UFO kutatással kapcsolatos vélemények, kérdések.

Miért rossz minőségüek az UFO -s filmek ?

Moderátorok: Gabe, dkj, aranylaci

User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

2007.09.09. 08:39

A Holdon keresem az Apollo egységeit, de semmi nyomuk. :)

Re: Miért rossz minőségüek az UFO -s filmek ?

Szerző: sagura » 2008.05.15. 22:18

Köszönöm Laca!
Az igazat leírtad.
Nincs mit hozzáfüzni.
Csak annyit, Neked is nyugodalmas jóéjszakát ! :D
az ember, saját maga állítja fel korlátait
no avatar
User

Geri

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
257

2007.01.17. 21:14

Szerző: Geri » 2008.05.16. 00:44

-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Geri 2014.02.10. 03:34-kor.
hát tudjátok meg gyerekek
hogy a földön kívűliek
egy másik bolygón élnek
hozzánk csak elrepülnek
hozzánk csak elrepülnek
csészealljal ránkrepülnek
és nem hisznek a saját szemüknek
de szerencsére nincs náluk lézersugár!
-Szakadék
no avatar
User

Koenig

Szerző: Koenig » 2008.05.16. 17:32

Na, emberek a helyzet az hogy a Rio Grande filmben tényleg benne van ez a valami.Nem tudom mi az, lehet, hogy bogár, ezt döntse el ki-ki maga.Szerintem nem az.Ja és a jelenet nem műtermi.Ennyit erről.
Akit érdekel a dolog az töltse le a filmet pl. innen:

http://isohunt.com/torrents/rio+grande? ... o1=d&iht=1

a 74. percnél kezdődik az ominózus jelenet.

Sagura:
Hol és ki írt arról hogy a fényes pontok bogarak?

Ezt írtad:
Bogarak.

Bogarak, éjszakai lepkék.em akartam dicsekedni, dolgoztam amerikai filmel Mexikóban.

Mivel a belinkelt videón a MEXIKÓI égen megfigyelt UFO jelenség (azonosítatlan repülő objektum) látható, és Te elkezdted ecsetelni MEXIKÓI élményeidet, ne csodálkozz ha azon, hogy a bogár elméletedet azokra a MEXIKÓI fényes pontokra értelmeztem.Viszont ha meg a filmjelenetre gondoltál, akkor meg most mi van:egy vicceskedvű emberke varázsolta oda 3 vágással a "repülgélőt", vagy egy bogár az a "repülgélő"?

És nem tudom mi az a rengeteg fényes pont.Azért raktam be, hátha ezekre is van valami jó kis szarkasztikus ötleted, hogy mik azok.
Esetleg lehetnek pici robotszondák, amik a környezet állapotának felmérését végzik, vagy egyéb feladatot végeznek, nem tudom.Vagy szimplán csak demonstrációs célokat szolgálnak, hogy végre elfogadjuk a jelenlétüket.Lehet ilyesmikkel csinálják a gabonaábrákat is.
Mindenesetre nem valószínű, hogy ezek földönkívűliek által irányított légi járművek, bár még ez is lehet, kicsi egyszemélyes 2-3m átmérőjű gömb formájú légi "robogók".
De, hogy nem madárraj, meg nem szentjánosbogarak rajzása, az is biztos.

Na mindegy nem lényeges, nem is kell válaszolnod, én itt ezt be is fejezem.Ti annyira okosak vagytok, hogy ide belinkelhet bárki télleg igazi valódi ufo-t(és itt most ufo alatt földönkívüli járműt értek) ti majd jól megmagyarázzátok, hogy nem úgyvana' ember, há' ilyet bárki tud csinányi, egy kis damil, egy levesestányér, egy kis photoshop, egy kis maya osszt má' meg is van....tök eccerű

További jó fórumozást

u.i.
Látom sagura az új topicodban már el kezdted szapulni Adamski-t is.Pedig ha valaki alaposan megnézi a filmből való jobboldali járművet és a baloldali összeeszkábált makettet, rögtön világos lesz számára, hogy közük nincs egymáshoz.Valaki - úgymint Meier-nél - csinált egy silány makettet a filmek alapján, lefotózta, fölrakta a netre, oszt ennyi.Mán le is lepleződtek ezek a csúf hazug kis lókötő bácsik.Hát ilyen egyszerűen lehet valakit hiteltelenné tenni -legalábbis azok előtt akik csak úgy felületesen bele-bele merülnek az ufo témába, de komolyabban utánaolvasni a dolgoknak már nincs kedvük.Ennyi.

Azért nincs harag, szép napot mindenkinek, neked is kedves sagura.
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.16. 18:33

Kedves koenig!

Látom sikerült vérig sértenem a lelkedet, mondtam ki írom , homokozó.
Ha olyan lelkesen és elmélyülten belemerülnél a témákba amiket emlitesz akkor nem írnál nekem ilyen szépen megfogalmazott leveleket.
Sőtt semilyen levelet nem írnál kedves barátom.

Legyen a mozid külsős legyen ufós, ha te így boldogabb ember vagy.
Irtam hogy a Mexikói fényes pontokról nem tudom hogy micsodák!
Nemtünt Fel ?
Ha már annyira belemélyülten foglalkozol és mindent elolvasol minden eseményről.
Akkor miért minket faggatsz mindenről ?
Mondtam, írj saját véleményt, irj elemzést, bizonyítsd a magad módján, és ha lehurrognám, hát védd meg!
Elfogom ismerni, elfogom fogadni, és még örülni is fogok neki mindenféle képpen.
De ha valami szemmel láthatóan baromság és logikátlan, nem fogok mellette voksolni.
Az igazságot és a valóságot hajtom keresem.
Ha egyszer fogalmam sincs valamijen fotóról vagy film részletről, nem fogom azt vallani a kedvedért, hogy igen ez csak ufó lehet!
Miért mondanám vagy tenném?
Mért állítsak valótlant, mért hazudozzak ?
Ha nincs humor érzéked, vagy utálod az írásaimat, hát ne olvasd.
Ha nem tudsz csak hivatali formanyomtaványok alapján írni , ezt ne várd el hogy én is úgy fogalmazzak.
Ha te sírni akarsz és baromi komolynak tünni, ám legyél.
Engem ne kényszerits temetői hangulatra és fogalmazásra se.
Ne velem harcolj, az igazságért harcolj és önmagadért!
Én az ufókért az igazságért és itt mindenki jókedvéért harcolok.
Mondtam azért járunk ide és azért elmélkedünk mert ez egy nyugalmas otthon.
Eddig nem volt ilyen gond..........

Nincs harag!
Haragudni és háborúzni sokkal nagyobb erő és talállékonyság kell, mint a békéhez.
A béke és szeretet, eredendő.
A rosszat ki kell találni.

szeretettel
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

2007.08.11. 02:03

Szerző: Laca » 2008.05.16. 18:42

A magam részéről elolvastam Meier irásait és Adamskit is, Meiernek voltak valós UFO élményei ezt írtam is, azt hogy ki hamisitott és mikor kideriteni nem tudom, de azok a képek kamuk! Adamski igazat írt és látszik a különbség az UFO-król
ezt is megbeszéltük már itt! Egyébként megegyeznek Hitler UFO-ival az Adamski által bemutatottak. Koenig ne legyél igazságtalan hogy többes számban beszélsz! Nem kell felkapni a vizet hiszen akkor jutunk előbre ha minden szemszögből megvizsgálunk mindent. Kellenek a szkeptikusok is, legalább munkára serkentenek minket, én csak akkor vagyok "hitetlen" ha
tök hülyének akarnak nézni! Ezért írtam hogy a magam részéről befejeztem a videó feltöltősoldalak tartalmának boncolgatását, mert bárki bármilyen marhaságot felrakhat oda. De meggyőződésem hogy nem sok igazi UFO van ott, a fentebb
emlitett indokaim alapján, vagyis a titkos szolgálatok nem hagynák, hanem tanulmányoznák inkább! Nekik jóval több információjuk van mindenről és valószinüleg tudják is melyik az igazi UFO. Sok faj létezik mindnek másak a járműveik szerintem, én eggyet láttam ami számomra hiteles volt, nem voltam részeg, nem képzelődtem, átéltem és meghatározó élmény volt a további életemre. Vagyis tudom hogy léteznek és itt járnak! Engem is támadnak sokszor itt és más fórumokon is
de nem veszi el a kedvem mert tanulok belőle, úgyhogy légyszi ne haragudj ránk nagyon! :D Ok? Szia! Laca
"Emlékezz arra, hogy a csend sokszor a legjobb válasz."
"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének"
"Óvakodj a türelmes ember haragjától"
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.17. 01:40

Szélmalom harc.
Soha senki nem mondta még rám hogy szkeptikus.
Túlságosan is optimista vagyok és rendkívül nagy álmodozó.
Elismerem .

Laca azt mondja, hogy kevés az esély hogy valódi ufo-s mozit lehet látni a neten stb.
Pontosan ezt mondom én is.
Akinek igazán van tapasztalata, kutat keres, némileg látja az emberi civilizáció milyenségét működését, viselkedését, elgondolkodik rajta, látni fogja az ufo-k esélyeit.
Mire értem ezt?
Amiről Laca is beszél.
Kevés az esély hogy bárki is hagyja a tutit közkézre adni.
Miért van ez a rengeteg hamís szemét?
Azért hogy félre vezessen, ne ismerd az igazi idegenek létét viselkedését kinézetét, hajóik mozgását alakját formáját.
Egyszóval félretájékoztatás, butítás a végtelenségig.
Szerencsésnek tartom az életemet mert volt részem igazi , ufo megfigyelésben.
Mindíg azokat a jelenségeket használom alapként, a neten és más egyéb helyeken előbukkanó ufo jelenségek összehasonlitására.
Legnagyobb sajnálatomra és szomorúságomra, nem találkoztam még csak megközelítöleg sem olyan jelenségekkel, mint amilyet én megfigyeltem.
Ez viszont nem jelenti azt a feltevést hogy léteznek más fajta és féle ufo jelenségek is, mint amit én láttam , és megfigyeltem.
Ha igazak az események, akkor az ufo-kat is éri katasztrófa.
Baleset, vagy lelövi őket a légvédelem.
Mindegy letudnak zuhanni.
Ha lezuhannak lipityomra tudnak törni és utasaik, igencsak fűbe tudnak harapni.
Én azt a következtetést vonom le ezekből a jelenségekből hogy rájuk is vonatkoznak a fizika törvényi. Még a garvitáció is, a súrlodás törvényei, a légellenállás törvényi, a biólógia törvényei.
A kis idegen lények is piszkosúl ramatyra tudnak törni és nagyon megtudnak égni egy ilyen földeközeli élmény megtapasztalásakor .
Ugyan úgy mikor egy földi repülővel egy pilóta a födhöz csapódik.
És akkor itt kezdődnek a hogyanok meg a miértek.
Esős viharos napokon miért nem készűlnek ufo-s filmek és fotók.
Miért csak napsütéses vasárnap délelőtt vagy délután, esetleg meleg nyári éjszakákon?
Látott már valaki olyan fotót vagy filmfelvételt hogy egy ufo szakadó esőben egy fa körűl repked, manőverezik himbáló mozgásokat végez ? !
Vagy az ufo-k rossz időben otthon maradnak és nem kockáztatnak?
Ilyen primitiv repülőik lennének ?
Vagy az ufonauták a rossz hajózók?

Nekem meg az a véleményem hogy az embereinknek nincs kedvük szakadó esőben paccallá ázni és a hegyoldalban egy fa körül, ufo-sat játszani.............

És ez elkeserít.

mindenkit szeretek
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.17. 04:00

:D Jóóóóóóó reggeeeeelt Vietnám! :D Ne csüggedjetek voltak szép napok is!! :D
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.17. 08:08

Jó reggelt Laca!
Jó reggelt, Martin és 1 kedves vendég!
Te jó ég idő alagútban vagyok kicsit nem figyelek oda és Vietnámba kerülök ? :D
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.17. 09:16

Na látod Sagura itt minden lehetséges! :D Amig Aranylaci fenéken nem billent minket! :D
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.17. 10:21

Említete egy nicknév hogy szapulok ufós történeteket, meg ismert egyéneket, ufójelenségekkel kapcsolatosan.
Lehet.
Rengeteget szoktam agyalni ezeken az ufós sztorikon eseményeken.
Legkedvesebb foglalatosságom és érdeklődési köröm. De nem hordok a kulcstartómon ufo figurát.
Attól kiráz a hideg.
Mutatja az emberek értelmi szintjét és mentalitását.
Én sem szívlelném ha engem kis figuraként csörgetne egy ürlény a kulcstartóján.
Érződik rólam hogy mijen komoly vagyok?
Na.
Tehát.
Nemröhög!
Össze keverem mit hazudozok !
Na.
Figyel tovább!
A történetekben , leírásokban könyvekben, fotókon filmeken, mindíg a realitást és a logikát próbálom megkeresni.
Például miért viselkedik úgy egy idegen ürhajó a felvett filmanyagon mint egy nektárt kereső a virágok közt navigáló repkedő méhecske?
Menj ki a kertbe, vagy a mezőre és figyeld órákig a bogarak viselkedését.
Sőtt csinálj róluk film anyagot, fotót.
Tudom megint a bogarakkal jövök.
De ha egyszer az ufonauták, pont a bogarak viselkedése szerint navigálnak.
Akkor nem tudom összehasonlítani a fekve bőgő tehenekkel.
Az már megintcsak egy külön fejezet, hogy mi készteti őket az ilyen méhecskés darobos pattogós éppen hogy a levegőben maradunk , stílusu navigálásra.
Szebben, lazán, méltóság teljesen nem megy nekik.
Akkor egész egyáltalán hogy értek ide?
Megmondom öszintén ha mindegyik így vezet, nem szeretném hogy vigyenek egy kört.
Egyszer , soha többet.
Aztán kitakaritanának, már ami megmaradt belőlem.
Hogy ők hogy bírják ezt a fajta repülési stílust?
Ráadásúl fényéveken keresztül.
Az is igen csak érdekelne.
Most jön az a téma, ők nem repülnek, teleportálnak, teret ugranak, stb.
Akkor meg pláne ,hogy bírják ezt a méhecske stílust, földi gravitációval meg fizikai törvényekkel.
Vagy csak nekünk villognak, nektek van kábszeretek , példul, LSD, nekünk ufonautáknak nincs, viszont méhecskében repülünk.
Az agyunkat meg a szemeinket ügyan úgy a koponyánk belső falára feltudjuk mázolni ha igy navigálunk.
Nagyon nehezen jövünk rendbe utánna, de tök jó.
Eléggé komoly vagyok?
Na.
Szóljatok ha nem!
Tehát.
Az is megfordúlt a fejemben , hogy ufonautáink, mindíg összevesznek azon hogy mit nézzenek meg közelebbről az adot pillanatban.
Vagy esetleg nem értenek egyet a leszálló helyel.
Az egyik lefele navigál a másik felfele, egy kicsit jobbra, a másik egy kicsit ballra.
Közben le le akasztanak egymásnak egy egy sallert, és össze vissza rángatják a kormányt.
Ezért van az hogy nekem bárgyú földlakónak teljesen egyértelmü és reális, hogy ha megnézek egy nagynevü igen komoly és mélyen szántó gondolatvilágú ufókapcsolatokban bővelkedő emberünk álltal elkészített filmanyagot, semmi kivetni valót netaláljak benne.

Szépen irtam?

Csókolom!

most kimegyek a konyhába és beleharapok a gázrezsóba
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.17. 10:35

Laca! :D

Még van esélyünk, Aranyi Lacinak rendkívül nagy a szive és lelke.
Tudásáról nem is beszélve.
De szerintem már keresgéli a nagy légycsapót. :mrgreen:
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.17. 11:29

Szóval , míg Aranylaci megtalálja a nagy léccapót addig zümmögök piszikét még.
Kiszit szejpen mert kemény ellenfélnek tünt a gázrezó ész az összesz fogamat megtartotta emlékbe.
Na tehát.
Szépen komolyan.
Szóval olvasgatok is néha nagyritkán mikor, eszembe jutnak a betük formái.
A kezem ügyébe akadt már pár könyv, olyan szép volt a boritója meg voltak benne képek is.
Valami könyvben olvastam egy nagyra bescsült és igen sok tapasztalattal rendelkező ufo kapcsolatokat ápoló ember történeteit.
Olvasgatom, olvasgatom, aztán letettem.
Levettem egy másik könyvet a pocról, bele olvastam.
Aztán reggel lett és kiolvastam.
Rendkívül érdekes volt világos érthető, és rendkívül aprólékos technikai leírások voltak benne.
Minden gép és szerkezet még ma is megjelenik a fejemben, amit a szerző leirt.
Megnéztem hogy ki ez az ember aki ennyire reálisan látja a világot és ilyen érthetően és részlet gazdagon elmagyarázza a technika vivmányait.
Az volt oda nyomtatva....irta : Jules Gabriel Verne .
Gyulabácsíííííííííííí.
Tudhattam volna.
Ismét kezembe vettem a nagynevű ufokapcsolatokban bővelkedő illetőnek az alkotását.
...láttam alját tükrösen sima volt hömpölygveforgottvalamialján mintha szegecsk lettek de éreztemhomályosan hogy a technika nem lehet a földön itt
....és akkor leszálltak, mert modntam nekik hogy akkor hova a multhéten akkor azon az ominózus esetet , után akkor patikusan rámtelepesdtek az agyamban számora igen nagy stersszel altatot akor bódultan mikor a nagy mintha gőz vagy valamilyen sugárzó anyag álltal kibocsájtott lett volna és hatalmas fények rejtéjesen villogtak mikor megfogta a nagy mintha három ujja letvolna a szürke overálja nekem surlódott és amikor beléptem az ürhajóban sötét volt nagyon fekete sötétvolt és minden fémesen csillogot a kis robot szerü meg gépiesen hadart valamit és megértettem hol vagyok és mit is akar tőlem a fémes navigátor széken fotelban rengeteg műszer és nagyon nagy képet adot de nem tudtam vagy nem láttam tisztán dübörgött és rendkívül sima felületen elcsúsztam szinte , nam lehetett látni a végét utána jelzések halatszottak az agyamban, és valaki a nevemen szólítgatot, Béla! Béluskám! Nembírlak felemelni! Keljfel innen , mert felfázol! A hideg kövön itten! Nincs semmi baj! Béla! Csak rád dőlt a bejárati kapu!

mindenkit nagyon szeretek
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.18. 07:17

Jó reggelt mindenkinek! Hogy aludtál kedves Laca? Gyógyulgatsz ,gyógyulgatsz ?
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.18. 07:27

Hogy aludtam? Nem tudom mert aludtam! :D Köszi Sagura már hülök kifele! :mrgreen: A szivárvány minden színében pompázom, a lilától a zöldig. :)
User

martin21

Rang

Lelkes kutató

Lelkes kutató
332

2005.10.28. 18:27

Miskolc

Szerző: martin21 » 2008.05.18. 08:06

Jó reggelt Urak!

Anno a kedvenc referencia filmem "A függetlenség napja" találó nevet viselő amatőr felvétel. Abban tuti együttműködött Hollywood az idegenekkel,mert olyan tűéles Ufókat látni benne, hogy csak na.
Szerintem telepátia útján szerződtették le őket. Gondolkodtam is rajta, ez Will Smith gyerek igen nagy paranormális aktivitással bír. De vlami rosszul sült el.Mert a NASA megpróbálta lejáratni a filmet. Terjeszteni kezdték, hogy az ufók nem is ufók hanem szgépes animáció illetve egyszerű gumiból készült testek. Ezt a szörnyűséget werkfilmnek merték nevezni.Megindult a lejárató kampány:( Azóta mindenki emlékezetében úgy él a film,mint egy szombat esti szórakozás. Pedig nagyon is valóságos ,és komoly, amatőr felvétel.
Sagura biztosan nem látta még ( neten elérető a teljes 2 órás vágatlan változat). Abban barátom rendben van minden árnyék, tele van éjjeli lepkékkel!!!
Nagyon kacifántos úton jutottam hozzá.Lehettem vagy 15 éves, amikor véletlenül láttam egy részletet a tv-ben belőle. Két reklám közé volt berejtve. Kész szerencse ,hogy észre vettem. MIlyen trehányak a tv-szerkesztőségében, egy ilyen történelmi jelentőségi képkockát hanyagságból közszemlére tettek.
Aztán egy sötét teremben találtam magam. Ide csak a kiválasztottak juthattak be.Kellemes kukoricára emlékeztetű illat töltötte be a teret. Különös, fehér ingben és egy világító pálcával mozgott egy lény a sötétben. Valamit gagyogott, hogy jeeee, jeegyyeee, jegyeeekeeee-...tt. kééér -- sajnos csak foszlányokra emlékszem.Rég volt. És sokkolt is.

Utána egy hatalmas 2 dimenziós kijelzőn megjelentek egymás után kétórán keresztül ufókról készült eddigi leghitelesebb képkockákat bemutató sorozat :shock:
A vetítés után- ahol csak a kiválasztottak vehettek részt- aláírattak mindnekivel egy papírt.Titoktartási nyilatkozat volt. A többiről nem beszélhetek.

További szép napot!
" Minden művészet hasztalan, kivéve a zenét! "
-Platon-
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.18. 09:19

Laca, szóval gyógyulgatsz, kölönben is úgy szép az élet ha zajlik, főleg szinesben! :mrgreen: :)))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sagura 2008.05.18. 09:20-kor.
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.18. 09:19

Martin :lol:
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.18. 09:34

Sagura megmaradok úgy néz ki mint mindig. Már mennék ki biciklizni, de orvos szerint még várjak vele vagy két hetet minimum. De én makacs vagyok és jővőhéten kimegyek ha nem lesz a karom ennyire véraláfutásos. Teljesen lehúzodott a karomba a "csodálatos" színkavalkád. :D Martin21 nyugodj meg, már beszélhetsz az a jegyszedő volt! :mrgreen:
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.18. 10:18

Laca!
Nyugi ha minden áron sétálni akarsz akkor csak told egy kört a bringádat. :D
Tök jól lehet sétálni egy lánctekerészeti körduplánccal.
Martint birom, betud rágni és tök más stílusban ír és fogalmaz mint amit már megszoktál.
Vannak írói vénái, tök jó könyveket tudna írni. :D
Martin jól áll ha pipa vagy! Igyál két három sört és irjál még valamit! :D
User

sagura

Rang

A Hal a tortán

A Hal a tortán
615

Szerző: sagura » 2008.05.18. 10:19

Proxy Error
The document has moved here.

Kedvenc feliratom! Irtam egy oldalnyit és simán eltünt. Sehogy se tudtam visszahozni.
Ezért kimegyek a konyhába és elverem a gázrezsót.
no avatar
User

mind

Rang

Kezdő kutató

Kezdő kutató
114

2008.04.26. 09:13

Szerző: mind » 2008.05.18. 10:35

sagura írta:Proxy Error
The document has moved here.

Kedvenc feliratom! Irtam egy oldalnyit és simán eltünt. Sehogy se tudtam visszahozni.
Ezért kimegyek a konyhába és elverem a gázrezsót.

Csak arra vigyázz, össze ne keverd a Gáz Rózsival! :mrgreen:
Nekem is gyakrabban jelenik meg mint egy ürszekér...
Javaslom küldés előtt a teljes kijelölés utáni Ctrl+C billentyűkombinációs csodakódot!
User

Laca

Rang

veterán

veterán
4193

Szerző: Laca » 2008.05.18. 10:57

Te Sagura ez a gázrezsó neked valami ősi ellenséged lehet, talán a konyha sector negyedik bolygójárol teleportált ide a dög!
Javaslom a gázművek nevű titkos gázrezsó elháritó egység mielőbbi bevetését. A proxy error is valami titkos kód lehet, nálam is sűrűn jelentkezik már már összezavarva amúgysem kiegyensúlyozott labilis idegrendszerem! :mrgreen: Védekezésem ellene
a következő : vissza lépek egyet és lám csoda történt ott az írásom! A nyugalom megzavarására alkalmas írásaimat a cenzura kérem elnézően kezelje! Köszönöm! :wink:
ElőzőKövetkező