84.69 KiB) Megtekintve 1525 alkalommal.
no avatar
User

obelixx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
89

Szerző: obelixx » 2016.05.21. 21:06

Lassan minden hazugságra fényderül és már arra nincs mit hazudni, hiszen akkor csak még kellemetlenebb helyzetbe kerülnek. Van hogy már csak hallgatnak, nem is mondanak semmit.:D
ElőzőKövetkező