Atlantisz, Parajelenségek, Pszí-erő,

Látomások

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Látomások

Szerző: Geri » 2010.12.15. 23:46

-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:19-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Re: Látomások

Szerző: Valka » 2011.01.05. 11:21

szevasz laca!

ezt a hozzászólást a 2012blogon találtam:

"Édesanyám már régóta foglalkozik spirituális dolgokkal, meditációval, regressziós hipnózissal meg ilyesmikkel, és valamelyik nap épp egy csoportos meditáción vett részt, ahol igen érdekes tapasztalása volt.
Először is, elhagyta a testét, és kívülről látta önmagát, majd tudatosult benne hogy ő egy ibolya színű fénytestben "lebeg". Ezután hirtelen, nagyon gyorsan suhanni kezdett, és valamilyen sivatagos részre érkezett, azt mondta nem látott semmi mást csak homokot és sziklákat.Ezután az egyik barlangba suhant, azon keresztül pedig mélyre, nagyon mélyre a Földben. Itt kezdődik az igazán érdekes rész, mert egy hatalmas terembe jutott, ahol állítása szerint fekete ruhába öltözött, vagy fekete lényeket látott, akiről tudta, hogy nem emberek, de nem látta őket közelebbről. Kis idő múlva az egyik barlang fala feltárult, és még egy, az eddigieknél magasabb sötét alak lépett elő, akiből leírhatatlan fenyegetés és rosszindulat sugárzott. Ezután már csak részletekre emlékszik, a lények valamiről beszélgettek, de tisztán emlékszik olyan képekre miszerint jégtáblák szakadnak le a sarki jégből, aztán városokat önt el a víz, és rengeteg ember elpusztul. Nem igazán van otthon a földrajzban édesanyám, de úgy gondolja talán Floridát és New Yorkot látta, másra nem nagyon emlékszik. Az még érdekes, hogy tudta, hogy a lények érzékelik őt, de egyik sem mert vagy akart közel menni hozzá, nem bántották, csak rosszindulatot érzett felőlük. Ezután kirepült a barlangból vissza a testébe, és "felébredt". Később kiderült hogy a meditáció során egy másik ember is látott hasonló dolgokat.

Tudom elég hihetetlen, ha úgy olvasnám valahol én sem hinném el ezeket, de édesanyám nekem nem fog hazudni, az meg hogy valóság volt-e amit látott, nem fog kiderülni.
2011. január 04. 12:40:24 bananajoe"

emlékszem valamikor régebben írtad, hogy neked is volt egy hasonló "utad" hasonló élményekkel. nem találtam meg azt a hozzászólásodat, de az emlékeim alapján meglehetősen sok az azonosság.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2011.01.05. 13:09

Szia Valka!

Érdekes beszámoló köszi!
Nem tudom pontosan melyikre gondolsz sok mindent "láttam" már, talán ezen az oldalon van?
viewtopic.php?f=8&t=283&start=22
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

Valka

Rang

Fanatikus UFO hívő

Fanatikus UFO hívő
939

2008.04.29. 18:50

Szerző: Valka » 2011.01.05. 15:36

igen, erre gondoltam. az ókorból, de még a középkorból is származnak olyan legendák, amik konkrét helyekre, barlangokra utalnak, mint bejáratok a pokolba. az meg, hogy a pokol a föld alatt van, talán nem új gondolat senki számára. eddigi kutakodásaim alapján úgy sejtem, hogy valóban lehet föld alatti civilizációkról szó, persze nem egy üreges föld belsejében, hanem kiterjedt, kvázi felszínhez közeli barlangrendszerekben képzelem el a dolgot. ez részemről pusztán feltételezés, nem is hoztam volna egyébként szóba, ha nem kerül elő ez a blogos hozzászólás. ami viszont érdekes lehet az egészből, az a lényekből áradó rosszindulat, ami mindkettőtök beszámolójának egy sarkalatos pontja. igazából arra lennék kíváncsi, hogy ez valódi rosszindulat-e vagy csak egy teljesen ismeretlen szellemi rezgésnek - egy emberi elme által teljesen idegen megnyilvánulásnak - a félreértelmezése.
a bűntudat nem helyettesíti a tudatosságot!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2011.01.05. 17:23

Az Isten (istenek) az "égben" vannak a "pokol és az ördögök" a mélyben a föld alatt. Nem fura ez így? Az idegenek is az érből érkeznek, onnan várja mindenki őket. A gonosz lent lakozik a forró pokolban, a föld belseje forró és pusztító. És ha mindnek van valami valóság alapja, csak sajátos akkori korok értelmezése szerint, ahogyan a repülés szimbólumai a szárnyak, még ma is.
Hogy valódi e a rosszindulat..minden bizonnyal, mint írtam nem szívesen mennék oda még álmaimban sem. Ne feledjük a föld alatt sokkal több hely van mint ide fent, ki tudja mi található a mélységekben nem ismerjük saját bolygónkat sem, de már a csillagok felé kacsintgatunk.
no avatar
User

peti26

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
1

2013.06.02. 19:42

Szerző: peti26 » 2013.06.02. 20:18

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, de már régóta olvasgatom a honlapot és a fórumot is.

A családunkban történt egy érdekes eset. 2012 december 4-én a 13 éves húgom kb hajnaltájt azt álmodta, hogy a házunkban az első emeleten találkozott egy Uriel nevű angyallal.
Az angyal, azt mondta neki, hogy a segítségét kéri, és ezután felteleportálta az angyal magukat a második emeleti szobába, ahol negatív entitások, negatív szellemi lények voltak. Fehér kör jelent meg alattuk a teleportáció helyén. Uriel egy harsonát adott a húgomnak, majd Uriel is elővett egy harsonát, melyet megszólaltatva elűzték a lényeket. És Uriel bezárta a kaput.

A dolog érdekessége az, hogy miután a húgom reggel felébredt, megbeszéltük a dolgot, és valószínűleg nem is álom volt, hanem valamiféle testelhagyás mert Uriel "álombeli" megjelenésének a helyét reggel lefotóztuk, és egy gömböt találtunk a képen.

Ha valakinek van véleménye a dologról érdekelne, vagy ha történt vele hasonló. Itt a fotó. Egy gömb Uriel angyal megjelenési helyén, az álom utáni reggelen. A tükör környékén van a gömb. A képet kisebb méretre kellett vennem mert nem engedte feltölteni az eredeti méretet.
Csatolmányok
0081.jpg
0081.jpg (455.97 KiB) Megtekintve 1820 alkalommal.
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2013.06.03. 07:13

Üdv Peti a fórumon!

Nos a gömbbel kezdeném, az csupán egy szálló porszem a levegőben, a kamera homályosan rögzitette mert nem arra fókuszált. Google-n keress rá!
Ami az angyalokat illeti, én hiszek bennük..de fenntartással, Észrevettem hogy idegenek(ufonauták) szivesen takarják el cselekedeteiket, angyal, démon, manó stb. alakokkal.
Ha lesznek még fura álmok, esetleg rosszullét, rossz közérzet, ismeretlen eredetű sebhelyek érdemes, kamerával megfigyelni éjjel a szobát!