Atlantisz, Parajelenségek, Pszí-erő,

"KÜSZÖB" élmények

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Re: "KÜSZÖB" élmények

Szerző: Laca » 2008.06.02. 12:21

:D
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

2008.05.20. 17:20

Szentendre

Szerző: katafexi » 2008.06.02. 16:57

Ez a mosoly sokat elárul! :))) :)))
Nem akarok hinni,csak tudni...
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2008.06.02. 17:39

Csak azon somolygok hogy minden nő ezt kérdezi rögtön hogy látom e?! :D Nyugodj meg nem látlak, "csak" olyasmit amihez közöm van. És messze is vagy, a másik pedig hogy én diszkrét vagyok nem "lesek" meg senkit, manapság már nem. :oops:
Itt arról van szó inkább hogy ha valakivel találkozom akkor azonnal érzem az illető jellemét, és ehez tartom magam. Vannak emberek akik annyira gonoszak hogy a közelükben sem tudok megmaradni! Szinte minden gondolatuk arról szól hogy "ő" és senki más, és ráadásul megölne ha tehetné pedig nem is ismer. Aztán ott van a másik oldal itt vannak meglepetések, volt olyan hogy nem tartottam rendes embernek valakit, aztán nagyon jó barátok lettünk egy véletlen kapcsán, és kiderült hogy hihetetlen szeretet van benne az emberek iránt. Akkor még fiatal voltam nagyon. A lányom is ilyen, de annyira hogy volt hogy hazajött mert rosszul lett a gonosz ember közelségétől! Sokszor jobb lenne nem tudni ezeket a dolgokat, talán optimistább lennék.
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2008.06.02. 19:06

Oké Laca!
Most nagyon megkönnyebbültem! :oops:

Pedig ilyesmivel (h meglesek másokat)biztos jól elszórakozgatnék a helyedben... :))) :)))

Mindenkit meglepetések és csalódások rendesen..én az emberekkel kapcs. a megérzéseimre hallgatok,furcsa de ez jobban beválik,mintha az eszemre hallgatnék...ha úgy vesszük,te is a megérzéseidre hallgatsz, csak neked nagyságrendekkel jobbak,mint másoknak...

Azért örülnék ha egy kis képességet átpasszolnál nekem :))) :))) :))) :mrgreen:
Néha nehéz lehet ugy élni, h. ránézel vkire és tudod milyen a lelke,néha viszont kifejezeten jó lehet!...
ha én is ilyet tudnék,biztos nem állnék szóba sok emberrel... :)))
User

katafexi

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
273

Szentendre

Szerző: katafexi » 2008.06.02. 19:15

Egyszer remélem összefutunk egy fórumtalin,kivácsi vagyok mi lenne a diagnózisod..hihhi :))) :mrgreen:
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2009.10.26. 15:51

egyszer velem is történt hasonló. kint voltunk az erdőben éjjel és kicsit ittunk is. az egyikünknél volt rush és hát én is szippantottam belőle. nem ez volt az első alkalom, de amit átéltem az igen. olyan volt mintha elszakadtam volna az egész világtól. a tér elvesztette a jelentőségét az idő pedig mintha megállt volna. tökéletesen egyedül éreztem magam, mintha semmi közöm nem lenne senkihez és semmihez ami körülvesz és minden amit tudtam vagy gondoltam a világról érvényét vesztette. hihetetlenül ijesztő volt. de a legrosszabb az volt az egészben, hogy úgy tűnt, mintha ez örökké így maradna már. sokat gondolkodtam akkoriban, hogy hogyan tudnám másokkal éreztetni a dolgot. kb. olyan mintha egy űrhajós lennél aki egy űrséta alkalmával elsodródna a hajótól és nem lenne semmi lehetőséged, hogy visszatérj. hirtelen realizálódna benned, hogy nem tudsz mit tenni, kisodródsz szép lassan a világűrbe és elszállsz egyre messzebb és messzebb bele a határtalan űrbe. és örökké ez lesz. valahogy így lehetne elképzelni. az egész csak pár pillanatig tartott, mert annyira berezeltem, hogy rögtön kitörtem és nem engedtem tovább menni a dolgot. mikor olvastam kkukac beszámolóját egyből eszembe jutott ez az élmény, mert sok szempontból kísértetiesen hasonló. persze lehetne azzal érvelni, hogy a drog hatása, de a rush nem pszihedelikus cucc, amit tesz az annyi, hogy kitágítja az ereket és ezáltal több vért kap az agy. hatása mindössze másfél - két percig tart. ja és teljesen legális.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

2006.07.12. 15:35

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.07. 21:21

Mi a túró az a "rush" ?
User

etogpx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
18

2010.01.09. 15:47

Szerző: etogpx » 2010.06.08. 07:31

Kérdezd meg egy sexshop-ba! :D
Esetleg egy party drogost :Wink:
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.08. 18:51

etogpx írta:Kérdezd meg egy sexshop-ba! :D
Esetleg egy party drogost :Wink:

Sajnos az ismeretségi köröm nem onnét való. Te viszont lehet hogy oda tartozol. :mrgreen:

Elmondanád még is mi a fene ez?
User

etogpx

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
18

2010.01.09. 15:47

Szerző: etogpx » 2010.06.09. 07:01

Bővebben:

http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=11409

A mai világban a fiatalok körében elég elterjedt dolog.
Amikor Én voltam fiatal, akkor még Ausztriából hozták.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.09. 11:14

a rush egy kis üvegcsében levő kemikália, aminek a gőzét beszippantva az agyban levő erek hirtelen kitágulnak és ez egy rövid ideig tartó tudatállapot változáshoz vezet. hogy party drog-e vagy sem... nem kell az általánosításoknak bedőlni. bármi lehet party drog, ami megfelel a célnak. természetesen azok akik kutatás céljából használnak drogokat, be se teszik a lábukat olyan helyekre, ahol ilyen jellegű "partyk" vannak, ilyenkor ugyanis a szellemi környezetszennyezés hatásai megsokszorozódnak.
no avatar
User

Imperátor

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
171

Eger

Szerző: Imperátor » 2010.06.09. 23:46

Feltupírozott szipuzás!!! :ugeek:
no avatar
User

ozz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
15

2010.06.10. 01:14

Szerző: ozz » 2010.06.10. 02:34

Nekem is volt Ilyen "küszöb" élményem.
Úgy 16 évesen egy film hatására (amiben idegenek tanítottak egy embernek meditációt, már fogalmam nincs mi volt a címe), abból nyertem az ihletet...
Ki akartam próbálni, hogy lehetséges e a testünkből "kilépni" és voltak más válaszra váró gondolataim is ezzel kapcsolatosan. Az eredeti célom az volt, hogy eljussak a Holdra e módszerrel. :)
De a dolog másképpen alakult mint vártam.

Mivel tudni akartam, hogy léteznek e ilyen dolgok nagyon kitartóan meditáltam, eleinte ahogy a filmben láttam, de úgy 30 perc elteltével mintha automatikusan-ösztönösen tudtam volna hogyan kell. Olyasmi érzés volt mint mikor elkapja az ember a "ritmust". Mai napig (10 év elteltével) sem tudom hogyan csináltam és abban sem vagyok biztos, hogy egyedül történt e, de úgy 1,5-2 óra meditálás után annyira ellazultam, hogy csodálatos érzetek jártak át és teljesen "feltöltődtem", ezt nem tudom másképpen leírni. Megváltozott a tudatállapotom, majd éreztem a fejemben egy furcsa dolgot mintha felkapcsoltak volna egy gombot, fizikálisan is éreztem nem "csak" egy érzés volt (a homlokom tájékán úgy egy ujjnyira a csonttól). Abban a pillanatban léptem ki a testemből.

Teljesen más volt mint ahogy vártam, mert nem volt "utazás" egy villanás és szinte egyből a Földet bámultam kívülről. Kis időbe tellett mire az élménytől magamhoz tértem, hogy ilyen is létezik. Furcsa szögekben "láttam", mintha nem lett volna hátam mögött.
Teljesen más színeket "érzékeltem" amiben valamiért a lilás szín meghatározó volt. Mintha az egész bolygót valami lilás köd vette volna körül, valamint az űrt sem sötétnek érzékeltem. A Földön pedig nagy kékes fénylő (mint az elektromos energia) területeket is "láttam". Mint valami csomópontok.
A Föld "felett" meg ember szerű alakok tevékenykedtek valamit, olyan volt mint egy tanácskozás vagy nem is tudom minek nevezhetném. Néhány ember mintha imádkozott volna egy másik alakhoz, aki ott járt-kelt közöttük.
Ez nem a Földön történt hanem az azt körülvevő valamilyen fényes rétegben, de egyértelműen a Földhöz tartozott még.
Valahogy akkor olyan természetes volt ez és tudtam, hogy ők nem érzékelnek engem, mintha én valami "más" helyen lettem volna, de még is ott. :|

Történtek még olyan furcsa dolgok amikre nem is vagyok képes visszaemlékezni csak halvány képek maradtak, de főleg ezek olyan érzetek voltak amiket nem is tudnék leírni.
Ami viszont még megmaradt, hogy tovább mentem valami hihetetlenül hívogató fénypont irányába. Úgy lehetne ezt elképzelni, hogy valami hatalmas energia pont ami magához vonzott, mert olyan érzeteket keltett bennem, ami miatt nem tudtam nem figyelembe venni.
Maga az érzés amit eközben éreztem eleve csodálatos volt, minden olyan éles és tudatos mintha nem is "én" lettem volna. Mint mikor valaki felébred egy fárasztó álomból. Az egész amit "érzékeltem" annyira átláthatónak tűnt, hogy nem volt okom semmitől sem félni.
Ez egy hihetetlen érzés, de az amit akkor éreztem amikor belementem ebbe a "fénypontba" az még ehhez képest is számtalanszor erőteljesebb érzeteket váltott ki belőlem akkor. Egyértelműen olyan volt, mintha egy hatalmas tudatos energia "tenger" részévé váltam volna úgy, hogy teljesen megmaradt az elkülönülés érzet, de mégis egy egységes létben voltam. Ezt végképp nem tudnom leírni.
Akkor esett le sok olyan dolog amikre képtelen vagyok visszaemlékezni. Annyi maradt meg, hogy egy pillanatban kiléptem ebből a "folyamból" de még a hatása alatt álltam és az olyannak tűnt mintha, minden lelassult volna és megállna az idő és több helyen lennék egyszerre. De nem tudok jobban belegondolni mert, nem tudom felfogni. :)

Amikor ebben a tudatos energia "izében" voltam, belepillanthattam dolgokba ami érdekelt és amikor az a kérdés jött fel bennem, hogy hol van még intelligens élet (másképpen jött fel de így tudnám lefordítani), akkor abban a pillanatban egy furcsa zöldes-sárgás-szürkés bolygó előtt találtam magam. Valamiért viszont semmire nem emlékszem belőle mit láttam a felszínén. A következő kép, hogy bevillan a Föld emléke és már az előtt "állok", egyféle kötődés érzet jött, ami miatt éreztem, hogy vissza kéne jönnöm.

Akkor a távolból előkerült valami emberszerű fényes lény és valami olyasmi "kommunikáció" zajlott le köztünk, mint amikor tapasztalatnak, érzelemnek és gondolatnak egyszerre történik a megosztása a két fél között. Lehet nevetséges, de ahhoz tudnám hasonlítani mikor két számítógépről áttöltjük az adatokat. Viszont itt az aktuális érzelmekről és információkról volt csak szó, tehát amit éppen akkor tudtam és éreztem illetve viszont. Nagyon más jellegű érzetei voltak mint nekem, sokáig is vizslattam úgymond, mert annyira kellemes volt amit érzett az a kiegyensúlyozottság. Akkor én is nagyon jó "állapotomban" voltam, de ő más milyen volt.
Azt tudakolta meg, hogy mihez akarok kezdeni, mivel gondoltam rá, hogy még nem megyek vissza. Nem azért volt ott, hogy visszahozzon, inkább egyféle útbaigazítónak lehetne nevezni, de nincs rá nagyon szó. Ez nem egy munka vagy kötelezettség volt számára, hanem ez a tipikus itt vagyok és ezt teszem most, nem tudnám leírni. :|

Aztán úgy tettem ahogy akkor helyesnek találtam és visszatértem ebbe az állapotba.
Egy darabig nagyon kellemes volt, mintha félig jöttem volna csak vissza és tudatosabb voltam, de aztán hamar órák alatt vissza tért a "régi" énem. Ami olyasmi érzés volt mintha valami mélységbe zuhantam volna bele, nagyon kellemetlen volt már már fájdalmas, de inkább pszichológiailag volt nehéz.
Ami még érdekes, hogy az egész néhány perc alatt zajlott le, pedig nekem egy életnyinek tűnt.

A meditáció amit akkor csináltam az egészet folyamatosan előkészítette azt hiszem, így tudtam eljutni ebbe az állapotba, de azóta sem tudtam újra elérni ezt.
no avatar
User

Gabi72

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
31

2010.06.08. 09:00

Szerző: Gabi72 » 2010.06.10. 07:56

Milyen fényes alakok? Mintha sok apró fénypont cikázna gyors sebességgel "bennük" (vagy inkább mintha abból állnának) egy egységet alkotva, körvonalaik vannak csak, se arcvonás se semmi más?
Nem azért élek, hogy megfeleljek a te elvárásaidnak és te sem azért jöttél a világra, hogy a kedvem szerint élj, ha mégis találkozunk az egy nagyszerű érzés.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.10. 16:54

Imperátor írta:Feltupírozott szipuzás!!! :ugeek:

:lol: :lol: :lol:
no avatar
User

ozz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
15

Szerző: ozz » 2010.06.10. 22:52

Gabi72 írta:Milyen fényes alakok? Mintha sok apró fénypont cikázna gyors sebességgel "bennük" (vagy inkább mintha abból állnának) egy egységet alkotva, körvonalaik vannak csak, se arcvonás se semmi más?

Erre az egyre emlékszem csak, többet nem "láttam". Az arca nem maradt meg és egyértelműen egységesnek tűnt, nem volt benne "cikázás". Nehéz mihez hasonlítani, de olyasmi mint amikor tűz vesz körül valakit és maga is abból áll. De ez nem tűz volt hanem, valami más jellegű energia gondolom.
Annyira nem is tartottam fontosnak, hogy milyennek látom (nem is figyeltem rá annyira), inkább arra figyeltem, hogy milyen érzései vannak. Mert teljesen át lehetett érezni, nem volt semmilyen anyagi jellegű vágya és kötődése ahhoz. Valószínűleg már nagyon régóta letudta ezt az állapotot, de teljesen megértette, hogy én miért érzek ahogy. Ezért az is egyértelmű volt, hogy egyszer maga is átélte ezeket a dolgokat.
no avatar
User

Gabi72

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
31

2010.06.08. 09:00

Szerző: Gabi72 » 2010.07.27. 18:15

És milyeérzései voltak? Illetve milyen érzéseket okozott nálad?
Nem azért élek, hogy megfeleljek a te elvárásaidnak és te sem azért jöttél a világra, hogy a kedvem szerint élj, ha mégis találkozunk az egy nagyszerű érzés.
no avatar
User

ozz

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
15

Szerző: ozz » 2010.08.12. 13:54

Mint már írtam teljesen kiegyensúlyozott volt, "rendíthetetlen". Nem zökkentette ki semmi, pedig mindent amit én tapasztaltam érzéseket megértett, átérzett.
Nem volt benne kétely, félelem, becsvágy, akaratosság. Nem akart semmit és nem is várt el semmit, nem volt szüksége semmire és nem is vágyakozott dolgokra. A gondolatai nem jártak össze vissza, hanem olyan volt mint valami célirányos "fény penge", teljesen tudatos.
Mégis erősen benne volt a "létezés szikra" az a tűz, ami minden érző lényre jellemző. De egy jóval letisztultabb formában. Nagyon sokat tanultam ebből én akkor, többet szerintem mint egy életöltő alatt tanulhat általában egy ember.

Amikor eszembe jut ez és összehasonlítom a mostani emberi kisded hatalmi harcokkal és a vágyaink által meghatározott tettekkel, "zavaros" életünkkel, akkor teljesen megértem azt, hogy pl miért nem vette fel közvetlenül az egész emberiséggel még egy magasan fejlett "entitás" csoport sem a kapcsolatot amikre sokan áhítozunk.
Az akaratos, versenyszellemes, egymást elnyomó vagy meghazudtolni igyekvő vagy éppen egymást hazugságban tartani kívánó hozzáállásunk, tudatosságunk számukra olyan, mintha valami félálom szerű állapotban lennénk.
Előző