Atlantisz, Parajelenségek, Pszí-erő,

védőoltások

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

2005.06.23. 09:35

Re: védőoltások

Szerző: payne » 2010.01.11. 13:43

jómagam eleget foglalkoztam a témával, hogy tudjam ezeket a dolgokat. éppen eleget ahhoz, hogy lássam, hogy pl. payne-nek (se) lövése sincs az egészről, csak dobálózik itt mindenféle jelképekkel meg összefüggésekkel. ezek a dolgok, amiket itt okkultizmus címén bemásolgat, "egyszerű" megtévesztések, amik fokozzák a káoszt. nem mondom, hogy akik ilyen jelképeket használnak (akár sörgyárak, akár mások) nem pont ezt akarják elérni - ki tudja?

Bocs Valka, hogy kiemeltem tőled. Magam sem szeretem, ha valaki ezt csinálja, de válaszolok neked, mert egy csöppet nem érted a lényeget.

Nos az oroszlán, mint szimbólum már a szkítáknál is megtalálható volt.
Az oroszlán mint szimbólum egyben Nap szimbólum is. Azok, akik a sörre rárakják, semmi mást nem fejeznek ki vele, mint azt, hogy ha te iszol abból a kotyvalékból, akkor a jelenleg uralkodó földi hatalom fogságába estél. Miért?
Egyszerűen azért, mert olyan élvezeti cikk, ami egyben italnak nevezett méreg, ami a spirituális, vagy szellemi fejlődéshez nem hogy közelebb, hanem egyre távolabb tol.
Mint mondtam én nem iszok, mert erre már rájöttem, bár szerintem ehhez nem kellett ismerni a szimbólumok értelmét.
Nos a jelenleg uralkodó hatalom, dinasztia 2012-ben vissza kívánja állítani a régi rendet, az égi uralkodóval. Ha ismered a Magyar Szent Korona misztériumát megérted a Nap-ot.
Egyszóval megválasztanak egy uralkodót, aki az új Napkirály lesz, de ez a jelenlegi pénzuralmi diktatúra természetellenes, z.s.i.d.ó. uralkodója lesz, nem pedig az emberközpontú világ uralkodója. Erről szól minden. Mint a mondás is tartja, amint a mennyben, úgy a földön. Egyszóval a 11:11 a Nap (Ozirisz) újjászületése lesz. Mivel amint a mennyben, úgy a földön, itt is koronázás lesz, aminek az uralma persze sokáig nem fog tartani. Ennek a hatalomnak a jelenlegi emberiség létszámát azért kell korlátozni, csökkenteni, mert minél többen vagyunk, annál inkább irányíthatatlanok. Ennek a jövőbeni birodalomnak minden nép, aki az ősnéphez tartozik útban van. Kapiiis a higany 10-szeres mennyisége?
Ennek az Ősnépnek a makói gázával kapcsolatban is egy olyan cég kapta a kitermelési jogot, akinek sólyom (Hórusz) a neve.
Mint írtam a történet happy end-el fog végződni, és a szeretet energiája kioltja a negatív energiákat. Ezért is lényeges, hogy ne vegyük fel azt a negatív ritmust, amivel a jövőben fognak minket táplálni politikusaink.
Másszóval kifejezve, nem kerülgetve a forró kását, a jövőbeni uralkodó nem az Isten által kiválasztott uralkodó lesz, hanem egy olyan társaságé, akik a Föld nevű bolygót kibillentették természetes rendjéből.
A biblia mikor azt írja, hogy: jel 12/9. És vetteték a nagy sárkány, ama régi kígyó, a ki neveztetik ördögnek és a Sátánnak, ki mind az egész föld kerekségét elhiteti, vetteték a földre, és az ő angyalai is ő vele levettetének.
Semmi másról nem szól, mint egy eseményről a Napon. Ugyanis, mint írtam, a két szarv a Napra utal.
http://jelesnapok.oszk.hu/prod/unnep/te ... el_kezdete
Egy olyan eseménynél viszont, amiről tudomásom van, az ég angyalainak LE KELL SZÁLLNIA. Nem véletlenül vizslatták idén nyáron az ábraképződményt ők is egy eseménynél.
2012 egyébként a sárkány éve lesz:
http://3.bp.blogspot.com/_MryQii-dvu8/S ... Zodiac.jpg
Az előtte levő év, pedig a nyúl éve, mikor is "követjük a fehér nyuszit", mint Alice csodaországba. A nyúl ürege egy kapu. Neonak is azt mondták: "kövesd a fehér nyuszit".
Kép
Véletlenül a nyuszin szíves mellény van, és elég sok benne a rózsa, ha érted mire célzok.
Mint írtam, nem véletlenül, szórakoztatásként kerül filmvászonra ismét a két mű.
Egy másik üzenet, amit vagy megértesz, vagy nem..
Aaron Eckhart Hollywood-i csillag 666-os kézmozdulatos filmjének "Derült égből szerelem" képe, és az előtte készült filmje a Batman Hóruszos plakátja
KépKép
Az egész szimbolizmus az anyagi-létet szimolizálja. A kapu nyitással megnyílik a tudat, és az anyagon felülkerekedik a spirituális lét.
Az egyiptomiak Hórusz bal szemével a Holdat, jobb szemével a Napot azonosították. A 666-os kézmozdulat ezáltal a Holdat is szimbolizálja, mert 6x6x6=216 ( 3476 km, vagyis 2160 mérföld a Hold átmérő)
Aaron Eckhart következő filmje a The Rabbith Hole /2010/.
http://www.imdb.com/title/tt0935075/
Nyúl

Ősi idők kultúráiban a nyúl a termékenység és a megújulás szimbóluma volt. Jelképi értékét közmondásokból is ismert szaporaságának és prémjének váltogatása miatt nyerte el. Az animista vallásokban - amilyen az egyiptomi is-, a főisten vagy az anyaistennő (termékeny földanya!) kísérője, esetleg a Hold szimbóluma. A kínaiaknál a nyúl a hosszú élet jelképe és csillagjegy is egyben: a Holdon lakó fehér nyúl kevergeti hitük szerint a halhatatlanság bájitalát. Érdekes megjegyezni, hogy nemcsak ők, hanem az amerikai indiánok is nyulat láttak bele a Hold krátereinek rajzolatába.
Ezzel szemben az antropomorf isteneket imádó görögöknél már nemhogy elveszíti fenti szerepét, de ráadásul még negatív színezetet is nyer: az alvilági Hekaté kísérője lesz.

A bibliai valamint a keresztény szimbolika már nagyon összetett képet ad a nyúlról. Az Ószövetség tisztátalan állatnak tartja a nyulat, s az Újszövetség is van, hogy a vágyak, a bujaság és mértéktelenség főbűnök szimbólumát látja benne. Másutt arra a keresztényre vonatkoztatják, aki a Gonosz elől menekül Krisztushoz, vagyis itt a védtelenség szimbóluma lesz. Talán innen eredeztethető a nyúl és a félénkség, valamint később a gyávasággal való összekapcsolása.
A nyúl ürege pedig egy kapu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rabbit_hole
Azt a kört szimbolizálja, ahol az asztrológiai grafikonon (középen) a korok kereszteződnek.
Kép

A beidézett oldal a képekkel. Na igen, ott se mondtam semmit, de jó, ha tudod, hogy okkult = rejtett.
Nézd meg a régi Óz a csodák csodáját. A filmben Óz birodalma smaragdváros. Maga Óz is zöld, mint a smaragd, ugyanúgy mint Ozirisz. (Oz/Ozirisz).
Persze a filmben kiderül, hogy Óz csak egy ember, akinek kocsijára érdekes dolog van írva:
The crowned heads of Europe
Past - presents - future

Csak úgy mellékesen, a McDonalds-ba sem járok. Ők bizony tudják, hisz ki is fejezik. Az ételeik, italaik mérgek az emberi szervezetnek.
KépKép
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2010.01.11. 14:46

jav: nem olvastam az előbbi hozzászólásodat, ez az ezt megelőzőre válasz.

nem tudom neked van-e? az eddigi hozzászólásaid között voltak érdekes és hasznos dolgok - köszönet érte - de ez az okkult jelképekkel foglalkozó szál max. szórakoztató - egy bizonyos fokig. kétségeim vannak afelől, hogy te tudod-e egyáltalán, hogy miről győzködsz itt minket, mert én még semmi olyat nem olvastam ki a soraidból, amik bármi magyarázatot, valódi jelentést, értelmet tulajdonítottak volna ennek az egész őrületnek.

ja, hogy befolyásolni akarnak minket? csak akkor tudnak, ha elhiszed. a tudás az, ami megvéd a befolyásolástól, amit te csinálsz, azzal csak megerősíted ezeknek a jeleknek a káros hatását. ha tényleg meg akarnál minket óvni, akkor inkább azon dolgoznál, hogy ettől távoltarts minket, de úgy tűnik, hogy a félelemkeltés legalább akkora örömöt okoz neked, mint az információközlés. persze, hogy befolyásolni akarnak, nem csak okkult jelképekkel, hanem sok minden mással is, de ez nem egy globális összeesküvés, egyszerűen csak egy módszer, amit mindenki alkalmazni próbál.
és ha mégis lenne összeesküvés; payne, te vagy a tolmács, aki az ő akaratukat közvetíti.

az ezoterikus tudás, a mágia, alkímia, asztrológia, a különböző misztériumok, meditációs technikák, a jóga mind-mind arra lettek kitalálva, hogy az ember felemelkedhessen általuk. ezek alkalmazása nagyban megváltoztatja mind a szellemi, mind a lelki sőt a fizikai struktúrát is. ezért van az, hogy titokban folyik ezen dolgok oktatása, hogy csak azok férjenek hozzá valódi tudáshoz, akik tényleg az istenhez vezető utat keresik. sajnos azonban ez csak elméletben van így. azok akik nem a legtisztább szándékkal és alázattal közelednek ezekhez a dolgokhoz, azok saját torz lelkivilágukat fogják csak felerősíteni, hatalmat adnak az egójuknak, saját isteni mivoltuk hatalmának egy részét. vannak ilyen emberek, ti is tudjátok. mindazonáltal aki nem akar ezzel foglalkozni, arra nincs hatással! :!: csak olyan embereket lehet befolyásolni, akik valamilyen szinten hisznek, tudnak, vágynak az okkultizmusra, de a valódi tudás, amivel értelmezhetnék annak eszközeit az hiányzik. gyakorlatilag ezt a helyzetet idézed elő payne. aki mindezt nem képes felfogni, az is érezheti, hogy amit itt leközölsz, az ugyan rendkívül izgalmas, de valami baromira nem stimmel körülötte.
nagyon leegyszerűsítve, összességében és végső értelmezésében negatív, vagy inkább rossz hatással bír a világra. érted már? persze, hogy érted és szerintem tudod is. csak annyira belelovaltad már magad, hogy ki kell adnod, meg kell osztanod valakivel. olyannyira érzed a késztetést, hogy kicsit megszabadulj ez alól a nyomás alól, hogy nem is érdekel valójában mit okozol ezáltal. próbálj meg egy kicsit lehiggadni, a valódi értékek felé fordulni. most neked mondom személyesen: ne járj az árnyékos oldalon!
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.01.11. 15:04

értem már mire akarsz kilyukadni, lesz valami "fenevad" király, aki 2012-ben átveszi az uralmat. de miért akarják ezt ilyen serényen közölni mindenütt és mindenkivel? visszaállítani a régi rendet? milyen régi rendet? akkor amiben vagyunk, az az új? mi a különbség? most is ugyanazt csinálja az emberiség uralkodó osztálya mint négyezer évvel ezelőtt, csak sokkal hatékonyabban. aki okkult dolgokra adja a fejét, az tartsa magát távol a politika és a hatalom bonyodalmaitól. ez alapszabály. és természetesen fordítva is igaz. sajnos a kettő összekeveredett, épp ez az ami aggasztó. és te csak rontasz a helyzeten.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.11. 19:02

1.Nekem van, de nem mondom, hogy teljes kép. Aki keres talál.
2.Nálam nem okozott galibát a dolgok tudása. Ha nálad esetleg okozna akkor ne olvass.
3.A régi rend visszaállítását nem nagyon kapisgálod, de a jelenlegi rend-rendszer végét sem, ahogy gondolom.

A bibliában szereplő "fenevad" értelmét se nagyon érted, ahogy látom, ezért elmondom.
Nos a 666 a a Földön lévő életrendszer, vagyis a szén alapú élet, az anyagi lét szimbóluma. A 12-es tömegszámú szénatom 6 protont, 6 neutront és 6 elektront tartalmaz. Már többször mondtam, de..... Az a sok mutogatós emberke, ennek imádatát fejezi ki vele.
Nos csak egy emberről szól a történet, akit messiásként kezel egy bizonyos népcsoport. Hogy trónra kerül az tény. Hogy messiás lesz e? Nos magával a szóval is gondok vannak, de te biztos tudod mit értek ez alatt.

Nem gondolom, hogy az írással bárkinek bárki gondot okozna. Csak egy írás, amiből igen sok van mostanában. Mindennek utána lehet járni szabad akaratból. Szabad akaratból mehetsz a cél felé, de el is távolodhatsz tőle.
Felemelkedéssel nem értünk egyet, de csöppet se zavarjon. Csak egy vélemény. Ennyi erővel akár SOLARA 11:11-es csapatába is beállhatnánk. Tudod 2012 december 21-én 11:11-kor megnyílik bennünk a csillagkapu, és felemelkedünk. Zagyvaság, amit a vakolók terjesztenek, sokan pedig beleesnek a csapdába. Ami történik, az most történik, nem akkor. Én nem meditálok, nem jógázok, stb., hanem egyszerűen sétálok az erdőben elmélkedve, csodálva az állatokat, növényeket. Az a kikapcsolódás. Ez főleg tavasszal mozgatja meg az értelmet.
Asztronómián nem mindegy mit értesz.

Tudod annak a sok "csak magaddal foglalkozz" technikának egyetlen célja van, hogy ne vedd észre azt, ami épül környezetedben, ami egy nagyon csúnya leépülés, ami persze tükrözi az emberiség lelki világát. Másképpen fogalmazva arra jók, hogy részben elszakítsanak a valóságtól. Van választásunk a dolgok folyamatán változtatni, de ez nem a befelé fordulás. Annakidején, ha az őseink közé állítottál volna be ilyen technikákkal, hazáig kergettek volna. Bár én ezzel nem nagyon foglalkozok, mert csináld azt, amit akarsz. Majd a végén rájössz, hogy helyes úton jársz e.

Hagyjuk már azt az árnyékos oldalt. Ezt már ellőttük egyszer.
Az italon található szimbólumnál is inkább magának az itókának elhagyását kellet volna ösztönözni kezdetben, nem a szimbólumok jelentésének értelmét boncolgatni, vagy másokba belerúgni. A szimbólizmus csak másodlagos.
Káoszt abban az esetben okoznak fejedben ezek a dolgok, ha eddig egészen más képet raktál össze, eddig másban hittél, mert úgy gondoltad, hogy az az igaz.
Mint mondtam utána lehet járni, bár általában berakok elérhetőségeket amik alapján eldöntheted magad is, hogy valóság e, ami leírásra kerül.
Lelkileg egyébként annyira vagyok sérült, ha már célozgattál rá, hogy úgy ismernek rokonok (bár ez nem ide tartozik, mert önfélnyezés), ismerősök, mint akinek kicsit több az akarata. De ez engem nem érdekel. Teszem, amit teszek aztán majd Isten megítéli,hogy helyes úton jártam, vagy sem. Tudom, hogy van Isten, és hiszek benne. Tudom, hogy létezik egy sátán-ként kezelt valaki, valami, de nem hiszek benne. Tudod, amint fent, úgy lent. Ha te nem hiszel benne az nem érdekel, nem ítélem meg.
Az egoizmusomról annyit, hogy meghalgatok másokat, bár azzal szeretek inkább szóban társalogni, aki valamit ért is a témákörökhöz, nem csak kiskakasként beletéved valamibe.
Félni abban az esetben félsz, ha nem hiszel abban, amiben kéne, rossz útra tévedtél.

Kapsz tőlem egy "ajándékot". Milyen véletlen felfedezés.
http://www.dailygalaxy.com/my_weblog/20 ... vered.html
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.01.11. 19:20

elmondtam a véleményemet. nem csak a te kedvedért, hanem azokéért is akik olvassák ezt a topicot. aztán hogy ki mit gondol, döntse el maga, én nem látom értelmét a további társalgásnak ebben a témában.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2010.01.11. 21:51

" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.12. 10:47

Ok Valka

Tudod kezdetek-kezdetén, még a történet elején meditációs, és egyéb tecnikák olvasásába, tanulmányozásába is belekezdtem. Nos, ma már ezt a témakört kerülöm. Azt is megtudtam, hogy a jelenleg tanított meditációs gyakorlat/ok közel sincsenek a valódi technikától.
Nekem az életem megváltoztatásához, ezen technikákra nem volt szükségem. Minden csak az akarat függvénye, azé, hogy mit viszel be a szervezetedbe, és persze nem utolsó sorban, hogy mit olvasol. A mai ezoterikát a vakolók hintették a szemünkbe, amit nehéz onnan kidörzsölni. Nekem is van olyan könyvem, amit felesleges volt kézbe venni. Nem mondom, hogy nincs.
A jelenleg épülő rabló birodalom, a természetes rendtől oly távol áll, mint Istentől a sátán.
A bibliában olvasható, hogy a "fenevad elhiteti az egész Föld kerekségét".
Mennyire tár elénk a jelen helyzet ezzel összefüggő hipotézist?
Nos legtöbbünk azzal nem nagyon van tisztában, hogy ennek a birodalomnak felépítésében mennyire játszik azzal szerepet, hogy beugrik egy bankba pl., és hitelt vesz fel.
Nos gondolom tudod, ha aláírásoddal kezeskedsz egy hitel felvételénél, akkor bizony törvényileg szabályozott keretek közt, a banknak 9-szer akkora összeget adsz, azon felül, amit kamatostul még befizetsz. Ezt a birodalomépítők háborúkba, sok-sok olyan tevékenységbe fordítják, ami nem éppen jó dolog. Nem utolsó sorban felvásárolják a valós értékeket, a "semmiből", persze ezt azért teszik, hogy a jövőben ne tudj termelni, venni, vagy eladni semmit. Érdekes fejlemények vannak, aminek célpontjába mi is belekerültünk.
A világ számos pontján a termőterületeket galyra vágták a bioüzemanyagok termelésével. Most a mi hazánk, a Föld szíve termőterülete kerül terítékre, ezt akarják kimeríteni, ugyanis úgy voltunk ismertek régen is, mint Európa éléskamrája.
A szkíták régen nem engedtek be a területükre idegen kereskedőket. Kérdés mi mennyit engedünk.
A régi rend a királyság visszaállítása, de ezt a már meghamisított történelem alapjain kívánják felépíteni. Egyszóval a jelenleg épülő sátáni birodalomról van szó, amiről jobb nem is beszélni, mert olyan félelemkeltő. Jobb nem tudni róla, és elhinni azt amit a hollywood-i filmek elültetnek az agyakban a minden szép, minden jó oldalról.

Nos nemrég volt a Hír-tv-n egy műsor. Ott kerülgették az igazság kimondását, mert azt ugyebár nem szabad kimondani a médiában. Abban volt, hogy:
Amerikában egyre gyakoribb, hogy a karácsonyfát christmas tree helyett holiday tree-nek, tehát szabadság fának nevezik, mert így nem kell kimondaniuk a Christ, azaz Krisztus szót. Egy kérdőívet az egyesült államokbeli iskolákban nem lehetett kiosztani, mert szerepelt rajta a krácsony és a húsvét szó.

Nálunk a karácsonyfát tüntetik el idő előtt bizonyos hatalmak. Jövőre talán már az se lesz.

Egy másik érdekesség:
http://www.examiner.com/x-2363-UFO-Exam ... -worm-hole
"Within the void, a large "X" of light appeared."

http://11112012.blogspot.com/2009/12/we ... -eggs.html
http://videa.hu/videok/film-animacio/ol ... V8gh1f7ME3
http://4.bp.blogspot.com/__vvMNZbcPWU/S ... xf3l9v.jpg
User

intricate

Rang

Elhivatott kutató

Elhivatott kutató
444

2008.12.16. 13:01

Szerző: intricate » 2010.01.12. 16:02

Ez az olimpia video komoly :D

Lehet itt vagy valahol mashol olvastam, hogy a XXX. Olimpia jatekonokon azaz a Londonin 2012-ben fognak elosszor megjelenni az idegenek olyan formaban, hogy nyilvanossaghoz is eljusson! Mar nem emlekszem merre olvastam pontosan, csak a videot nezve jutott eszembe. Barmi legyen is, en kivancsian varom :)

ja es itt van 1 kis erdekesseg a 2012-es olimpiahoz

http://www.scribd.com/doc/7656562/The-NWO-Zion-Plans
“Az emberek nem azt hiszik, amit látnak, hanem azt látják, amit hisznek.”
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.13. 15:56

Rik Clay "véletlenül", ha jól tudom már nincs az élők sorában.
Anno bedobtam egy video linkjét: 2012 exposed by Rik Clay RIP Banned
Érdemes megnézni.
Kösz a linket.

Bratyóm feldobta, én meg bedobom nektek, hátha nem láttátok még:
Kép

1rész: http://www.2shared.com/file/10640931/ed ... Tpapi.html
2rész: http://www.2shared.com/file/10639429/3d ... Tpapi.html
3rész: http://www.2shared.com/file/10641839/5a ... Tpapi.html
4rész: http://www.2shared.com/file/10640117/38 ... Tpapi.html

Aaron Russo-t is érdemes megnézni:
http://vimeo.com/7679896
http://vimeo.com/7679896

Az XXX-ről a következőben. Abban pontosítom is egy tévedésemet.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

2005.05.05. 10:44

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.01.13. 20:58

Az "idegenek" ittléte a nyilvánossághoz már úgy 30.000 éve eljutott. És azóta is eljut folyamatosan. Kihez nem?
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.14. 12:51

Nos akkor pontosítom a tévedésem, ami abból származott, hogy egymásra lett fektetve a Nap égi útja, és egy másik szimbólum. Akit érdekel, csak az olvassa el.

Az új Robert Downey Jr. film a Scherlock Holmesben található egy érdekes kódolás.
http://www.youtube.com/watch?v=nQGSS-7MsmI
Robert Scherlock Holmes szerepében bemutatja a pentagrammát, annak közepén egy X helyezkedik el. Azt mondja megjárta a nyúlüreg legmélyebb bugyrait, s habár koszos lett a fehér bundája, a végén megvilágosodott.
Szerinte a Szfinx egy más világ dimenziójának kapuja. Felsorol 4 szimbólumot: oroszlán, bika, sas, és ember. Tulajdonképpen a pentagramma 4 részre van osztva, vagyis 2 szimbólum van egymásra fektetve, plusz az X. A Vénuszé, és a Nap égi útja..
Nos a filmet 2009 karácsonyán kezdték vetíteni, mikor is a Napon egy erős napfolt tevékenység volt.
http://www.wired.com/wiredscience/2009/ ... n-sunspot/
A film borítója is a Napra utal, ugyanis a jobb szeme látszik Robertnek.
Kép
Az egyiptomiak Hórusz bal szemével a Holdat, jobb szemével a Napot azonosították.
Nos Robert megemlíti a 4 szimbólumot, ami a zodiákus jegyekre fektetett 4 jel, a 4 AEON kor jele. Ezt mutogatja Benedek is, és ez található tempomok falain, kapuk fölött:
http://www.origo.hu/i/0705/20070517xvibenede.jpg
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Saint ... mpanum.jpg
Belehelyez egy X-et, ami a kapu szimbóluma. Persze beszél egy dimenzióportálról is a Szfinxről.
Kép
Beszél a nyúl üregéről, ami szintén egy kapu szimbólum.
Az üreg azt a kört szimbolizálja, ahol az asztrológiai grafikonon (középen) a korok kereszteződnek.
Mivel a kínai asztrológiában a 2011 a Hare/Nyúl éve lesz, ezért ebben ezen évben követjük a fehér nyulat, felvezetve minket 2012-be, ami pedig a Dragon/sárkány éve lesz. A sárkány pedig a kincs örzője (a szellem bölcsessége), vagyis a megvilágosodásé.
http://3.bp.blogspot.com/_MryQii-dvu8/S ... Zodiac.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_MryQii-dvu8/S ... c+Hare.jpg

Az első vázlat a földön az 5 ágú pentagramma, ami a Vénusz szimbóluma. A Vénusz a retrográd mozgásával Patrick Geryl szerint - amit én nem tudok leellenőrizni -, olyan pozíciót mutat, mint i.e. 9792-ben. Azért nem tudom ellenőrizni, mert nagy csillagvizsgálóban tért be ő is, hogy ezt megtegy, mert a számítógépes programok szerinte pontatlanok.
Tulajdonképpen semmi mást nem mutat nekünk be Robert Downey Jr., mint a Vénuszáthaladás körüli időpontban történő korváltást. Ezért húzta bele a vonalat a pentagramma felső szárába.
A filmben Robert azt mondja megvilágosodott, mikor kibújt a nyúl üregéből.
Nos, mi 2011-ben fogjuk követni a nyuszit, a sárkány barlangjához, ahol a rejtett tudás, a kincs van.

Az Azték naptárkövön Tonaizunak, az 5. Nap-nak, a mi mostani földi korszakunknak ábrázolása látható. Barabási László az emeriség története II-ben a 290. oldalon hozza fel az 5 karikás játékok és a Nap kapcsolatát, vagyis, hogy a Nap tiszteletére szervezték az ókorban az első olimpiát. Valójában erre hívja fel a figyelmünket Immanuel Velikovsky is az ütköző világok 188. oldalán. A Si King című ősi kínai könyv szövege szerint - a Nap elhomályosult.
Az XXX-es olimpia is ezt a korváltást jelöli meg.
Mikor a Nap elsötétedik, a Hold nem fénylik, a hatalmasságok megrendülnek (Márk 13/24-26)
Badiny szerint Márk írását megváltoztatták. Szerinte ezen résznél nem "Embernek fiát", hanem "Istennek fiát" írtak eredetileg.
Az eseményt Badiny köti Nimrud népének (a magyarságnak) újjáéledéséhez.
Bunyevácz Zsuzsa - A Szent Grál üzenete 314. oldalán pedig Nimródnak tulajdonítja a földszerte előforduló gigantikus építkezéseket. Többen is erre a következtetésre jutottak.

Valójában Leviathán is az Ouroboros kígyó egy másik formája. Ez szimbolizálja a precessziós ciklust a Tejúton. A kígyó maga a Tej-út Flynnél.
http://en.wikipedia.org/wiki/Leviathan
KépKép

Ez az Ouroboros található meg a Baphomet ábrázoláson is, ami a végzet órája:
http://kepfeltoltes.hu/100114/baphomet1 ... es.hu_.gif
http://www.diagnosis2012.co.uk/venz.jpg
Kép

Volt egy botrány Polanskival 2009 végén. Utalás a Tej-út-ra.
Ugyanis Polanski svájci házára az van írva: Tej-út
http://www.szatmar.ro/Paparazzok_figyel ... irek/27552

Badiny könyvéből:
http://dblaci.hu/igazsag/pdf/bjf_kaldpa ... yomany.pdf
A felső világ üzenete
Hiszen igy szól hozzank A FELSŐ-VILÁG ÜZENETE:
»„ Nem sok idő múlva egy nagy titok, mely az egész magyar múltról
fellebbenti a fátylat, a Világ szeme elé tárul... es a Világ megszégyenül!
Elismeréssel tekint majd a megcsonkitott, szétzúzott magyar népre.
A hidegszívü politikusok gaztettei nyilvánosságra jutnak: tönkrezúztak
egy népet, mely szellemileg sokkal magasabb szinten állt, mint
azt a Világ gondolta. Az őseredet tudata megvilágosítja, felemeli, megtisztitja
majd a lelkeket. Mélyreható irányításokat nyer, hazát növeszt és
kiteljesedik a szellem!
Öntudat elvesztésével elpusztul az erkölcs is, de az öntudat visszaszerzésével
megteremtődik a tiszta élet is.
Fölemelt fővel fogtok járni a Világ szine előtt, mert az Igazság világossága
Fényt ad minden homlokra...
Legyen szivetekben a Jézusi szeretet békéje és éljetek a nagy események
várásával es reményével. - Emelje fel sziveteket a szomoruságból
az a biztos tudat, hogy jó helyen vagytok, jó föld, Szent Föld az, amelyen
éltek...!
Az ősök őrködnek a határokon, az ősi bérceken es ovják, védik népeteket.
Az Isten karja vezérel benneteket...!«
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.01.16. 19:01

" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.16. 22:14

Nos Darci, ha megnézed a "Hova lettek Morganék" gyengécske vígjátékot, annak elején Sarah Jessica Parker az egyik kézmozdulatot jeleníti meg a film elején. Be is vallja a film köben, hogy ateista.
Nos Robert Downey Jr. egyik korábbi filmje a Zodiac. Csak az összefüggések kedvéért.
http://latimesblogs.latimes.com/.a/6a00 ... d3f970b-pi
Számos film bevezetője:
http://www.youtube.com/watch?v=U9FL7kKWZqU

Kép
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.01.17. 09:26

Ugyan már payne, neked elkerülte a figyelmedet, hogy az MR1 rádióműsorban foglalkoztak az energiatakarékos izzó sugárzásával?

eh..eh...

Csak éjjeli lámpában(olvasáshoz) nem ajánlott az erős sugárzás miatt :twisted: de szobavilágításra tökéletesen alkalmas... :twisted: .

Nem véletlenül tiltották ki az emberbarát izzókat.
történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.17. 11:23

Néztem egy műsort róla. Hogy az a Hír-tv-n volt, vagy a "magyar" tv-n, nem emlékszem.
Amit abban elmondtak, hogy olvasásnál egyeseknél a bőrfelületükön még leégést is okozhat az égő. De most már megjelentek a gömb formájú ízzók is, amik duplán vannak burkolva, gátolva a sugárzás intenzitását.
Ami a lényeg Darci, hogy nem a természetes napsugárzás frekvenciáján világítanak ezek az égők, és emiatt a melatonintermelést, vagyis a tobozmirigy működését visszaszorítják. Ha sokat ülsz a monitor előtt, az csak rátesz egy lapáttal. Ezeknél a 464 nanométer hullámhosszúságú, kék fény gátolja a melatonin termelődését.
http://fenyszennyezes.csillagaszat.hu/c ... hir-1.html
Nekem érdekes módon nem húzta tovább az első ilyen égő, mint egy normál izzó.
Hiába energiatakarékos, én vettem inkább a régi, hagyományos izzót, miután ez a szuper, új termék megadta magát.

1999-ben kiadtak egy filmet, vagyis a Mátrix trilógia első részét. Ha a film 17 perc 36 másodpercéhez ugrasz, egy érdekes dolgot fedezhetsz fel benne.
Kép
A filmet a Village készítette, akinek logója, a bukottak szimbóluma.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára payne 2010.01.17. 11:32-kor.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.01.17. 11:29

Akkor Vissza kell vennem a monitor elötti "heggesztést".
történelemkönyvbe."
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.01.19. 12:47

történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.24. 09:12

no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.01.24. 09:51

gondolom Payne a következő hivatkozásod az lesz, hogy levegőt se vegyünk, mert szennyezett, ne álljunk lábra, mert megterheljük a csontvázunkat. Ne menjünk be a munkahelyünkre, mert akkor a bankárvilágot gazdagítjuk (meg a segílyeseket). Ne igyunk vizet, mert magas az ásványianyag-tartalma. Ne együnk almát, mert savas, és kihullik a fogunk. Ne igyunk tejet, mert nem tudja lebontani a szervezetünk (a felnőtt lakosság felének). Ne használjunk pénzt, mert azzal a "vakolókat" gazdagítjuk. Továbbá, ne szerelmeskedjünk, mert kimelegszünk, leizzadunk, s eközben káros anyagokat választ ki szervezetünk, s ha azokat a társunk testébe dörzsöljük, miközben öleljük, allergiás kiütéseket kaphat... :oops:

Csak tippeket adtam, hogy legyen mivel foglalkoznod.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.24. 12:05

Tudod Laci gondolataidhoz nincs mit nagyon hozzáfűzni.
Sokkal több van a háttérben, mint ahogy te azt gondolod. Gondolom tudod. Persze az egész csak egy játék, és ezt nem gondolom, hanem tudom. Erre akkor jösz rá, ha tisztában vagy vele, valójában ki vagy. Érdemes rajt elgondolkozni.
Gonolok egyet, és futok. Gondolok egyet, és iszok. Nagyjából csak forrásvizet.
Gondolom a D-vitaminnal kapcsolatban, a hozzászólásod alapján nem nagyon olvastad a Kalcium faktor könyvet.
Kép

Gondolkodok, tehát vagyok.
no avatar
User

aranylaci

Rang

Site Admin

Site Admin
3909

Szentes

Szerző: aranylaci » 2010.01.24. 16:07

Bocs, a D-vitamint kifelejtettem, meg az A, aztán a B vitamincsaládot, természetesen a C-t, és mindegyik másikat, azt hiszem L-ig vagy M-ig vannak. Lényegtelen. De akkor kezdjük az enzimekkel, a Q-10-zel, pl. persze a hormonokat se hagyjuk ki, aztán a katalizátorokat, és kerítsünk mindegyik köré valami elmebeteg elméletet, hogy miért veszélyes, mi9közben pontosan tudjuk, hogy nagy mennyiségben minden veszélyes. A hülyeség is.

Nagyjából tudom, ki vagyok, azt is, milyen szeretnék lenni és azt is, milyen nem. (Aztán jól nézd ám meg, melyik forrás vizét iszod, mert némelyiknek igen csak magas az ásványi-anyag tartalma, meg aztán, célszerű előmelegíteni, mert a hideg víz blokkolja a garatszőrök tisztítóhatásának hatékonyságát....:) :lol:

Komolyra fordítva. Tudom, nagy az Isten állatkertje és ellopták a kerítést, de nem hiszem, hogy mindenféle hallatlan ostoba nyugati (keleti) elméletet, rögeszmét, ostobaságot kellene követnünk. Még akkor sem, ha azokat egyetemi tankönyvekbe írják.
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2010.01.24. 21:13

En ugy tudom vitamin mergezesben meg senki nem halt meg. Ellenben alultaplaltsagtol es vitaminokhianyatol, avagy a vitaminok nem aranyos szedesetol annal inkabb. Ok olcsot pisiltek. :)
ElőzőKövetkező