Szerző: SeTsan » 2010.05.19. 18:23
Ok, elmondom, hogy jutottam erre!
Azon egyszerű logikával, hogy ha a belső mag forgása megáll, az nem jelenti azt feltétlenül, hogy a külső köpennyek is azonnal megállnak vele együtt, ugyanis egyrészt, nincsenek egymáshoz "cölöpökkel" rögzítve a kéreg lemezek, már csak azért sem mert folyékony halmaz állapotban vannak jelen, másrészt, ha mert ha a belső mag megáll, a külső rétegek méretbeli, tömegbeli és lendületbeli illetve sebbességbeli forgása is lassul és a belső maghoz képest miután az megállt elmozdul addig a pontig amíg a lemezek mozgása is meg nem áll, azonban mire mindez bekövetkezik a belső mag ismét mozgásba lendül és ez láncreakíciót eredményez, melynek a hatására ismét el kezd forogni a többi lemez. Az elcsúszás miatt, viszont máshol lesznek az égtájak.
A teória alapja:
Anélkül hogy hibát keresnél benne vagy bele akarnál kötni elsőnek próbáld meg végig gondolni!
Van egy szerkezet, (Vidámparkban láttam ilyet) amibe ha az ember bele áll és el kezdik forgatni, akkor az egyik gömb jobbra forog, azon kívül egy másik gömb lefelé, azon kívűl egy másik balra azon kívűl srégan és az ötödik meg valamilyen irányba.
Amint abba hagyják a szerkezet tekerését, a gömbök el kezdenek lelassulni, de nem egyszerre állnak meg, hanem egymás után szép lassan, azaz az eredeti helyzethez képest, ahogy megáll az első gömb, a többi forog tovább, majd leáll a második és így tovább. Majd ha elkezded az ellenkező irányba forgatni, akkor a belső kör elkezd forogni és a többi kör ami hozzá kapcsolódik egy-egy pillanatra "megugrik" és elkezd az ellenkező irányba forogni tovább.
Így szerintem a Föld belső köpenyei is különböző irányba forognak egymáshoz képest, a különböző rétegekben jelenlévő elektromos és mágneses töltéssel rendelkező részecskék különböző darabszáma miatt!
És nem csak a neutron, proton, elektron létezik, hanem a desitron, hyzitron is.
Kémialiag az atom szerkezete valóban 3 részecskés, de fizikailag a térben és időben elhelyezkedő atomok modellje már egyel magasabb szinten van, azaz a modell is változik. Már nem 3 tényezős, hanem öt. Azaz megszületett az öt részecskés atommodell képe, melyben a különböző töltésű részecskék a Föld különböző lemezei valahogyan így:
Atommag = Belső mag
Neutron = Külső mag
Positron = Földköpeny
Elektron = Asztenoszfére
Dezitron = Litoszféra
Hyzitron = Ózon réteg
Na már most, a Neuton az semleges töltésű, mivel az eredeti atommag mintájára jött létre. A positron pozitív töltésű, mivel a kettő hatására vált ki a neutronból. Itt már létrejött a kondenzátorunk alapja. Mely kondenzátor hatására az eredeti energia kivált, plusz több energiát is generált. A neutron és positron hatására a neutronból kivált az elektron is. És kaptunk egy háromágú kondenzátort, melyet a Vissza a Jövőbe c. filmben úgy neveznek hogy Fluxus kondenzátor. Ez a rendszer már képes volt fenntartani önmagát annyira, hogy beindulhatott az állandó forgás a saját tengelye körül a bolygónknak. Eddig, csak "hézagos" forgás volt tapasztalható. Továbbá plusz energiát is termelt, mely energia egyenletesen ismételten eloszlott az előző réteg felett. Mivel az egyenletben a neutronhoz képest a positron pozitv többletet hozott létre és az elektron még a positronnál is több negatív energiát generált, így létrejött a dezitron, mely az elektron többlet megtestesítője volt és mely már szabadon, akár le is válhatott az eredeti rendszerről úgy, hogy közben költsön hatásban maradt az őt létrehozó rendszerrel. Végül pedig a dezitronból kivált a hizitron, mely ismét positív töltéssel bírt és mely arra volt hivatott, hogy az eddig kialakult kissé felborult egyensúlyi állapotot vissza állítsa az egyensúlyába. És ezzel be is zárult a kör! Ez a rendszer alapja szerintem!
Na már most, hogyan is néz ki működés közben vajon a bolygónk, ha eszerint a modell szerint vizsgáljuk?
Az első réteg, azaz az atommag=bolygónk belső magja, a közhiedelemmel szemben nem a Föld tengelyével megegyező irányba forog, hanem nagyjából 85-90 fokkal eltérő pályán.
A második réteg ami szintén forog pedig ehhez képest nagyjából 45 fokos szöggel más irányban forog! Hogy miért? Nagyon egyszerű, mert egy ekkora gömb az egy dolog, hogy képes megforgatni az őt körülvevő réteget, de mivel az egyik réteg és a másik réteget nem lehet össze kapcsolni "cölöpökkel" ezért a következő rétegnek nem kötelessége ugyanabba az irányba forogni. Továbbá nagyon gyorsan kell a belső magnak forognia ahhoz, hogy egyáltalán arra képes legyen, hogy a felette lévő réteget egyáltalán mozgásra kényszerítse! Harmadjára pedig a fölötte lévő rétegnek sokkal nagyobb a mozgási felülete és a gyorsulás hatására a réteg saját tömege az, ami más irányba lendíti saját magát, mint az eredeti mag! Így már jobban felfogható?
A következő rétegre ugyanez igaz, mint fentebb, ismét 45 fokkal elgörbűlve, de már az ellenkező irányba teszi meg ugyanazt a forgást! Hogy miért? Mert a második rétegben található Neutronokból a harmadik rétegbe Protonok váltak ki és mivel a Neutron egyik fele tartalmazza a Protonok pozitív töltését így fogalmazzunk úgy, hogy ez a réteg a taszítás hatására az ellentétes irányba kezd el forgni. Az az a 2 réteg között egy minimális hézag húzzodik. Illetve ez a 2 ellentétes forgás hozza létre a Föld körül a mágneses mezőt is, mely 3 réteg mozgása, az elektront és elektron többletet generálja.
Mindennek hatására a következő réteg az eredetihez képest 90 fokkal elgörbült pályán fog mozogni.
És mivel a következő réteg az elektronnal azonos töltésű, és több is van belőle mint, az elektronból ezért szintén ezen a pályán mozog pár fokos eltérést (pl. 5 fok) generálva, mivel egymáshoz vonzzák egymást, de azért itt-ott a többlet miatt vannak eltérések (ezt nevezzük többek között földrengésnek).
És végül pedig, maga az ózon réteg, mely a negatív töltésű dupla réteg hatásait hivatott kiegyensúlyozni a rendszeren belül.
Ilyenek pl. a viharok, ahol is villámok keletkeznek, hogy az elektron többlet, azaz a feszültségi gócpontok kisülhessenek ("plazma-kisülés") és mely energia nem veszik kárba, mivel az energia vissza vezetésre kerül az eredeti atommagba, a maradék fölös energia pedig az energia vezetéken keresztül ki áramlik a Napba és így tovább.
Na már most, mivel a Föld-bolygó is a világ egyetem egyel kissebb kicsinyített mása, így az eredeti belső mag forgási tengelyeinek a szélén is kell lennie egy-egy bevezető nyílásnak, ahol a plusz elektronok, dezitronok, a hyzitron hatására vissza áramolhatnak a belső magba. Ez ugyebár az úgynevezett fekete lyukunknak a 2 végpontja, mely rajz így nézett ki!
Na és ha picit elgondolkodunk, akkor a Földünk 2 pontján eszünkbe fog jutni, két hely, ahol megmagyarázhatatlan eseteket jegyeznek fel évszázadok óta. Na vajon melyik lehet ez a 2 hely? Eláruljam? A Bermuda-hármoszög és az úgynevezett Sárkány-háromszög, mely valahol Kína vagy Japán partjainál található (pont a Bermuda-háromszöggel szemben) és ahol hasonló észleléseket jegyeztek fel az írott történelem során. Mint pl. az iránytűk megbolondulása, idő ugrás, térbeli távolság lerövidülése. Hogy miért van ez? Mert amíg a mágneses mező a föld körül így mozog, addig az elektromos mező, melyet az elektron dezytron és hyzitron alkot az pediglen így mozog a mágneses mező hatására, melyek úgymond a mágneses mezőből váltak ki!
A három erőtér egymáshoz képest hármas spirál elrendeződésben van jelen, mely spirál jelenlegi ismereteim szerint valamilyen szinten megegyezik az emberi DNS láncolat mintájával is.
Amiben a 2 mágneses vonal a spriál 2 kűlső vonala, és a 3 elektromágneses mező 3-féle variánsa (Elektron-Neutron, Elektron-Positron, Elektron-Hyzitron, Desitron-Neutron, Desitron-Positron, Desitron-Hyzitron, Hyzitron-Neutron) kapcsolódik egymáshoz. Ez összesen 7-féle variáns, melyből sejtéseim szerint összesen nagyjából 4 vagy 5 lehet jelenleg aktív, a maradék 2 vagy 3 pedig jelenleg a tudatossági sík miatt inaktív. A DNS-gerincet a sejtéseim szerint a Positron-Neutron párosítás adhatja ki, amit ha hozzá adunk az eredeti 7-féle párosításhoz, akkor összesen 8-féle párosítást kapunk eredményül.
De úgy is fogalmazhatnék, hogy ez a 3 energia mező plusz a 2 mágneses mező a Föld DNS-spirálja, mely többek között meghatározza a Földön létrejövő biológiai élet DNS szekvenciális elrendeződését.
Ahogy a különböző energiák találkoznak, különböző féle kristály formákban rendeződnek el. Az egyik ilyen kötés a pl. Citozin. De ez inkább már a biológiához kapcsolódik. De most már legalább tudjuk azt, hogy a DNS-spirál elrendezedősét milyen energia hatások összessége alapozza meg és a biológiai élet megszületése és fejlődése milyen matematikai alapokon nyugszik!