Atlantisz, Parajelenségek, Pszí-erő,

védőoltások

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Re: védőoltások

Szerző: Valka » 2010.01.24. 21:24

a vitaminmérgezés sokkal kellemetlenebb, mint a vitaminhiány, bár attól függ, melyik milyen mértékű. persze itt konkrétan nem erről szól a dolog.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2010.01.25. 08:36

Tudsz esetleg mondani egy konkret esetet teljes diagnozissal? Koszi.
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.01.25. 14:31

"Az első nyilvántartott A-vitamin mérgezett Xavier Mertz svájci sarkkutató volt. Antarktiszi expedíción vett részt, ahol során egyik társa verembe zuhant, és meghalt. Vele együtt odaveszett az élelmiszer-ellátmány nagy része is, ezért Mertz és az expedíció vezetője, Douglas Mawson kénytelenek voltak leölni és megenni a szánhúzó huskykat.

Mivel húsukat ehetetlenül rágósnak találták, a kutatók elsősorban a májukat fogyasztották el. Mindketten súlyosan megbetegedtek, az A-vitamin-mérgezés tünetei jelentek meg rajtuk, és Mertz 1913. januárjában meghalt. Mawson – mivel valószínűleg kevesebb májat evett társánál – szerencsésen elérte a támaszpontot, és túlélte a mérgezést."

"Amennyiben a napi bevitel meghaladja a 10000 NE-t, jelentkezhetnek az A-vitamin túladagolás tünetei: hányinger, étvágytalanság, fáradékonyság, fejfájás, bőrhámlás, hajhullás, homályos látás, menstruációs zavarok, máj- illetve lépmegnagyobbodás. Az extrém fokú túladagolás halálhoz vezethet."

"A D-vitamin-mérgezés tünetei: anorexia, émelygés, és gyakori hányás, gyakori vizelés, polydipsia (többletivás), gyengeség, idegesség, viszketés, és végül veseelégtelenség. A D-vitamin túladagolása étvágytalanságot, a zsigerekben kalciumlerakódást, vesekárosodást okozhat."

egyébként, ha jártál általános iskolába, akkor tudhatod, hogy a zsírban oldódó vitaminok felhalmozódnak a szervezetben és idővel betegségeket, mérgezési tüneteket okoznak.

használd egész nyugodtan a guglit, azért van. és ne kötekedj feleslegesen!
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.01.25. 15:25

mindenesetre félreértés ne essék, magam is szedek vitaminkészítményeket, főleg télen. nem hiszem, hogy itt bárki kétségbe vonná a vitaminok szükségességét. csak valahogy ez a társalgás mintha nem erről szólna...
no avatar
User

Anett

Szerző: Anett » 2010.01.25. 15:28

Megnevezned a forrast ahonnan ideztel? Merthogy ezt nem tetted, igy ezt Kis Pista is allithatja. :D

Es kepzeld, nem csak altalanos iskolaba jartam. A kotekedo hangnem pedig inkabb rad jellemzo.

Barki, aki a vitamin es asvanyi anyag bevitelt nem aranyosan teszi, az rovid idon belul megbetegedhet. Ha csak es kizarolag A vitamint viszel be es azt is iszonyatos nagy mennyisegben, akkor nem az A vitamin tobblet a betegseg okozoja, hanem a tobbi vitamin hianya. Vajon akkor is meghalt volna az urge, ha a tobbi vitaminbol is ugyanennyit szedett volna be?

Ez meg nem fordult meg abban az okosnak hitt fejedben?
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.01.25. 16:01

egész könnyen ellenőrizhető. beírod a gugliba, hogy Xavier Mertz (például) és máris utánanézhetsz. remélem pisilni egyedül jársz. de tessék: http://en.wikipedia.org/wiki/Xavier_Mertz használd ezt a linket.

de megfordult, sőt tudom javasolni ha egyszer véletlenül arzénmérgezést kapnál, gyorsan szedjél rá egy kis ciánt is, meglátod rögtön sokkal könnyebb lesz.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

2009.06.07. 19:32

Szerző: Darci » 2010.01.26. 16:36

Milyen egy Gazsi munka, az állatorvos részéről összeböködni többszáz kutyát egy tűvel, veszettség elleni adó címén?
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

2005.06.23. 09:35

Szerző: payne » 2010.01.26. 19:34

aranylaci írta:Bocs, a D-vitamint kifelejtettem, meg az A, aztán a B vitamincsaládot, természetesen a C-t, és mindegyik másikat, azt hiszem L-ig vagy M-ig vannak. Lényegtelen. De akkor kezdjük az enzimekkel, a Q-10-zel, pl. persze a hormonokat se hagyjuk ki, aztán a katalizátorokat, és kerítsünk mindegyik köré valami elmebeteg elméletet, hogy miért veszélyes, mi9közben pontosan tudjuk, hogy nagy mennyiségben minden veszélyes. A hülyeség is.

Nagyjából tudom, ki vagyok, azt is, milyen szeretnék lenni és azt is, milyen nem. (Aztán jól nézd ám meg, melyik forrás vizét iszod, mert némelyiknek igen csak magas az ásványi-anyag tartalma, meg aztán, célszerű előmelegíteni, mert a hideg víz blokkolja a garatszőrök tisztítóhatásának hatékonyságát....:) :lol:

Komolyra fordítva. Tudom, nagy az Isten állatkertje és ellopták a kerítést, de nem hiszem, hogy mindenféle hallatlan ostoba nyugati (keleti) elméletet, rögeszmét, ostobaságot kellene követnünk. Még akkor sem, ha azokat egyetemi tankönyvekbe írják.

Mondta valaki, hogy kövesd? :wink:
Képzeld még almát is eszek nap, mint nap. Meg citromot, meg narancsot...
Ha valaki jártas a témában, ekkora nem írja be, még csak felvetésnek sem Laci.
Tudod ezek hiába savasak, ha beviszed a szervezetedebe, egészen másképp műkszik, mint pl. egy étolaj. Na azt nem fogyasztok, de attól te még fogyaszthatod.
A forrás eléggé tiszta és egészséges. Rendszeresen ellenőrzik. És még a neten is írnak környékünk forrásairól. Hogy mire jó a net, és az a sok klikk ide, klikk oda, meg a sok gombnyomogatás. Tényleg nagy az Isten állatkertje, de én nem sorolok senkit oda. Nem az én dolgom.
Vitamin pótlót szedek néhanapján, de inkább növényi formában szeretem bevinni, nem kapszulában.
Hogy ki, mennyit vesz be, és miből, saját dolga. Nem is értem hogy vetődött ez fel.
A cikk a napfényről szól, ami ha eleget vagy napon elég egész évre. A sok-sok gyermek, aki a gépek elött ücsörög, ezt a szükséges napfényt nem kapja meg.
Régen gyermekkoromban mi kinn játszottunk az utcán.
A mai fiatalság?
Erről szólt a cikk, de te pompásan tévútra vitted a cikkek értelmezését.
no avatar
User

Tron01

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
74

2008.11.09. 08:37

Szerző: Tron01 » 2010.01.27. 06:07

Payne!

Van egy kedves ismerősöm, aki hozzád hasonlóan minden "badarságra" paranoiásan figyelt + bio életmód + 1000+1 gyógytea
Az eredmény: annyi mindent megvont a szervezetétől, hogy csak vegetál, jelenleg küzdenek az életéért.

Csak így tovább Payne!!!
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.01.27. 15:57

Szerintem Payne igazán jót akar nekünk, én sem szeretem magat szenny élelmiszerrel tömni.
Vak is látja, hogy mi folyik ebben az országban teljesen ki akarnak csinálni bennünket így vagy úgy ! ÉS EZ NEM MESE, HANEM a VALÓSÁG!
" Hamarosan elindul egy olyan folyamat a lelkekben és az ország minden településén, amelynek során minden magyar feleszmél és lerázza a hamis urak hamis hatalmát. TÜNDÖKLŐ FORRADALOM - így kerül majd bele minden
történelemkönyvbe."
no avatar
User

Frankie

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
35

2008.05.20. 18:32

Csitár, Nógrád megye

Szerző: Frankie » 2010.01.27. 16:39

Üdv Nektek!

Javasolni tudom a Karpatia valamint Magyar Jelen c. lapokat. Forgassátok, érdekes cikkek vannak bennük.
A Kárpát- medencéből cirka 17millió magyar hiányzik. Figyelembe véve az általános népesség- növekedést, az elcsatolt részeken is.
Valaki, vagy valakik nagyon ki akarják irtani a magyarságot. Genocídium folyik ellenünk. Immár 60 éve!
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.29. 11:49

Tron01 írta:Payne!

Van egy kedves ismerősöm, aki hozzád hasonlóan minden "badarságra" paranoiásan figyelt + bio életmód + 1000+1 gyógytea
Az eredmény: annyi mindent megvont a szervezetétől, hogy csak vegetál, jelenleg küzdenek az életéért.

Csak így tovább Payne!!!

Barátod életmódváltására csak annyit, hogy gratulálni lehet neki. Ő egy rossz példája a változásnak. Amire oda kell figyelni az nem nagyon megerőltető. A teát eleve kihagyom, gondolom tudod miért. Kár hogy a barátod ezt nem tudta, mert akkor inkább az agyament divat követőjének tekinthető. Én könyvek elolvasása előtt álltam le más élőlény húsának fogyasztásáról. Egy elhatározás volt, ennyi az egész. Ennek immár 2 éve.
Egyébként nem vonok meg semmit a szervezetemtől csak a káros anyagokat, amik a mostanit megelőző évszázadokban nem nagyon szerepeltek az éelmiszerek listáján.
Szerencsémre a dió az, amit nagy mennyiségben tudok beszervírozni. Ez jó húspótló. Bio-ból csak a lisztet szerválom, és néha-néha tejet, abból is magyart. Hiába olvastam, és láttam róla interjút, hogy nem veszi fel a szervezet, de egy-két ételhez felhasználom.
Barátodnak lehet, hogy az a sok-sok divatot követő sztárocska, csillagocska, bukott angyalka adott ihletet egy életmódváltásra, és ott követte el a hibát. Ha vált valaki, tudni kell mit mivel kell párosítani, különben jön a sok gáz, ami gáz. Ebben az esetben hiába eszik, nem veszi fel a szervezet, amit kell. Egy másik szabály: egyszerre sokat ne zabálj.
Láttam én is egy ismerős csajszinál, aki konditeremben volt pultos, hogy répát rágcsált joghurt mellett. Nos egy ilyen életmód mellet a szép lánykából olyan ember lett, aki kicsit depis lett, és soványka, mint a cérnaszál. Pedig jó kis csajszi volt.
Én ezt nem követném semmi áron, és gratula, hogy másokhoz hasonlítasz olyan embert, akinek valódi életmódjáról egy csöppnyi tudásod sincs.
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.01.29. 12:01

Frankie

Épp nemrégen láttam egy műsort, amiben az volt a téma, hogy a Tibetieket is ki akarják telepíteni lakhelyükről, másokat telepítve oda. Véletlenül ott is találhatóak óriási barlangok, mint amiket még anno Juan Móricznak mutattak be, és ami Barabási szerint Székelyföldön is megtalálható.
A kapcsolatot gondolom nem kell tárgyalni már.

Nos a Himaláya régióból egy hír:
Himaláyánál élő gyermekeknél furcsa viselkedést jelentenek az emberek. Szokatlan jelbeszédet kezdtek el használni. Sokuk rajzol háromszög alakú tárgyakat az égen repülve, és nem tudnak rá választ adni, hogy honnan tanulták a furcsa jelbeszédet. Aksai Chin régióban a gyerekek állaítólag rendszeresen kommunikálnak telepatikusan idegen fajokkal. Néhány tanár szerint a gyerekek közül néhány, mozgékonyabb és tanulékonyabb lett. Rendszeresen használják egymás közt a jelbeszédet, még játék közben is, amit a felnőtteknek nem sikerült elsajátítani. A terület helyi lakosai úgy hiszik, hogy a környéket több ezer éven át látogatták UFO-k, egy ideig szünetelt, és most újra elkezdődött.
http://www.indiadaily.com/editorial/01-29d-05.asp
no avatar
User

hegylakó

Rang

UFO kutató

UFO kutató
491

2008.08.20. 15:43

Szerző: hegylakó » 2010.01.29. 12:48

Tron1!

Az ismerősnek először meg kell ismernie a saját testét, és az alapján óvatosan változtatni a diétát... én nem mondanám meg előre, mit egyen, stb, ezt neki kell felmérnie... emiat pl. jó lehet neki az ayurvédás diéta , vagy makrobiotika, kezdésnek, utánna lehet finomítani... Én nem tudom lehülyézni azokat akik akarnak változtatni de a média, meg felkészületlen, vagy ellenoldalnak dolgozó dietetikusok miatt ,csak rájuk hallgatva félremegy nekik elején... (van dietetikus aki tévében ossza az észt, a 30 éve elavult felfogást és közben gyorsétermi lánc szakértője,de ezt nem írják ki amikor függetlenként nyilaktozik) Payne 1-2 gondolatát is át lehet venni bátran, de első a saját testalkat és az aktuális mentális állapot... pl. lehet hogy valaki jobban emészti és jól a húst mint a tejterméket...
User

Pegazus

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
16

2009.08.26. 10:48

Szerző: Pegazus » 2010.01.29. 13:11

Ajánlom mindenki figyelmébe a Zöld újság c. lapot, nagyon sok táplálkozással kapcsolatos cikk van bátran olvashatjátok! Természetesen más cikkek is helyet kapnak az újságban globális tényfeltáró méretekben.
User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.02.01. 17:08

Küldtem P.üzenetet Payne!
történelemkönyvbe."
no avatar
User

payne

Rang

UFO kutató

UFO kutató
542

Szerző: payne » 2010.02.12. 21:54

User

Darci

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
175

Szerző: Darci » 2010.03.09. 22:21

Payne ne aludjál :))) Mert Jön hamarosan az újabb koktél 2 az 1 ben, ami gyanítom kötelező leoltás lesz.
történelemkönyvbe."
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.06.10. 18:14

A nagy H1N1-összeesküvés
Üzleti érdekek motiválták a világjárvány bejelentéséről szóló WHO-döntést?
Egy évvel ezelőtt minősítette világjárványnak a WHO az AH1N1 vírus terjedését. A British Medical Journal (BMJ az egyik legtekintélyesebb orvosi lap) és a londoni The Bureau of Investigative Journalism (a tényfeltáró újságírás hivatala) közös riportja azt állítja, hogy a deklaráció a kihirdetésekor, és az azóta begyűjtött tapasztalatok fényében is indokolatlan volt.

A placebónál alig hatékonyabb

„Az AH1N1 betegség elérte azt a szintet, amitől már világjárványnak nevezhető” – tette közzé álláspontját a betegségről Margaret Chan, a WHO főigazgatója 2009. június 11-én. Egy évvel a történtek után egyre több szakértő látja úgy, hogy az a nap nem egy új világjárvány, hanem egy világméretű összeesküvés nyilvános startja volt.

A konspiráció – ha valóban arról van szó – persze nem tavaly kezdődött. A WHO tíz évig készült a nagy influenza-pandémiára, és közben a gyógyszeripar is gőzerővel munkálkodott az „univerzális” vírusgyógyszerek engedélyeztetésén, hogy ha majd járvány kitör, a hirtelen felfutó keresletet ki lehessen elégíteni. A BMJ írása azt állítja, hogy a kétféle igyekezet látványosan összeért, miközben a folyamatból mindvégig hiányzott az átláthatóság, amit az érintett vállalatok a maguk javára ki is használtak. A cikk szerint a Roche és a GlaxoSmithKline nemcsak a WHO-nál képviselte hatékonyan a saját érdekeit, hanem a gyógyszereik (Relenza és Tamiflu) engedélyezése során is. A Tamifluval szemben az amerikai szakhatóságnak, az FDA-nak rengeteg kifogása volt, mivel a gyógyszer a vizsgálatokban alig bizonyult hatékonyabbnak a placebóknál. A Relenza nem volt elég ütőképes a súlyos szövődményekkel szemben. Végül azonban az FDA és az Európai Gógyszerügynökség is megváltoztatta eredeti, elutasító álláspontját, és mindkét döntésben szerepe volt olyan szakértőknek, akikről utóbb kiderült, hogy az említett gyógyszergyárak fizetési listáján is szerepelnek.

Hasonló módon történt a cikk szerint a WHO meggyőzése is. A világjárvány kihirdetéséről egy 16 tagú bizottság döntött, ennek összetételét azonban máig nem hozták nyilvánosságra. A végső döntést egy olyan iránymutatás alapozta meg, amelynek influenza-szakértő szerzője korábban a Roche-tól és a GlaxoSmithKline-től is kapott díjazást.

– A WHO állásfoglalásában – amelyek nyomán a kormányok döntéseket hoztak az oltóanyagok és az antivirális gyógyszerek beszerzéséről – nyoma sem volt a bizonytalanságnak. Pedig annak a prognózisnak, hogy legalább 2 milliárd fertőzött lesz, nem volt tudományos alapja – fogalmazott a lap kérdésére Gerd Gigerenzer, a Max Planck Intézet kutatója.

A BMJ cikkének konklúziója szerint a világ kormányai egy bizonytalan szakmai alapokon álló, nagy valószínűséggel üzleti érdekektől is befolyásolt WHO-nyilatkozat alapján halmoztak fel hatalmas készleteket nem meggyőző hatású vírusgyógyszerekből, illetve hatékony, de jó eséllyel fölösleges oltóanyagokból. Mindebből – a JP Morgannek a cikkben idézett számításai szerint – mintegy 10 milliárd dollárnyi profit keletkezett a gyógyszeriparban. Ezt immár nemcsak a sajtó sokallja, hanem – az influenza-összeesküvéssel kapcsolatban megindított vizsgálatok tanúsága szerint – az Európai Bizottság, az EP, a francia szenátus és az Egyesült Királyság miniszterelnöki hivatala is.

http://nol.hu/tud-tech/20100610-a_nagy_osszeeskuves
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

Szerző: Valka » 2010.08.12. 11:39

Előző